Sonuçlar: SİZCE BU KAPUTUN ALTINDAKİ GÜÇ NE KADAR?

Katılımcı sayısı
39. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 95bg

10 25.64%
  • 110bg

13 33.33%
  • 130bg

13 33.33%
  • 170bg

3 7.69%
Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
63 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: qcharisma PUNTO BOOOM!!!

Kaan Kaya
    AWD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 KK **6
    Edilen teşekkür: 4

bence 500 hp hadi bakalım buna ne diceksiniz arkadaşım konuyu açıp kaçmak yok bi açıklama getir forumda caos ortamı yarattın forum çalkalanii zuhaaha
    Demon Driver |Damien|

M.Bülent ATASOY
    Forumun Manyağı Bülent A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Yok
    Plaka
    07 ATA 35
    Edilen teşekkür: 214

Zaten Boom da İbo dan yayıldı micra boom , leon boom
    Ellerine emeğine sağlık tekrardan
    Photoshop Değil , Gerçeğin Ta Kendisi

SÖZDE DEĞİL , ÖZDE MODİFİYE

Mustafa SEZGİN
    Sezgintr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    16 LP 418
    Edilen teşekkür: 31

Harbiden kaç bg merak ettim. 77 olmasın yoksa

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Mısafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 11

arkadas gelsede bı acıklasa bızde ogrensekkk

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

he hee biz anlamayız arabadan ama bulent anlar ona goreee bak ne de guzel acıklamıss ee ssoyle bakalım kac hp

PUNTO BOOM! qcharisma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 0

Standart KIZMA YOOOOK... güzel konuşalım...

Araç egsozu sordular söyliyim. resimdeki egsoz supersprint ama şu anda çift çıkış güzel bir remus var araçta ve açık hava filtresi var. emme sesini egsozdan çok güzel alabiliyorsunuz, vites geçişlerinde de yüksek devirlerde güzel bir tok sesi ve patlama sesi veriyor. yeni fotoları da gönderirim henüz çekmedim. birde ön arka logo iptali var. bu logolar yerine abarth logosu koyuldu.

araç 130 bg arkadaşlar. umarım hepinizin merakı gitmiştir. motor ömrü 30.000 i geçmez diyen arkadaşıma sesleniyorum. eğer 30.000 i geçmez ise ben sana bunu hediye edecem. motorunuda kendin getirttirirsin yurt dışından. bi motor parasına araban olur Ha şimdi de nasıl 130 oldu diye soranlara "TURBO" gibi bir açıklama yapsam, bu açıklamayıda 30.000 i geçmez diyen arkadaş sizlere anlatır hepinize kolay gelsin. 30001 de görüşmek üzere

Bu motor tamamen usta ellerden geçti ve tamamen itinayla yapıldı her aşaması arkadaşlar. aşağı yukarı 6000 dolar civarında bir masrafı oldu. tabi herkes bir puntoya bu kadar masraf yapılırmı diye sordu? sorarsanız söyliyim arkadaşlar. beni aracları modifiye edip satıyorum genelde. bir aracı en fazla 1 sene sürüyorum. zevk meselesi ve zevk işi yani.

bu arada arkadaşlar ben her zaman buraya giripte mesajlara bakamıyorum. işim gereği bayağı yogun oluyorum. girdiğim zamanlar tabiki sorularınıza cevap vereceğim.

twentynine kardeşim kendine iyi bak. inşallah tanışırıs bir gün.

Kaan Kaya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 KK **6

gerçekten 130 hp se turbosuz olmaz zaten keşke motor mod. unu detaylı bi yassan şurayada bilgilendirsen bizi...
    Demon Driver |Damien|

Rengi
    Rock Siyah

, ANKETİ AÇARKEN BAŞIMA NELER GELDİ BİLİYORMUSUN. 170 E BEN OY VERMEDİM. AMA TIKLANMIŞ Bİ KERE. BAŞTAN SİLMEKTE İŞİME GELMEDİ. TAMAMEN AÇIK SANIRIM. TRABZONA GELECEK OLAN VARSA HABER VERSİN, ARACI SATIN ALMAK İSTEYEN VARSA HABER VERSİN, DENEYEBİLİRSİNİZ ARKADAŞIM. BU ARADA BEN BÖYLE ŞEYLERE GİRMEM FAZLA twentynine DURUMU BİLİYOR. O ALAKAYLA GELDİM. SADECE ŞİMDİYE KADAR TUNING PLUS KASIM 2006 SAYISINA ÇIKTI ARAÇ. O ZAMANDA MOTOR YAPILMA SIRASINDAYDI. MART 2007 DE TEKRAR AYNI DERGİDE OLACAK ARAÇ.

Rengi
    Rock Siyah

çelik piston, gömlekler, sekmanlar, biyel kolları,krank mili krank ana yatakları kapak contası,kapak revizesi, chip, egzantirik,subaplar,subap yayları,BİR DE USTAAA! falan filan bu arada 170 de zor değil yani, ama o arabayı nasıl durduracaksın

Kaan Kaya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 KK **6

sonuçta turbo yok yani ölemi ? bide chip in markasını ve fiyatını yazarmısın
    Demon Driver |Damien|

mehmet akif aydın
    Ryu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 RYU 92
    Edilen teşekkür: 19

benzinli yani bu araba doğrumu anladım 130 bg turbolu
    photoshop soranlar oluyor.....

emrewolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardeşim, bu forum bayağı güzelmiş. araba zaten çok şekil, her yere yakışır, dergide gördüğümde zaten çok sevinmiştim, bence sen arkadaşlara hp konusunda bilgi vermeseydin, dolarları cama koyup piste çağırsaydın . her neyse kardeş, yeni sahilde golf ü nasıl yediğini bi ben bilirim, adam şaşı olacaktı ... bu araca turbo taktırmadan önce ben pek istememiştim sanada söyledim ama şu anda gerçekten iyi yapmışsın, şeklinin hakkını veriyor...

mehmet akif aydın
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 RYU 92

Alıntı emrewolf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim, bu forum bayağı güzelmiş. araba zaten çok şekil, her yere yakışır, dergide gördüğümde zaten çok sevinmiştim, bence sen arkadaşlara hp konusunda bilgi vermeseydin, dolarları cama koyup piste çağırsaydın . her neyse kardeş, yeni sahilde golf ü nasıl yediğini bi ben bilirim, adam şaşı olacaktı ... bu araca turbo taktırmadan önce ben pek istememiştim sanada söyledim ama şu anda gerçekten iyi yapmışsın, şeklinin hakkını veriyor...
    üslubuna dikkat et 8O

ali kemal metin
    dejavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    06 BD 2134
    Edilen teşekkür: 282

aha ula uşaklar durunnnnnnnn... ben yanlış görmedim değilmi.. ben bu bu konunu başında 61 plaka punto gördüm değilmiiii....
    @gcharisma..
    ben trabzonluyum...
    demişsinki trabzona gelen olurda bu aracı kullanır.. valla gelecemde bayramda bakalım vrecen mi puntoyu kullanmaya...
    valla getir sunun tamponundan öpecem topragından öpecem getir...
    GP active 5 k. mj 75 hp new orleans mavi

mehmet akif aydın
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 RYU 92

turbo ne kadara mal oldu arıza ışığı yada kaçak gibi problemler yapmamıştır inşallah. bende ilerde düşünüyorum. yakıt vs gibi teknik bilgilerde verirmisin.

Ufuk Tan Doğan YILDIZ
    ***45***Salihli twentynine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 68

Alıntı qcharisma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araç egsozu sordular söyliyim. resimdeki egsoz supersprint ama şu anda çift çıkış güzel bir remus var araçta ve açık hava filtresi var. emme sesini egsozdan çok güzel alabiliyorsunuz, vites geçişlerinde de yüksek devirlerde güzel bir tok sesi ve patlama sesi veriyor. yeni fotoları da gönderirim henüz çekmedim. birde ön arka logo iptali var. bu logolar yerine abarth logosu koyuldu.

araç 130 bg arkadaşlar. umarım hepinizin merakı gitmiştir. motor ömrü 30.000 i geçmez diyen arkadaşıma sesleniyorum. eğer 30.000 i geçmez ise ben sana bunu hediye edecem. motorunuda kendin getirttirirsin yurt dışından. bi motor parasına araban olur Ha şimdi de nasıl 130 oldu diye soranlara "TURBO" gibi bir açıklama yapsam, bu açıklamayıda 30.000 i geçmez diyen arkadaş sizlere anlatır hepinize kolay gelsin. 30001 de görüşmek üzere

Bu motor tamamen usta ellerden geçti ve tamamen itinayla yapıldı her aşaması arkadaşlar. aşağı yukarı 6000 dolar civarında bir masrafı oldu. tabi herkes bir puntoya bu kadar masraf yapılırmı diye sordu? sorarsanız söyliyim arkadaşlar. beni aracları modifiye edip satıyorum genelde. bir aracı en fazla 1 sene sürüyorum. zevk meselesi ve zevk işi yani.

bu arada arkadaşlar ben her zaman buraya giripte mesajlara bakamıyorum. işim gereği bayağı yogun oluyorum. girdiğim zamanlar tabiki sorularınıza cevap vereceğim.

twentynine kardeşim kendine iyi bak. inşallah tanışırıs bir gün.
    İnşallah tanışırız kardeş bu aralar manisadayım trabzonda seni görürsem durdururum8D

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Mısafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok

arkadaslar bazı seylerın yalnıs algılanması ve gergınlık olması gıbı durumlar bu forumda olmasın....

1. ben 30000 km ıcın gereklı sartları yazmıstım ama senın 130 hp ıcın yaptıgınla benım 170 hp ıcın yazdıklarım aynı seyler degıll dolayısıyla 30000 km senın aracın ıcın gecerlı bısey degıl ...rally tıpı motorllar
    1.6 hp paliolar var 170 hp abart ın ve yaklasık 30000 km omru var
    cadde tıpı yapılan modıfıyeler motorun omrunu okadar dusurmez
    hatta pısoton gomlek subap v.s gıbı ıslemlere gırdıysen standart omrunu
    korursun.. allah nıce 30000 ler devırmeyı nasıp etsın.

2. ınsallah ıyı organızasyonlar olur pıste de cıkarız arabalarımızla eglenırız.

3. mıllıyet gazatesınde bı roportajım olmustu 2 yıl oldu sanrıım ordada anlatmıstım durumu anahtarına bıle yarıs teklıf edenler var ama o yer burası degıl...

herkese ıyı forumlar
    saygılar.

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

Müsait ortamlar İtina ile gerilir 8D
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok

vadi doğru söylüyor arkadaşlarım.
    burası dostların buluştuğu ve güzellikleri paylaştığı bir yer.
    boy gösterme, boy ölçüşme yeri değil.
    gerginlik olmasını hiçbirimiz istemeyiz.
    türkiyenin neresinde olursa olsun hepimiz birbirimizle tanışmaktan zevk ve onur duyarız.
    araçlarımız ve araçlarınızla da.
    o yüzden bu forumun güzelliğini korumak adına lütfen sükunet diyorum.
    haddimi aştıysam özür dilerim.

aramıza yeni katılan arkadaşlarımıza da tekrar hoş geldiniz diyorum

Rengi
    Yok

Alıntı microab Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Müsait ortamlar İtina ile gerilir 8D
    hocam ısınmadan gerdirmemek lazım koparmayalım lifleri 8M

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon