PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sayımız Çok Değil

rodopian16
21/06/2009, 14:25
Arkadaşlar hiç dikkatinizi çektimi bilmiyorum ama punto sayısı çok fazla değil. Geçen perşembe sabah ankaradan yayın yapan bir tv nin sabah programının stüdyosunun arka planında canlı olarak trafik akıyor bende kendi kendime punto geçene kadar kanalı değiştirmiyeceğim dedim 20dk. punto geçmedi program bitti. Ertesi gün yine aynı kanalı daha erken saatte açtım yine bir 20dk bekledim 1 tane punto geçti. Trafiktede aynı şekilde fazla punto görünmüyor dolayısıyla bende punto görünce selam veriyorum. Yanınızdan geçen punto size selam verirse bu ben olabilirim haberiniz olsun. En çok punto gördüğüm yer ise TOFAŞ önünde park edilmiş çalışanların puntoları. Yine de arabada sayıca az olmak daha keyif verici hepinize selamlar...

ABNEW
21/06/2009, 14:28
Hasan, bence punto görmemen biraz şans.Çünkü Türkiyede GP hatrı sayılır satış rakamlarına ulaştı.Ben de benzer programda arkadan geçen puntolara baktığımda Fiat gerçekten iyi punto satmış demiştim:)

femoli
21/06/2009, 14:57
Valla punto görmek isterseniz sizi ankara etlik semtine beklerim hemen hemen her sokaka ta bir yada iki adet punto görebilirsiniz.. Bu aralar ya puntoya dikkat ettiğim için çok fazla görüyorum ...

Ankarada hatırı sayılır bir punto var ;)

poyraz_o
21/06/2009, 15:24
Ankarada hatırı sayılır bir punto var ;)

batıkenttede epey var abi....

Birkan61
21/06/2009, 15:41
İstanbul E-5 te yarım saat geçirin.
2-3 tane sticerlı görmek bile mümkün :D

h k
21/06/2009, 16:22
İstanbul E-5 te yarım saat geçirin.
2-3 tane sticerlı görmek bile mümkün :D

Gebzede de öyle , köşe bucak her yer punto dolu .

2006 da ilk aldığımız zamanlar çok insan dönüp bakardı bu araç ne diye . şimdi herkes alıştı artık.

onddoner
21/06/2009, 16:40
VAlla hasan kardeşim 2hafta önce bursaya gittim. bir alısveriş merkezinin otoparkına arabamı cektim. orada istanbulda 1haftada gördüğüm punto sayısını 1saatde gördüm. bursada cok fazla punto sahibi kardeşimiz var ama sanırım stickerli sayısı cok az istanbulda oldugu gibi.

Birkan61
21/06/2009, 16:43
Gebzede de öyle , köşe bucak her yer punto dolu .

2006 da ilk aldığımız zamanlar çok insan dönüp bakardı bu araç ne diye . şimdi herkes alıştı artık.

Şekerpınarda sevdiğim bir ablam oturuyor arada onlara giderim , aynı site içerisinde 3 tane stickerlı görmüştüm :) 2 tanesi 41 , 1 tanesi 34 plakalı.

plastro
21/06/2009, 17:29
Mersindede gittikçe punto çoğalıyor birde üye yapıp sticker'lasak çok güzel olacak

JASMINE
21/06/2009, 17:36
İzmir'de de epey fazla. Hele sabah ve akşam trafiğinde yol boyunca en az 10 tane görüyorum. Hele alışveriş merkezlerinin otoparkında oldukça fazlalaştı.

cuhadar
21/06/2009, 19:11
manisada puntoların sayısı gittikçe artı sadece bizim caddede bile 4 tane var

kukart
21/06/2009, 19:45
aynı şey Bravo lar da da var gecen birmotta satış görevlisiyle muhabbet ediyoz..
ya hiç bravo satmıyonuzmu trafikte göremiyom dedim....
daha bu gün 2 tane sattık dedi...
sattıkları bravo sahipleri dr falan onlarda ortalıkta görünmüyormuşlar :)
sanırım adamlar otopark için araba lıyolar :)

yakut
21/06/2009, 22:10
ben puntoyu almadan sticker talebinde bulundum ve geldi 1 hafta içinde şimdi stickerlı bir punto örünce çok hoşuma gidiyor ayrıca bartın küçük olmasına rağmen çok sayıda görüyorum fakat sticker yok hiç birinde bu sticker olayına daha fazla çözüm bulmak gerekiyor yönetim tarafından

erdta
22/06/2009, 10:47
Bana enteresan geldi, ben istanbuldayım sadece otruduğum sokakta 4 adet var hiç birinde sticker yok, bendede yok aslında normalde sticker takılan yerde okulun stickerı takılı bende takacak başka bir yer bulamadım ama takacağım. Önerisi olan var mı?

Desolator
22/06/2009, 12:10
Punto görmek isteyenler Tekirdağ'a gelsin :) Türlü türlü modifiyeli punto var..