PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dynamic paketle sunulan orj. spoileri sökmek?

FeaRLeSsHunTeR
17/05/2009, 02:05
arkadaslar bu spoiler sanrm yapıstırma bi vida fln göremedim ic kısımdan fln..bunu sökmenin kolay bi yolu varmıdır bilen deneyen gören varmı?
yardımcı olacak olan arkadaslara smdiden tskrler..

DN: konuyu dogru yere mi actm bilemiyorm,yanlıssa affola tasınabilir..

FeaRLeSsHunTeR
17/05/2009, 18:26
hicmi yok bilen :/

Buremir
17/05/2009, 18:56
bilmeye biliyorum da
neden sökeceksin
merak ettim yapıştırmadır onlar ince kesici bir aletle dikkatli bir şekilde çıkarabilirsin

FeaRLeSsHunTeR
17/05/2009, 20:27
cama rüzgarlık alcamda deişik bişe,o varken takarsam sırıtır..o yüzden sökmem lazım:)
nası bişeyle sökebilirm hiç söktünüzmü siz?

puntoloji
17/05/2009, 21:25
kardeşim slikonae tutturulmuş bir malzeme bir kaç kez serviste kendiliğinden sökülüp yapıştrıldığını gördüm peki orjınal spoileri ne yapacaksın satarsan alaırım hatta marsbiyelide :)

FeaRLeSsHunTeR
17/05/2009, 21:40
orjinali sökebilrsem satarm da marspieller lazm bna:D bide sökebilsem..kaç tane t bıcagıyla kesmeye fln kalktım hepsi kırıldı hala tık yok çıkmadı melet..yokmu bunun kolay bi yolu cnm cıktı ya:D

poyraz_o
17/05/2009, 21:43
geçenlerde biri misine demişti incelerinde..... bir dene istersen..

FeaRLeSsHunTeR
17/05/2009, 21:45
nasıl,anlamadm?

poyraz_o
17/05/2009, 22:16
şu ince misinalar var ya.. balık falan avlarken kullanılıyor..
araya onu sokup..çekeceksin.. eger vida falan yoksa sökülebilr öle...
sonradan takılan spoiler için öle bir öneri vardı. büyük ihtimalle orjinalede olur...

FeaRLeSsHunTeR
17/05/2009, 22:22
hm nyse yarın bi denerim artık,olmadı servisin yolları taştan..tşkrler cvplar için..

poyraz_o
17/05/2009, 22:40
sana kolay gelsin...

puntoloji
18/05/2009, 08:26
orjinali sökebilrsem satarm da marspieller lazm bna:D bide sökebilsem..kaç tane t bıcagıyla kesmeye fln kalktım hepsi kırıldı hala tık yok çıkmadı melet..yokmu bunun kolay bi yolu cnm cıktı ya
Ne uğraşıyorsun canım kardeşim karlıkcılarda yada butür işlri yapan yerlerde bunun ilacı var hehe birde sağlam şeyi kıracaksın:ohmy0000: he bak zarar verme spoilerime:D

FeaRLeSsHunTeR
18/05/2009, 08:34
snada Gnydn:D

femoli
18/05/2009, 09:06
Ne uğraşıyorsun canım kardeşim karlıkcılarda yada butür işlri yapan yerlerde bunun ilacı var hehe birde sağlam şeyi kıracaksın:ohmy0000: he bak zarar verme spoilerime:D

Valla ben öyle bir ilaç daha ömrüm boyunca görmedim açıkcası eğer varsa mücizevi bir buluş olur .çok işimize yarar ;) araştırabilirsen sevinirim :)

arkadaslar bu spoiler sanrm yapıstırma bi vida fln göremedim ic kısımdan fln..bunu sökmenin kolay bi yolu varmıdır bilen deneyen gören varmı?
yardımcı olacak olan arkadaslara smdiden tskrler..

DN: konuyu dogru yere mi actm bilemiyorm,yanlıssa affola tasınabilir..

Eğer fabrikanın yaptığı orj spoilerse işin zor sökme ihtimalin azalır (kırılıp çatlamadan ) ama sonradan ise ince misina ila tırtırlı, camcıların cam silikonlarını çöktükleri malzemeden bulabilirsen sökebilirsin civata olayı yoktur..

FeaRLeSsHunTeR
18/05/2009, 09:19
Eğer fabrikanın yaptığı orj spoilerse işin zor sökme ihtimalin azalır (kırılıp çatlamadan ) ama sonradan ise ince misina ila tırtırlı, camcıların cam silikonlarını çöktükleri malzemeden bulabilirsen sökebilirsin civata olayı yoktur..

abi orjin ya:( çatlasada patlasada koydum kafaya çıkarcam onu,servise giderim bugün..

FeaRLeSsHunTeR
18/05/2009, 19:22
gittim servise servis müdürüyle knştum..en iyi ustasını cagırdı knştm adamla,baktı baktı bunun özel bi cihazı var 30-40a hallederiz dedi..ii dedim parasından geçtim inada bindi olay,çıkarda kurtulak dedim..adam çekti aşşa kaporta bölümüne,cihaz mihaz yok aldı eline falçatayı fln araya sokup silikonu kesmeye calısıyo..dedim sen napıyon dayı:) snra urastı urastı beceremedi yapamicam dedi,ii dedim ben gidiyom..dönüste chery servisinde ali usta var bizim i götürdügüm..bi ugraim dedim ummadık taş baş yarar..ustayı cagırttı urastık baya,çizsekde spoilere biraz zarar da versek çıkardık sonunda para bile istemedi..bi sigara-yemek parası atıverdim bnde:) boyası fln bitsin resimleri paylaşırım..çıkartmaya çıkardıkda fiatın müşterilerine bu tarzda yaklasması hiç hoşuma gitmedi..
ayrıca bişe daha söyleyim servis müdürü Abarth'ın orj. parcalarını getirttiklerini söyledi,spoiler vs herşey..sadece biz getirioz dedi bilmiorm ne kadar dogru..o an hiç fiyat sormak fln aklıma gelmedi..ilgilenenler müracaat Adana mıçılar:D

erosistanbul
18/05/2009, 19:55
merakla resimleri bekliyoruz.

FeaRLeSsHunTeR
18/05/2009, 21:01
boyası fln hallolsun bi kendine gelsin araba koyarım bikaç resim:)

Buremir
18/05/2009, 21:07
gittim servise servis müdürüyle knştum..en iyi ustasını cagırdı knştm adamla,baktı baktı bunun özel bi cihazı var 30-40a hallederiz dedi..ii dedim parasından geçtim inada bindi olay,çıkarda kurtulak dedim..adam çekti aşşa kaporta bölümüne,cihaz mihaz yok aldı eline falçatayı fln araya sokup silikonu kesmeye calısıyo..dedim sen napıyon dayı:) snra urastı urastı beceremedi yapamicam dedi,ii dedim ben gidiyom..dönüste chery servisinde ali usta var bizim i götürdügüm..bi ugraim dedim ummadık taş baş yarar..ustayı cagırttı urastık baya,çizsekde spoilere biraz zarar da versek çıkardık sonunda para bile istemedi..bi sigara-yemek parası atıverdim bnde:) boyası fln bitsin resimleri paylaşırım..çıkartmaya çıkardıkda fiatın müşterilerine bu tarzda yaklasması hiç hoşuma gitmedi..
ayrıca bişe daha söyleyim servis müdürü Abarth'ın orj. parcalarını getirttiklerini söyledi,spoiler vs herşey..sadece biz getirioz dedi bilmiorm ne kadar dogru..o an hiç fiyat sormak fln aklıma gelmedi..ilgilenenler müracaat Adana mıçılar:D

bu mıçılar baya kendini aşmış desene :D abarth'ın spoileri bizimkilerle aynı zaten geri kalan aksesuarlarındanda arma ve logolar hariç hiç bişey getirtemezler sallamışlar :) madem getirtebiliyorlar abarth'ın ön tamponunu getirsinler bakalım

bu arada t bıçağı özel cihaz oldu artık :D

FeaRLeSsHunTeR
18/05/2009, 21:11
yok abi ya aynı deil hayvan gibi kocaman bişe:D logolar varmı dedim stokta var dedi,ii alim bi takım dedim bi hafta on güne gelir sipariş verirseniz dedi,kalsın dedim bende:D
tamponlar fln için bi görüsmek lazm ne kadar dogru bilemicem:)
evt bu arada haklsın t bıcagı da başımıza özel cihaz oldu,koskoca 40 küsür yaşındaki usta kızardı bozardı,aşşa kaporta bölümüne gelmeyecegimi sanıyodu heralde görmeliydin:D:D:D

Buremir
18/05/2009, 22:15
yok abi ya aynı deil hayvan gibi kocaman bişe:D logolar varmı dedim stokta var dedi,ii alim bi takım dedim bi hafta on güne gelir sipariş verirseniz dedi,kalsın dedim bende:D
tamponlar fln için bi görüsmek lazm ne kadar dogru bilemicem:)
evt bu arada haklsın t bıcagı da başımıza özel cihaz oldu,koskoca 40 küsür yaşındaki usta kızardı bozardı,aşşa kaporta bölümüne gelmeyecegimi sanıyodu heralde görmeliydin:D:D:D

-Logolar varmı stokta ?
-Evet var
-verirmisiniz bir bakayım
-sipariş verirseniz 1o güne kadar gelir :D bunların müdürleride alem yahu:)

spoiler aynı ralliide ki s 2000 ile karıştırma standart abarth aynı sadece siyah

FeaRLeSsHunTeR
18/05/2009, 22:21
sorma yaa:) nyse onu da örenmis olduk:)