Sayfa 1/3 123 SonSon
50 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Grande Punto Kolçak Kiti ??

Kadir UZAN
    cluppunto65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Van
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    45 PU 610
    Edilen teşekkür: 30

Standart Grande Punto Kolçak Kiti ??

Arkadaşlar orjinalde aracımda kolçak kiti yok açıkçası sonradan yapılanların bşr bölğmğne baktım çokta güzel olmamıştı sonradan takan yaptıran biri varsa bi yol gösterebilir mi acabaa ? orjinal bişey olsun istiyorum

Fiat Linea Grande Punto Kolçak Kiti

buradan bazı bilgiler aldım ama emin olamıyorum açıkçası.

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

3. 31/03/2013, 01:33

Kadir UZAN
    Nereden
    Van
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    45 PU 610

.

Burak K
    burYq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Kirmizi
    Plaka
    DG
    Edilen teşekkür: 49

Biliyorsunuzdur linkteki sitenin sahibi forumdan otomotiv. Size daha iyi bilgi verecektir.

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Kadir UZAN
    Nereden
    Van
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    45 PU 610

evet biliyorum görüştüm zaten gereken bilgiyide aldım açıkçası aynısını kullanan biri varmı diye sormak istedim.

xxx xxx
    ferikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 137

Ben aynı kiti oto dan sipariş edip kendi aracıma taktım. Tek problem sanırım kolçak kiti ile gelen orta konsol parçası (el frenini çevreleyen, bozuk para sıkıştırılan parça) sanırım linealara uygun dolayısı ile araçla bağlantı yerleri bire bir tutmuyor. Ama çözüm basit isterseniz o tırnakları kesebilirsiniz (kolçak sonra el freninin oradan saca vidalandığı için yine sağlam bir şekilde takılıyor) ya da aracınızdaki mevcut parçayı biraz modifiye ederek de kullanabilirsiniz seçim sizin.

Ben şu an kolçaktan çok memnunum daha önce taktığım armster kolçak sürekli gevşeyip ses yapıyordu bu sapasağlam duruyor. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ziyaretci045
    Ziyaretçi Ziyaretci045 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı cluppunto65 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet biliyorum görüştüm zaten gereken bilgiyide aldım açıkçası aynısını kullanan biri varmı diye sormak istedim.
    Kadir Bey daha önce alan müşterimiz kolçak kitini fiat servisine taktırmış diğer ustalar biz bunu takamayız demişler.Dediğim gibi servis takıyor.

Kolçak kiti taktırdım
    « Yanıtla #17 : Mart 12, 2013, 09:56:37 ÖS »
    Alıntı
    oto dan 160 liraya aldım. Reklam olursa olsun adamlar servisin 255 lira dediği kolçak kitini o fiyata pek âlâ gönderdi.

Sanayide ustam bir kaç kaportacı ya baktırdı ama belli ki adamlar acemiliğini bizim arabada çıkaracak; servise götür hocam dedi.
    Servis te en az bir işçilik olan 30 liraya taktı. Yani 160+30 şeklinde oldu. Gayet de iyi oldu...

Daha önce kolçak kiti alan müşterimizin yorumu

SALDIRAY A
    Trabzonspor SaLDo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 300

Çok para.. 50-60 TL ye orninal olmasa bile cuk diye oturan kolçak kitleri var. Tabi kapaksız. yani içine bişey koyamazsınız.

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı SaLDo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok para.. 50-60 TL ye orninal olmasa bile cuk diye oturan kolçak kitleri var. Tabi kapaksız. yani içine bişey koyamazsınız.
    örnek var mı orjinal kadar iyi oturan?

SALDIRAY A
    Trabzonspor SaLDo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 300

Alıntı erenemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    örnek var mı orjinal kadar iyi oturan?
    Şuan yok ama ben yaptıracağım. Montaj dahil fiyatlar. Yaptırdıktan sonra foto eklerim inş.

Kadir UZAN
    Nereden
    Van
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    45 PU 610

Alıntı ferikci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben aynı kiti oto dan sipariş edip kendi aracıma taktım. Tek problem sanırım kolçak kiti ile gelen orta konsol parçası (el frenini çevreleyen, bozuk para sıkıştırılan parça) sanırım linealara uygun dolayısı ile araçla bağlantı yerleri bire bir tutmuyor. Ama çözüm basit isterseniz o tırnakları kesebilirsiniz (kolçak sonra el freninin oradan saca vidalandığı için yine sağlam bir şekilde takılıyor) ya da aracınızdaki mevcut parçayı biraz modifiye ederek de kullanabilirsiniz seçim sizin.

Ben şu an kolçaktan çok memnunum daha önce taktığım armster kolçak sürekli gevşeyip ses yapıyordu bu sapasağlam duruyor. Umarım yardımcı olabilmişimdir.
    evet bende sıkıntı olmasın diye merak ettim tekrardan ama burda serviste bile yapabilecek birinin olduğunu sanmıyorum. takması biraz problem oluyor ama bana nereye nasıl taktığınız konusunda bi kaç resim çekip atabilirseniz çok mutlu olurum.en azından kafamda soru işareti kalmaz rahatça alabilriim..tşk ederimm

Kadir UZAN
    Nereden
    Van
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    45 PU 610

Alıntı otomotiv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kadir Bey daha önce alan müşterimiz kolçak kitini fiat servisine taktırmış diğer ustalar biz bunu takamayız demişler.Dediğim gibi servis takıyor.

Kolçak kiti taktırdım
    « Yanıtla #17 : Mart 12, 2013, 09:56:37 ÖS »
    Alıntı
    oto dan 160 liraya aldım. Reklam olursa olsun adamlar servisin 255 lira dediği kolçak kitini o fiyata pek âlâ gönderdi.

Sanayide ustam bir kaç kaportacı ya baktırdı ama belli ki adamlar acemiliğini bizim arabada çıkaracak; servise götür hocam dedi.
    Servis te en az bir işçilik olan 30 liraya taktı. Yani 160+30 şeklinde oldu. Gayet de iyi oldu...

Daha önce kolçak kiti alan müşterimizin yorumu
    evet haklıısnız ben,m kolçak kitinden dolayı bi sıkıntım yok bişey yaptıracaksam orjinal olsun isterim evet 50 tl ye bile var bence değmez yeni araç sonuçta benim derdim taktıramayabilirim burada Van da oturuyorum burdaki fiat bayii büyük ama sanmıyorum bunu istediğim gibi yapabilsinler sanayii dende ümidim yok bi yolunu bulursam hemen alırım zaten beklemem.

aytek aydın
    Araba Hastası AYTEK AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 171

ben bundan önceki grande punto aracımada yan sanayi aldım. hemde 2 tane. hiç bir işe yaramıyor gacır gucur ses yapıyor. şimdi linea aracıma yine bir hata yapıp (arkadaşların tavsiyeleri üzerine) yan sanayi başka bir marka kolçak aldım oda başladı ses yapmaya. O yüzden orjinali en iyisi fiyatına aldan mayın pahalı gelebilir ama kalitelidir, sıkıntı çıkartmaz.Gelecek ay eski kolçağımı söküp bende orjinal almayı düşününüyorum.
    FIAT LINEA 1.3 EASY

Kadir UZAN
    Nereden
    Van
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    45 PU 610

açıkçası ben fiyatına bakmıyorum araçtaki kullanım rahatlığı ve özellikleri tatmin ediyor gerek kalmıyor bişeye. tek sorun nasıl taktıracağımız

cihan ünal
    delta0o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    16 F 5156
    Edilen teşekkür: 40

kol dayamak ıcın dusunuyorsanın hıc gerek yok bence.oto döşemecilerden koltuga monte kolcak daha uygun fiyata bulabılırsın ve onlar monte eder.bulabılırsen doblo,linealarda kullanılan kolcak daha da orjınal durur.

ibrahim şen
    07VE296 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ve296
    Edilen teşekkür: 18

ben abimin aracına aldım 2012 evodan sömküp verdi adam ataürk sanayideki hurdacılardan aldım tüm parçalarıyla 200 tl tuttu.vede cuk diye oturdu yerine isterseniz oralarada bakabilirsiniz.

Kadir UZAN
    Nereden
    Van
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    45 PU 610

normalde buda orjinali benimde isteyim o sağlam bişekilde oturması ve kullanışlı olması buda 160 tl ortalama 200 e mal oalcaktır elbet

21. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Aykut BODUR
    aykut_1914 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02
    Edilen teşekkür: 874

izmirden isteyen 3.sanayide ki 1001 otodan alabilir, çok rahat ve süper oturuyor Ayrıca içi orjinallerinden daha geniş toplam maliyetide 40 lira ve artı olarak isteyene 5+3 taksit yapıyolar

UĞUR KONAKCI
    .♬..piyanist..♬.. uurknkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 182

benimde aracımda kullandığım ucuz bir ürünü tavsiye edebilirim... montajını biraz anlıyorsanız kendiniz yapabilirsiniz...

Space Çift Fonksiyonlu Uzatılabilir Yumuşak Ara Kolçak 763042 - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com

Kadir UZAN
    Nereden
    Van
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    45 PU 610

Alıntı aykut_1914 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    izmirden isteyen 3.sanayide ki 1001 otodan alabilir, çok rahat ve süper oturuyor Ayrıca içi orjinallerinden daha geniş toplam maliyetide 40 lira ve artı olarak isteyene 5+3 taksit yapıyolar
    hay maşallah senin önerdiğin iiymiş ama ben ortalama izmir deki 1001 oto ya 2000 km. uzaktayım ama şansımı bi denerimm

Kadir UZAN
    Nereden
    Van
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    45 PU 610

Alıntı uurknkc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benimde aracımda kullandığım ucuz bir ürünü tavsiye edebilirim... montajını biraz anlıyorsanız kendiniz yapabilirsiniz...

Space Çift Fonksiyonlu Uzatılabilir Yumuşak Ara Kolçak 763042 - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
    evet bunları görmüştüm elimden gelmez valla yapamam ama çok sağlam bişi olacağını sanmıyorum iyi bişeye benzemiyor.

26. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 1/3 123 SonSon