PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kullandığım en kötü araba

HSS
18/02/2009, 17:22
bilmiyorum herkesinki farklı olabilir ama bi çok araba kullandım bu araba kullandıklarımın en kötüsü ve aldığıma çok pişmanım. ne motorundan gelen ne frenlerinden gelen ses bitti... servisin söylediği saçma sapan bahanelerden ve düşeceğini söyledikleri halde bi türlü düşüşe geçemeyen yakıt tüketiminden de bıktım artık. bi daha fiatın yakınından bile geçmem en kısa zamanda satmayı düşünüyorum.

şekerlioğlu
18/02/2009, 17:27
daha birinci mesajda bu tavır,enteresan.?.

bencede siz bu arabayı satın.sizinde canınız sıkılmasın,bizimde.

femoli
18/02/2009, 17:51
Halime bey (hanım kusura bakmayın Hitap şekli için )

Araçlarda mutlak derecede hata çıkabilir bu oran sizde fazla olabilir, eğer sorununuzu çözemedilerse o zman servis şikayetinde bulunabilirsiniz ama araç şikayeti biraz enteresan olmuş, hepimizde bu araçlardan var farlı bir araç yok, memnun olanda var olmayanda buna saygımız var ama ilk msj dada bu şekilde yükleme yapmanız pek hoş olmamış sanırsam. Sorunlarınız varsa bizimle paylaşın sizin açınızdan belki kayda değer bir yardımımız olabilir ...

makeles
18/02/2009, 17:53
severek "kullanabileceğiniz" bir araç seçin kendinize keyifle binin derim.. saydığınız şeylerle nasıl da en kötü seçmişsiniz daha önce 100bin tl altında araç kullanmamış gibisiniz..

şekerlioğlu
18/02/2009, 18:07
Halime bey (hanım kusura bakmayın Hitap şekli için )

Araçlarda mutlak derecede hata çıkabilir bu oran sizde fazla olabilir, eğer sorununuzu çözemedilerse o zman servis şikayetinde bulunabilirsiniz ama araç şikayeti biraz enteresan olmuş, hepimizde bu araçlardan var farlı bir araç yok, memnun olanda var olmayanda buna saygımız var ama ilk msj dada bu şekilde yükleme yapmanız pek hoş olmamış sanırsam. Sorunlarınız varsa bizimle paylaşın sizin açınızdan belki kayda değer bir yardımımız olabilir ...

mehmet,sende çok iyiniyetlisin.ama benim gördüğüm,arkadaş buraya sorunlarını çözmiye değil,doğrudan karalamaya gelmiş gibi.

ABNEW
18/02/2009, 18:09
Halime Hanım hoşgeldiniz,

Punto ile ilgili eleştri ve sorunlarınız için aşağıdaki linki kullanırsanız daha verimli olacaktır sizin için:

https://forum.grandepuntotr.com/teknik-yardim/2283-punto-sorunlari-elestiriler-lutfen-herkes-sorunlarini-yazsin-45.html#post209589

Yukarıdaki başlığa sorunlarınızı ve eleştrilerinizi belirterek forumda bunlara çözüm bulmamızı sağlayabilirsiniz.Tabi amacınız aracı satmaksa herhangi bir ilan sitesini kullanabilirsiniz,

Keyifli forumlar olsun...