PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Park sensörü

levent44
18/06/2009, 16:11
aracıma park sensörü taktırmak istiyorum fiat servislerde kullanılan sensör hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlardan yardım istiyorum

kutlay
18/06/2009, 16:12
sanırım bikaç çeşit var servislerde..
bir modelinin ama hangisi olduğu bilmiyorum, çok verimli olmadığını duymuştum..
her sensör sağlıklı olmuyor

tklx
18/06/2009, 23:43
Ben park sensorunu serviste birkac ay once taktirdim; arka tampona montaj edip aracin renginde boyuyorlar. Takilan sensorler uzakligi sadece ses ile bildiriyor ve geri viteste calisiyor; uzakliga gore ses degisiyor. Ilk baslarda pek ise yaramiyor gibi gelmisti ama taktirdigima cok memnunum simdi.

monster_89
19/06/2009, 10:43
ben aracı alırken hediye olarak takmışlardı. özellikle göstergeli istemiştim. kabul ettiler onlarda. gösterge çok iyi oluyor. ne kadar kaldığını görebiliyorsun. benimkinin markasını araştırdım. cenmax'mış. mutlaka buna benzer birşey taktır. orjinal deyip dandik birşey takabiliyorlar. 30 liraya bile park sensörü var. benim park sensörleri bildiğim kadarıyla 150 lira gibi birşeymiş.

anvil
19/06/2009, 11:43
Ben de arabayı ilk aldığımda servise taktırmıştım. Sesli ve görüntülü. Çok memnunum

zetalpzet
22/06/2009, 08:59
bende gittigidiyor aracılığı ile 30 liraya ekranlı ve sesli uyarı özelliği bulunan park sensörü aldım 25 lira montajla 55 liraya mal oldu çok büyük rahatlık.yine sen bilirsin ama gidip servisde 150 200 lira vermene hiç gerek yok bende orjinal parçadan yanayım ancak inan bu ürün için o kadar para vermenin anlamı yok.kullanalı 6 ay oldu ve hiç bir sorun da çıkmadı.sadece şuna dikkat bulabilirsen aldığın ürün aracınla aynı renk olsun üzerine boya atılınca lensler de yanılma yapabiliyor.eğer düşünürsen bana özelden mesaj at aldığım satıcının linkini sana gönderebilirim.

ABNEW
22/06/2009, 17:17
Ben orijinalliğe düşkün olduğum için park sensörü taktırmadım.Ancak taktıracak olsam sadece sesli olandan (ön tarafa ekran monte edilmemeli :) ) taktırırdım.Servistekilerle dışarıdaki park sensörleri eğer marka aynıysa aynıdır.Yani serviste takılanlar da Fiat ın park sensörleri değil...

xcruelx
23/06/2009, 09:16
Ben orijinalliğe düşkün olduğum için park sensörü taktırmadım.Ancak taktıracak olsam sadece sesli olandan (ön tarafa ekran monte edilememeli :) ) taktırırdım.Servistekilerle dışarıdaki park sensörleri eğer marka aynıysa aynıdır.Yani serviste takılanlar da Fiat ın park sensörleri değil...
Bende orjinaliğe düşükün olduguma direk fabrika çıkışı olsun diye park sensörü için co pilot kit eklettim sonradan hemde. Siparişten 2 hafta sonra eklettim. Ta italyayı aradılar :)

zetalpzet
23/06/2009, 14:49
ben orijinalliğe düşkün olduğum için park sensörü taktırmadım.ancak taktıracak olsam sadece sesli olandan (ön tarafa ekran monte edilememeli :) ) taktırırdım.servistekilerle dışarıdaki park sensörleri eğer marka aynıysa aynıdır.yani serviste takılanlar da fiat ın park sensörleri değil...

katiliyorum sana aracin orjinalliği kesinlikle bozulmamali ekrandan kasteddiğim aynanin üzerine çift tarafli yapiştirici yardimiyla tutturulan yatay mini bir ekran emin olun sensör için o kadar para harcamaya gerek yok.ancak süper bir kolaylik

ABNEW
23/06/2009, 17:32
Bantla olabilir tabi, en azından geriye dönüş mümkün ve kolay...