Sonuçlar: Kastamonu da punto sahiplerinin etkinliklerine katılım hakkında ne düşünüyor sunuz ?

Katılımcı sayısı
6. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Her zaman katılırım...yeter ki günü ve yeri belli olsun.

3 50.00%
  • Her zaman katılamam hafta sonu olsun....

1 16.67%
  • Katılmak isterim ama faydalı olacağını düşünmüyorum...

0 0%
  • Asla Katılmam...

2 33.33%
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kastamonu buluşması başlangıç....devamı gelecek....

Kubilay Kubilay
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. puntor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    37 SF 777
    Edilen teşekkür: 88

Karizmatik Kastamonu buluşması başlangıç....devamı gelecek....

Arkadaşlar şunu söyleyim ki ilk olarak bu sitedeki dostluğa ve yardımseverliğe hayran kaldım.... Bu site vasıtasıyla tanıştığım arkadaşım Emrullah namı diğer '' akça37'' ile Kastamonuda tanışma ve araçlarımız hakkından uzun uzun konuşma fırsatı buldum. Kendisine bir kez de buradan teşekkürlerimi sunuyorum. Arkadaşımızın aracı gibi kendiside 10 numara, kendinin gösterdiği tevazuya ve alçak gönüllülüğüne hayran kaldım .

İşte bugünden hatıra bazı fotolar.....Umarım diğer Kastamonulu ve yakın çevredeki arkadaşlarımıza feyz verir....
    Konu puntor tarafından (23/02/2012 Saat 21:53 ) değiştirilmiştir.

Kubilay Kubilay
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. puntor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    37 SF 777

Dikkat Kastamonuda ilk heyecen.......

Arkadaşlar şunu söyleyim ki ilk olarak bu sitedeki dostluğa ve yardımseverliğe hayran kaldım.... Bu site vasıtasıyla tanıştığım arkadaşım Emrullah namı diğer '' akça37'' ile Kastamonuda tanışma ve araçlarımız hakkından uzun uzun konuşma fırsatı buldum. Kendisine bir kez de buradan teşekkürlerimi sunuyorum. Arkadaşımızın aracı gibi kendiside 10 numara, kendinin gösterdiği tevazuya ve alçak gönüllülüğüne hayran kaldım .

İşte bugünden hatıra bazı fotolar.....Umarım diğer Kastamonulu ve yakın çevredeki arkadaşlarımıza feyz verir....

(Fotolar az kusura bakmayın konuşmaktan foto çekmeye fırsat bulmadık )

Salih TIĞLI
    evooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Evo Mavi
    Edilen teşekkür: 4

Haftasonu olursa bulusmaya gelebilirim...

Kubilay Kubilay
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    37 SF 777

Alıntı evooo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    elbette olabilir....İlginize teşekkürler...

EMRULLAH AKCA
    akca37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095
    Edilen teşekkür: 335

Konu

[QUOTE=puntor;645677]Arkadaşlar şunu söyleyim ki ilk olarak bu sitedeki dostluğa ve yardımseverliğe hayran kaldım.... Bu site vasıtasıyla tanıştığım arkadaşım Emrullah namı diğer '' akça37'' ile Kastamonuda tanışma ve araçlarımız hakkından uzun uzun konuşma fırsatı buldum. Kendisine bir kez de buradan teşekkürlerimi sunuyorum. Arkadaşımızın aracı gibi kendiside 10 numara, kendinin gösterdiği tevazuya ve alçak gönüllülüğüne hayran kaldım .

Kıymetli dostum Kubilay, öncelikle yeniden tanıştığım için bende memnun oldum, misafirperverliğin ve dostane yakınlığın için bende çok teşekkür ederim, bende bu buluşmadan çok memnun kaldım, umarım gerisi artarak gelir, güzel görüşlerin için de ayrıca minnetarım, bende sen gibi temiz dürüst bir kardeşimle tanıştığım için kendimle gurur duyuyorum, havalar ısındıkça ve günler geçtikçe zaman zaman küçük veya büyük buluşmalar yaparız inşallah... Fotolar çok güzel olmuş ellerine sağlık...

Güzel aracını güzel günlerde sevdiklerinle kullan, Allah (c.c) nazardan kazadan beladan korusun...

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

EMRULLAH AKCA
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095

Konu

Alıntı evooo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Salih abimiz bizi kırmaz çok iyi birileri kendisi, bu arada salih abi geçen eşimle ana yol üzerinde giderken Şekerbankın önünde sizin güzel puntonuzu gördük, ilerleyip geçmeme rağmen durdum ana yolda geri geldim yanyana durdum eşime aracınızı gösterdim bayıldık , umarım nazarım değmez bunun için "Maşallah" diyorum,

Ben Kastamonu Fiat ile konuştum, yeni punto gelince bana haber verecekler, hep birlikte tüm puntocular buluşup ziyarete gideriz, basını da çağırmaya çalışırım...

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Kubilay Kubilay
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    37 SF 777

[QUOTE=akca37;645818]
    Alıntı puntor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kıymetli dostum Kubilay, öncelikle yeniden tanıştığım için bende memnun oldum, misafirperverliğin ve dostane yakınlığın için bende çok teşekkür ederim, bende bu buluşmadan çok memnun kaldım, umarım gerisi artarak gelir, güzel görüşlerin için de ayrıca minnetarım, bende sen gibi temiz dürüst bir kardeşimle tanıştığım için kendimle gurur duyuyorum, havalar ısındıkça ve günler geçtikçe zaman zaman küçük veya büyük buluşmalar yaparız inşallah... Fotolar çok güzel olmuş ellerine sağlık...

Güzel aracını güzel günlerde sevdiklerinle kullan, Allah (c.c) nazardan kazadan beladan korusun...
    Amin cümlemizin aracını Allah kazasız belasız kullanmak dileğiyle...

Halil Şen
    BabyShee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 19

Şimdi Etkinlik Olur Ama Herkez Gastamonu Gastamonu Dep Dep Dep Gitcen Deyon Gidemeyon Demesinler ( Anne Tarafıda Kastamonuluda )

EMRULLAH AKCA
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095

Konu

[QUOTE=BabyShee;

Şehitler diyarı, Kurtuluş Savaşının kazanılmasında başrol oynayan hatta Osmanlılardan da öteye gitmek istiyorum, Türklerin Türkiye ye yeşleştiği zamanki Oğuzlar'a kadar uzanır memleketimizin tarihi...buyrun

BEN MEMLEKETİMİN UYDURUK ŞU BU KELİMELERLE ANILMASINDAN ZİYADE GERÇEK BİR TÜRK DİYARI OLARAK, HİÇBİR KARIŞ TOPRAĞI İŞGAL GÖRMEMİŞ VE TARİHE ADINI ALTIN HARFLERLE YAZDIRMIŞ BİR MEMLEKET OLARAK ANILMASINI İSTERİM "BİR KASTAMONULU OLARAK"

Kastamonu’nun ilk defa Türklerin eline geçmesi Danişmentliler zamanında Ahmet Gazinin Oğlu Gümüş tekin devrinde “1105 yılında” gerçekleşmiştir. 100 yıla yakın bir zaman Danişment idaresinde kalan şehir ve çevresi 15 yıl süre ile tekrar Bizanslılara geçmiş, 1213 yılında Anadolu Selçuklu Sultanı Alaaddin Keykubat’ın emriyle Selçuklu kumandanı Hüsamettin Çobanbey tarafından zaptedilmiştir.

Moğollar tarafından bölgenin ikinci kez zaptına memur edilen Şemsettin Yaman Candar kumandasındaki ordu 1292 yılında Kastamonu’ya giderek Muzafferettin Yavlak Arslan birliğini bozguna uğratmış kendisi de öldürülmüştür. Muzafferettin Yavlak Arslanın oğlu Mahmutbey, babasının intikamını almak için mücadeleye girmiş ve Şemsettin Yaman Candar’ı buradan batıya sürmeyi başarmıştır. Şemsettin Yaman Candar’ın ölümünden sonra Süleyman Paşa tarafından 1309 yılında Kastamonu yeniden zaptedilmiş, toprakları genişletilerek “Candaroğulları Beyliği”ni kurmuş ve Çobanlar hakimiyetine son vermiştir.

Osmanlı devletinin kuruluş sürecinde Bizans'a karşı düzenlenen seferlerde Kastamonu'da yerleşik türkler, Osmanlı Beyliğine yoğun bir destek vermişlerdir.

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Kubilay Kubilay
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    37 SF 777

[QUOTE=akca37;646018][QUOTE=BabyShee;

Şehitler diyarı, Kurtuluş Savaşının kazanılmasında başrol oynayan hatta Osmanlılardan da öteye gitmek istiyorum, Türklerin Türkiye ye yeşleştiği zamanki Oğuzlar'a kadar uzanır memleketimizin tarihi...buyrun

BEN MEMLEKETİMİN UYDURUK ŞU BU KELİMELERLE ANILMASINDAN ZİYADE GERÇEK BİR TÜRK DİYARI OLARAK, HİÇBİR KARIŞ TOPRAĞI İŞGAL GÖRMEMİŞ VE TARİHE ADINI ALTIN HARFLERLE YAZDIRMIŞ BİR MEMLEKET OLARAK ANILMASINI İSTERİM "BİR KASTAMONULU OLARAK"

Kastamonu’nun ilk defa Türklerin eline geçmesi Danişmentliler zamanında Ahmet Gazinin Oğlu Gümüş tekin devrinde “1105 yılında” gerçekleşmiştir. 100 yıla yakın bir zaman Danişment idaresinde kalan şehir ve çevresi 15 yıl süre ile tekrar Bizanslılara geçmiş, 1213 yılında Anadolu Selçuklu Sultanı Alaaddin Keykubat’ın emriyle Selçuklu kumandanı Hüsamettin Çobanbey tarafından zaptedilmiştir.

Moğollar tarafından bölgenin ikinci kez zaptına memur edilen Şemsettin Yaman Candar kumandasındaki ordu 1292 yılında Kastamonu’ya giderek Muzafferettin Yavlak Arslan birliğini bozguna uğratmış kendisi de öldürülmüştür. Muzafferettin Yavlak Arslanın oğlu Mahmutbey, babasının intikamını almak için mücadeleye girmiş ve Şemsettin Yaman Candar’ı buradan batıya sürmeyi başarmıştır. Şemsettin Yaman Candar’ın ölümünden sonra Süleyman Paşa tarafından 1309 yılında Kastamonu yeniden zaptedilmiş, toprakları genişletilerek “Candaroğulları Beyliği”ni kurmuş ve Çobanlar hakimiyetine son vermiştir.

Osmanlı devletinin kuruluş sürecinde Bizans'a karşı düzenlenen seferlerde Kastamonu'da yerleşik türkler, Osmanlı Beyliğine yoğun bir destek vermişlerdir.[/QUOTE]

+999999999999... bu dokuzların sonu gelmez kardeşim bu söylediklerine eyvallah Kastamonu dışı üyeler mesaj yada anket cevabı vermeseler daha nazik bi davranış olur...