Sayfa 1/2 12 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Bakın başıma ne geldi

Erdem Sarı
    interlaced - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    34 JSF 84
    Edilen teşekkür: 22

Kızgın Bakın başıma ne geldi

Arkadaşlar merhaba,

Bir pazar klasiği olan market-avm turunun sonuna, evime dinlenmeye çekilmeden hemen önce pazar gününün en güzel uğraşı olan araba yıkama işini de hallettim. Yaklaşık 4 saat sonra otoparka indim , eşime de söylüyordum asansörde; hava yağmasa da artık temiz temiz gezelim diye. Arabanın başına gelince bir de ne görelim. Ön cama yumurta atmışlar. Bizim apartmanın afacanları karşı apartmandaki bebeler attı abi dediler. Ama hangi daireden atıldı belli değil. Apartman görevlisine sordum bizim cephede çocuğu olan diye, üçer beşer tane var herkeste dedi Yani başıma gelene bakın, kime gideyim kime kızayım. 155'i aradım, hasar varsa aracınızda gelelim, yoksa gelin siz şikayetci olun dediler. Buna da üşendim. Karakola gideceğime yıkamacıya gidelim kapansın bu konu dedim ama akşam akşam canımı sıktılar. Şimdi politikacıları daha iyi anlıyorum. Pis bir şeymiş bu yumurta ile vurulmak

İlker akat
    didi77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 89

Gecmiş olsun :))))

UĞUR KONAKCI
    .♬..piyanist..♬.. uurknkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 182

benim araca dolu soda şişesi fırlatılmış ve cam patlamamış... ilginç bir durum.. ama camda çok ince çizik şeklinde çatlaklar vardı... geçmiş olsun...

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

bence hiçbirşey değil bizim eski mahallede benim arkadaşın beyaz opel astra sının üzerine insan .oku atmışlardı koskoca bildiğin .ok kaba bir şekilde aracın tavanında duruyordu atan nasıl atmış veya .ok nasıl dağılmadan öyle sabit bir şekilde tavana konmuş çözememiştik elimizide süremedik direk yıkamacıya gitmiştik tavanla .okla yıkamacı bile gülmüştü

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

b. e.
    outlife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 527

geçmiş olsun. veletlere bişey yapılamıyo maalesef. tanıdık falan olsa eyvallah. geçende bizim evin önünde abimin arabasının üstüne üst kattan çay bardağı atmaışlar... sesi duyduk ama önemsemedik sonra balkona çıktık baktık sağ kapının tavanla birleştiği yerde küçük bir çökme ve iz yapmış. şimdi kime sorsan ben yapmadım diyeccek. dengesi çok. sineye çekiyosun.

efe is
    efege - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2

O yumurtayı bulamayanlar var ama insanoğlu arabaya atsın camlara atsın...

osman yağmur
    messi78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 111

Çocuktur yahu büyütmeyin

Türker Güveyi
    tguveyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1

Geçmiş olsun Valla bu veletlerle uğraşmak zor. Bizim mahallede de sanki başka bir yer yokmuş gibi gelip tam benim arabanın önünde maç yapıyorlar. Kalenin bir direği kaldırım taşı diğer direği benim arabanın tamponu. Valla herşey kalecinin reflekslerine kalıyor Kaç kere kovdum gene geliyorlar. Ya bir sürü müsait yer var. Velet işte

Okan Kaya
    Kanky kanky54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    54 ZE 344
    Edilen teşekkür: 21

sokakta top oynayana bir şey demem ama ekstra olarak yapılan atımlara karşıyım bnde çok oynadım sokakta. apartman çocuğu sokakta top oynamaya mecburdur malesef ki
    Sakalım çok , sözüm yok !

2008 Fiat Grande Punto 1.3 multijet dynamic 90 hp Dualogic
    2007 Seat Altea 1.6 Staylance 102 hp

mustafa gdk
    dandun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 12

çocuktur yapar polise gitmemekle iyi etmişsin komşuluk hakkı diye bir şey var ...
    aracım GRANDA PUNTO
    pilakam 34 :GP ....

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

vay eşşoğlu eşşekler çocuktur,büyütmeye gerek yok hepimiz küçüklüğümüzde yapmışızdır bazı afacanlıklar.

hoş milenyum çocukları Justin Bieber için debelenirken,sokağa çıkıp eskisi gibi komşulara bulaşan çocukları duyunca sevinmedim değil )

Erdem Sarı
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    34 JSF 84

Arkadaşlar güldürdünüz beni. Dün bağlanamamıştım. Şimdi okuyorum yorumlarınızı. Emre hele seninkine koptum. Korkunçmuş başınıza gelen. Şükrettim şimdi halime

Erdem Sarı
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    34 JSF 84

+ Bu yukarıda anlattığım yumurta olayının ertesi günü , yani dün sabah da başıma gene bir iş geldi. Servisle gidecektim işe. Servisi bekliyorum kapının önünde, geç kaldılar biraz. Benden sonraki arkadaşlar arar oldular hatta geldi seni aldı mı diye. Neyse, araç sokağın başında görülünce binmek için kaldırımdan yola adımımı attım. Atmamla birşey çırk etti ayağımın altında. Kafamı eğmemle havaya beyaz şelalelerin yükseldiğini gördüm. Sağ olsun gene bizim afacanlar!! Bir kutu süte pipeti saplamış, içmeden atmışlar yola. Bel hizama kadar fışkırdı. İki bacağım da süt. Servis zaten geç kalmış, daha pazartesi trafiği ile boğuşacağız. Yukarı çıkıp pantalon değiştirmeye imkan yok. Bindim öyle. İlerde outran bir arkadaşımı aradım. Ne kadar ıslak mendil, kağıt havlu vs.varsa evinde indir bana aşağıya diye. Yol boyu silindim durdum. Pazar yumurta, pazartesi süt..Bugün de tepemden aşağı bir çuval un boca edecekler diye tırstım bütün gün. Yerimden kalkamadım

Hüseyin GÜNDOĞDU
    seastar1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 276

Dünyayı iki elinin arasına alabilirmisin? dediler.Bizde GALATASARAY atkısı açtık...

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı interlaced Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    + Bu yukarıda anlattığım yumurta olayının ertesi günü , yani dün sabah da başıma gene bir iş geldi. Servisle gidecektim işe. Servisi bekliyorum kapının önünde, geç kaldılar biraz. Benden sonraki arkadaşlar arar oldular hatta geldi seni aldı mı diye. Neyse, araç sokağın başında görülünce binmek için kaldırımdan yola adımımı attım. Atmamla birşey çırk etti ayağımın altında. Kafamı eğmemle havaya beyaz şelalelerin yükseldiğini gördüm. Sağ olsun gene bizim afacanlar!! Bir kutu süte pipeti saplamış, içmeden atmışlar yola. Bel hizama kadar fışkırdı. İki bacağım da süt. Servis zaten geç kalmış, daha pazartesi trafiği ile boğuşacağız. Yukarı çıkıp pantalon değiştirmeye imkan yok. Bindim öyle. İlerde outran bir arkadaşımı aradım. Ne kadar ıslak mendil, kağıt havlu vs.varsa evinde indir bana aşağıya diye. Yol boyu silindim durdum. Pazar yumurta, pazartesi süt..Bugün de tepemden aşağı bir çuval un boca edecekler diye tırstım bütün gün. Yerimden kalkamadım
    dostum sen en iyisi bir dilenciye sadaka ver bu aralar nazar var sanırım üzerinde

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

b. e.
    outlife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 527

valla harbiden sadaka vermekte fayda var bence de... bu gidişle süüt yumurta derken kek yapacaklar sokakta bende önce baba olacağımı öğrendim iki gün sonra araba aldım. iki güzel şeydi benim için. üstelik kredisiz aldım arabayı falan. aradan 15 gün geçmedi eşim acile kaldırıldı 3 gün hastane neyse döndüm eve 3 gün geçmedi eve hırsız girdi. ardından havalimanı dönüşünde sokağa girerken arabayla köşede duran minibüse çarptım falan... la dedim olmayacak böyle sadaka bişey vereyim... yolda ne kadar dilenci görsem verdim üçbeş.. bi daha ki aya kadar kaza bela gelmezse adak keseceğim valla... gelince üstüste geliyo musibetler maalesef...

Cemil Şen
    fotobelit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 859

Alıntı interlaced Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pazar yumurta, pazartesi süt..Bugün de tepemden aşağı bir çuval un boca edecekler diye tırstım bütün gün. Yerimden kalkamadım
    Hocam kek malzemeleri çıkmış..Biraz şeker de attılarmı tamamdır..Şaka biryana geçmiş olsun..Başınıza gelecek en büyük sorun bu olsun.

Erdem Sarı
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    34 JSF 84

Ergin çok geçmiş olsun, Allah eşine, doğacak çocuğuna sağlık versin, kazadan beladan esirgesin. Cemil'in dediği gibi, başıma gelen şeylerin komik şeyler olduğunun farkındayım, bakma söylendiğime. Sen ciddi sıkıntılar yaşamışsın. Tekrarı olmaz inşallah, geçip gitdiği ile kalsın.

Ali Tandogan
    Castell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34
    Edilen teşekkür: 213

Çocukta suç yok... ana baba terbiyesi lazım malesefff......

Oğuz MERDAN
    byspayn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 405

Geçmiş olsun. Çocuklar bazen büyük sıkıntı oluyor malesef...

Sayfa 1/2 12 SonSon