PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bursa Servisleri Müşteri Memnuniyeti Anketi

memox
22/04/2009, 16:04
Arkadaşlar, diğer iller için yapılmış anketler buldum, Bursa için teknik servis tavsiyesi almak istiyordum, anket yapmanın daha iyi olacağını düşündüm. Benim daha çok merak ettiğim Bursa içinde teknik servis tercihiniz. 2 tane ana bayi ve 4 tane teknik servis görünüyor Fiat'ın sitesinde. Sitedeki çeşitli yazılarda olumlu ve olumsuz servis yorumları var. Bunları toplarsak iyi bir kaynak olur heralde.

Satış birkere yapılan birşey ve satış temsilcisi ile kurduğunuz iletişime bakıyor daha çok ama teknik servis bir ekip ve yönetim işi ve sık kullanmak zorunda olduğumuz birşey.. Bu nedenle ben aslında teknik servis yorumunuzu merak ediyorum.

Kullandığınız oylarla beraber varsa yorumunuzu ve tecrübenizide yazarsanız çok memnun olurum.

xcruelx
22/04/2009, 18:56
Mehmet kardesim senle aynı şeylerimi düşünüyoruz nedir. Bugun bende böyle bir topik açmayı düşüyordum. Bende çok merak ediyorum. Burda bazı mesajları okuyunca özellikle. Birde diğer iller güzel toplandtılar yapıyolar Bursa biraz eksik kalıyor burda. ARabaları alınca biz ön ayak olalım olmadı toplantı işinede :)

puntoloji
22/04/2009, 19:58
Ben bursa organgazi yol üzerindeki TEKNİK oto yu DEĞİL BURSA TÜRKİYE de tek gecerim zaten bakıldığında araştırıldığında sizlerde görüceksiniz kendilerine FIAT tarafından müşteri memnuniyeti en ii servis diye ödülleri var.Müdürü BORA ve servis danışmanı ERCAN BEY ben istanbul ve izmitten kalkıp bursaya gidiyorum o kadar memnunum benim aracıma deri direksiyon ve vites topuzu angel far takımı tavan değişimi ve bir cok şey adamlarda yok olmaz yok bu ilgilerinden dolayı kendilerine sonsuz teşekkürler böle bir servis olunca insan hep FIAT alası geliyor..

xcruelx
22/04/2009, 20:28
Ben bursa organgazi yol üzerindeki TEKNİK oto yu DEĞİL BURSA TÜRKİYE de tek gecerim zaten bakıldığında araştırıldığında sizlerde görüceksiniz kendilerine FIAT tarafından müşteri memnuniyeti en ii servis diye ödülleri var.Müdürü BORA ve servis danışmanı ERCAN BEY ben istanbul ve izmitten kalkıp bursaya gidiyorum o kadar memnunum benim aracıma deri direksiyon ve vites topuzu angel far takımı tavan değişimi ve bir cok şey adamlarda yok olmaz yok bu ilgilerinden dolayı kendilerine sonsuz teşekkürler böle bir servis olunca insan hep FIAT alası geliyor..
Tanıdık falan değil dimi :) şakaydı.

Bilgi ve becerleri iyi ise. Sorun çözmede iyi ise müşteriye insan gibi davranıp gerçekleri anlatıyorlar ise, değil bursa istanbulda olsa giderim.

puntoloji
22/04/2009, 23:53
Tanıdık falan değil dimi :) şakaydı.

Bilgi ve becerleri iyi ise. Sorun çözmede iyi ise müşteriye insan gibi davranıp gerçekleri anlatıyorlar ise, değil bursa istanbulda olsa giderim.
Keşke tanıdık olsa kardeşim ama değil ben cok kıl bir müşteriyim işin acıkcası beni servislere sor hemen iki ellerini yakalarına koyup illalah derler ama bak gercekten burası cok farklı fıat tı ara sor bak en cok müşteri memnuniyeti olan servisler arasında ilklerde ben onu bile araştırdım ve bursada cok arkadaşım var gp kullanıcısı bunların hepside orhangaziye geliyorlar ve bursa-orhangazı arası 45-50 km gerisini sen düşün ben aşırı memnunum benim 2 ev var izmit istanbulu aşıp oraya yollanıyorum..şiddetle Tavsiye ederim.....

xcruelx
23/04/2009, 19:14
Valla bir sürü bursalı üye var forumda ama kimseden ses cıkmıyor. İstanbul dan ankaradan söylüyorlar ne diyim kötü hissettim kendimi.

GooSe
23/04/2009, 21:32
Teknik oto gerçekten çok başarılı arkadaşlar, Tofaş ta bile insanlar birmot a araçlarını vermeyip Teknik otoya göndermeyi evet göndermeyi çünkü rica ettiğinizde sabah 08 : 30 aracı alıp akşam 18:15 te sorunları hallolmuş bir şekilde geri getiriyorlar.

xcruelx
24/04/2009, 00:47
Birmot aklıma bidon geliyor. Kimse kusura kalmasın. Şahsen ve tanıdıgım bir kaç kişi özellike şikayet ettik Tofaş içindeki yetkililere. Bukadar ilgisizlik ve alakasızlık olmaz. olamaz.

memox
24/04/2009, 08:54
Teknik oto gerçekten çok başarılı arkadaşlar, Tofaş ta bile insanlar birmot a araçlarını vermeyip Teknik otoya göndermeyi evet göndermeyi çünkü rica ettiğinizde sabah 08 : 30 aracı alıp akşam 18:15 te sorunları hallolmuş bir şekilde geri getiriyorlar.
Bu güzel haber gerçekten. Çünkü çalışırken iş çıkışı arabayı osmangaziye götürmek pek mümkün olamaz, haftasonu götürsem bütün günümü orada geçirmem lazım. Biraz zor açıkcası. Ama arabayı alıp bırakıyorlarsa büyük rahatlık gerçekten. Bunun için ekstra ücret istemiyorlarmı?

Birmot ile ilgili benimde duyduğum, saat 18'de kapatıyormuş, Tofaş'da çalışanlar bile arabayı servise bırakmak için işten izin alıp erken çıkman zorunda kalıyorlar :P

Bütün oklar Teknik Oto'yu gösteriyor bu durumda. Merak ediyorum başka servis tecrübesi olan yokmu Bursa'da? Acaba konu başlığımı itici geliyor anket diye girmiyormu insanlar bu konuda :) Bursalı arkadaşlar yardım :)

xcruelx
24/04/2009, 11:23
Bu güzel haber gerçekten. Çünkü çalışırken iş çıkışı arabayı osmangaziye götürmek pek mümkün olamaz, haftasonu götürsem bütün günümü orada geçirmem lazım. Biraz zor açıkcası. Ama arabayı alıp bırakıyorlarsa büyük rahatlık gerçekten. Bunun için ekstra ücret istemiyorlarmı?

Birmot ile ilgili benimde duyduğum, saat 18'de kapatıyormuş, Tofaş'da çalışanlar bile arabayı servise bırakmak için işten izin alıp erken çıkman zorunda kalıyorlar :P

Bütün oklar Teknik Oto'yu gösteriyor bu durumda. Merak ediyorum başka servis tecrübesi olan yokmu Bursa'da? Acaba konu başlığımı itici geliyor anket diye girmiyormu insanlar bu konuda :) Bursalı arkadaşlar yardım :)

Orhangazi de az mesefa değil ama şimdi. :) Bir yağ için gitmekte garip geliyor.

Yada ordaki adama gel benim arabayı al deyince bişi demezlermi dirde. az mesafa değil.

herby
24/04/2009, 12:36
Uğur hocam hiçbişey demezler.. Servis danışmanı Cemal kardeşimiz aracınızı nerden isterseniz alır akşam da oraya teslim eder.

xcruelx
24/04/2009, 14:23
Uğur hocam hiçbişey demezler.. Servis danışmanı Cemal kardeşimiz aracınızı nerden isterseniz alır akşam da oraya teslim eder.
E süper ozaman. :) Yalnız taa Çanakaleden bu başlığa yorum yazıyorsun. Bursada kimse bilmiyor demekki :)

herby
24/04/2009, 17:51
E süper ozaman. :) Yalnız taa Çanakaleden bu başlığa yorum yazıyorsun. Bursada kimse bilmiyor demekki :)

5 senedir Bursadaydım hocam.

xcruelx
24/04/2009, 19:19
5 senedir Bursadaydım hocam.
:) sana bir şey demedim ben. Asıl amacım başlıga bursadan yazan kimse yok ona taş atıyordum :)

Geçi artık sende bursalı sayılrsın.

puntoloji
25/04/2009, 00:42
semih kardeşim bursada ünüversitesini yeni bitirdi kardeşim ondan oda benim gibi teknik oto nun tüm imkanlarını ii kullanan ve yararlanan bir kardeşimiz..

xcruelx
25/04/2009, 02:14
Allah bilir görüklede otuyorsunuz .

herby
25/04/2009, 09:49
Allah bilir görüklede otuyorsunuz .

Doğrudur :)

puntoloji
25/04/2009, 20:09
Doğrudur
Semih kardeşim şuan canakkalede ama bursa ya sık sık uğrar hehe:busted_b::)

xcruelx
25/04/2009, 23:34
Doğrudur :)
Bende görükledeyim. çünkü. :)

ervatan
04/01/2012, 01:23
20 000 bakımına gidicem yakında konuyu hortlatım anketi hareketlendireyim biraz :):):fish0000: