1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: Pompacı

EMRE ALTINOK
    EMRE ALTINOK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 83

Mutlu Pompacı

Merhaba forum, bugün deniz kabuğu amblemli benzinciye gittim. Arabadan daha inmeden pompacı kapağı açmış dolduruyordu. " Kilitli bu nasıl açtın abi?" dedim. "Kilitli değildi.Açıktı." dedi.. Ufak bir şaşkınlık yaşadım daha önce hiç başıma gelmemişti. 3 hafta önce benzin aldığım yer (aynı deniz kabuğu ama başka benzinci) kapattıktan sonra tam tur çevirip kitlememiş.. Benzin alma işi bitti kapağı takıp çevirdi anahtarı bana uzattı. Ben kontrol etmek amacıyla kapağı hafif çekince elime geldi." Kitlememişsin dayı." dedim. "Verabi kitleyek o zaman" dedi. ve kitledi. Demek ki kapağı çevirdikten sonra anahtarı da çevirip "tık" sesini duymak gerekiyormuş.. 3 hafta önceki olayda ARACIMDAN İNMEDEN benzin almıştım. Lütfen kendi aracınızı kontrol ediniz.

Hadin geçmiş olsun..

2. Bu mesajı için 2 kişi EMRE ALTINOK'ye teşekkür etti:

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

• Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
  •  

Forumdaki tüm yazışmalardan üyelerin kendisi sorumludur. Çıkabilecek herhangi bir hukuki durumda, forum yönetimi yetkili merciilerin talepleri doğrultusunda, ilgili üye/üyelerin tüm erişim bilgilerini/kayıtlarını vermekle yükümlüdür. Yeni üye olanlar, maillerine gönderilen onay maillerini onayladıktan sonra, admin onayıyla üye olabilmektedirler. O nedenle üye olurken profil bilgilerinin özenli, doğru ve eksiksiz şekilde girilmesi son derece önemlidir. Üyeler; forumda geçirdikleri zaman zarfında forum kurallarına uymak zorundadırlar. Kurallara aykırı davrandığı tespit edilen üyeler hakkında haber vermeksizin işlem yapma hakkı forum yönetimine aittir. Forum kurallarını okumak için tıklayınız. Unutmayınız; bu ortamdaki özgürlüğünüz, başkalarının özgürlüğüyle sınırlıdır.
Reklam vermek, bilgi & iletişim için: admin@grandepuntotr.com

# Fiat Türkiye Kullanıcı Forumları Network #

www.fiattr.com   |    www.puntotr.com   |    www.grandepuntotr.com   |    www.puntoevotr.com   |    www.bravotr.com   |    www.lineatr.com   |    www.500tr.com   |    www.ottimotr.com   |    www.aegeatr.com