evet arkadaşlar hafta sonu mersin boranlar fiyat servisinde aracıma full bakım yaptırdım.:ok:
yapılan işlemler boya koruma,detaylı iç temizlik,motor koruma.koltuk ve döşeme koruma.
aracı saat sabah 9 da bıraktım ve bana akşam saat8 de teslim ettiler.gerçekten çok uğraşılmış özellikle aracın içini tanıyamadım gittiğimde zaten koltuklar sökülmüştü.showroomdaki bir aracın içi nasılsa benim gp minde içi öyle oldu.:yerlerde:
normalde 150 tlye yapıyorlar bu işi ama pazarlıklar sonuç verdi ve 120 ytl ye hallettik.mersindeki arkadaşlara şiddetle tavsiye ediyoırum.dışardaki plastik parçalar bile ilk günki performansına ulaştı.davlumbazları görsenizyeni takılmış gibi kimse 9000km nin pisliğini çekmiş demez.şimdi cumartesiyi bekliyorum yıkamak için.ilk aldığımda o kadar parlıyordiki yapan usta yıkandıktan sonra dahada parlıyacak dedi.bu işin tek zahmetli yanı artık gp mi yıkarken ve ya yıkattırıırken daha dikkatli olamam gerektiği.fırça yasak deterjan yasak heleki yıkama makinası tamamen yasak.ne yapalım biraz yorulacağım ama herşey gp min daha yakışıklı ve sağlıklı olası için.:construction: