Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
70 sonuçtan 41 ile 60 arası

Konu: Buda benim aracım

MURAT SEN
    thevahsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 21

olsun en azından sürmüş olurum
    sen yinede bi aksam üzeri gel tanışmış oluruz sana sahilde çay teklif ediyorum bak sonra demeki beni kuru kuruya çagırıyor diye

Mustafa yıldırım
    KG777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 179

Murat hocam bu testi yaparken farklı yorumlarla karşı karşıya gelmemek için, birkaç nacizane önerilerim var.

*Boş , güvenlikli ve eğimsiz bir yol.
    *Navigasyon vb. bir cihazı da kameragörüntüsü içerisine alman ve mümkünse gps üzerinden hız kontrolü.

Olursa gereksiz yorumları engellemiş olursun.

Kolay gelsin.

osman yağmur
    messi78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 111

Hayatımda bu kadar boş bir başlık görmedim. Yorumuma da cevap veren olmamış zaten. Arkadaşlar bu araçlar yakıt/tasarruf üzerine yapılmış araçlardır. Tasarlayan mühendisler bunu düşünerek yapmışlardır. Sen şimdi kalkıp 1.2-1.3 motor araçlara chip veya programla hızını yükselteyim derken kendi hayatını büyük bir ölçüde tehlikeye atmış oluyorsun. Bu araçlar trafikte makas atılsın diye yapılmadı. Birde araçlarımıza Ferrari muamelesi yapmayı bırakalım artık. Haddimizi bilerek yorum yapalım. Forumda o kadar çok yararlı başlık varken bu tip şeyleri tartışmak çok saçma.

Recep Recep
    recep83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 2

Alıntı thevahsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olsun en azından sürmüş olurum
    sen yinede bi aksam üzeri gel tanışmış oluruz sana sahilde çay teklif ediyorum bak sonra demeki beni kuru kuruya çagırıyor diye

Tamam dır çay ısmarlayacaksan kesin gelirim, sıkıntı yok

MURAT SEN
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı messi78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayatımda bu kadar boş bir başlık görmedim. Yorumuma da cevap veren olmamış zaten. Arkadaşlar bu araçlar yakıt/tasarruf üzerine yapılmış araçlardır. Tasarlayan mühendisler bunu düşünerek yapmışlardır. Sen şimdi kalkıp 1.2-1.3 motor araçlara chip veya programla hızını yükselteyim derken kendi hayatını büyük bir ölçüde tehlikeye atmış oluyorsun. Bu araçlar trafikte makas atılsın diye yapılmadı. Birde araçlarımıza Ferrari muamelesi yapmayı bırakalım artık. Haddimizi bilerek yorum yapalım. Forumda o kadar çok yararlı başlık varken bu tip şeyleri tartışmak çok saçma.
    boş başlık görmediysen görmüş olursun densiz densiz yorum yapmana gerek yok gel otur yanıma biz zaten 200 le giderken yola oturyor demedik herhalde bizde biliyoruz hıza uygun olmadıgını alt üstü 1050 kilogramlık araç
    biz 200 ü geçerken 40 dakika boyunca abanmıyoruz anlık işler zaten öyle bi durumda motor gütler siz çok zekisinizya klavyenin arkasından salla gitsin laflara bak uslubune uygun yorum yapan arkadaşlar bide senin uslubune bak

HASAN ÖKSÜZ
    kalite kontrol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07noc90
    Edilen teşekkür: 26

murat motor normal motorumu yoksa değişiklik yapıldımı ? orijinal motorla zor gibi görünüyor ama aracın cok güzel onuda demeden gecemiyorum. iyi forumlar videonu bekliyorum sabırsızlıkla
    Benim geçmişim bir çöplüktür ve çöplükleri sadece köpekler kurcalar' (n.f.k)

SALİM cinisli
    slmcnsl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Egitimim dolayisi ile roma da yasiyorum su donemde ama bu ayin 27 sinde istanbula donecegim. 2013 model 1.3 multijet 95 hp aracim var. aracimda yazilim yok ama bu gelisimde yazilim yaptirmayi planliyorum.
    Yazilim yaptirdiktan sonra biliyorum manasiz olur , yaktigimiz yakita yazik olmus olur ama yazilim yaptirmadan once sizinle aracim hala 95 hp iken denemek isterim.
    Sizinde musadeniz ile aracima go pro kurup araclarimizin gittigi yere kadar ( bnm 95 hp aracim 200 u malesef gecemiyor, ancak benden daha hizli bir aracin arkasinda tunel yaparak 205 ya da 210 gorebilir ) ister rolling seklinde , ister drag seklinde deneyebilirim.
    saygilar
    slmcnsl

MURAT SEN
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

araçda herhangi bir yazılım yok
    Bakın arkadaşlar ben sizlerinde kalbini kırmak istemiyorum ama ilginç ilginç yorum yapmanızada gerek yok siz istediniz bende söz verdim videoya çekecegim bukadar basit bunu mesele yapanıza gerek yok yada kocaman forumda istanbulda oturan yokmu buyursun gelsin nekadar inatcı çıktınız topu topu bi araba ilah degil ya ben zaten haşa kibir yapıp öv muyorum siz sordunuz ben söyledim bukadar basit ben iş saatinde trafige çıkıyorum iş saatinde geri gidiyorum illede bana makas attıra attıra 200 ü göstereceksiniz bugun
    Konu thevahsi tarafından (12/09/2014 Saat 15:50 ) değiştirilmiştir.

mesut çelik
    mesutt1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 66

Kızdırmayın abimizi biraz karşınızdakine güvenin gördüm diyor 230 u. 8 saniyede 100 çıkıyor diyor, video çekeceğim diyor yanıma gelin beraber yapalım diyor daha ne desin

aaa bbbb
    dt alee367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 24

Alıntı thevahsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok ilginç yorumlarda bulunmussunuz gençler motor fındık kadar dedigin bi resim yollayayım bakbakalım öyle bi fındık gördünmü sen hiç
    buarada sen mersindesin herhalde istanbulda araç kullanan birinin yanında oturmamıssın belli şimdi ben buaraçla 200 ü geçersem bi depo yakıt parası yollayacakmısın nasılsa gecemem fındık kadar motoru var aracın olmazmı

Walla mersin ankara istanbul antalya ...vs turkiyenin 60 vilayetini gordum sen meraketme trafik nedir ne degildir bilirim...bizde bi gariplik yok kardes palio 230km ve 8sn 0-100 diosun bunlari bahsettigim gbi gti polo zor yakaliyor...163 beygir 360 tork araba 8 snde 0-100 yaparken senin kooooocaaaman motorlu palionun ayni degeri yapiyor olabillmesi bnm gibi bir cok kisi icin mantikli gelmiyor...bu arada benzetme sanati diye birsey edebiyatimzda var bilgin olsun...gpsle obd cihazla bi hiz olc bizde gorelim...saygilar

Dt. Ali Ekemen
    aaaaaa

MURAT SEN
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı alee367 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Walla mersin ankara istanbul antalya ...vs turkiyenin 60 vilayetini gordum sen meraketme trafik nedir ne degildir bilirim...bizde bi gariplik yok kardes palio 230km ve 8sn 0-100 diosun bunlari bahsettigim gbi gti polo zor yakaliyor...163 beygir 360 tork araba 8 snde 0-100 yaparken senin kooooocaaaman motorlu palionun ayni degeri yapiyor olabillmesi bnm gibi bir cok kisi icin mantikli gelmiyor...bu arada benzetme sanati diye birsey edebiyatimzda var bilgin olsun...gpsle obd cihazla bi hiz olc bizde gorelim...saygilar

Dt. Ali Ekemen
    böyle konuş canımı al 160bg lik araç 230 u geçemiyorsa çüş ona ozaman ben herdaim 230 yapmıyorum zaten 230u eskişehir yolunda uzunca abandımda yaptım amma velakin 200 210 220 yi herdaim görüyorum senin için bu gece bmw 320d 2012 model aracın katranı ile ispat edeyim sana
    bak buda 1,2 8 valf araç ile 1 yıl önce çektigim video yu göstereyim

Palio 1 2 8valf - YouTube

bu bukadar basıyorsa 16 valf de bassın buarada bu 200 km hızıda abartmayın okadar piyasadaki araçların %80 i bu hızı buluyor hangi yılda yasıyoruz 120 130 dan bahsediyorsunuz benim eskişehir yolunda 228 ile radar kagıdım var dedim onuda forma koyayım ille inanmanız için oda olmadı gel yanıma otur daha neyapayım zaten 200 yapmayan aracıda yakarım kusura bakma 200de yapsın bisiklete binmiyoruz benzinli araç

aaa bbbb
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Beyaz

Standart Buda benim aracım

230 yapmiyor demedim 0-100 8snde goruyor dedim yoksa 250yi deviriyor...tamam kardes bekliyoruz

Dt. Ali Ekemen
    aaaaaa

EMRE KUMRU
    GPEMREE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    34VB8186
    Edilen teşekkür: 157

Ben yaklasik 8-9 yil once bu palionun bir onceki kasasiyla ve o 1.2 8v ti. 200 u rahat gormustum. O kadar da sasirmayalim lutfen.

iPhone 'den aracılığı ile gönderildi

MURAT SEN
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı slmcnsl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Egitimim dolayisi ile roma da yasiyorum su donemde ama bu ayin 27 sinde istanbula donecegim. 2013 model 1.3 multijet 95 hp aracim var. aracimda yazilim yok ama bu gelisimde yazilim yaptirmayi planliyorum.
    Yazilim yaptirdiktan sonra biliyorum manasiz olur , yaktigimiz yakita yazik olmus olur ama yazilim yaptirmadan once sizinle aracim hala 95 hp iken denemek isterim.
    Sizinde musadeniz ile aracima go pro kurup araclarimizin gittigi yere kadar ( bnm 95 hp aracim 200 u malesef gecemiyor, ancak benden daha hizli bir aracin arkasinda tunel yaparak 205 ya da 210 gorebilir ) ister rolling seklinde , ister drag seklinde deneyebilirim.
    saygilar
    slmcnsl
    Seni beklerimde senin punto bildigimiz 1.3 degilmi dizel araç nasıl olacakda 1,3 dizel benzinliyi gececek o araç beni geçsin yeminle sana iskender ısmarlıcam hatta sen yazılımda atsan fayda vermez buyazılım işi bana oldum olası saçma gelmiştir şanjuman aynı degilmi
    ama hadi bakalım buyur gel deneriz hemde punto sürmüş olurum 2004 modelini surdum tambi felaket idi ama 2007 sonrasının tipi hoşuma gidiyor ileride golf yeni polo, toyota alamaz isem punto alıcam

Alıntı GPEMREE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben yaklasik 8-9 yil once bu palionun bir onceki kasasiyla ve o 1.2 8v ti. 200 u rahat gormustum. O kadar da sasirmayalim lutfen.

iPhone 'den aracılığı ile gönderildi
    sonunda daha önce düzgün bi palio kullanan çıktı sitede düngece saat 2 ye kadar yollar tıka basa dolu idi okadar bekledim trafikte gezdim sonunda uykum geldi gidip yattım ama bikaç video çekmeyi ihmal etmedim elbette

sabah sabah hız denemesi

https://youtu.be/RZnzVdLtGlc

buda 0.100
    malesef düzgün ve boş yol olmayışından 10sn yede çıkabildim bir elimde telefon digeri ile vites direksiyonuda dirsegimle tuttum 2. viteste 95de devir kesicide kalıyor araç elim dolu oldugundan vitesi 3 e atmakta biraz geçiktim bile e malum ancak Bu arada navigasyonum yok ama o sorunuda çözecegiz kısmet ise

https://youtu.be/06wShsSpypY
    Konu thevahsi tarafından (13/09/2014 Saat 09:06 ) değiştirilmiştir.

HASAN ÖKSÜZ
    kalite kontrol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07noc90

kardeş helal olsun 10 saniyedede olsa 10 e ulaşmışın tebrik ederim araban giderliymiş güle güle kullan
    Benim geçmişim bir çöplüktür ve çöplükleri sadece köpekler kurcalar' (n.f.k)

MURAT SEN
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı kalite kontrol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş helal olsun 10 saniyedede olsa 10 e ulaşmışın tebrik ederim araban giderliymiş güle güle kullan
    Allah razı olsun kardeşim

buda 09 plakalı honda bıraksaydı 200 ü geçip bırakıcaktım inat etti yol vermedi herif

https://youtu.be/RZnzVdLtGlc

Abdullah Aktaş
    Coo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

Bu kadar kanıt ve videodan sonra derin bi sessizlik çökmüş siteye murat bey helal olsun tebrik ederim ama o nasıl bi makine hayret ettim

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

kalkışta patide bir anda 50 nasıl çıktı araç enteresan, ya çok güçlü bir araç yada km saati km teli bozuk.

Yinede iddalı araç tebrik ederim.

Sato Topal
    ST OTO AKSESUAR Arrest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 1246

Valla kalkis olayina bi anlam veremedim tek patide 50 km mastenggg mubarekkk

200e cktgnz yoluda pek göremedim ama tebrik ederim
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Sıkıntı Yok , Jack Daniels Var

aaa bbbb
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Beyaz

Videoyu izleyemedim telefondan acmiyor ama tebrikler

Dt. Ali Ekemen
    aaaaaa

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon