Sayfa 1/2 12 SonSon
32 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Grandepuntotr İstanbul yonetimi

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Mısafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 11

Standart Grandepuntotr İstanbul yonetimi

Forum sakinleri olarak İstanbul yönetimine olan tüm eleştirilerinizi ve memnuyetlerinizi burdan yazmanızı rica edicem. Teşekkürler.

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 313

neden böyle bir başilığa gerek duyuldu öncelıkle onu sormak isterım sorumun cevabını özelden de alabılırm umarım bır vukaat yoktur yine??

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Mısafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 5

Yok yahu ... Yönetim olarak istanbulun beklentilerini görmek ve ona göre adımlar atmak istiyoruz. Bakalım sizlerden gelen istekler ne doğrultuda olacak. Bizim işten güçten aklımıza çok fazla bir şey gelmiyor. 2 buluşma yaptık. 2.si oldukça iddialıydı, bir okula yardım kampanyasına destek olduk (Elimizden geleni yaptık) şimdi de büyük bir firmanın başka okula 10 adet PC bağışlamasına önayak oluyoruz. T-Shirt işi devam ediyor. Servislerle, performans firmalarıyla, aksesuvarcılarla konuşarak üyelerimize indirimler almaya çalışıyoruz. Elimizden geldiğince İstanbulda herkese Sticker dağıtmaya çalışıyoruz, 10 Haziranda yapacağımız kahvaltıyla insanları biraz daha kaynaştırmaya çalışıyoruz vs. vs.

Bunlar sadece aklımıza gelenler. Üyelerin bizden istekleri doğrultusunda yeni organizasyonlar düzenleyebiliriz. Misal Tekirdağdan Ahmet Abi (Ghost Rider) kan bağışı önerisinde bulunmuştu, yapacağımız yüksek katılımlı ilk buluşmada bunu gündeme getirme fikrimiz var. Bunun gibi önerileri ve varsa yönetimden şikayetleri bu başlıkta toplarsak bize de bir yol haritası olmuş olur.

Şimdiden tüm öneriler için teşekkürler.
    Konu Mısafir tarafından (30/05/2007 Saat 17:58 ) değiştirilmiştir.

Gizem T.
    GaladrieL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 332

Şahsi görüşüm olan bir mevzu var; İstanbul yönetimi Ankara' ya bazen gereğinden fazla karışıyor.. Madem sizler bu olayı Ankara-İstanbul-İzmir..vs.. olarak ayırdınız, o zaman her şehirin yönetimi yine kendi şehiriyle alakalı olmalı...Bu söylemek istediklerim aslında özünde çok net kelimeler, ancak istenildiğinde fazlasıyla da abartılı olarak negatif algılanabilir.. Tabi bu negatiflik yine algıda önyargıdan kaynaklananlarda olur..

Örneğin bir Ankara buluşmasında teşfik edici pozitif yönde yazılanlar tabiikide herhangi bir şehir ayırımı yapılmadan yazılabilir, keza bizler de sizin buluşmalarınızla ilgili olan biteni okuyarak, teşfik edici ya da destekleyici yorumlarda bulunuyoruz.. Zaten bunda tuhaf olan birşey yok.. Ama garip olan bir Ankara buluşmasında, "organizasyon ya da yönetim" sıfatıyla var olan kişilerin, varlıklarının aktif bir şekilde devam etmesine rağmen, bu insanlar adeta YOKMUŞ gibi bitakım ön yargılı görüşlerin ortaya çıkmasıdır. Herşeyden önce içeriğini net olarak bilmediğiniz ve yürüyüş şemasından haberinizin olmadığı bir olayda, YANLIŞ düşüncelere sahip olmanız normaldir.. Dolayısıyla bizlere verilen o sıfatları hakediyorsak, demekki hiçbirimiz herhangi bi kaygı gütmeden, tamamen GÖNÜLLÜ olarak bu yoldayız.. İçerisinde gönüllü olarak bulunduğum yolda, şahsıma "görünmez adam" muamelesi yapılması beni haylice endişelendiriyor.. O zaman bi fonksiyonumuz yoksa ya yetkiler alınsın ya da hayır bi işe yarıyorsak samimiyetimize inanılarak bizlere biraz güvenilsin..

Lütfen yazdıklarım siyaset meydanı havasına çevirilmesin ve kuru gürültü yaratmasın.. Sadece açılan bir topiğe istinaden, aklımda var olan bir görüşü bildirdim. Amacım herhangi bir çatışma başlatmak ya da ortalığı ayağa kaldırmak değil.. Keza ortada olan biten can sıkıcı bazı mevzular olmasaydı da, tutup bunları yazmaz ve şu anda hissettiklerimi hissetmezdim...

Anlatmak istediklerimin tüm gerçekliği ve amacına yönelikliğiyle anlaşılması dileklerimle..
    Saygılar;
    Gizem
    ..an extensive current of wind, rushing great velocity and violence..

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Buğra KARASU
    BGRAYS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 DT 8899
    Edilen teşekkür: 66

nacızane onerım ufak toplanmaları arttırmak sadece buyuk bulusmaları yapmamak olumsuz durum olarak algılanmasın mesela bowlıng yapılır baska s vs. seyler yaplır ..

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Mısafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok

Teşekkürler Arkadaşlar;
    Galadriel ;

Ankara Buluşması başlığını ben ve arkadaşlarım takip ediyoruz. Elimizden geldiğince tecrübemiz doğrultusunda sizlere faydası olabilecek öneriler eklemeye çalışıyorduk sadece.Amman Sakın aklınıza başka bişiy gelmesin. Çok yakın zamanda 100 küsür insanı bir araya toplayıp güzel ve eğlenceli bir gün yaşatmaya çalışmıştık. Gün içinde karşımıza çıkan ufak tefek aksaklıklar bize ders oldu.. Sizlerlede paylaşarak küçük katılımlar yapalım diye düşünüyoruz. Tabi ki sizlerin bu işin altından hakkıyla kalkarak Grandepuntotr ın adını daha da yukarılara çıkaracağınıza inancımız sonsuz Ama unutmayın tüm grandepuntotr o günün mhteşem geçmesi için elimizden geleni esirgemeyiz. Vivva GP

Buğra;
    Doğru haklısın ufak buluşmaları çok aksattık. Bunun bi sebebi de sanıırm Çağlar-Vadi-Yıldıray ve benim hemen her gün haberleşip haftada bir iki de bişekilde buluşmamız Haklısın ama sık sık ufak buluşmaları tertipleyelim. Haberleşiriz .. 10 haziranda bi takvim belirler o işleri de rutine bindiririz. Katılmak isteyen üyeler bir kaç gün önceden haber verip katılır bize. İyi fikir.
    Devaam

Emre Y.
    SupermenDon'tCryJustFLY! dagored - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 315

Ufak buluşmalalardaki tecrübelerimiz için bakınız

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4

Alıntı galadriel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şahsi görüşüm olan bir mevzu var; İstanbul yönetimi Ankara' ya bazen gereğinden fazla karışıyor.. Madem sizler bu olayı Ankara-İstanbul-İzmir..vs.. olarak ayırdınız, o zaman her şehirin yönetimi yine kendi şehiriyle alakalı olmalı...Bu söylemek istediklerim aslında özünde çok net kelimeler, ancak istenildiğinde fazlasıyla da abartılı olarak negatif algılanabilir.. Tabi bu negatiflik yine algıda önyargıdan kaynaklananlarda olur..

Örneğin bir Ankara buluşmasında teşfik edici pozitif yönde yazılanlar tabiikide herhangi bir şehir ayırımı yapılmadan yazılabilir, keza bizler de sizin buluşmalarınızla ilgili olan biteni okuyarak, teşfik edici ya da destekleyici yorumlarda bulunuyoruz.. Zaten bunda tuhaf olan birşey yok.. Ama garip olan bir Ankara buluşmasında, "organizasyon ya da yönetim" sıfatıyla var olan kişilerin, varlıklarının aktif bir şekilde devam etmesine rağmen, bu insanlar adeta YOKMUŞ gibi bitakım ön yargılı görüşlerin ortaya çıkmasıdır. Herşeyden önce içeriğini net olarak bilmediğiniz ve yürüyüş şemasından haberinizin olmadığı bir olayda, YANLIŞ düşüncelere sahip olmanız normaldir.. Dolayısıyla bizlere verilen o sıfatları hakediyorsak, demekki hiçbirimiz herhangi bi kaygı gütmeden, tamamen GÖNÜLLÜ olarak bu yoldayız.. İçerisinde gönüllü olarak bulunduğum yolda, şahsıma "görünmez adam" muamelesi yapılması beni haylice endişelendiriyor.. O zaman bi fonksiyonumuz yoksa ya yetkiler alınsın ya da hayır bi işe yarıyorsak samimiyetimize inanılarak bizlere biraz güvenilsin..

Lütfen yazdıklarım siyaset meydanı havasına çevirilmesin ve kuru gürültü yaratmasın.. Sadece açılan bir topiğe istinaden, aklımda var olan bir görüşü bildirdim. Amacım herhangi bir çatışma başlatmak ya da ortalığı ayağa kaldırmak değil.. Keza ortada olan biten can sıkıcı bazı mevzular olmasaydı da, tutup bunları yazmaz ve şu anda hissettiklerimi hissetmezdim...

Anlatmak istediklerimin tüm gerçekliği ve amacına yönelikliğiyle anlaşılması dileklerimle..
    Saygılar;
    Gizem

Selam gizem.

yukarıda yazdıklarını okudum ama ne yazık ki neden böyle birşey yazma gereği duydun bir anlam veremedim.

açıkçası neden böyle şeyler yazdığını da merak ediyorum.
    ankaraya müdahale etmek gibi bir niyetimiz olmadı ki şimdiye kadar.

ben ve arkadaşlarım yanlızca nacizane önerilerde bulunduk,
    yaptığımız ufak tefek hataları yapmamanız için iyi niyet önerisiydi bunlar.
    ve her zaman birbirimize destek olmamız gerektiğini daima vurguladık.

amacımız birbirimize destek olmak ve bizleri çok daha yukarıya taşımak için el ele çalışmak olmalı.

ama yanlış anlamaya sebebiyet verdiysek özür dileriz.

ankara yönetim ankaranın ve grandepuntotr'nin herşeyidir.
    hem ankaralı üyelerimiz hem de bizler her daim yanınızdayız.

kolay gelsin dileklerimle.

Gizem T.
    GaladrieL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 332

Yapıcı öneriler ve yapılan hataların tekrarlanmaması adına verilen tavsiyeler tabiiki de çok kıymetli.. Zaten ilk mesajımda bunlardan bahsetmediğimi de belirtmiştim.. İfade etmeye çalıştığım şey; yürüyüş aşamasını doğal olarak o aşamların içinde olanlar kadar net bilmeyen bazı arkadaşların, olaylardan tamamen haberdar olmamasına rağmen detaylar üzerinden gereksiz yere takılıp, bu gereksiz negatiflikleri "amacın dışına çıkılıyor" adı altında lanse etmeleriydi.. Bu tarz hareketler içerisine girenler zaten demek istediklerimi tüm netliğiyle anlamıştır..
    ..an extensive current of wind, rushing great velocity and violence..

Rengi
    Yok

Ben galiba bişiyler kaçırdım neyse... Sanırım başlıkta gözden kaçan müdehaleler oldu. Peki bundan sonra daha dikkatli takip ederiz. Sizler bu negatif yorumlardan etkilenmeyip yolunuza tam gaz devam edebilecek vasıfta bir yönetimsiniz. Buluşmanın altından başarıya kalkabileceğinize inancımız sonsuz. Dediğimiz gibi en ufak gereksinimde bir telefon uzağınızdayız. Tüm imkanlarımızı seferber edebiliriz... (Bağlantılar, hediyeler, oyunlarla ilgili öneriler vs. ) Kolay gelsin

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok

Alıntı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben galiba bişiyler kaçırdım neyse... Sanırım başlıkta gözden kaçan müdehaleler oldu. Peki bundan sonra daha dikkatli takip ederiz. Sizler bu negatif yorumlardan etkilenmeyip yolunuza tam gaz devam edebilecek vasıfta bir yönetimsiniz. Buluşmanın altından başarıya kalkabileceğinize inancımız sonsuz. Dediğimiz gibi en ufak gereksinimde bir telefon uzağınızdayız. Tüm imkanlarımızı seferber edebiliriz... (Bağlantılar, hediyeler, oyunlarla ilgili öneriler vs. ) Kolay gelsin
    tamamen katılıyorum.

sürç-ü lisan ettiysek affola

başarılar dileriz.
    Konu Mısafir tarafından (31/05/2007 Saat 09:37 ) değiştirilmiştir.

M.Bülent ATASOY
    Forumun Manyağı Bülent A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Yok
    Plaka
    07 ATA 35
    Edilen teşekkür: 214

Şu Ankara - İstanbul çekişmesi bitsin yeter.

Her iki ilimizde buluşma -organizasyon konusunda tecrübeli ve yetenekli.

Bunu birleştirin ve Türkiye Büyük Buluşmasını organize edin.
    Photoshop Değil , Gerçeğin Ta Kendisi

SÖZDE DEĞİL , ÖZDE MODİFİYE

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 313

bülente katılıyorum işin orta yolunu buldum arkadaşlar buyrun sakaryaya sapancada buluşma organıze edelım

Tayfun Gürkan SÜREN
    tigis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41 FT 643

Alıntı vulas54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bülente katılıyorum işin orta yolunu buldum arkadaşlar buyrun sakaryaya sapancada buluşma organıze edelım
    işte bu kardeşim benim
    benden +1000000000000000000000000000000000000000000000000 000000000
    biz sakaryalı ve kocaelili GP ciler sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız arkadaşlar

Emre Y.
    SupermenDon'tCryJustFLY! dagored - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 315

Alıntı Bülent A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu birleştirin ve Türkiye Büyük Buluşmasını organize edin.
    exactly

ufuk bakal
    ufuk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41 EU 361
    Edilen teşekkür: 122

Bunu birleştirin ve Türkiye Büyük Buluşmasını organize edin

bülnet abimle hem fikirim +1000000000

Rengi
    Yok

sakin arkadaşlar.
    o da olacak tabi ki.

yanlız ilk önce şu haziran organizasyonlarından yüzümüzün akıyla bir çıkalım,

gerisi kolay

Ziyaretçi047
    Ziyaretçi Ziyaretçi047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bülente katılıyorum. gayet iyi fikir

batuhan kurt
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. batuhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    34 DV 1074
    Edilen teşekkür: 1

ufak tefek bulusmalar olabilir ne bileuimmesela sinemaya tiyatroya gidilebilir falan filan kaynasmak için ideal 2 ayda bir gorusulduğunde insanlar soğumaya baslar birbirindrn diye dusunuyorum

Onur Gönülkirmaz
    Reddline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 by 5955
    Edilen teşekkür: 21

rutin olarak haftanın belli bir günü belli bir saatte mesela bir hafta cuma bir hafta cumartesi akşam üstü veya akşam veya gündüz saatlerinde haftalık buluşmalar olmalı bence. yani rutin olarak yapılmalı ve rutin olarak gün ve saatleri değişmeli ki isteyen herkes gelebilsin.

Sayfa 1/2 12 SonSon