PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Far gitti :((

sharky
26/04/2009, 23:56
Arkadaşlar önceki gün şehiriçinde seyir halindeyken önümdeki hondanın ani frene basması sonucunda arkadan vurdum adama.. ikimizin aracındada ufak tefek çizikler haricinde pek bişey yoktu aslında(benim sol ön far camım haricinde tabi)... Adamla helalleşip yoluma devam ettim.. Tabi far kırıldı.. Hemen aracı yetkili servise götürüp fiyat aldım.. Zaten servisle kanka olduk soru sora sora bu aralar :D İlgilendiler sağolsunlar.. Fiyat aldım kdv dahil 290tl dediler... Fazla geldi aslında.. Çıkmasına baktık berbat şeyler çıktı karşıma.. Ayakları kırık çizik fln işte... 150tl dende aşşağıya bulamadıkta zaten.. Nihayetinde taktırdık farın sıfırını serviste...

Size soracağım soru şu.. 290tl dediler,2 servistende fiyat aldım.. Yedek parçada fiyata bi iskonto uygulanıyo mu? :agri:

ABNEW
27/04/2009, 00:02
Yiğit, geçmiş olsun öncelikle.Ben orijinal farların çiftininin fiyatını 550TL civarında olduğunu biliyorum.Bence işçilikle beraber fiyat normal.Hatta bir miktar indirim bile olmuş gibi:)

Müslüm kesin fiyatı belirtir yarın bence:) Tekrar geçmiş olsun...

ocean_1919
27/04/2009, 00:04
Arkadaşlar önceki gün şehiriçinde seyir halindeyken önümdeki hondanın ani frene basması sonucunda arkadan vurdum adama.. ikimizin aracındada ufak tefek çizikler haricinde pek bişey yoktu aslında(benim sol ön far camım haricinde tabi)... Adamla helalleşip yoluma devam ettim.. Tabi far kırıldı.. Hemen aracı yetkili servise götürüp fiyat aldım.. Zaten servisle kanka olduk soru sora sora bu aralar :D İlgilendiler sağolsunlar.. Fiyat aldım kdv dahil 290tl dediler... Fazla geldi aslında.. Çıkmasına baktık berbat şeyler çıktı karşıma.. Ayakları kırık çizik fln işte... 150tl dende aşşağıya bulamadıkta zaten.. Nihayetinde taktırdık farın sıfırını serviste...

Size soracağım soru şu.. 290tl dediler,2 servistende fiyat aldım.. Yedek parçada fiyata bi iskonto uygulanıyo mu? :agri:
Belki forumda satan vardır. İlanları incele istersen.

sharky
27/04/2009, 00:06
Sağolun Arda bey,teşekkür ederim. Daha yeni aldık malum.. Fiyatlar hakkında hiçbi bilgimiz yok :)

Belki forumda satan vardır. İlanları incele istersen.

Bilgi için teşekkürler ;) Bi bakıyım..

Buremir
27/04/2009, 00:17
150 mi biz burda bir arkadaşa çiftini 100 liraya aldık ne yapıyorlar 150 lira öyle
geçmiş olsun
en sağlıklısını yapmışsınız aracınızda yeniymiş nede olsa

sharky
27/04/2009, 00:22
Çok sağolun.. Ya bende anlamadım aslında.. İzmit'in bide sanayisi meşhur derler ama :) Adam çıkarınca diğer farların arasından çizik kırık fln dedim bide buna 150tl.. Hemen serviste taktırdım.. Araç sıfırda değil aslında ama yinede orjinal olsun dedim.. Öyle fazlada beli olmuyo yeni far olduğu aracın üstünde...

OzzY
27/04/2009, 01:48
geçmiş olsun
ahmet karartılmış angelli çiftini 200e veriyo 150 abartıymış :)

Ziyaretçi047
27/04/2009, 01:49
Valla ben satıyordum benim orjinalleri ama almışsınız artık :)

sharky
30/04/2009, 00:16
Pardon geç bi cvp olcak ama.. Benim gp de orj içi parlak olanlardan var.. Acaba sizin orj farların içi orjinal koyu renkte olanlardan mı?
Geçen bi coupe gp de gördümde çok hoşuma gitti :)
Yada bunları satan bi arkadaşımız yokmu?

OzzY
30/04/2009, 00:24
Pardon geç bi cvp olcak ama.. Benim gp de orj içi parlak olanlardan var.. Acaba sizin orj farların içi orjinal koyu renkte olanlardan mı?
ahmetin sattıkları
çıkma parlak olarak alınıp karartma yapılmış ve angel takılmış.

Buremir
30/04/2009, 00:35

orjinal içi karartılmış farlardan satan olsa alacakmısın ??

sharky
30/04/2009, 00:38
Fiyat konusunda bilgim yok.. Ama makul bi fiyat olursa madem birini değiştirdik sırıtıyo biraz yeni olan,düşünebilirim...

Buremir
30/04/2009, 00:48
anladım 2 adet sıfır far'a 500 tl vermezsiniz sanıyorum

sharky
30/04/2009, 00:54
şöyle yapsak.. ben size yarın akşam gibi özelden msj atsam.. eğer farı geri verebilirsem alırım.. fiyatıda özelden görüşürüz ;)

Buremir
30/04/2009, 00:57
ok.

Ah-MeT
30/04/2009, 08:19
Bende fazladan 1 cift içi karartılmış Far var çiftini 200TL ye satıyorum
Far+H4 Xenon ampulleri+Mtec beyaz park ampulleri = 200TL
ilanımın Linki: https://forum.grandepuntotr.com/ilanlar/9347-satilik-angel-eye-siyah-tabanli-far-el-yapimi.html
resimleri detayları gorebilirsin.