PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto biz kadinlara yakisiyor mu?

melis-istanbul
12/06/2009, 12:56
merhaba..nedersiniz herkes punto için erkeksi araba der..oysa bance çok i ve feminen bir kadın arabası!!

evreka
12/06/2009, 12:58
bence yakışıyorr ama feminenn bir tasarım olduğunu düşünmü yorum agrasif çizgilerede sahip bence ...

melis-istanbul
12/06/2009, 12:59
tasarımcımısınız ...?çok bilinçli bir tespit bu

smartmavi
12/06/2009, 13:30
yakışıyor... hem de çoook. işte bu yüzden eşime pek vermiyorum arabayı ;)

Ziyaretçi047
12/06/2009, 13:38
Katılıyorum. Özellikle de kırmızı değil mi :)

erhan
12/06/2009, 13:42
her iki üyemize de hoşgeldiniz diyorum.

puntonun kadınlara yakışacak bir araba olmasının yanında spor görünüm ve agresifliğinide katarsak gençler ve genç kalmak isteyenlerin arabası olduğuna inanıyorum.

Ziyaretçi047
12/06/2009, 13:57
Ben genç kalmayı beceremiyorum hızla yaşlanıyorum. Bana göre değil mi yani şimdi :(

erdiyilmaz
12/06/2009, 14:10
Bayanlar herseyden uzak durmali.

Ziyaretçi047
12/06/2009, 14:11
Hooooooooooooop Erdi son noktayı koyayım demişsin ama başına iş aldın bence. Kıyamete hazırlanın!

Bülent10
12/06/2009, 14:15

Aferim Sertaç bende vermiyorum eşime :shifty:

imdesign
12/06/2009, 14:16
+1 :shifty:

erhan
12/06/2009, 14:38
Ben genç kalmayı beceremiyorum hızla yaşlanıyorum. Bana göre değil mi yani şimdi :(

merak etme benim ve benden büyüklerin yaptığı gibi yaş biraz ilerleyince gençlik gitti ancak kendimi genç hissediyorum diye kendi kendini teselli edersin:)

femoli
12/06/2009, 14:40
Erdi bu yüzden seni kimse sevmiyor :D Bayanlar çiçektir su ister :P

Bence bayanlara en güzel yakışan araç 126 bis tir :whistlin:

imdesign
12/06/2009, 14:53
bisibisi :D

erhan
12/06/2009, 14:58

yapmayın arkadaşlar bayan üyelerimizi küstüreceksiniz:)

femoli
12/06/2009, 15:23
yok yaw erhan abi bizimki şamata :) Takılıyoruz tabiki kız erkek yok herkes sevdiği beğendiği araca biner ;)

xcruelx
12/06/2009, 15:33
Güzele ne yakışmaz ki

ABNEW
12/06/2009, 16:26
İçimden geldiği gibi konuşmam gerekirse aracımın bayanlara yakışmadığını belirtmeliyim ya da en azından yakışmamasını tercih ederim:)

Bence bayanlar küçük sınıfta Polo ya da Corsayı tercih etmeli :) Zaten bu sınıfta bayanların en fazla tercih ettiği model sanıyorum Polo, arkasından da Corsa ve Fiesta gelmekte...

Korhan
12/06/2009, 16:52
punto erkeksi bir araba. Bayanlara Yaris ve Corsa yakışıyor.

GP, Yeni Fiesta , Mitsubishi Colt bayanlara uymaz bence.

Ah-MeT
12/06/2009, 17:09
bayanlara gp nin sağ koltuğu yakışıyor:)

byasin
12/06/2009, 17:15
punto erkeksi bir araba. Bayanlara Yaris ve Corsa yakışıyor.

GP, Yeni Fiesta , Mitsubishi Colt bayanlara uymaz bence.

katılıyorum gül kurusu corsa baynlara yakışan en tatlı araba ;)

JASMINE
12/06/2009, 17:43
Olumsuz yönde yorum yapan arkadaşlarıma teessüf ederim. :( Özellikle Erdi'ye....
Bu yapmış olduğunuz yorumları GP'lerini çok sevdiğiniz ve başkasıyla paylaşmak istemediğiniz için yazdığınızı, olayı duygusal olarak yorumladığınızı düşünüyorum.
Daha önce bundan çok daha büyük arabalarıda kullandığım için benim adıma herhangi bir sorun yok. Ayrıca dışarıdan bakıldığında gayet hoş bir görünüm olduğunu söyleyen arkadaşlarda var. Onlarada teşekkür ederim :)

okan-erkoc
12/06/2009, 18:55
bayanlara gp nin sağ koltuğu yakışıyor:)

bu lafın üstüne daha hiç bişey söylenmez diye düşünüyorum...:crutch00:

Ziyaretçi047
12/06/2009, 20:19
Yok yok Kırmızı GP bayanlara yakışıyor. Şöyle sarışın olsun beyaz tenli gözünde de güneş gözlüğü camlar açık saçlar dalgalansın o zaman hoşunuza gider :)

demon
12/06/2009, 20:46
Olumsuz yönde yorum yapan arkadaşlarıma teessüf ederim. :( Özellikle Erdi'ye....
Bu yapmış olduğunuz yorumları GP'lerini çok sevdiğiniz ve başkasıyla paylaşmak istemediğiniz için yazdığınızı, olayı duygusal olarak yorumladığınızı düşünüyorum.
Daha önce bundan çok daha büyük arabalarıda kullandığım için benim adıma herhangi bir sorun yok. Ayrıca dışarıdan bakıldığında gayet hoş bir görünüm olduğunu söyleyen arkadaşlarda var. Onlarada teşekkür ederim :)

Bence yorumların sebebi

melis-istanbul nickli arkadaşın

"merhaba..nedersiniz herkes punto için erkeksi araba der..oysa bance çok i ve feminen bir kadın arabası!!"

yorumundan kaynaklanıyor. Hemde ilk mesaj ve yoruma bak :whistlin:

Punto feminen çizgilere sahip bir araba değil. Bayan arabasıda değil. Ama punto bazılarına yakışıyor. Kadın yada erkek farketmez.....

cpeloo
12/06/2009, 21:45
heheheh!!!!! :) benim kanaatım iş adamı ve iş kadınına yakışmaz (takım elbise ile içine oturan kötü gözüküyor) rahatlık ve sportifliğin aracı gibi geliyor yani eşofmanla şortla bile binsen seni tamamlayan bir yapısı var haaa buldum kelimeyi 'dinamizm' herhalde...haksızmıyım?

kutlay
12/06/2009, 22:13

konuyu okurken küüütt diye bi cvp :D

darbe gibi tepki vermişin erdi !!!

yalcin
12/06/2009, 22:26
bence punto uni.. içinde kadın veya erkek yadırganacak bi araba değil.. kadın erkek olarak değil de renk ve yaşa göre düşünürsek, kırmızı ve beyazı genç işi, siyahı ise daha oturaklı bir izlenim uyandırıyor bende..

melichemist
13/06/2009, 00:21
valla çok da güzel yakışıyo:D özellikle kırmızısı:D hehehe kabul edin beyler:D

ocean_1919
13/06/2009, 00:28
Nasıl her renk puntoya yakışıyorsa(ben kötü renkli punto görmedim), puntolarda herkese yakışıyor.

okan-erkoc
13/06/2009, 00:54
Yok yok Kırmızı GP bayanlara yakışıyor. Şöyle sarışın olsun beyaz tenli gözünde de güneş gözlüğü camlar açık saçlar dalgalansın o zaman hoşunuza gider :)

yada siyah punto içinde esmer beyaz tenli de olabilir oda hoşumuza gider :) yakışır yani :D

cpeloo
13/06/2009, 02:04
hehehehehe!!!! abi süpersiniz yaaa.....

femoli
13/06/2009, 09:38
yada siyah punto içinde esmer beyaz tenli de olabilir oda hoşumuza gider :) yakışır yani :D
ben kesinlikle sana katılıyorum siyah bir punto ve kumral :D

mustafaf
13/06/2009, 09:50
enteresan bı kıyaslama olmus.banada Audı TT cok yakısıyor ama bayan arabası oldugu ıcın almıyorum :D:D

femoli
13/06/2009, 11:59
O zman bende şöyle bir şey söyleyeyim opel tigrayı çok beğenirdim ama bir türlü alamazdım :D:D Anlayan anladı sanırsam anlamayana özelden anlatırım :)

ferojan
13/06/2009, 12:09

Ne Çiçek ne çiçek amanda pek çiçek! Bildiğin Terminatör ya çiçek dediklerinS)

siromar
13/06/2009, 13:01
O zman bende şöyle bir şey söyleyeyim opel tigrayı çok beğenirdim ama bir türlü alamazdım :D:D Anlayan anladı sanırsam anlamayana özelden anlatırım :)
bence de öyle kullananlar pek tekin olmuyor tigrayı :D
punto bayanlar için de güzel bir araba ama motor secenegi olarak tjet'i dusunmeseler sevinirim. Tjet'le, sagdan 30'la da gidilmez canımmm :)

Phaser
13/06/2009, 13:03

Kesinlikle Sana Katılıyorum Hocam tigra gerçekten çok hoş bir araba ama insan tereddüt ediyordu binmeye

ABNEW
13/06/2009, 13:23
bence de öyle kullananlar pek tekin olmuyor tigrayı :D
punto bayanlar için de güzel bir araba ama motor secenegi olarak tjet'i dusunmeseler sevinirim. Tjet'le, sagdan 30'la da gidilmez canımmm :)

Ömer, yanlışın var, sağdan 30 la gidilmez değil bunda birşey yok da soldan 30 la gidilmez diyecektin sanırım :D

demon
13/06/2009, 13:31

Opel Tigra için bir zamanlar Travesti arabası gibi bir yakıştırma vardı. :whistlin::D

ons
13/06/2009, 13:56
Opel Tigra için bir zamanlar Travesti arabası gibi bir yakıştırma vardı. :whistlin::D

Herkes de bunu söylememek için kasıyordu galiba :D
Yalnız ne talihsiz bir dedikodu mu diyeyim, şehir efsanesi mi diyeyim, güzelim arabanın tüm ülkedeki piyasasını bitirdi :D
Bu arada bayan arabası deyince ben kendi arabamı kesinlikle bu katagoride görmem. Kırmızı renk agresiflik ve sportiflik gibi anlamlar ifade eder bence. Nissan Micra (En yaygını, yanlış hatırlamıyorsam kullanıcılarının ~ %80 i bayanmış) ya da VW Beattle gibi sevimli arabalar ya da pembe Honda Jazz gibi direk "kadınlardan başkası kullanmasın" mantığıyla üretilmiş (Mecbur kalıp ödünç aldığınızı düşünün bir :rip:, ikinci eli filan nasıl satılır bu renk üretim mantıklı mı değil mi bayağı bi geyiğini yapmıştık gördüğümüzde) spesifik arabalar geliyor aklıma.

siromar
13/06/2009, 14:51
Ömer, yanlışın var, sağdan 30 la gidilmez değil bunda birşey yok da soldan 30 la gidilmez diyecektin sanırım :D
o daha dogru Arda :) ama en dogrusu iki şeridin ortasından 30'la gidilmez olacak bence :D:D:D

JASMINE
13/06/2009, 15:04

Çok beğendiğim bir araçtı ilk kez İzmir fuarında gördüm, hayran oldum ve 2000 yılında bir tanesinin sahibi oldum. Milletin ne dediği hiç bir zaman umurumda değil. Önemli olan ben o aracı kullandığımda duyduğum zevkti. İyiki de almışım :)

ABNEW
13/06/2009, 15:15
Çok beğendiğim bir araçtı ilk kez İzmir fuarında gördüm, hayran oldum ve 2000 yılında bir tanesinin sahibi oldum. Milletin ne dediği hiç bir zaman umurumda değil. Önemli olan ben o aracı kullandığımda duyduğum zevkti. İyiki de almışım :)

Katılıyorum, araç konusunda şimdiye kadar kimseden tavsiye almadım.Maddi imkanlarım çerçevesinde hoşuma giden araçları aldım hep.Bunlarda genelde Puntoydu zaten :)

femoli
13/06/2009, 15:49
İyiki söylemedim yani saolun :D :D

Evet sırf bu yüzden bırakın o aracı almayı bir yere götürmeye müşteriye teslim etmeye bile binmezdik :D

JASMINE
13/06/2009, 15:57
İyiki söylemedim yani saolun :D :D

Evet sırf bu yüzden bırakın o aracı almayı bir yere götürmeye müşteriye teslim etmeye bile binmezdik :D

İçinde kalmasın Mehmet. Ben kullanmak isteyipte kullanamayan herkes için büyük bir zevkle kullandım :)

kilcik
13/06/2009, 16:14
punto bence bayanlara yakışan bir araç... Hatta bence uni bi araç... her iki cinse de yakışıyor... Bayan sürücüler puntoya ayrı bir hava katıyor... Puntoda ki estetiğe, bayan estetiği de eklenince sürücü koltuğunda ayrı bir havası oluyor aracın...Hele ki o araç kırmızıysa bir başka yakışıyor bayana...

Ziyaretçi047
13/06/2009, 16:59
Tigra olayını ilk defa duydum. Bizim burda yoktur öyle bir muhabbet. Hoş araçtır bence.

poyraz_o
13/06/2009, 17:11
bence bayanlarda çok fazla yakışıyor...
erkeklerde sportif ve agresif dururken bayanlarda. şeker ve çekici duruyor..

siyah rüzgar
13/06/2009, 17:52
bayan veya erkeğe yakışırmı tartışmaya devam edelim ama yollara yakışan en yakışıklı araba :)

femoli
13/06/2009, 17:57
İçinde kalmasın Mehmet. Ben kullanmak isteyipte kullanamayan herkes için büyük bir zevkle kullandım :)

Valla yasemin demekki sen zamanında kullanmışsın o senelerde fazla yoktu ondan sonra başladı zaten :)

Ben kısaca şöyle özetleyeyim .. köprü kenarlarında altlarında mutlaka bir tigra olurdu mazda 323 de vardı ama tigra daha fazla idi :)

JASMINE
13/06/2009, 18:09
Valla yasemin demekki sen zamanında kullanmışsın o senelerde fazla yoktu ondan sonra başladı zaten :)

Ben kısaca şöyle özetleyeyim .. köprü kenarlarında altlarında mutlaka bir tigra olurdu mazda 323 de vardı ama tigra daha fazla idi :)

Yok arkadaşım burada da vardı özellikle Kordon ve Alsancak'ta. İlk zamanlar arkadaşlarım epey bir laf söylemişlerdi. Bu araba alınırmı diye fakat kimseyi dinlemeden keyfini sürdüm. Burada Megane Coupe'ta o kişiler tarafından tercih edilen araçlardan.

Ayrıca Orjinal ile sahte kolay ayırt ediliyor.Birde onlar gece dışarılarda oluyor bense gündüz o nedenle ben hiç o tarz tacizlere maruz kalmadım.:)

demon
13/06/2009, 19:31
Yok arkadaşım burada da vardı özellikle Kordon ve Alsancak'ta. İlk zamanlar arkadaşlarım epey bir laf söylemişlerdi. Bu araba alınırmı diye fakat kimseyi dinlemeden keyfini sürdüm. Burada Megane Coupe'ta o kişiler tarafından tercih edilen araçlardan.

Ayrıca Orjinal ile sahte kolay ayırt ediliyor.Birde onlar gece dışarılarda oluyor bense gündüz o nedenle ben hiç o tarz tacizlere maruz kalmadım.:)

Alsancak ve Kordon evet.

smartmavi
14/06/2009, 02:09

kesinlikle!

arkadaşlar,

eğri oturup doğru konuşalım, bu araba agresif görünüme sahip değil !!!

GP keskin hatlara sahip değil ve 1.3 yada 1.4 motorlardan bahsediyoruz..
agresiflik bunun neresinde?

ons
15/06/2009, 10:42
arkadaşlar,

eğri oturup doğru konuşalım, bu araba agresif görünüme sahip değil !!!

GP keskin hatlara sahip değil ve 1.3 yada 1.4 motorlardan bahsediyoruz..
agresiflik bunun neresinde?
Motor hacimler veya güçlerinden değil aracın görünüşünden bahsediyoruz ve tasarım olarak maserati'den "esinlenilmiş" bir araba nasıl agresif görüntüye sahip olmuyor anlamadım.

https://www.thesportscarstore.com/i/MaseratiSpyder.jpg

Ziyaretçi047
15/06/2009, 16:14
GP bakış açısına göre agresif ve şirin arası gidip gelen bir araba. Her ikisi de var araçta. Kimi şirin kimi agresif bulabilir. Ben her ikisini de görüyorum bana yanlış geliyor aslında. O yüzden ufak dokunuşlarla olması gerektiği pozisyona getirebiliyorsunuz.

ABNEW
15/06/2009, 16:18
GP tasarım olarak kesinlikle agresif bir araç, bunda baş etken arkaya doğru yükselen omuz çizgisi ve yüksek eğime sahip ön cam...

muratokay
15/06/2009, 16:58
GP tasarım olarak kesinlikle agresif bir araç, bunda baş etken arkaya doğru yükselen omuz çizgisi ve yüksek eğime sahip ön cam...

Katılıyorum. Bi de kıyaslama yaparken kendi sınıfındaki araçlarla kıyaslama yapmak lazım tabi. Bu sınıftaki en agresif araç bu bence.
Ama agresiflik konusunda kendisini kıyaslayabileceğimiz büyük arabalara göre de küçük kaldığı için sevimliliği, şirinliği de olan bi araç :)

Bence hem bayanlara hem erkeklere yakışıyor ve bana göre kullanıcısının özgürlüğünü gösteriyor.

Genius
15/06/2009, 22:12
İzmirde bayan punto sahibi çok var. Ben daha çok granit gri ve kırmızı kullanan görüyorum.

detay
15/06/2009, 22:39
Gp hem erkeklere hem de bayanlara yakışabilen bir araç. Micra vb. araçlardan bu yönüyle ayrılıyor. Sevimli de olabilir, sportif de...

ranet3000
16/06/2009, 03:16
merhaba..nedersiniz herkes punto için erkeksi araba der..oysa bance çok i ve feminen bir kadın arabası!!
mini ne kadar yakışıyorsa punto da o derece yakışıyor...

erkaymis
16/06/2009, 10:09
:) yapmayin lütfen bayani erkeğimi kaldi bu işin kim nasil hangi model araba kullanmak istiyorsa kullansin

evet bu bir gerçek fiat500 ve g.punto kullanim açisindan rahat ve kolay olduğundan bayanlarin daha çok hoşuna gidiyor kesinlikle feminen değil

feza33
17/06/2009, 19:13
kısa boylu olanlarına yakışmıyor içinde kayboluyolar cok komik gorunuyorlar :D

Moosty
26/06/2009, 15:08
GP o kadar güzel bir tasarıma sahip ki, eşime bile yakışıyor :(

Ziyaretçi047
26/06/2009, 19:30
GP o kadar güzel bir tasarıma sahip ki, eşime bile yakışıyor :(

Muahahha koptum valla. Ama yorum yapmicam, sadece umarım eşin görmez bu mesajı.

Onun dışında geçen yine kırmızı bir GP kesiyorum sonra bir baktım içindeki de beni kesiyor. Çok utandım içindekini değil de arabayı kestiğim için :-)

xcruelx
29/06/2009, 10:36
muahahha koptum valla. Ama yorum yapmicam, sadece umarım eşin görmez bu mesajı.

Onun dışında geçen yine kırmızı bir gp kesiyorum sonra bir baktım içindeki de beni kesiyor. çok utandım içindekini değil de arabayı kestiğim için :-)
:) :) :) :-)

berkeraaa
01/07/2009, 01:08

abi ya erkeklerdende uzak durma kararı alırlarsa :D :D :D