PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sade GP mi yoksa Body Kit'li GP mi ?

jaru
06/02/2009, 09:44
Sizce hangisi daha alımlı?

femoli
06/02/2009, 09:52
İlk msj da çok basit bir konu olmuş Ya msj yada içeri değiştirin anlamsız olmuş biraz....

uLTRa GP
06/02/2009, 10:22
bence orjinal body kit yani spoiler tampon ekleri v.b ayrıca bide 17 inç jant ile spor yay alsana fıstık gibi grande punto(cam filmide lazım):D

jaru
06/02/2009, 10:38
peki bunları en iyi şekilde nerede yaptırabiliriz?

methko
06/02/2009, 11:04
Ben herzaman sadelikten yanayım cok abartı olmadan bişeylerin arac üzerinde uygulanması arabayı cok daha cekici hale getirebiliyor kimi zaman.Ama bu kesinlikle bi zevk işi herkezin kendi kafasında bişeyler vardır bu yönde ve herkez o dogrultuda ilerler. :)

Ogulcan.Öğüt
06/02/2009, 11:06
Ben herzaman sadelikten yanayım cok abartı olmadan bişeylerin arac üzerinde uygulanması arabayı cok daha cekici hale getirebiliyor kimi zaman.Ama bu kesinlikle bi zevk işi herkezin kendi kafasında bişeyler vardır bu yönde ve herkez o dogrultuda ilerler. :)

Cok güzel acıklamıs bence cok abartılı işler yapılmadan araba üzerinde minik minik rütuslar veya işte jant , cam filmi gibi cok daha güzel olcaktır bence

uLTRa GP
06/02/2009, 11:12
peki bunları en iyi şekilde nerede yaptırabiliriz?

bunlar için biraz para biriki mi lazım sadece benim saydıklarım için çünkü hepsi aynı anda yapılırsa daha iyi olur body kit fiat ın orjinal olduğu için(ben öle önerdiydim) servislerden alıp taktırabilirsin jantı istediğin yerden kendin seç ayrıca spor yay ve cam filmi hakkındada femoli sana yardımcı olur :D

jaru
06/02/2009, 11:34
aslında ilk başlarda sade iyi geliyor fakat bir süre sonra değişim istiyor insan

aslında bu eklemeleri yapmayıpta bravoya mı geçiş yapsam demedende edemiyorum

uLTRa GP
06/02/2009, 11:40
sen bilirsin sadelikten yanaysan: jant,spoiler, marşpiyel o kadar uygulama yap derim ;D