13 sonuçtan 1 ile 13 arası

Konu: Okmeydanında oturuyorum karakola gitmeye çekiniyorum yardım

Ahmet Özalın
    formlu99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Denizli
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

Standart Okmeydanında oturuyorum karakola gitmeye çekiniyorum yardım

Merhaba arkadaşlar okmeydanında oturuyorum sucuda çalışıyorum motorcuyum araçtaki benzin bazen bitiyor su dagıtırken iş üzerinde bayiiden bidonu alıp doldurmaya gidiyorum 3 benzinci var çevremizde çok yakın 1i hiç vermiyor karakoldan kagıt al diyor biride tc mi falan alıyor ama sıkıntı çıkartıyor artık daha vermeyeceklerini sanıyorum karakola gitme işide sıkıntı çünkü adı üstünde okmeydanında oturuyoruz benim bi arkadaşım gitmişti birgün kagıt istemeye yapmadıkları kalmamış üstüne dayak yiyormuş ayırmışlar falan ben gitsem muhtemelen aynı muamele göreceğim ama mecbur gidicez yoksa patron çok pis yapıcak gidip ne diyim arkadaşlar durumu nasıl anlatayım ve gidince ne muameleyi yaparlar nolur düzgünce detaylı anlatın teşekkürler.

Mesut .
    ecuadorm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 50

Patrona söyle önce araçları benzinsiz birakmamayi öğrensin, siz de bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmayin.

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ahmet Özalın
    Nereden
    Denizli
    Rengi
    Yok

Alıntı ecuadorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Patrona söyle önce araçları benzinsiz birakmamayi öğrensin, siz de bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmayin.
    Hocam biraz cimri bi insan bitmeden doldurmuyor 1 değil 2 değil verirken bile artık benzinciler mırın kırın ediyor yakında sorun çıkartırlar bu yüzden soruyorum karakola gidip ne yapayım diye bide okmeydanında oturuyoruz.

Mesut .
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Her benzin bitiste karakola gidip benzin alacaksaniz eğer karakoldakilerde bir sure sonra cagir o patronu diyebilirler. Çözüm degil yani bu durum. Patron cimriyse imkaninizda el veriyorsa baska bir iş bakın. Yine sucu olur ama en azindan cimrisi olmasin.

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ahmet Özalın
    Nereden
    Denizli
    Rengi
    Yok

Alıntı ecuadorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her benzin bitiste karakola gidip benzin alacaksaniz eğer karakoldakilerde bir sure sonra cagir o patronu diyebilirler. Çözüm degil yani bu durum. Patron cimriyse imkaninizda el veriyorsa baska bir iş bakın. Yine sucu olur ama en azindan cimrisi olmasin.
    Daha hiç karakola gitmedim gitsem okmeydanında motorcuyum sucuda çalısıyorum gibisinden anlatsam tam olarak ne derler ve nasıl davranırlar bunu anlatırmısınız birde.

Mesut .
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Makul bir sekilde durumu anlatirsan bir sorun olmaz ama karakoldakiler insanliktan cikmissa yapacak birsey yok.

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

Bizim buradakiler de yatıyor.Birşey söylemeye gittiklerinde ilgilendikleri falan yok.Küçük bir ilçe olduğundan adamlar kahvedekiler kadar rahatlar.Evim soyuldu onunla bile ilgilenmeye mecalleri yok.Şimdi parmak izi savcı falan uğraştırma bizi diyorlar.Zaten ilçedeki birçok kişi ile kanka olmuşlar.
    Millet düğün salonunda kızlara bakarken ben dışarıda arabalara bakarım.

i s
    mrbleeeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 28

arkadaşım motoruna bak, benzin azaldıysa dağıtımı yapmadan git al.
    söylediğin üzere sen alıyorsun zaten.
    illa borudaki benzin bitene kadar beklemek mi gerek.

--- ---
    cakabeg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 3

Bende okmeydanında oturuyorum. 5-6 sene önce aynı durum başıma geldi karakolda resmen kök söktürdüler, oysa ki sadece gece araç arızalanmıştı ayrıca kesinlikle özel benzin bidolarından olması lazım ve belirli bir miktar alabiliyosun sanırım 5 lt . 2. şansında yok karakolda.
    bir araç içine bidonu koyup almaya gidersen pek sıkıntı olmaz tanıdık varsa.

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ahmet Özalın
    Nereden
    Denizli
    Rengi
    Yok

Alıntı cakabeg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende okmeydanında oturuyorum. 5-6 sene önce aynı durum başıma geldi karakolda resmen kök söktürdüler, oysa ki sadece gece araç arızalanmıştı ayrıca kesinlikle özel benzin bidolarından olması lazım ve belirli bir miktar alabiliyosun sanırım 5 lt . 2. şansında yok karakolda.
    bir araç içine bidonu koyup almaya gidersen pek sıkıntı olmaz tanıdık varsa.
    Neler oldu detaylı anlatırmısınız neler dediler ve neler dediniz
    LÜTFEN KARAKOLA GİDİP KAGITLA ALAN ARKADAŞLARDAN BİRİ DİYALOGLARI AYNEN AKTARIRSA ÇOK MESUT OLURUM İYİ SABAHLAR HERKESE ŞİMDİDEN

Cem As
    Panzerkampfwagen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 1

bir kere benzin pompasini yak patron akillanir

mehmet salih kan
    juanito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1

6 yıl kadar önce belki eksik belki fazla hatırlamıyorum fiat brava aracimin hem benzini hem lpgsi bitti. Diyarbakırda yaşıyorum aradım arkadaş arabasıyla geldi beni aldı petrole girdik benzin vermedi illa kağıt getir karakoldan dedi neyse dedik başka bir yere gittik oda aynı muamele ucuncusude aynı şeyi yapınca döndük ruhsatı aldık arabadan ben küplere binmişim arkadaş sakin ol diyor girdik içeri karakoldan polis memuru oda kapısında ne istiyorsunuz diye sorunca yakıt istiyoruz dememle cümlemi bitirmeden kafasını odadan içeri uzattı ahmet depoda yakıt kaldımı diye sorunca biz koptuk orda sınır falan uçtu gitti

Mert Astan
    Software engineering Mert34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 84

araca benzin alırken bagaja bidon koyuyorsunuz depo dolunca bidona devam ediyorsunuz biz çok istasyonda böyle yaptık hiçte birşey demediler çok soran olursa dağ yoluna çıkıyoruz dersiniz