14 sonuçtan 1 ile 14 arası

Konu: Mıcır, toprak, toz vs den kurtulma zamanı bugün idi...

EMRULLAH AKCA
    akca37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095
    Edilen teşekkür: 335

Konu Mıcır, toprak, toz vs den kurtulma zamanı bugün idi...

Arkadaşlar ilçemiz olan Çatalzeytine çok sık gidip gelirken yol çalışma bakım onarım yüzünden aracım fena bi şekilde toza, çamura kire ve mıcıra maruz kalmıştı, içime sinmediği için bugün öğle arasında bi dünya işyeri gezmem sonunda lifti olan bi yıkamacı buldum ve altını iyice yıkattırdım sonra da kendisini , aradaki farkı da videoladım sizler için buyrun , bilginiz olsun çok temiz ve güzel oluyor

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

liftte temizletmek he güzelmiş gerçekten..

EMRULLAH AKCA
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095

Konu Buyrun arkadaşlar bu resim hali videoları maalesef yükleyemedim çünkü çok uzun :(

Arkadaşlar fotoyu ekleyebildim diğerleri video idi ve çok uzun old için yükleyemedim

EMRULLAH AKCA
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095

Konu videodan iki tane alt kısmının resmini çekebildim umarım güzel çıkmıştır

videodan durdurup resmini çektim iki tane buyrun

EMRULLAH AKCA
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095

Konu Korumanın son ayağı karter muhafazası takılması, resimleriyle buyrun

Arkadaşlar temizlik yaptırdıktan sonra akşam üstü fiat Kastamonu gözde otomotive gittim, puntiş için karter muhafazası taktırmaya karar verdim, fotolarını ekliyorum,

Yalnız karter muhafazası takıldıktan sonra resimlerde görüleceği üzere muhafaza ile (alttan bakarken) sağ ön teker arasında üçgen şeklinde bir boşluk kalıyor, davlumbaz bağlantısı ile karter muhafaza arasında buraya da kaanatimce bir parça daha ilave edilmesi gerek diye düşünüyorum çünkü resimlerde göreceksiniz bağlantı için hem muhafazada hemde davlumbazda vida yerleri var, bilen varsa bana yardımcı olabilir mi , ayrıca o boşluk her iki yerde de var ve her iki yerde de vidaları mevcut

Lütfenn yardımcı olurmusunuz, çünkü o aradaki üçgen parça takılmadığı zaman davlumbazların ön kısmı böle boşta oynuyor

Arkadaşlar sonu 22 nolu fotoda uzaktan çekilmiş hali var, 23 no lu fotoda ise o bahsettiğim vida yerlerini işaretledim, bu görünen yer her iki taraftada mesafe ve boyut olarak aynı bence buralarında hem sağlamlaştırılması hemde kapatılması için bir parça olması lazım değil mi? Servis öle bi parça yok diyor, e diyorda o zaman bu vida yerleri neden ?

Hasan *
    Elektronik Otomasyon asukasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 195

çok güzel görünüyor, güle güle kullan, bu muhafaza ne kadara mal oluyor serviste ?
    Punto Evo 1.4 Dynamic S&S Dualogic
    FG Monster 4x4 1/6 Off-Road
    Revo 3.3 4X4 1/8 Off-Road

EMRULLAH AKCA
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095

Konu

Alıntı asukasan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok güzel görünüyor, güle güle kullan, bu muhafaza ne kadara mal oluyor serviste ?
    Teşekkürler sağolasınız, ben 100 liraya taktırdım taksitte yaptılar. her arabaya taktırmış oldum güzel oldu ancak muhafaza ile davlumbaz arası boş kaldı oraya bi parça kesinlikle vardır ancak servis öle bişi yok diyo, e yoksa bu altındaki vida yerleri ne ?

Mert Sözge
    Yıllanmış Moderatör StrawBeeRy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 3539

abicim tertemiz olmuş güle güle kullan.korumaya gelince her tarafını kapatmak biraz saçma o motor nerden hava alıcak?karter nerden soğuma yapıcak?

EMRULLAH AKCA
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095

Konu

Alıntı StrawBeeRy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abicim tertemiz olmuş güle güle kullan.korumaya gelince her tarafını kapatmak biraz saçma o motor nerden hava alıcak?karter nerden soğuma yapıcak?
    Mertcim teşekkür ederim, sağolasın, ya her tarafı nı yaptırma amacı yönüyle düşünme, resimde paylaştığım lastik ile karter arasında boşluk var , lastiğin ordaki davlumbaz ucu boşta ve taşa veya başka bir büyük sert bişiye çarpınca kırılma ihtimali çok yüksek çünkü çok sallanıyor amacım onu sabitlemek kaldi ki italyan yaptıysa ki vida yerleri var araya parça yaptırmıştır, sonunda netten bu resmi buldum arayıp parçayı alcam resme bak anlarsın

Ziyaretci037
    Ziyaretçi Ziyaretci037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben karter korumayı kartal medos otoda yaptırdım,benimkide sizin gibi ancak o boş kalan yerin parçası ben taktırırken kozyatağı arma otoda mevcuttu..

EMRULLAH AKCA
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095

Konu

Alıntı boris91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben karter korumayı kartal medos otoda yaptırdım,benimkide sizin gibi ancak o boş kalan yerin parçası ben taktırırken kozyatağı arma otoda mevcuttu..
    Bora sağolasın teşekkürler, peki bu parça her iki taraf içinde var mıydı yoksa tek taraflı olanı mı var ? hatırlıyor musun

aşkın oğuz
    askin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    37 .. 777
    Edilen teşekkür: 63

Alıntı akca37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mertcim teşekkür ederim, sağolasın, ya her tarafı nı yaptırma amacı yönüyle düşünme, resimde paylaştığım lastik ile karter arasında boşluk var , lastiğin ordaki davlumbaz ucu boşta ve taşa veya başka bir büyük sert bişiye çarpınca kırılma ihtimali çok yüksek çünkü çok sallanıyor amacım onu sabitlemek kaldi ki italyan yaptıysa ki vida yerleri var araya parça yaptırmıştır, sonunda netten bu resmi buldum arayıp parçayı alcam resme bak anlarsın
    dostum defalarca bende aynı soruyu sordum ama cevap alamamıştım... eger her iki taraftaki boşlukları kapatmak için gerekli parçaları bulursan muhakkak haberleşelim.
    karter koruyucuyu bende gözde otomotivde taktırdım. ve ustanın söylemesi oraların açık kalması gerektiği. yoksa hava alamazmış... ama bana pek mantıklı gelmedi.

birde acaba bu yıkamacı nerde olduğunu ve ne kadara yaptırığını söyleyabilirmisin.. çünkü iki üç haftaya kastamonuya gidicem ve cidede zift temizleyen, aracın altını temizleyen yer yok..
    Konu askin tarafından (03/09/2011 Saat 02:23 ) değiştirilmiştir.

ümit başaran
    uzuncocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 480

aracınızla ılgılı onden bır kaza yaptıgınızda yenı nesıl motorlar resmen yere dusuyorlar ve motor kucagımıza gelmıyor aksıne motor aracın altına gırıyor... karter muhafazası yaptırmayın bence...

aşkın oğuz
    askin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    37 .. 777
    Edilen teşekkür: 63

Alıntı uzuncocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracınızla ılgılı onden bır kaza yaptıgınızda yenı nesıl motorlar resmen yere dusuyorlar ve motor kucagımıza gelmıyor aksıne motor aracın altına gırıyor... karter muhafazası yaptırmayın bence...
    bu karter muhafazalar. sert levha metal değil. toz toprak ve alttan gelebilecek hafif darbeler için uygun. yani Allah göstermesin herhangi bir kazada motoru tutacak kadar sert değiller..