PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2009 fun 75 bg mj genel sorular.

vampire181
04/06/2009, 08:41
Merhaba arkadaslar,

sounda bende gp me 1 gün önce kavuştum. 1,3 MJ 3 KAPI 75 BG Skydome+e kit Beyaz .6 nisanda spariş vermiştim. araçla ilgili olarak yol tutuşu filan çok hoşuma gitti. bazı sorularım olacaktı ,
1- aracım şu an 50 km de . ilk kilometrelerde aracı nasıl kullanmalıyım? devir limi yoksa belirli bir devrin üzerine çıkmamakmı lazım?
2-Yol bilgisayarıyla ilgili bir sorum olacaktı. anlık tüketimi gösterirken yüksek viteste ayagımı gazdan cekerek anlık tüketime baktıgımda 2.0 LT nin altına düşmüyor. Vitesi boşa attıgımda ise gene aynı şekilde 2.0LT diyor. ne yaptıysam yol bilgisayarını 2 LT nin altına düşüremedim.
3- Gene anlık tüketim kısmında aracı ilk hareket ettirdigimde yol bilgisayarında anlık olarak 20 ile 25 LT arası bir ibare yer alıp hemen normal degerlere dönüyor. bu normalmidir?
4- Araçta blue&me sistemi mevcut. usb disk içerisindeki mp3 ler ise sanatçı isimlerine göre klasörlere ayrılmış durumda. çalma esnasında klasörler arası nasıl geçiş yapabilirim?(normalde usb diskteki bütün sarkıları sıralayıp bu sıraya göre çalıyor)

5- Son olarak usb diskten mp3 dinlerken şarkı isimleri aracın yol bilgisayarında gözüküyor. Teyb kısmının ekranında ise MEDIA PLAYER yazıyor. şarkı isimlerinin teyb ekranında gösterilmesini sağlıyabilirmiyiz?

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

femoli
04/06/2009, 08:54
onur öncelikle hayırlı olsun aracın 50 km de yapacağın tek şey aracı üzmeden normal devirlerinde 1750 2000 arası vites değişimi yapman .

Yol bilgisayarı ilk kalkışlarda 20 ,25 lerde olması normal ilk etap yakıt miktarıı gösteriyor saniyeler içinde norma dönüyor..

Ekranda 2,0 yazmasıda normal sonuçta araç çalışıyor ..Yaktığı bir miktar benzin var.. istersen buraya bir göz gezdir..

https://forum.grandepuntotr.com/teknik-yardim/4801-hadi-bakalim-su-cut-off-olayina-biraz-kafa-yoralim.html

anvil
04/06/2009, 13:01
Ek olarak profilini düzenlersen seviniriz :)