Sayfa 1/2 12 SonSon
34 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Alınık bravo arıyorum.

OZAN MEMİŞ
    ATTORNEY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2

Standart Alınık bravo arıyorum.

En eski 2009 olmalı, 35000 km den fazla olmamalı, en kötü ihtimal dynamıc versiyon olmalı, boya olmamalı, 1.4 120 hp olmalı, fiyat aralığım araca göre 27000 - 29000 liradır.

Aykut BODUR
    aykut_1914 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02
    Edilen teşekkür: 874

dostum öncelikle hoşgeldin,az biraz forumu incelemeni öneririm,bu başlıgın hemen altında "satılık araçlar" başlıgında tam tarif ettiğin arabyı gördüm.
    buyur buda linki : Fiat Bravo 1.4 Turbo Dynamic 2009 Model 27.700 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 60447973

mesutf nickli arkadaş yapıyor satışı,inşallah anlaşırsınız.
    yeni indirim yapmış hemde bak

OZAN MEMİŞ
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Merhabalar.Araci forumda gordum hatta forumdan once sahibindende buldum ancak arac boya gerektiriyor.

Muslum Kaymak
    Ticari İşletme Sahibi 06kaymak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 MCZ 24
    Edilen teşekkür: 1014

2011 1.4 tjet sport 120 bg 15.000 km de siyah bir aracım var....ilgilenirseniz pm atabilirsiniz...
    TÜRKİYE,ATATÜRK Ü ALLAH A BORÇLUSUN.GERİ KALAN HERŞEYİ DE ATATÜRK E......
    SIZ ULKENIN SEREFINI KORUYUN...O SIZIN GELECEGINIZI KORUR..!!!!

Serdar Kürkçü
    SRDR KRKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    50 ES - 05 ES
    Edilen teşekkür: 630

Valla 1.4 120 HP 35000 Km Bravoyu Boyasız Ve Hatasız 27 29 Aralığında Bulursan Arkadaşım Ayrıca En Düşük 2009 Olur İse Bir Tanede Ben Rica Ediyorum

İsteklerin Güzel Allah Gönlüne Göre Versin Ozan Ancak 27 29 Aralığında Böyle Bir Araç Bulunurmu O Biraz Şüpheli ...
    "Ulaşılmaz Olduğumuz Söylentisi Doğru Değil.Sadece Çocukların Ulaşamayacağı Yere Koyduk Kendimizi..."

alperr eefeoglu
    EFEOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 27

Alıntı SRDR KRKC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla 1.4 120 HP 35000 Km Bravoyu Boyasız Ve Hatasız 27 29 Aralığında Bulursan Arkadaşım Ayrıca En Düşük 2009 Olur İse Bir Tanede Ben Rica Ediyorum

İsteklerin Güzel Allah Gönlüne Göre Versin Ozan Ancak 27 29 Aralığında Böyle Bir Araç Bulunurmu O Biraz Şüpheli ...
    Serdar 2 tanede bana yaz

Serdar Kürkçü
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    50 ES - 05 ES

Alıntı EFEOGLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serdar 2 tanede bana yaz
    Olur Okan Arkadaş Bulursa Haber Etsin Bizede
    "Ulaşılmaz Olduğumuz Söylentisi Doğru Değil.Sadece Çocukların Ulaşamayacağı Yere Koyduk Kendimizi..."

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Bende bir tane yedek olarak alabilirim bir köşede dursun ne olur ne olmaz

OZAN MEMİŞ
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

srdr, femoli, efeoglu arkadaslarim. anormal birsey yazdigimi dusunmuyorum. aykut1914 nickli arkadasin yazdigi araci 26800 27000 tlye almak uzereyken sonanda vazgectim. boya olmasa idi 27500 28000 araliginda gidebilirdi arac. yine artvinde 47000 deydi galiba 17 jantli spoiler ve marspiyeli arac 28000 tl daha pazarligi var tabi(arac dynamic).ha diceksinizki o 47000 de ama o aractada bnm baktigim aractan 2000-2500 tl fazla ekstra aksesuari var. yani o aracin 35000 de aksesuarsiz oldugunu dusunun benim dedigim fiyat araliginda bir gideri olacakti. yine 29900 e 2010 30000 de dualogic dynamic plus arac satiliyor pazarligi haric tabi ve bnm aradigim aractan cok daha fazlasi var bu aracin.yine 2010 lpgli 27000 de dymaicplus 29750 pazarligi var tabi.yine 29950 ye 33000de dynamic dualogic arac var ve bu aracta hiz sabitleyici vs var bu aracinda pazarlikla 29000 a alinabilecegini tahmin ediyorum. bu kadar ornek yeter diye dusunuyorum. madem sizde ilgileniyosunuz benim baktigim gibi bi aracla eger fazla bulursam ben size hbr veririm) bu araclarin hepsi sahibindende var bakmak isterseniz saygilar..)

OZAN MEMİŞ
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

ayrica artvinde dedigim arac dynamic degil, dynamic plus duzeltmek istedim not: araclarin hicbirinde boya yoktur.

Gökhan Tufan
    goktufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

Merhaba Attorney,
    İlk aracın mı olacak bilmiyorum ama detaylar üzerinde benim gibi fazla duruyorsun gibi geldi. Ben de ilk aracımı ararken senin gibi şu model otomatik şu renk olsun boya/kaza olmasın diyordum. Tabi böyle olunca insanlar malını diğerleri gibi niye ucuza versinler. Ben de çok aramıştım ama çok uzun zaman sonra bir tane bulmuştum.
    Şu an 2.arabamı kullanıyorum ve aslında düşündüm ki kaza hadi neyse de boya gibi sebepler yüzünden araba almaktan vazgeçmek mantıklı değilmiş. Araçta çok boya olduğu durumlardan bahsetmiyorum tabii ki. Ama aracın yok tamponunda çizik var, yok çamurluğunda boya var, yok park sırasında vurmuşlar, sürtmüşler. Bunlar çok önemli şey değiller, çünkü aracı aldın sen ve ilk gün parkta aracına sürttüler sen yokken. Veya aracı kaldırıma sürttün, napacaksın bir sene aramıştın oysa )

İstediğin fiyatlar sana makul gelecek tabi ki sen alıcısın ama senin istediğin koşullarda arabaya sen sahip olsan emin ol 29 dan aşağı inmezsin belki de )

Ben olsam mesutf arkadaşımızın arabasını alırdım. Hatta mesutf'yi tanırım, ben satma dedim o fiyata ama kendisi bir başka araba alıyor sıfır, üç beş kuruş uğraşmamak için fiyatı düşürdü. Keşke satılmasa da o fiyata gitmese, millet puntoyu o fiyata satıyor.

OZAN MEMİŞ
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

goktufan kardesim vakit ayirip degerli duuncelerini paylastigin icin cok tesekkur ederim. oncelikle bu ikinci aracim olacak puntom vardi daha once ama askere gitmeden stisa cikardim ve askerdeyken satildi. inan o araci 4 ayda almistim gercekten dedigin gibi detaylar ustunde cok duruyorum. aslinda haklisin ufak detaylara takilmamak lazim ama ben daha hala o seviyeye gelemedim malesef rengi soyle olsun km boyle olsun boyasi olmasin fln derken aradigim gibi arac bulmak cok zorlasiyor. yine dedigin gibi alici kendi penceresinden satici kendi penceresinden bakacak elbette. mesutbey ilede gorustum gercekten beyefendi bir arkadasa benziyor ama olmadi iste. ben yinede verdigim ornekler karsisinda beklemeyi tercih edecegim galiba hayirlisi olsun bakalim. zaten bravo bakmaya yeni basladim aklimda olan bir arac degildi ama sonradan hosuma gitmeye basladi arac bekleyip gorcez bundan sonra. umarim bnde istedigim gibi bir arac bulup araniza katilirim.saygilar..

Serdar Kürkçü
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    50 ES - 05 ES

O Zaman Ozancım Sana Lafım Yok O Bravolara Binen Arkadaşların Araçlarının Gerçektende Değerlerini Bİlmiyorlar. Şuanda Bu Bahsettiğin Araçların Sıfırı 47 48 BİN TL. Hadi Sene Başı 2 Bin Düşsün Yinede 1 2 Senede 20 Bin Tl Kayıba Uğrama Şansın Sıfır. Ancak Demekki Bu Kayıbı Kaldırabilecek Tarzda Arkadaşlar Helal Olsun Ne Deyim. O Paralara Megan Alınmıyor 2009 2010 Benzinli Hemde. Ha Birde Lafım FİAT a Olsun Madem Böyle Markayada Yazıklar Olsun...

OZAN MEMİŞ
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

serdr kardesim ancak birde soyle dusun: benim bahsettigim arac suanda stilmiyor yani dynamic yok dynamic plus var. bu plus versiyonun 12 modeli 44000 11 modeli 42000. bu fiyatlar dovizdeki patlamayla bu hale geldi. araci bu fiyatlara alan kisi elbette bnm dedigim fiyata vermez. ancak aracini 2009, 2010 hatta 2011 de, dovizin patlamasindan once alanlar bu araci 33000 36000 raliginda aldilar. hatta 2010 da 1.4 120 hp dualogic aracin liste fiyati 35900 (takdir edersinki bununda pazarligi var ve arac dualogic) lira. yani verdigim ornekler aracin normal degeri. yani anormal bir durum yok. dier yuksek fiyat isteyenler ise aracin sifir fiyatinin yukselmesinden faydalanarak kendi aracini hic zarar etmeden ya da kar ederek satmak isteyenler. ama elbetteki bu durum onlarinda hakki. kisaca alici satici penceresi meselesi ben kendi penceremden yazdim

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Serdar Kürkçü
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    50 ES - 05 ES

Ozan Sen Alıcısın Arkadaşım Paran Cebinde Şuanda Sen 1 - 0 Öndesin O Kesin Ama Bnm Kızdığım Nokta FİAT Alan Hertürlü Zarar Ediyor Aga Bu Gerçek Değişmez Haksızmıyım ?

OZAN MEMİŞ
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

o kadar karamsar olma serdar kardesim sanirim fiatin ismindeki onyargi birturlu kirilamiyor. fiat diyince herkesin aklina hala palio, siena, fln geliyo sanirim birde tofasla yaptigi isbirligindende markya sanki alt sinifmis gibi bakiliyor olabilir. buna sasrmamak elde degil kirik dokuk focus astra megan peynir ekmek gibi giderken bravonun nie ikinci el piyasasi yok anlamak mumkun degil. oysa arac bana gore ozellik motor vs. olarak hepsinden iyi. Zaten bnm kisisel dusuncem 0 aldigin zaman araba ne olursa olsun satarken kaybediyorsn. Araba zaten yatirim araci degil bir ihtiyac ya da zevk meselesi. HEm ben suna inaniyorum her aracin mutlaka bir alicisi vardir.(tabi bunu su anlamda soyluyorum 30000 lik arabaya 35000 istersen satamazsin ama aldigin arac daciada olsa satiliga cikardiginda oyle veya boyle satiliyor fiyati makulse) yine fiatin deger kaybetmesine gelirsek bn 2006 model dynamic tek kapi puntomu 18000 e aldim 2 yil binip yine 18000 e sattim yani enflasyon disinda kaybim yok araci sifir aliyorsan ya senelerce bineceksin ya da satarken kaybina katlanacaksin.

Serdar Kürkçü
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    50 ES - 05 ES

Doğru Söylüyorsun Arkadaşıma 2006 Astra CDTI aldık guya hesaplı aldık 6 gündür sanayiden çıkamıyoruz 3000 tl paramız gitti halada sanayide araba Adama gel Fiat alalım dedim kaç kere yok kanka almandan şaşmam şaşmam dedi hergün şaşmaza gidip geliyoruz şimdide

OZAN MEMİŞ
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

kardesim nediyim isallah en kisa surede arkadasinin sorunu hallolur. halbuki fiatin serviside daha ucuz ve bn puntomda hicbir sorun yasamadim sadece city fonksiyonu bozuldu epeyde pahali bir parcaymis ama onuda bes kurus almadan degistirdiler fabrika garantisimiymis neymis ole dediler para almayinca bnde bise sormadim zaten iste onyargiyi kirmak atomu parcalamaktan daha zordur demis einstein. ama fiat punto ile imajini baya bi toplamaya basladi diye dusunuyorum.

OZAN MEMİŞ
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

bu arada soylemeden edemicem resimdeki arac senin galiba. efsane duruyor. allah kaza bela gostermesin.

21. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Serdar Kürkçü
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    50 ES - 05 ES

Amin Tşk Ederim Evet Benim Aracım Rabbim Dileyen İsteyen Herkese Nasip Etsin İnş. Gerçektende Çok Memnunum Güzel Bir Araç 150 Hp Biraz Beni Agresifleştiriyor Ama Napalım Gençlik Gidiyor Elden Gitmeden Binelim Dedik

Sayfa 1/2 12 SonSon