Sayfa 1/2 12 SonSon
38 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Akaryakıt indirimi :)

Mehmet Erduru
    RedLine effect1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 396

Haber Bilgilendirme Akaryakıt indirimi :)

Arkadaşlar kampanyayı gördüm faydalanmak isteyen arkadaşlarımız olabilir diye paylaşmak istedim umarım yanış anlaşılmaz (reklam vs. gibi) Full'de bugüne mahsus öğlen 12'den gece 24' kadar %12 indirim varmış ben arabayı çıkarabilirsem gidip fulleyeceğim bakalım.. FULL - FULL,soğuk kış günlerinde cebinizi ısıtmaya devam ediyor.

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

3. 02/02/2012, 12:58

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır.

Mehmet Erduru
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Rock Siyah

Daha önceki dizel arabamda fulden çok kez aldım bir sorun yaşamadım.. Ne ful nede başka bir firma beni ilgilendirmez ayrıca bildiğim kadarıyla bütün akaryakıt firmalarına aynı yerden dağıtım yapılıyor yani marka aldatmasın sizi.. Ayrıca bunları bana tepki olarak mı yazdın anlamadım, çoğu şirkette bu tür şikayetler olabiliyor, ben sadece iyi niyetli olarak kampanyayı gördüm ve almak isteyen arkadaşlarımız olabilir diye paylaştım, bu yazdıklarını biliyoruz zaten.. Şikayet yazanlarında ne kadarı doğru o da tartışılır..

kıvanç çiftçi
    since1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 220

ya girerim şikayetvar.com a yazarım Default Parallels Plesk Panel Page da beni dolandırdılar
    ..........................................

bundan olay ne va.o yüzden itibar etmiyorum bu tür sitelere.farklı bir akaryakıt firması koyar 3-5 kişi diğer firmayı kötülemek için yazarda yazar bundan kolay ne var.

residans tarzı bir siteden ev almiştim.dün facebookta ...sakinleri diye grup kurulmuş üye oldum.kadının biri sürekli milletin soruların aolumsuz cevaplar veriyor.

-site aidatları 1+1 lerde bile 150 tl olcakmiş 3+1 lere Allah yardım etsin.
    firmanın sahibiyle konuştum aidatlar 100 Tl yi geçmiycekmiş

-blokların inşaatı 9,katta kadın tutturmuş 5.kat
    -çevre sitelerde m2 fiyatları 1500 tl den pahalı iken m2 sini 850 den aldık.buna rağmen bittiğinde kar marjı %30 u geçmezmiş.
    çevrede gecekondudan bozma evlerin fiyatı 110 bin TL. b,z residansı 110b,n tl ye satamazmişsiz.

Kadına cevap yazdım hangi firmanın provakatörüsün
    bazen bu sitede bile provakasyon amaçlı şahıslar olabilir diye düşünüyorum.adamların puntosu yok.evo yada Gp başliği açilsa hemn kötü iğrenç sakın almayın ......
    fazla itibar etmemk lazım bu tür şeylere ama okuyup araştırmakta faydda var.

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

güneş akbulut
    jrgakbulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 91

usta ben aracı 0 aldım mayıstan beri fullden koyuyorum daha hiçbir sorun yaşamadim allaha sukur zaten full kard diye birşey var herhangi sorun olursa aracın garanti altinda bu kadar korkmayin ucuz olmasinin sebebi ise bayilik vermiyor adam bilindiği gibi bayiler yude 7 gibi oran kazaniyor bu adamda bayilik vermeyip indirim yapiyor olay bundan ibaret

Koray ÇalışKaN
    Mercedes Araç Teknolojisi KOMPAKT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    BF7060
    Edilen teşekkür: 34

Arkadaşlar ben sürekli opet den alıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım. Arada denk geliyorum acelemiz olunca total den alıyorum depom sürekli full gezmem ışığım yanar. Araba gitmiyor ya bir ara pompacıya dedim böğle böğle alma kardeşim diyor :G Ulan biz almaz isek sen nasıl kazanıcan daha almıyorum zorunlu kalmadıkça bitti. bir ara yolda kalmıştık Shell den 6 lt flan benziln aldım benzin de Bi TİNEL Kokusu var anlatamam benzin kokusu çok az sizce bunun sebebi nedir ???

Ali Can
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. rbcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    07AAL45
    Edilen teşekkür: 421

valla isteyen istediği yerden alır ben fazla yakıt tüketen biri değilim o yüzden sadece opetten alıyorum bu konu defalarda burada ve baska forumlarda tartısıldı full yakıtın özellikle mazot pompasına zarar verdiğini söyleyen çok kullanıcı var

onur kaya
    kara kız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 DY 2468
    Edilen teşekkür: 303

Alıntı effect1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha önceki dizel arabamda fulden çok kez aldım bir sorun yaşamadım.. Ne ful nede başka bir firma beni ilgilendirmez ayrıca bildiğim kadarıyla bütün akaryakıt firmalarına aynı yerden dağıtım yapılıyor yani marka aldatmasın sizi.. Ayrıca bunları bana tepki olarak mı yazdın anlamadım, çoğu şirkette bu tür şikayetler olabiliyor, ben sadece iyi niyetli olarak kampanyayı gördüm ve almak isteyen arkadaşlarımız olabilir diye paylaştım, bu yazdıklarını biliyoruz zaten.. Şikayet yazanlarında ne kadarı doğru o da tartışılır..
    doğru biliyosun evet dostum aynı yerden alıyorlar..full aldığı gibi satıyor ne katkı koyuyor nede yakıtı geliştiriyor armut piş ağzıma düş olayı aracı kurum görevi yerınde ve diğer firmalardan daha fazla kazanmakta..cünkü sadece karını koyum yakıtı olduğu gibi satmakta.diğer firmalar ise tüprastan yakıtı alıyor kendı ana deposuna boşaltıyor gerekli katkılar ve ve işlemler yapıldıktan sonar ana deposundan tekrar satıcı bayılere önderiyor.shellın ve opetın ve diğer buyuk firmaların ustun kalıtelı yakıtı ve fullun kalıtesız yakıtı arasındakı fiyat farkı burdan çıkıyor.
    sonucta daha çabuk kırlenen ve özellığını yıtıren motor yağı.
    toplamda daha az km yapılması.
    vuruntulu ve sesli motor çalışması.
    yuksek devirde dusuk performans.
    ve motorun kalıtesiz yakıttanan dolayı ömrünün azalması.
    sonuçta bu motorlar geliştirilme açşamasında performensı arttırılmış ve geliştirilmiş yakıt lar üretilmnekte.hangi firma katkısız ve geliştirilmemeiş ham petrolden elde edildiği gibi bir benzin kullanarak motor geliştirir ve piyasaya sürer.aslında soylencekte fazla bir sey yok..bu yazdıklarımı biraz dusundukten sonra yakıt ala bence aracını.yada biraz internette arastırma yap..

onrky
    1.4 starjet 95hp

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet Erduru
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Rock Siyah

Bir indirim gördük paylaştık konu nerelere gitti.. Ben fulden aldım iyi vs. diye konu açmadım ki.. Sadece bir indirim gördüm almak isteyen olursa alsın diye o kadar.. a firması iyidir b firması kötüdür değil konu.. Ayrıca yine yazıyorum çoğu akaryakıt firmasına aynı yerden dağıtım yapılıyor..

Mehmet Erduru
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı kara kız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doğru biliyosun evet dostum aynı yerden alıyorlar..full aldığı gibi satıyor ne katkı koyuyor nede yakıtı geliştiriyor armut piş ağzıma düş olayı aracı kurum görevi yerınde ve diğer firmalardan daha fazla kazanmakta..cünkü sadece karını koyum yakıtı olduğu gibi satmakta.diğer firmalar ise tüprastan yakıtı alıyor kendı ana deposuna boşaltıyor gerekli katkılar ve ve işlemler yapıldıktan sonar ana deposundan tekrar satıcı bayılere önderiyor.shellın ve opetın ve diğer buyuk firmaların ustun kalıtelı yakıtı ve fullun kalıtesız yakıtı arasındakı fiyat farkı burdan çıkıyor.
    sonucta daha çabuk kırlenen ve özellığını yıtıren motor yağı.
    toplamda daha az km yapılması.
    vuruntulu ve sesli motor çalışması.
    yuksek devirde dusuk performans.
    ve motorun kalıtesiz yakıttanan dolayı ömrünün azalması.
    sonuçta bu motorlar geliştirilme açşamasında performensı arttırılmış ve geliştirilmiş yakıt lar üretilmnekte.hangi firma katkısız ve geliştirilmemeiş ham petrolden elde edildiği gibi bir benzin kullanarak motor geliştirir ve piyasaya sürer.aslında soylencekte fazla bir sey yok..bu yazdıklarımı biraz dusundukten sonra yakıt ala bence aracını.yada biraz internette arastırma yap..
    Yav ne kadar yanlış anlıyorsunuz herşeyi anlamadım. Dostum sende şimdi iyi oku yazdıklarımı ben her zaman SHELL den yakıt alırım burada benim açtığım konu fule gidin iyidir değil !! Sadece bir indirim gördüm bir kereye mahsus almak isteyen olursa alır o kadar basit ! Ben en kaliteli olan shelden alıyorum herzaman.. Eskiden dizel arabama almıştım birkaç kere.. Araştırma yap diye akıl vermene de gerek yok yeterince yapıyorum zaten, araştırma yapmadığımı nerden biliyorsun da bana araştırma yap diyorsun??

Mehmet Erduru
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Rock Siyah

Arkadaşların yararına olabilir diyerek tamamen iyi niyetimle açtığım konu bu derece rahatsızlık veriyor ve yanlış anlaşılıyorsa kapatılabilir..Moderatörlerimizden rica ediyorum..

Şafak Ç
    SKELETER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 176

Ben alırdım ama Ankara da istasyonuna gitmek için zaten onların indirim tutarı kadar yol gitmem lazım

cihan kardeş
    sunroof cihankardes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    35 AE 604
    Edilen teşekkür: 357

Abi kişisel algılayıp alınma lütfen
    Buradakiler arabalarını çok seven ve kesinlikle bilgisi olmadan yazı yazmayan insanlar oldukları için çok duyarlılar bu konularda

Benim arkadaşımda kadoil kullandı uzun süre ve mazot filtresinden su çıktı. Sıkıntılar premium markalar dışında illaki oluyor sanırım.
    Aradaki riske katlanıp katlanmamak kişisel tercih.
    İndirim haberi için teşekkürler
    biz gp'yi çok sevdik

Mehmet Erduru
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı cihankardes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi kişisel algılayıp alınma lütfen
    Buradakiler arabalarını çok seven ve kesinlikle bilgisi olmadan yazı yazmayan insanlar oldukları için çok duyarlılar bu konularda

Benim arkadaşımda kadoil kullandı uzun süre ve mazot filtresinden su çıktı. Sıkıntılar premium markalar dışında illaki oluyor sanırım.
    Aradaki riske katlanıp katlanmamak kişisel tercih.
    İndirim haberi için teşekkürler
    Biliyorum Cihan bende arabamı çok seviyorum ve bu nedenle shellden alıyorum yakıtımı, fulden yakıt almıyorum sadece indirim olduğundan bir kereye mahsus alınabilir düşüncesiyle paylaştım o kadar.. Kişisel mesaj yazılınca bende cevap vermek durumunda kalıyorum..

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

erk ııııı
    motor delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 152

opetle shell den başka yerden almam ama hep opetten aldım motosikletime shellden alıyordum

kıvanç çiftçi
    since1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 220

şahsi görüşüm firmadan ziyade satan istasyon önemli.internette hangi akaryakıt firmasıyla ilgili yorum ararsanız arayın kalitesiz yakıtla ilgili şikayetler mevcut.depomu 2 bayiden dolduruyorum.acelem yoksa yakacık opet,E5 te denk gelirsem maltepe deki opet.3.yerden almıyorum yakıt güvence kartını heraldiğimda işletiyorum ve fişlerini saklıyorum.kıvırma payı bırakmıyorum enazından mahkeme için delil olur.farklı istasyonlardan alırsanız.herbayi öbürüne atar suçu.biri der depodaki yakıt bozuktu öbürü der benim ki sağlamdı son aldığın bozuk uğraş dur sonra

M.Furkan Çelenli
    celenlee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 617

Ben aracı aldıktan ve forumları araştırdıktan sonra 1.4 Fire motorda PO kullanmam gerektiği kanısına vardım O yüzden 3*100TL lik yakıtlarımı hep PO'dan aldım.(1. alışım şans eseriydi Aracı aldığımda depo boştu ve önüme ilk çıkan PO oldu)
    Ama bir türlü depomu fulleyemedim bu ara :s gerçek yakıt değeri ölçemiyorum.
    10TL 10TL'dir diyorum ve akşam aracımı çıkartabilirsem depomu FULL ile fulleyeceğim Zaten enjektör temizleyici katkı almıştım onunla beraber fulleyelim bakalım. Problem çıkacağını zannetmiyorum (yenibosna yanyoldaki FULL'e gitmeyi düşünüyorum. İşlek yerde problem çıkmaz düşüncesiyle.)

atakan tekinay
    atosstr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 0

Arkadaşlar..!!
    Opet den alıyorum...ve memnunum....iki gün önce mazot alırken pompacı katkı maddesi önerdi...bu katkı maddeleri için düşüncelerinizi yazarmısınız...

Koray ÇalışKaN
    Mercedes Araç Teknolojisi KOMPAKT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    BF7060
    Edilen teşekkür: 34

Alıntı atosstr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar..!!
    Opet den alıyorum...ve memnunum....iki gün önce mazot alırken pompacı katkı maddesi önerdi...bu katkı maddeleri için düşüncelerinizi yazarmısınız...
    Hocam hepsi hikaye katkı maddesiymiş hiç bir şeye gerek geçen bana da tutturdu pompacı al al hava yapmaması içinmiş ayrı bir şey dedim hava yapar istsende istemesende onun ne zararı olur yapması normal bir şey zaten diğer katkılarada hiç gerek yok zaten sen benzinli kullanıyorsan o aracı böğle şeylere hiç grk yok benzinin yağın o görevi yapıyor ztn

onur kaya
    kara kız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 DY 2468
    Edilen teşekkür: 303

Alıntı effect1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu cevabından sonra araştırma yap dedim.eğer araştırma yapsaydın bu msj yazmazdın.burda fullu savunduğunu zaten ben kastedmedim.bu msjını okuduktan sonra senin full akaryakıtını kullandığını dusundum halıylen..yani burda benım sana bir önceki msjımı atmamın nedeni yukarıda attığın msjı göndermendir.yoksa kım aracına nerden yakıt alıyorsa alsın herkez kendi sahip olduğu maldan mülkten sorumludur.ben bir kez aldım fullden 97 oktan benzin 50 tl lik.ilk hareket ettiğim andan itibaren kalıtesını anladım gittiğim km den ve çekişinden belli etti herseyı.bunuda unutmamak lazım söför vardır en ufak bir değişikliğin farkına varabılecek birde başka bir şöför vardır arabası isyan etse hersey yolunda zannedecek.burda sana birşey soylemiyorum sakın yanlış anlama genel olorak konusuyorum.ben bana düşen görevi yerine getiriyorum mağdur olmayın diye yazıyorum..sonuçta buradakı her kişi bir şekılde birbirleriyle bağlantı içinde ve devamlı birseyler paylaşmakta hem genel olorak hemde özel olorak.bu forumdan kımsenın full mağduru olmasınıda istemem açıkçası..neyse umarım nedemek istediğim anlatabilmişimdir..bu arada burda herkez birbirine araştırma yap diyebilir bugun ben sana derim yarın farklı bır konuda sen bana dersin bunda tepki göstercek bir durum yok.

onrky
    1.4 starjet 95hp

Sayfa 1/2 12 SonSon