PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sıfır grande punto hk.

kolombo
15/05/2009, 09:43
arkadaşlar sıfır grande punto aldım..aldıktan 2 gün sonra arka bagaj kapağında küçük bir sanki bant yapıştırmışlar gibi bir görüntüyü gördüm. ama incelediğimde bant değil boyanın kalkmış olduğunu gördüm. boyanın ince olan en üstteki katmanı sanırım soyulmuş. altındaki mat olan boya ortaya çıkmış. birde bir arkadaşım fark etti sağ ön kapıyla arka kapını birleşimimin bulunduğu en üst nokta elimizi gezdirdiğimizde direk çıkıntı olmadan geçmeliya, işte öyle olmuyor ön kapının en üst noktası biraz çıkıntılı. biz fiata gittik, anlattık durumu. yetkili fotoğrafını çekti birkaç gün sonra fiattan ekspertiz yada görevli gelince sizi çağırırız dediler. bagaj kapağınıda boyarız komple dediler..kapınında ayarını yaparız dediler. Ben bu arabayı sıfır aldım bu araç kontrol edilmedenmi satışa sunuldu..yada araba italyadan gelirken başına birşeymi geldi, devrildi, çarptı falan. Sonrada yapıp sıfır diye satmayamı kalktılar.. Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim..nasıl bir yol izlemeliyim..Karşı çıkıp arabayı yenilemelerini isteyebilirmiyim. sıfır alacak arkadaşlar alırken her tarafını iyice inceleyin bence.

femoli
15/05/2009, 09:50
https://forum.grandepuntotr.com/genel/1175-lutfen-okuyun-ilginizi-cekecektir-mutlaka-arac-boyali-cikti.html

Burada bir arkadaşımızın daha başına gelmişti baya bir para almıştı fiattan o parayla aracnı modlamıştı ...

ik77
15/05/2009, 10:18
ben bu ve benzer durumları daha önceden duymuştum .arabamı alırken servis danışmanından rica edeceğim şu boya kalınlığını ölçen cihazla gelsin tüm kaportanın boyasını ölçtüreceğim.

merve
15/05/2009, 16:37
ya şimdi kuşkulanmamak elde diil hele ki ben acaip pinpirikliyimdir sıfır araç siparişi verdik
umarım böle problemlerle karşılaşmam size de geçmiş olsun umarım en kısa zamanda çözümlenir olay....kolay diil her tarafını incelesek bile gözden kaçan bişi olur uffff sıkıntı
şimdii araba gelmeden ben kafamda kurarım şimdi bissüürü şey....

e_cag
18/05/2009, 21:43
Bir arkadaşım sıfır Palio almıştı birkaç yıl önce. Sonradan arabanın tavanının köşesinde 3-4 cm bir çizik görüp yanlış hatırlamıyorsam araç bedelinin %5-10'una karşılık gelecek bir indirim veya iade almıştı. Ben olsam pas geçerdim muhtemelen. Araçlar tırla nakledilirken olabiliyormuş bu tür kazalar vs. Arabayı teslim alırken -mazur görün; beygir pazarında dişine bakar- gibi eski usul, arabanın etrafını çepeçevre dolaşıp iyice incelemek çoğumuzun yeni araba heyecanı ile unutabileceği ama çok önemli bir iş.

hulukardesler
18/05/2009, 22:56
bence ısrar et ve yeni araç iste!
sıfır araca neden boyalı damgası vurasınki!