Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
42 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Lütfen okuyun çok önemli

candan c
    candan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Plaka
    06 GP 5**
    Edilen teşekkür: 63

Alıntı anvil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    siz de çok kötümsersiniz. buluttan nem kapar olmuşunuz. burada arabaya berbat diyenlere zaten birlikte kızdık. ama bu şekilde iyi niyetle yaklaştığını düşündüğüm kişiye de kötü niyetle yaklaşılırsa onlara da cevabım olur. belki arkadaş forumu kullanmayı, nasıl konu açılacağını, forumda nasıl hareket edeceğini bilmiyor. mesela aynı yazısını ankaralıların iftar topicine de yazmış. neden çünkü ankaradan onu foruma yönlendiren kişiyi arıyor. foruma da neden yönlendiğini belirtiyor. bence bütün suç onu foruma yönlendirende. yönlendirmeyin kardeşim milleti foruma. ne hali varsa görsün.
    haah tamam suçlu belli oldu ... suçlu benim!!

yav benim gp temizlenmenin keyfini çıkarırken, bi baktım bi gp daha yanaştı... şirin şirin yıkanmayı beklemeye başladı... ben de sahibine "foruma üye misiniz" diye sordum... "diilim... bahsettiler ama hiç bakmadım foruma, ya ben bu arabayı aldığıma çok pişmanım siz memnun musunuz diyince", "ben aşığım arabama, foruma gelin, forum size sevdirir arabanızı" dedim...

yani arkadaşın tarzı bu sanırsam, direkt arabasından memnun olmadığını söylüyo

(ama yine de gp'sine iyi bakıyo bakın.. yıkatıyo falan, yakıtını koyuyo.. gp'sinin bi dediğini iki etmemiş yani... )

yazdıklarında nasıl kötü niyet aranır ben anlamadım şahsen... amacının gp'yi kötülemek olduğunu da düşünmüyorum... foruma bodoslama daldı, hepsi bu... herkes kullandığı arabayı sevmek ister, sorunu varsa çözmek ister... demek ki kendini yalnız hissetmiş arabayla boğuşmak konusunda, yana yakıla dalmış foruma... e benim nick'imi falan da bilmiyo, ne desin çocukcağız şimdi...

(amaan git ya!! bi daha kimseye forum'a gel demiycem... bi kişiye dedim... onda da neler oldu..)
    Konu candan tarafından (21/09/2007 Saat 16:05 ) değiştirilmiştir.
    -görece bazı tuhaflıklar içermeyen mükemmel güzellik yoktur
    -istisnalardan öğrenilecek çok şey vardır
    -insanların birbirini tanımaları için en iyi zaman, ayrılmalarına yakın zamandır. dostoyevski
    -şeytanda da bi bacak var ki... tam kırılmalık.candan

2. Bu mesajı için 5 kişi candan'ye teşekkür etti:

mürüvvet kaymak
    sigortacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 10

ali haydar bey hoşgeldiniz öncelikle.Sanırım akşam saatlerinde opetten benzin aldığınızda formun kartını size veren bayan bendim.Ama benim gibi aktif çalışan başka arkadaşlar varsa bilemem Tabiki bu formu tanıtmaya çalışırken amacımız sizin araçtaki sıkıntılarınız ve bu sıkıntıları nasıl aşabileceğimizdir.Araçtaki şikayetlerimizin neler olduğunu öğrenirsek yardımcı olabileceğimizi umuyorum.Ama şundan emin olunki gerçekten arkadaşlarımızın da yazdığı gibi araçta sıkıntılar olsa dahi emin olunki sınıfında ki en iyi araçlardan biri.Şikayetlerimizi yeterki paylaşalım..saygılar.

4. Bu mesajı için 2 kişi sigortacı'ye teşekkür etti:

candan c
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Plaka
    06 GP 5**

- bunu kim yaptı ?
    - ben yaptım..
    - hayır ben yaptım
    - hayır hepimiz yaptık...

gibi bi muhabbete gidiyo bu.. hadi hayırlısı
    -insanların birbirini tanımaları için en iyi zaman, ayrılmalarına yakın zamandır. dostoyevski

anvil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1348

kara murat benim

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

benim biraz kafam karıştı ama ...

Ben kimim siz kimsiniz

ali kemal metin
    dejavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    06 BD 2134
    Edilen teşekkür: 282

bi dakka yaa. ne olmuş burda... arkadaşalar lütfen... ewet bir arkadaşımız bir davette bulunmuş.. davet edilen arkadaşımız da biraz badoslama gelmiş.. ewet haklısınız geliş şekli biraz değişik.. ama bizim burda görevimiz ona yardımcı olmak... yanlışa yanlışla cevap vermek bize kesinlikle yakışmıyor.. ewet bende aracımı çok severek aldım.. ama isyan ettiğim zamanlarda oldu.. ama bunlar hep gelip geçici.. belki arkadaşımızın bir sorunu var arabasıyla ilgili bir problemi var ve problemine belkide çare bulamadı. bizim amacımız, yapmamız gereken, arkadaşa yardımcı olmak.. öğle sağı solu suçlamakla nereye gidebiliriz.. birilerini suçlamak; burda bizim daha karışık bir kaosa sürüklenmemize sebep olur.. birbirimizi üzmemize sebep olur.. biz burda birbirimizi üzmek için toplanmadık.. birbirimize araçlarımız konusunda yardımcı olmak için beraberiz.. arkadaşlar hepinize lütfen diyorum.. ve hepinizi sağduyuya davet ediyorum.... lütfen... please... :))))))))))
    Konu dejavu tarafından (21/09/2007 Saat 17:36 ) değiştirilmiştir.
    GP active 5 k. mj 75 hp new orleans mavi

9. Bu mesajı için 3 kişi dejavu'ye teşekkür etti:

jetli33
    Ziyaretçi jetli33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yuh.... diyorum başka da birşey demiyorum.. herkes robota bağlamış , önyargılı saldırıyor arkadaşa...

kendini buranın ağası zanneden arkadaşa akın galiba ismi!!!! ISITMAK da ne demek onu anlamadım ?????????

mürüvvet kaymak
    sigortacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 10

Arkadaşlar art niyyet aramayın lütfen.Çünki o kartı verirken kimse art niyet beslemedi.Sonuçta burdaki amacımız yardım değil mi?

12. Bu mesajı için 2 kişi sigortacı'ye teşekkür etti:

ali kemal metin
    dejavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    06 BD 2134
    Edilen teşekkür: 282

Alıntı jetli33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yuh.... diyorum başka da birşey demiyorum.. herkes robota bağlamış , önyargılı saldırıyor arkadaşa...

kendini buranın ağası zanneden arkadaşa akın galiba ismi!!!! ISITMAK da ne demek onu anlamadım ?????????
    serter kardeş.... lütfen... yapıcı olalım... please...
    GP active 5 k. mj 75 hp new orleans mavi

İbrahim Kıvanç CİHAN
    Emekli Moderator İbrahimKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1537

Ben hepinizi canı gönülden kutluyorum arkadaslar. Bir insan bu kadar yanlış anlaşılıp, onun mesajı üzerinden bu kadar anlamsız mesajlar yazılabilir.

Bazı arkadaslarında dediği gibi yapıcılık nerede kaldı. Biraz daha olumlu olabiliriyiz lütfen..

15. Bu mesajı için 2 kişi İbrahimKC'ye teşekkür etti:

cengiz kahya
    angora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 0

o güzel ve canımarabanın tadını cıkarmaya bak bence.....
    mecbur değilsin gerçi ama gerçekten güzel bir araba...
    ben cok memnunum

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

valla arkadaslar sitede bir puntoya toz kondurmamazlık bir boyle gerginlik anlmadım yani bende arabamı seviyordum bazı problemlerden sonra eskisi kadar sevmiyorum ne yani sevmiyorum demek sucmu yahuu.. herkesin bir bakısı var sen begnerisen o begenmez.. ama anlamadıgım fanatizme donusmus bu. arabaya biniyoruz yahu burağa binmiyoruz

18. Bu mesajı için 2 kişi pdr42'ye teşekkür etti:

Akincl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 84

Alıntı pdr42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla arkadaslar sitede bir puntoya toz kondurmamazlık bir boyle gerginlik anlmadım yani bende arabamı seviyordum bazı problemlerden sonra eskisi kadar sevmiyorum ne yani sevmiyorum demek sucmu yahuu.. herkesin bir bakısı var sen begnerisen o begenmez.. ama anlamadıgım fanatizme donusmus bu. arabaya biniyoruz yahu burağa binmiyoruz
    Suç değil tabiki.foruma giriş tarzını eleştirdim ben arkadaşın.bunu değil.

ayrıca memnun değilsen sat.sen de bazı arkadaşların dediği gibi şahin -toros al.

kendi egolarını tatmin etmek için forumda özellikle bunu yapan bazı arkadaşlar var.

asıl gerginliği onlar yaratıyor.

ben sözümün arkasındayım insan samimi olduğu zaman karşısındakilerden yardım ya da destek alır.

forumda birçok kullanıcıya ben ya da başkaları çok yardım ettiler. ama dekt bu araba berbat sevmedim yazana da uyarı gelsin.sebep yazmıyor birşey yazmıyor.burası yol geçen hanı mı

20. Bu mesajı için 6 kişi Akincl'ye teşekkür etti:

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

ya oda sıkıntısını yazmıs adam fooruma yeni uye olmus guzel dille konsuruz uyarırız evet tarzını begenmmiyebiliriz ama uyarmamız uygun bir şekilde anlatmamız gerekmezmi

22. Bu mesajı için 2 kişi pdr42'ye teşekkür etti:

candan c
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Plaka
    06 GP 5**

bundan sonra güzel dilmiş, eleştiriymiş, öyleymiş, böyleymiş... farketmez heralde... hiç cevap yazmamış, kaçan kaçmış zaten.. biz kaçırmamışızdır umarım arkadaşı...

(arada gelip bakıyo/okuyo mudur ki acaba?)

Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı pdr42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya oda sıkıntısını yazmıs adam fooruma yeni uye olmus guzel dille konsuruz uyarırız evet tarzını begenmmiyebiliriz ama uyarmamız uygun bir şekilde anlatmamız gerekmezmi
    Ben eleştirimi arkadaşın ortada olmadığını gördüğüm için devam ettirdim..burda olsaydı ben dahil birçok insan yardım ederdi(tabi sorununu yazmış olsaydı).ama dediğim gibi ben bu arabayı beğenmedim ,berbat diyeni samimi bulmuyorum.
    yazıları okuyorsa gelsin buraya anlatsın.garanti diye birşey var aynı sorunu çözmüş mutlaka bir servis bulunur.ya da çözüm geliştirilir.
    her araba sorunlu ya da sorun çıktığında çözüm yaratılmıyor imajı yaratıp ortadan kaybolmanın anlamı yok.kimseye bu şekil fayda sağlanmaz.ancak gerginlik çıkar
    birileri gelir kendi egolarını tatmin etmek için başkalarına yüklenir.
    bunu istemiyorsak konu açarken dikkat edicez.

mahmut akay
    1ekim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 46

Standart ..

Ben bu arabayı beğenmedim, berbat.
    Bunun samimi olmamakla alakası nedir? Bildiğimkadarı ile kişiler usluplarını diğer forumdaki kişilere karşı düzgün takınmak zorundalar. GP ye karşı tu kaka tarzındaki soylemler neden burada bu kadar sert karşılanır?
    Burası bir paylaşım platformu altında kurulmadımı?Otomobilini beğenmediği halde onla zaman geçirmek durumunda kalan hiç kimse yokmudur? Kolaymıdır bu kadar aldığın aracı hemen satıp tofaşa yada bmw ye binmek.
    Yorumlarınız lütfen saldırgan yıpratıcı ve kırıcı olmasın. Arkadaş siteye girmiş sorununu ve aracı hakkındaki izlenimlerini yazmış bazıları bu izlenimleri sanki kendileri hakkında imiş gibi yorumlayıp cenge çıkmasın.
    ben bu arabayı beğenmedim, berbat da diyebilmek ümidiyle
    Konu 1ekim tarafından (26/09/2007 Saat 16:24 ) değiştirilmiştir.

26. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı 1ekim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu arabayı beğenmedim, berbat.
    Bunun samimi olmamakla alakası nedir? Bildiğimkadarı ile kişiler usluplarını diğer forumdaki kişilere karşı düzgün takınmak zorundalar. GP ye karşı tu kaka tarzındaki soylemler neden burada bu kadar sert karşılanır?
    Burası bir paylaşım platformu altında kurulmadımı?Otomobilini beğenmediği halde onla zaman geçirmek durumunda kalan hiç kimse yokmudur? Kolaymıdır bu kadar aldığın aracı hemen satıp tofaşa yada bmw ye binmek.
    Yorumlarınız lütfen saldırgan yıpratıcı ve kırıcı olmasın. Arkadaş siteye girmiş sorununu ve aracı hakkındaki izlenimlerini yazmış bazıları bu izlenimleri sanki kendileri hakkında imiş gibi yorumlayıp cenge çıkmasın.
    ben bu arabayı beğenmedim, berbat da diyebilmek ümidiyle
    Samimi bulmuyorum çünkü sebep yazmıyorlar.arkadaşın sorunu nerde yazıyor?diğer yazıklarına ben de aynen katılıyorum.

mahmut akay
    1ekim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 46

Standart .

Ben samimi olmamayı genellikle bir başkasında olup kendinde olmayan şeyleri kötüleyen birinekarşı kullanırım. Oysa arkadaşda GP tahminime göre mevcut ve hepimizin GP sorunları oldugu gibi(bazılarımızda çıldırtacak derecede oldugu da gorulmuştur) arkadaşın Gp sindede sorunlar olup beğenmemiştir..Beğenmiyorsan git yada başka araç al demek tıpkı ya sev yada terk et demek kadar anti demokratiktir ve haksızlıktır.

29. Bu mesajı için 2 kişi 1ekim'ye teşekkür etti:

Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Bu araç berbat deyip kestirip atana.aracını sat tavsiyesi bence anti demokratik değil

31. Bu mesajı için 3 kişi Akincl'ye teşekkür etti:

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon