Sayfa 2/2 İlkİlk 12
31 sonuçtan 21 ile 31 arası

Konu: bütçe hakkında

Cem Cebeci
    civcivx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 932

Sayın arkadaşlar, internet ortamında birşeyler yazmadan önce, hangi konuda olursa olsun, 3 kere düşünüp, 1 kere yazarsak çok daha iyi olur düşüncesindeyim. Yoksa forumu mesajlarla doldurmak çok zor birşey değil. Sözlerim genele yöneliktir. Saygılarla.
    Konu civcivx tarafından (05/01/2007 Saat 12:09 ) değiştirilmiştir.

Ahmet Gündoğdu
    ghost rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    59 AH 256
    Edilen teşekkür: 3

işin gerçeği bende tam anlamıyla yıldıraya sitem edilmesini anlayamadım,cümle itibari ile yanlış anlaşılmaya neden olabilir ama yazısında apaçık ortadaki art niyet veya herhangi bir ima yok,benim sadece yersiz bulduğum microab arkadaşımın onursal üye olunma şeklini açıklama gereği duyması ki (hani para yatırayım da onursal üye olayım gibi bişey de demedim)kim olsa yerimde kendini garip bir durumda hissederdi o an sanırım,bence bu tip sorularımızda yetkili arkadaşların açıklama getirmesi doğru olurki ,yanlış yapmadıysam bende yetkili arkadaşım ozzy ye sordum bu soruyu, hiç olmaz ise bu tip bir tartışma ortamı yaratılmamış olur diye düşünüyorum.
    Tekrardan çıkış noktası ben olduğum için bu tartışmanın,herkesten özür dilerim ve pazar gününü iple çektiğimi ve gelecek olan tüm değerli arkadaşlarımla tanışma imkanı bulabilmenin heycanını yaşadığımı söylemek isterim..

şuan GP ailesinin temeli atılıyo hal hazırda, ltf unutmayalım yapmak zor yıkmak kolaydır,biz yapıcı taraf olmalıyız her zaman...

selamlar

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4

vulas54 ile msn den yazıştık.

gerek o gerekse ben karşılıklı olarak birbirimizden özür diledik.

ben yanlış anlaşıldım, bunda da yanlış kelimeler kullanmam sebep oldu kabul ediyorum.

vulas da galiba biraz gergin bu aralar, iyi niyetini açıkça ifade etti bana.
    kendisine de tekrar teşekkür ediyorum.
    biz bir aileyiz arkadaşlar.
    doğruyu bulana kadar ufak tefek şeyler olur bazen.
    önemli olan iyi niyet ve de anlayış.
    hepimizin bu olgunluğa sahip olduğu da apaçık ortada.

tüm kardeşlerimden tekrar özür diliyorum.

viva gp kardeşliği.

Serhat SİPAHİOĞLU
    gurik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BT 4942
    Edilen teşekkür: 537

gerginlik yaratmanın anlamı yok dostlar. Bu forumda kimsenin kırıcı ve incitici bir söz sarfedeceğini sanmıyorum. Bizler aklı selim insanlar olarak tek bir amaç için toplandık üstelik. Bir gp kardeşliği kumak ve yaşatmak. Tamamen gönülden olan bu girişimin maddi yönü zayıf kalmalı. Bir ihtiyaç anında elbette üzerimize düşeni yaparız. Ben sitenin kurulması sırasında eft yapamadım banka ve mekan işlerim çok karıştı vicdanen rahatsızım. Ama bugün yarın bir eft yapacağım. Onursallık için değil. Tamamen sitemiz için.

5. 05/01/2007, 15:17

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

@ghost rider
    Kardeşlik,ben sana herhangi bir şeyi ima etmişsin gibi bir yaklaşımda bulunmadım,Yıldıray ın bu sitede ne kadar kibar bir arkadaş olduğunu da hemen hemen herkes biliyor sanırım,onun herhangi bir kasıtla yazmadığı da ortada.

Fakat sitenin oluşumu için yapılan yazışmalardan ( DH-MSN) haberdar olmayan birçok üye arkadaş olabileceği düşüncesi ile bir açıklama yapma gereği hissettim-neticede burayı üye olmayan misafirler de okuyor.

Ben;kimin,neyi,nasıl,hangi amaçla yazdığını biliyorum-biliyoruz,fakat bilmeyenler olabileceği için öylesi bir yazı yazma gereği hissettim (en azından kendi adıma)

Tüm bunlara ilaveten,senin gereksiz bulduğun açıklamada kırıcı olmamak-en azından yanlış anlaşılmamak adına 8O smiley kullanmıştım...
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

Ahmet Gündoğdu
    ghost rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    59 AH 256
    Edilen teşekkür: 3

ok dir microab kardeşim,görüşlerine saygı duyuyorum ve bence konu artık kapanmalı..

tanışmak görüşmek ümidi ile

selamlar

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok

dinleyin arkadaşlar :
    size bugün erdi ve benim yaptığımız görüşmeler hakkında güzel bir haberimiz var:
    özetliyorum

erdiyilmaz

--------------------------------------------------------------------------------

ArkadaşLar bana maiL geLdi ACA Film Şirketinden. Roportaj yapmak istedikLerini beLirttiLer. (Digiturk / Tofas TV'den) Pazar günü Ümraniye Carrefour Saat 12:00'da orada olunacagını beLirttim.

daha güzeL geLişmeLer oLacak ; )

--------------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar biraz önce tofaş gazeteden aradılar beni.
    telefonumu tofaştan altuğ arkadaşımızdan almışlar.
    arayan kadriye çalışkan dı.

pazar günkü buluşmamız oldukça dikkatlerini çekmiş ve bu konuya bayağı önem veriyorlar.
    kendisine pazar günkü planımız hakkında bilgi verdim.
    avrupa yakasında oturan üyelerin 11 de maslak opette buluşacağını sonrasında 11.20 gibi yola çıkılacağını ve saat 12.00 da ümraniye carrefourdaki buluşmada neler yapılacağını, gün içerisinde yapmayı planladığımız etkinlikleri anlattım.
    aslında maslak opette kaç kişinin buluşacağını bilsem ona kesin sayı da verirdim.
    o zaman bizimle beraber yola çıkarlar ve fotoğraf ve video çekimleri carrefoura kadar sürerdi ama kesin sayıyı bilemediğimi ve saat 12 de carrefourda olmalarının daha doğru olacağını söyledim.
    carrefourda bizimle kulübümüz ve gp hakkında röpörtaj yapacaklar.
    arabaların içinde ve dışında toplu resimlerimizi alacaklar.
    video çekimleri yapacaklar ve de çıkışta yine video çekimleri yapacaklarını söyledi.
    tüm gün değil ama en az yarım günlerini bize ayıracaklar.

bu sitemiz ve de tüm üyelerimiz için bulunmaz bir fırsat arkadaşlarım.
    bu şansı çok iyi değerlendirmeliyiz.

o yüzden istanbuldaki tüm üyelerimizden özellikle rica ediyorum.
    lütfen çok geçerli bir mazeretiniz olmadığı sürece gelmemezlik yapmayın.
    ayrıca belirtmeliyim ki tunning türkiye de bu buluşma ile ilgileniyor.
    ya bir arkadaş gönderecekler ya da buluşmadan sonra resimleri ve pazar günü yapılanları içeren bir yazıyı biz kendilerine göndereceğiz.
    onlarda dergide yayınlayacaklar.
    bu ayki sayılarında internet siteleri bölümünde bizim sitemize yer vereceğini ve de site hakkında da açıklama yazacağını söylemişti onur bey.

hep birlikte daha ileriye diyorum.

viva gp.

ali kemal metin
    dejavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    06 BD 2134
    Edilen teşekkür: 282

şuna eminim ki arkadaşlar hepimiz anlaşılan iyi niyetliyiz bu konu başlığı altında yazılan olumsuz amaçlı bir yazı göremedim.. yazılanlar ve sonrasında verilen cevaplar için hepinize gerçekten çok teşekkür ediyorum.. burda sizin gibi değerli insanlarla gp kerdeşliği yapmak hakkaten gurur verici..
    hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum arkadaşlar..
    (not: yazılanlar ve ardından verilen cevaplar ve özürler gerçekten çok hoştu bir kez daha sizlerle gurur duyuyorum arkadaşlar.)
    GP active 5 k. mj 75 hp new orleans mavi

Rengi
    Yok

sağol dejavu.
    o tüm arkadaşlarımızın, gp kardeşlerimizin iyiliği ve güzelliği.

Fatih Göncü
    ORACLE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 88

Evet arkadaşlar.
    Gösterdiğiniz bu hassasiyetten ötürü hepinizi tebrik ediyorum.
    Mutlaka arasıra bu tür sürtüşmeler yada tatsızlıklar olabilir.
    Önemli olan yapıcı olup bunları bertaraf etmektir.
    Sağolsunlar buradaki arkadaşlarda bu konudaki hassasiyetlerini belirterek durumu toparladılar.

Cihan Dalkın
    otoritec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 7

gereken neyse yapılacaktır...

otoritec

Sayfa 2/2 İlkİlk 12