Sayfa 1/3 123 SonSon
46 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: alınık araba

hasan çiçek
    hsncck26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 30

Standart alınık araba

FİYAT: 18.500 --> 19.250

eğer punto olcaksa öncelıgım 2008 ve üzeridir çünkü 2006 2007 serisinde city hatasının çok yaygın oldugunu duydum.
    puntoda da 80 bin(benzın) 60 bın(dizel) aşağısı arıyorum renk hiç önemli değil
    (lpg şart değil)

diğer araçlarda dizel düşünmüyorum sadece benzinli düşünüyorum opel astra , 307( 80bin km ye kadar), megane II (80 bin km ye kadar) vs.

arkadaşlar çevrenizde varsa ya da denk geldıysenız ya da siz satıyorsanız buraya yazarsanız çok sevinirim.

not:baz arkadaşlar diğer markaları yazdıgım için kızabılır ama son 1 haftam kaldı araba almak için ondan dolayı acele etmem gerekıyor.

yaklaşık 3 haftadır araştırıyorum hiç kimse aracının ederını ıstemıyor 1.500 - 2000 lira fazla istiyor neden anlamadım.

edit: istanbul aracı olmasın
    Konu hsncck26 tarafından (08/02/2011 Saat 23:00 ) değiştirilmiştir.

Mustafa Temiz
    Fiat Tipo Slx 1.6 ie / AC Scratch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 29

Renault Megane 1.6 Dynamique 2004 Model 19.500 TL Sahibinden satılık ikinci el

Megane temiz ve sahibi kıl birine benziyor. Güzel araç ilgilenmenizi öneririm. 4 ay önce lpg takılmış. Bana renault fiattan daha önce geliyor. Neden derseniz, daha önceden flash ımız vardı. Seri ve bizi hiç yolda bırakmadı. 2,5 sene kadar kadar kullandık. Fiat tipo da 6-7 ay kullandık fakat pek sevdiğim söylenemez. O yüzden bu aracı önerdim. Şimdi ki yeni modeller nasıl bilemem sadece bi öneri benimkisi. Hayırlısı olsun. Herşey gönlünüzce olsun. İyi akşamlar ...
    Rakı - şarap gâvurluksa,
    Deniz gâvurluksa, ve karşısında batarken izlemek güneşi..
    Aşk gavurluksa, ve sevdiğinin elini tutarak kordonda dolaşmak,
    İzmir'lilik gavurluksa, ve özgürlüğe düşkün olmak, kimse tarafından kısıtlanmak istememekse
    Ben gavurun önde gideniyim, yazın en büyük harflerle.BEN İZMİRLİYİM...

Emir A.
    Fuzuli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 352

Alıntı Scratch Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Megane temiz ve sahibi kıl birine benziyor. Güzel araç ilgilenmenizi öneririm. 4 ay önce lpg takılmış. Bana renault fiattan daha önce geliyor. Neden derseniz, daha önceden flash ımız vardı. Seri ve bizi hiç yolda bırakmadı. 2,5 sene kadar kadar kullandık. Fiat tipo da 6-7 ay kullandık fakat pek sevdiğim söylenemez. O yüzden bu aracı önerdim. Şimdi ki yeni modeller nasıl bilemem sadece bi öneri benimkisi. Hayırlısı olsun. Herşey gönlünüzce olsun. İyi akşamlar ...
    Motor konusunda size katılırım..
    Ama kalan pek çok konuda birbirlerinden farkı yok...
    Birinin aracı bir konuda iyi iken diğerinin bir başka noktası öne çıkıyor...
    Ama fiyatlandırma konusunda aynılar...
    İki markanın da pek çok modeli etiketlerinde yazan fiyatları HAK etmiyor...

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

O fiyatlara 2008 üzeri puntoyu bulmak zordur.

Tutku Aydin
    tutkuaydin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41**200
    Edilen teşekkür: 270

yazdıgınız fiyatlara dedıgınız araclardan bulmak zor...
    Hadi Abisi .)

hasan çiçek
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Yok

Alıntı Scratch Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

tavsiyenz için çok teşekkür ederim ama almaktan vazgeçtiğim dizel puntoyla aynı fiyat ve aynı yerlerınde boya-hasar var,yinede teşekkür ederim

Alıntı ibrahim06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O fiyatlara 2008 üzeri puntoyu bulmak zordur.
    benzinliyse değldi ama ilk mesajımda söyledıgım gibi herkes ederini istese hem piyasa canlı olucak hemde benım gibilerin kafası rahat olucak.

örnegım evo active modelıne 33 lra istiyor 2011 model 3 binde adam aldıgı fiyata satmaya çalışıyor.halbukı 2.elin mantıgı bu değildir...

hasan çiçek
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Yok

Alıntı tutkuaydin41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazdıgınız fiyatlara dedıgınız araclardan bulmak zor...
    herkes arabasının ederını ıstedıgı sürece zor değl...

Mustafa Temiz
    Fiat Tipo Slx 1.6 ie / AC Scratch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 29

Alıntı hsncck26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tavsiyenz için çok teşekkür ederim ama almaktan vazgeçtiğim dizel puntoyla aynı fiyat ve aynı yerlerınde boya-hasar var,yinede teşekkür ederim
    Bence çiziklerden veya park ederken ufak sürtüklerden boya yapılması bence 2.el araçlar için gayet doğal. Sen 19 bin e kadar araç arıyorsun ve orjinal istiyorsun. Onu internetten bulman mümkün değil. Sevdiklerine, akrabalarına, dostalarına, arkadaşlarına söylüyeceksin acil sıkışık durumda olan kişilerin araçlarını alıcaksın. Bana göre o durumda olan kişinin aracını ederinden ucuza aldığımda hayrını göremem diye düşünüyorum. Kısacası orjinal bir araç istiyorsan bence bühçeni biraz daha yükseltmelisin .. İyi akşamlar ...
    Konu Scratch tarafından (08/02/2011 Saat 23:20 ) değiştirilmiştir.
    Rakı - şarap gâvurluksa,
    Deniz gâvurluksa, ve karşısında batarken izlemek güneşi..
    Aşk gavurluksa, ve sevdiğinin elini tutarak kordonda dolaşmak,
    İzmir'lilik gavurluksa, ve özgürlüğe düşkün olmak, kimse tarafından kısıtlanmak istememekse
    Ben gavurun önde gideniyim, yazın en büyük harflerle.BEN İZMİRLİYİM...

Cihan GÜNDOĞDU
    Bolu_Beyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bolu
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    14 KB 120
    Edilen teşekkür: 197

O Fiyatlara bulursan banada haber ver Bende model yükseltmiş olurum

Tipo 1.6 SLXie MPI & Grande Punto 1.4 Fire & Bravo T-Jet Dynamic

Tutku Aydin
    tutkuaydin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41**200
    Edilen teşekkür: 270

Alıntı bolu_beyi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o fiyatlara bulursan banada haber ver bende model yükseltmiş olurum :p
    +1000
    Hadi Abisi .)

hasan çiçek
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Yok

bekleyın görün

ayrıca herkes arabasının ederını ıstedıgı sürece bu olay mümkün yukarıdaki megan ile ayni kaportaya sahp(yani boya değşen açısından) 2008 model 1.3 mjet orj 43 binde kırmızı grande punto nun ederın 18 bin liraymış sanayıcı halkı(esk) ve granpuntotr üyeleri tarafından söylenen

e bu adam internette 21bin lira yazmış yanına gider gitmez 20500 e bıraktı sonra kendısı gelıp 20 ye bıraktı.

sonuçta bu adam 18 bılemedın 18.500 e verseydı bız alıcaktık ama Nedendır bılemıyorum bu 1.000 ile 2.000 arası fazla istenen paralar....
    Konu hsncck26 tarafından (09/02/2011 Saat 00:08 ) değiştirilmiştir.

serkan dikici
    serkandikici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35 AV 8552
    Edilen teşekkür: 168

Hasan bey ben aracımı satıyorum 2008 grande punto var titanyum gri izmirdeyim henüz boya koruma yaptırdım (ilanda yazanın üstüne ek olarak bugün sabah) aracımda BRC lpg var tüm bakımları enriko alibertide yapıldı..Detaylar ilanda war zaten Fiat Punto Grande 1.4 Fire Active 2008 Model 21.000 TL Sahibinden satılık ikinci el? 19250 civarı bir fiyata benzinli araç düşünüyosunuz anladığım kadarıyla benim istediğimden biraz aşağıda ilanda belirttiğim miktardan çok olmasada sembolik bir miktar inebilirim eğer biraz daha fazla verip Lpgli bir araç dşünürseniz bana ulaşabilirsiniz Serkan DİKİCİ : 0507 662 45 48

hasan çiçek
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Yok

Alıntı nserkandikici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hasan bey ben aracımı satıyorum 2008 grande punto var titanyum gri izmirdeyim henüz boya koruma yaptırdım (ilanda yazanın üstüne ek olarak bugün sabah) aracımda BRC lpg var tüm bakımları enriko alibertide yapıldı..Detaylar ilanda war zaten Fiat Punto Grande 1.4 Fire Active 2008 Model 21.000 TL Sahibinden satılık ikinci el? 19250 civarı bir fiyata benzinli araç düşünüyosunuz anladığım kadarıyla benim istediğimden biraz aşağıda ilanda belirttiğim miktardan çok olmasada sembolik bir miktar inebilirim eğer biraz daha fazla verip Lpgli bir araç dşünürseniz bana ulaşabilirsiniz Serkan DİKİCİ : 0507 662 45 48
    ustacım çok istiyosun =)
    arabana çok iyi bakmış olabılırsın ama aracında değişende var =)
    yani burda daha yeni arka kapı boyalı servis bakımlı araç 18500 2006 40 binde
    biliyorum bunu söyleyınce gt onu al ozman diyeceksiniz bana
    vakıt ayırıp yazdıgınız ıcın cok tesekkur ederım

ÖZKAN KURTULDU
    KeYiFSeL ÜYE :) 34ozkankurtuldu34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303
    Edilen teşekkür: 694

Herkez malının kıymetini biliyor demekki mesela ben vermek için ilan koydum satıştan vazgeçtim arayanlara satıldı diyorum çünkü arabamı seviyorum herkez arayıp duruyor demekki bu araç tutuluyor arkadaş bence herkez malının degerini bilsin kimse piyasayı düşürmesin her güzel şeyin bir bedeli vardır iyi bişey istiyorsan biraz elini cebine atacaksın demek ki arkadaşım... Umarım diledigin aracı bulursun...
    • Dünayaya geldigin zaman, sen aglarken çevrendekiler gülüyorlardı Öyle bir hayat sürki, öldügünde çevrendekiler aglarken,sen gülümseyerek ahirete gidesin.

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Merak ettiğim ederi ne demek? Benim arabam 2010 model 16 bin kmde dizel.size göre ederi 20-21 bin TL falandır herhalde. Bu ederi mantığıyla piyasayı öldürüyorsunuz. Acaba 18 bine alıp 3-5 ay sonra siz satacak olsanız ne yazarsınız acaba. 15 bin yazınki ederi olsun.
    Konu ibrahim06 tarafından (09/02/2011 Saat 09:59 ) değiştirilmiştir.

16. Bu mesajı için 2 kişi ibrahim06'ye teşekkür etti:

emrah atış
    skyline28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 163

ben 2006 active multijet aracımı 18000 tl sattım bu fiyatlara yüksek model çok zor umarım bulursun

hasan çiçek
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Yok

Alıntı ibrahim06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merak ettiğim ederi ne demek? Benim arabam 2010 model 16 bin kmde dizel.size göre ederi 20-21 bin TL falandır herhalde. Bu ederi mantığıyla piyasayı öldürüyorsunuz. Acaba 18 bine alıp 3-5 ay sonra siz satacak olsanız ne yazarsınız acaba. 15 bin yazınki ederi olsun.
    yanlış anlaşılmak istemem ibrahim bey, benım gördüğüm arabaların çoğunda tampon değişmiş okal boyalar var hala 21 22 lira istiyor,ki herkesın kendı bılıcegı iştir arabasının fiyatını belırlemek, sonuçta temız olsun ıyı bakılmıs ıstıyorsak tanıkı bıraz daha elımızı cebımıze atmak gerekır, bende bu konuyu belkı forumdan bırılerı acılıyetı olan yada gercekten uyguna vermıs ilan olursa diye de açtım

saygılar..

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Alıntı hsncck26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    FİYAT: 18.500 --> 19.250

eğer punto olcaksa öncelıgım 2008 ve üzeridir çünkü 2006 2007 serisinde city hatasının çok yaygın oldugunu duydum.
    puntoda da 80 bin(benzın) 60 bın(dizel) aşağısı arıyorum renk hiç önemli değil
    (lpg şart değil)

diğer araçlarda dizel düşünmüyorum sadece benzinli düşünüyorum opel astra , 307( 80bin km ye kadar), megane II (80 bin km ye kadar) vs.

arkadaşlar çevrenizde varsa ya da denk geldıysenız ya da siz satıyorsanız buraya yazarsanız çok sevinirim.

not:baz arkadaşlar diğer markaları yazdıgım için kızabılır ama son 1 haftam kaldı araba almak için ondan dolayı acele etmem gerekıyor.

yaklaşık 3 haftadır araştırıyorum hiç kimse aracının ederını ıstemıyor 1.500 - 2000 lira fazla istiyor neden anlamadım.

edit: istanbul aracı olmasın
    Hasan bu kısma takıldım ben, aracın fiyatını madem herkes 1500 2000 fazla istiyorsa değeri o değilmidir , madem o değil sen normal değerleri neye göre hesaplıyorsun

20. Bu mesaj için teşekkür edenler:

hasan çiçek
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Yok

burda forumdakılere aracı söyluyorum km sını modelını degısenı boyanan yerı varsa
    aynı şekilde babamın orda sanayıye gıdıyorum aracı soyluyorum, ordakılerın çoğu araba alıp sattıgı ıcın pıyasayı bılıyorlar az cok.onların söyledıgı fıyat le satanın istedgı fiyat arasında genelde bin ile 2bin arası fiyat fazla oluyor

KAZİM KARA
    karakazim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 EF
    Edilen teşekkür: 9

hasan çiçek kardeşim
    Babanın ordaki sanayideki tanıdıklar
    al sat işiyle uğraştığı için tabiki piyasanın altında fiyat söylecekler,aldıkları fiyata en az 1,5 2 ilave edipte birini satıcaklar .sana aldıkları fiyatı söylüyorlardır.yok eğer o sattıkları fiyat ise bence sen onlara rica et sanada bi araç bulsunlar hiç sağda solda arama bence

23. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 1/3 123 SonSon