PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto aldım ama sorularım var size?

bluEyes
23/03/2009, 05:12
benim sorum olacak arakdaslar size alana kadar puntoyla ilgilenmemiştim pek o yüzden tam bilmiyorum... ben dün araba aldım 1.4 fire dinamic full dediler burdan arastırdım almadan ama simdi özellikleri saydıkca araba nasıl dinamic demeye basladım..bazı arkadaslar celik jant yok diyo ama var bende sunroof,panoramik tavan ön iki cam elektrikli arka camlar değil, elektirkli koltuk digital iki yönlü klima cd caları,park sensörü,kolcak var bunlar hep orjinal olarak var opsiyonel olarak mı istemiş bunu ilk alan kişi...
şimdiden tesekkürler okurken bile yoruldunuz eminim....

ABNEW
23/03/2009, 05:22
Hoşgeldin Mustafa, aracın ilk sahibi aj, konfor paketi (belki) ve skydome u araç alma aşamasında eklemiş.Yoksa standart olarak dynamic donanımda bu ekipmanlar bulunmamakta, aracın hayırlı olsun, keyifli sürüşler...

narkoz30
23/03/2009, 10:11
Yani senin aracın dinamikten ziyade emotion olmuş (en full versiyonu 6 airbag de varsa ama) skydome da varsa tadından yenmez o araç kaça aldın peki? Hayırlı olsun.

abulbul08
23/03/2009, 12:55
hayırlı olsun

bluEyes
23/03/2009, 14:21
Hoşgeldin Mustafa, aracın ilk sahibi aj, konfor paketi (belki) ve skydome u araç alma aşamasında eklemiş.Yoksa standart olarak dynamic donanımda bu ekipmanlar bulunmamakta, aracın hayırlı olsun, keyifli sürüşler...
tesekkürler arda beni bilgilendirdin cok sağol ;)

Yani senin aracın dinamikten ziyade emotion olmuş (en full versiyonu 6 airbag de varsa ama) skydome da varsa tadından yenmez o araç kaça aldın peki? Hayırlı olsun.
airbag sayısını bilmiyorum hakan yarın pasta ciladan cıkıcak teslim alacam ama altı demişlerdi ben tek tek görmeden inanmam yarın bilgi veririm sana ben.. 17.750 ye aldım bi tanıdık vasıtasıyla pahalımı bilemicem 26000 de lpg taktırcam birmottan ayrıca kendim..

hayırlı olsun
tesekkürler ahmet

Linos
23/03/2009, 17:38
Hayırlı olsun Mustafa, güle güle kullan... ;) Arda'nı söylediği gibi, sonradan paket opsiyonlarından biri kullanılmış sanırım! Emotion gibi olmuş neredeyse aracın... :)

bluEyes
23/03/2009, 22:43
eywallah murat,saolasın pek bilgim olmadıgı icin sizlere sorayım dedim...

Ogulcan.Öğüt
23/03/2009, 22:51
Hayırlı olsun o zaman fiyatta güzel.Sky dome tadından yenmez kasasız cezasız.

bluEyes
24/03/2009, 00:04
eywallah Ogulcan saolasın..güzelmi cirkinmi fiyat ona tam karar veremedim yha :))

narkoz30
24/03/2009, 09:37
skydom ve senin paketler olmadan şu anda bu aracın dizeline piyadasa 13.5 ile 15 arası veriyorlar sen iyi fiyata almışsın zaten 3 ay sonra ya tamam ya devam diyecekler ben ekonomi açısından ötvdei indirimin süresinin uzatılmasından yanayım. İçini ferah tut hem bu aracı satın alarak aldıgın kişiye de kimbilir ne kadar katkın oldu bir de o açıdan bak zaten sıfırını bu fiyata asla alamazsın. Genç bir araba seni memnun edecektir uzatılmış garantiyi de unutma ama. Hayırlı olsun.

bluEyes
29/03/2009, 01:46
tesekkürler hakan abi ;)