Arkadaşlar Günaydın,
Dün istanbul esenyurt muayene istasyonunda randevum vardı.gitmeden önce aracımın her türlü eksiğini gediğini yaptırmıştım.A dan Z ye aracım mermi gibiydi.Saatimiz geldi muayeneye aldılar aracı,
sonuç ;Teknisyen arkadaş elinde raporla geldi kaldınız dedi neymiş kusurum dedim ?
-Plaka ampülünün rengi değişik (buz mavisi yanıyordu yarı beyaz yarı mavimsi gibi) hangi renk olacak dedim? sarı yanması gerekiyor dedi,
-Fren lambaları kapatılmış ( kemal oto femoli abiden fren lambası stickeri alıp 3.fren lambasına yapıştırmıştım..muayeneden dönerken kendisini aradım böyle bir şeyle karşılaştımı diye? kendisi de benim gibi telefonda şok geçirdi muayeneden geçeyim yine yapıştıracağım.)

anlamadığım şey aracın her şeyi tamam bunlarmı ağır kusur oluyor,plaka ampülü göz alıcı bir şey değil kimseye zararı olmaz,fren stickeri sonuç olarak lambalar yanıyor yanmasa zaten o yazıyı okuyamaz sın.bunları hemen 5 dk içinde orada yaptırdım elemanın yanına gittiğimde saat 18:00 dı..Mesai bitti,sistem kapandı yapacağım bir şey yok bilmem nee falan filan.Sonuç olarak ağır kusurlu olarak evimize geri döndük..Haftaya cumartesi bi daha gideceğim.