PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : PayPalda Limit Sorunu Acil Yardım

kadoku
12/01/2009, 16:39
Arkadaşlar, Yurt dışındaki bir siteden alışveriş için 2008 Aralık ayında PayPala üye oldum ve onaylı 2 sanal kredi kartım var, limitlerinde ve kartlarda herhangi bir sorun olmamasına rağmen sürekli "Para gönderme limitinize ulaştınız. Bu limiti kaldırmak için lütfen bir banka veya kredi kartını bağlantılayıp onaylayın." şeklinde bir uyarı alıyorum PayPalı daha önce kullanan arkadaşlardan yardım rica ediyorum

ABNEW
12/01/2009, 23:21
Kadir, paypal hakkında fazla bilgim olmasa da sanıyorum sorun banka ile ilgili.Müşteri hizmetlerini arayıp yurtdışı kullanım için tekrar limit belirlemen gerekebilir...

Linos
13/01/2009, 00:38
İnternet hesabın varsa, online olarak, limit arttırımı yapabilirsin. Muhtemelen, sanal kartını oluşturduğunda bir limit koymuşsundur... ;)

Ziyaretçi047
13/01/2009, 02:37
Hesabın sanırım personal hesap. Onu business veya daha üstüne upgrade etmen gerekebilir. Uzun zamandır paypal ile uğraşmıyorum ama problem bu olabilir.

Genius
14/01/2009, 13:58
Arkadaşım hesabın yani onaylandıktan sonra premium olması gerekiyor. güvenlik için ikinci bir kredi kartı daha istiyorlar. Ben maximum eklemiştim olmadı, 2nci kart olarak world ekledim ve şu an sorunsuz para gönderebiliyorum. Bankalar ile bir alakası yok ben müşteri hizmetleri ile görüştüm. Güvenlik için yapıyorlar, daha da kesinleştirmek istersen mailleştiğinde adıma düzenlenmiş bir fatura gönderebilirim diye söyleyebilirsin ;)

kadoku
16/01/2009, 00:12
Sağolun arkadaşlar sorun sanal world kartın 3 boyutlu güvenlik güncelleştirmesinden kaynaklıymış halloldu herkese cevaplar için teşekkür ediyorum