18 sonuçtan 1 ile 18 arası

Konu: Total yakıt nasıl ?

Sato Topal
    ST OTO AKSESUAR Arrest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 1246

Standart Total yakıt nasıl ?

Teb den arayıp duruyorlar teb total kart verelim diye ama hiç totalden benzin ve lpg almadım ayda 400 liralık akaryakıt alışverişimde yıla vurursak 250 tl bonus topluyormuşum kart aidatıda 65 tl tabi ama ben ayda bazen 1000 liralık akaryakıt alıyorum ama totali tercih etmelimiyim bilemedim sizce totalden gaz benzin alınırmı
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Sıkıntı Yok , Jack Daniels Var

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

Benzini Shell'den tavsiyeyi kelden alıcan abi

şaka maka,Total ben de hiç kullanmadım ama müşterisi fazla olan bir şirket.Bizim arabalara nasıl uyum sağlıyor bilmiyorum ama ben Shell v-power üstüne bir kere Totalden dizel almıştım. Bir sorun çıkmamıştı.

Sato Topal
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah

yav en yakın total istasyonu 30 km yılda 4800 TL akaryakıt alınca 240 tl bonus veriyor yani ne alırsan %5i ama ben zaten ayda 500 Tl lik alıyorum onun için değmez galiba bi düşünüyüm dedimde ama ticari amaçlı aracı kullansam alabilirdim
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Evren .
    Evren_c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 403

Total'in benzinini kullanıyorum ben, gayet güzel. Araç sarsıntısız ve sessiz çalışıyor. BP, Shell, Total ve Petrol Ofisi denedim. Çok büyük fark göremedim açıkçası. Belki psikolojik olabilir ama genel olarak Total'in benziniyle motorum daha sessiz sanki.

fatih demirci
    therasmus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 48

Teb total kart bonus değil anında %5 indirim sağlar,ekstreye yansır.
    Aidat konusuna gelince pek çok arkadaş bir telefonla aidatı iptal ettirdiler.
    Ayrıca bonus özellikli olduğu için bonus kampanyalarından faydalanırsın.
    Ayrıca totalin mazotondan çok memnunun opetin yakıtını çok övüyürlar ama opete göre total daha sessiz çalışıyor.
    Total in bazı istasyonları satış yapıp piyasada tutunabilmek için ekstra indirimli yakıt satar.
    Eeee ne kaldı geriye etinden sütünden derisinden yumurtasından herbişeyinden faydalanabilirsin kardeşim.

Ziya ziya
    arenas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 346

Standart Total yakıt nasıl ?

excellium euro duzelini 1 yildir kullaniyorum,cok memnunum.shell v-power a gore depoda ş.içi yaklaşık 50 km fazla gidiyorum.ses olarak ta shellden daha sessiz

Abdullah YUCEER
    aposport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 42

Alıntı arenas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    excellium euro duzelini 1 yildir kullaniyorum,cok memnunum.shell v-power a gore depoda ş.içi yaklaşık 50 km fazla gidiyorum.ses olarak ta shellden daha sessiz
    +1907

bu zamana kadar o kartı almadığın kabahat... yıllarca opette sömürülmüşüz...

fatih tokdemir
    ft2482 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 0

total in yakıtı az km yaptırıyor gibi geldi bana. ama motor sesi az ve performansı iyi. opetin ki ise performans düşük, ses az ama menzil daha uzun

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

teb total kart bende de var... 1 seneden beri total dan alırım dizeli... hiç sorunla karşılaşmadım... bugün kemerden geldim... giderken fulletmiştim... 960 km... çeyrek depo mazotum var... yarın tekrar fulleticem... bakalım kaç para yakmış...

Sato Topal
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı Scottie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teb total kart bende de var... 1 seneden beri total dan alırım dizeli... hiç sorunla karşılaşmadım... bugün kemerden geldim... giderken fulletmiştim... 960 km... çeyrek depo mazotum var... yarın tekrar fulleticem... bakalım kaç para yakmış...
    Abi işte %5 bonus veriyormuş istemez dedim cünki total bana cok uzak ya git gel 20 25 km gidip geldigime degmez sanırım

fatih demirci
    therasmus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 48

Yakın zamanlarda kiminle konuştuysam hepsi agızbirliği yapmışcasına opetin mazotu hepsiden iyi diyorlar.

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

valla koyuyoruz ama ALLAH aemanet hiçbirine tam güvenmiyorum genelde hep opet alıyorum ama bazen mecbur kaldığımda shell ve po danda aldığım oldu.Ama aracım 23000 de ve bu km nin enaz 20 bini opet le yapılmıştır.

TAHA KORKMAZ
    thkrkmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    35 LCD 35
    Edilen teşekkür: 13

şirketimin 4 tane dizel aracı vardı ve bunların hepsi şuan 200bin km nin üstünde.ilk günden bu güne kadar mazotu hep total'den alındı araçlar.bu araçlardan biri hyundai starex , 2 tanesi biride transit.hir birinde ne mazot filtrelerinde nede motordan herhangi bir konuda sıkıntı yaşamadık.sırf bu yüzden bende benzinli aracıma totalden benzin almaya çalışıyorum.

eski puntocu yeni lineacı
    halils2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1276

mazotunu bilmem ama lpgyi de benzini de mecbur kalmadıkça total haricinde bir yerden almıyorum çok da memnunum. lpgyle aynı depoda opetle arasında 60km ye yakın fark var opette 330 340 totalde 390 km falan yol yaptım 30,7lt gazla.

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Hakan Elibol
    Snowflake61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 0

Arkadaşlar,

Ne zaman ki opet ten farklı bir firmanın mazotunu aldım inanın fark edilir derecede performans kaybı yaşayıp daha az yol yapar oldum.Total'i ömrü hayatımda denemedim kimseyi yanıltmak istemem ama opet için diğer üç büyüklere göre 10 üzerinden yıldızlı 10.

ORHAN GÜL
    ZeMHeRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 33

Standart Cevap: Total yakıt nasıl ?

Yetkili serviste hangi ustaya sorduysam Total dedi..Bu ay denemeyi düşünüyorum..Normalde shell w-power alıyorumç
    Peugeot 206 1.4 X-Line 2004 - Benzin & Lpg Alev Kırmızısı 2014 -
    Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Active 2007 - Dizel Egzotik Kırmızı 2015 -
    Fiat EVO Punto 1.3 Multijet Dynamic 2011 - Dizel Egzotik Kırmızı 2016 -
    Opel Astra Cosmo 1.4 Turbo 2013 Benzin - Neptün Mavi 2016-2017
    Volkswagen Golf 1.4 Tsi Highline 2013 Benzin - Tungsten Gri 2017 (6. Ay)
    Volkswagen Golf 1.4 Tsi Highline 2014 Benzin - Beyaz 2018 (4. Ay)

Yasin GÖKDOĞAN
    occupyist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 55

Alıntı ZeMHeRi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yetkili serviste hangi ustaya sorduysam Total dedi..Bu ay denemeyi düşünüyorum..Normalde shell w-power alıyorumç
    Orhan Bey, ben de siz gibi bugüne kadar 3 depo O/Pet Ultraforce Eurodiesel yakıt alımım haricinde hep Shell V-Power Nitro+ Diesel alıyordum. Fakat İzmit'ten çıkarken "50 TL. tutarında bir yakıt alıp deneyeyim" düşüncesiyle giriş yaptığım Total Oil Türkiye A.Ş.'nin kendi işlettiği istasyonu olan Başiskele İstasyonu'ndan depoyu doldurdum.

İlk baktığım menzil oldu. 945 km. menzil verdi. Bu değer Shell V-Power Nitro+ Diesel ile doldurduğumda aldığım değer ile aynı. Aracın motor sesinde Shell'in söz konusu yakıtına göre azalmayı hissettim. Bununla beraber kalkışlardaki serilik daha da hızlandı. İşin özü "bugüne kadar neden hiç Total'den yakıt almadım ki?" dedirtti.

Bu noktada önemli olan yakıtı Total Oil Türkiye A.Ş.'nin herhangi bir istasyonundan değil de kendi işlettiği istasyonundan almak bana göre. Ankara'da Yenimahalle ve Çankaya'da bulunan DOCO PETROL DANIŞMANLIK A.Ş. adıyla Total Oil Türkiye A.Ş.'nin işlettiği 2 adet kendi istasyonu var. İlk alımınızı size yakınsa oradan almanızı öneririm.

Yasin GÖKDOĞAN
    occupyist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 55

Şunu da belirtmekte fayda var. Total Oil Türkiye A.Ş.'nin akaryakıt alanındaki hisseleri yakın süreçte Demirören Grup'a satıldı. Yani yeni kurumsal adı Total Turkey Pazarlama A.Ş. oldu. Bu durumdan istasyonlardaki akaryakıt kalite denetimi/kontrolü, çalışan personelin müşteriye karşı olan tavrı ne derece etkilenir bilmiyorum. Bunu sanırım zaman gösterecek.