Sonuçlar: Nereye ÇufÇufluyalım ?

Katılımcı sayısı
25. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Ağva

4 16.00%
  • Maşukiye

6 24.00%
  • Sapanca

1 4.00%
  • Mengen

0 0%
  • Göynük

0 0%
  • Adalar

2 8.00%
  • Avşa

3 12.00%
  • Bana Heryer Uyar

8 32.00%
  • Diğer...

1 4.00%
Sayfa 1/3 123 SonSon
58 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Grandepuntotr Tatilde.....

ORÇUN ÇABUK
    aŞK 3 HaRF BMW WiSTaRiA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2431

Karizmatik Grandepuntotr Tatilde.....

Evet arkadaşlar sevgili dostlarım ve İstanbullu gardaşlar Konu başlığındanda belli olduğu gibi 2 günlüğüne kaçamak yapıp tatile çıkalım önerimi sunuyorum... Cuma akşamından kaçıp pazar akşamı dönmelik AĞVA - MAŞUKİYE - ŞİLE vb. gibi yerlere çıkartma yapabiliriz... Bunun için anket açtım seçin seçin beğenin Şimdiden plan projelere başlıyalım ki fazla zamanımız yok çünkü... Ramazandan önce yapalım diyorum... Yapalımki başımızda büyükler eksik kalmasın... Ben gelirken 2 büyükle gelicem çünkü Katılımcı listesinin en başındayım... Evet düşünceleriniz nedir? Paylaşırsanız sevinirim... Hadi bakalım İstanbul hareketler canlı ve seri olsun.....

Kızgın Kumlardan Serin Sulara Atlıyalım......... Akşamlarıda mehtabın altında Müzikler eşliğinde Rakı şişelerinde balık olalım...
    Konu WiSTaRiA tarafından (24/06/2011 Saat 12:31 ) değiştirilmiştir.

2. Bu mesajı için 3 kişi WiSTaRiA'ye teşekkür etti:

Emre Güzel
    ..:: GP BağımLısı ::.. emrequzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 EG 1661
    Edilen teşekkür: 298

Ağva buluşmasında size öncülük etmek isterdim ama sebebim malum. Bir ağvalı olarak herkesin görmesi gereken yer derim.Ama geçen hafta ordaydım suan ağvada merkez güzelleştirme calısmaları var 15-20 güne biter tahmınımce.. Ağva birçok diziye ev sahipliği yapan bir yerdir.Ağvaya ulasımda geçeceğiniz güzergahtaki o doğa ile iç içe olan yollara hayran kalabilirsiniz ve kendinizi bir karadeniz turunda hissedebilirsiniz.
    Ağvaya gittiğinizde size önerebileceğim manzara acısından en önemli 3 yer
    1-yeşilcay da ufak bir deniz bisikleti veya tekne turu
    2-kilimli(herkes bilmez sadece yerlileri bilir) dir.Benim tek denize girdiğim yerdir.Orası neresi derseniz eğer Suat Suna nın-o lelli klibinde yer alan koy dur. gerek manzarası gerek de denizi olarak vazgecemediğim tek yerdir. En kral yerde olsa vazgecemem.Ve orda kilimli restaurant adında manzarası 10 numara olan bir mekan da mevcuttur.
    3-ağvaya 8 km gitmeden bir mesefade gökmaslı köyünün orada şelale isminde bir piknik alanı mevcut suan derenin ne seviyede oldugunu bilmediğimden durumundan haberdar değilim.Neden derseniz yagmurun cok yagdıgı zamanlar baraj kapakları acıldıgında sular yükselmekde ve bu şelale deidğim yerde piknik olanagı olamamakda.

Şilede ise ağlayan kayalar ve fenerin(dünyanın en büyük 3.feneri ) oralar aklıma gelen yerlerdir.Ayrıca sevdiklerine ve kendinize güzel şile bezi alabileceğiniz dükkanlarda mevcut.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.Ben yerlisi oldugumdan benım dikkatimi cekmeyen illaki yerler olacaktır.Güzel bir 2 gün gecirebilirsiniz oralarda.

4. Bu mesajı için 4 kişi emrequzel'ye teşekkür etti:

ORÇUN ÇABUK
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok

Tesekkur ederim emrecim...

sakin karadas
    sakinkaradas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 141

kafa dinlemek istiyorsan mengeni şiddetle tavsye ederim.zira bir iş için günü birlik gittigim bir yerdi resmen aşık oldum oraya.maddi anlamda hiç bir sıkıntım olmasa anlıyacagınız geçim derdim olmasa gidip yerleşe bilecegim bir yer orası.

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

temmuz ağustos aylarında istanbul dışında olacağım için katılamayacağım aslında güzel de olurdu..

soner sen
    whitegold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34JYB70
    Edilen teşekkür: 540

canm kardesım ben daha onceden masukıye programı yapmak ıstedıgım ıcın masukıye yazdım ve avucumun ıcı gıbı bıldıgım ıcın masukıye dıyorum fakat senın gıbı adalar maduru adaları nasıl secenek olarak yazdı anlayamadım kardesım lıste bı yapılsın gelenlerın yarısına gore bır plan yaparsak ıyı olur bılıyonkı tekırdag bulusmasında mazeret gostermeden gelmeyen uyelerımız oldu burdanda bır sıtemım olsun hepsıne,umarım bu buluşmamızda mahcup ederlerde yıne guzel bır organızasyon olur.benı bılıyorsunuz katılıma herturlu destek vermeye herzaman hazırım,saygılar...

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

raptor .
    Jettlüü sedini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 545

avşa da olabilir..
    HONDA CIVIC 1.6 i-VTEC Premium Eco Otm ile yollarda..

ORÇUN ÇABUK
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok

Alıntı whitegold Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    canm kardesım ben daha onceden masukıye programı yapmak ıstedıgım ıcın masukıye yazdım ve avucumun ıcı gıbı bıldıgım ıcın masukıye dıyorum fakat senın gıbı adalar maduru adaları nasıl secenek olarak yazdı anlayamadım kardesım lıste bı yapılsın gelenlerın yarısına gore bır plan yaparsak ıyı olur bılıyonkı tekırdag bulusmasında mazeret gostermeden gelmeyen uyelerımız oldu burdanda bır sıtemım olsun hepsıne,umarım bu buluşmamızda mahcup ederlerde yıne guzel bır organızasyon olur.benı bılıyorsunuz katılıma herturlu destek vermeye herzaman hazırım,saygılar...

sonerim seçenek fazlalığı olsun diye şıkları fazla koydum... Bana heryer uyar şıkkını işaretledim... Biliyorum sen maşukiye yi çok iyi bildiğini o yüzden de size bırakıyorum... Pazar günü özlemle konuşmuştuk bu konuyu... İlk önce yer belirliyelim ondan sonra katılımcılar belli olur düşündüm... Kalan sağlar mantığıyla yola çıkarsak gene çekirdek kadro biz bize gider tatilimizi yapar döneriz sonerim...

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

15 günde bir gün iznim olduğu için katılma şansım yok maalesef
    bu yıl senelik iznimde yok ama katılacak arkadaşlara fikir açısından şıklara bir yer
    eklemenizi tavsiye ederim
    saroz körfezinde bulunan keşana bağlı erikli sahil kasabası
    gitmeyen varsa mutlaka gitsin görsün harika bir denizi var dünyanın lendi kendini temizleyen 3 körfezinden biridir saroz
    istanbula mesafe olarakta çok uzak sayılmaz
    benimki sadece bir fikir katılamasamda fikir olarak yardım edeyim istedim

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

ya arkadaşa yapalım bir büyük buluşma katılalım... ama biraz daha merkez olsun...

ORÇUN ÇABUK
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok

Evet erikli enez mukemmel yerlet istanbula uzak dusmemesi acisindan oralari dusunmrdim coskun kaptan...

ERKIN CIN
    SUPERMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 30

orçun merhaba nasılsın bence mukemmel bir fikir trakya buluşmasına ufak bir sağlık sorunu yuzunden katılamadığım için çok üzgünüm ama tatilde ksinlikle yanınızdayım

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ORÇUN ÇABUK
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok

Alıntı SUPERMAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    orçun merhaba nasılsın bence mukemmel bir fikir trakya buluşmasına ufak bir sağlık sorunu yuzunden katılamadığım için çok üzgünüm ama tatilde ksinlikle yanınızdayım
    Geçmiş olsun abi... İnşallah görüşmek ümidiyle...

Özlem Çufaoğlu
    ozdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    34 VL 2583
    Edilen teşekkür: 1326

Valla ben de Soner'e güvenerek Maşukiye seçtim ama kısmet artık...

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ORÇUN ÇABUK
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok

Bana heryer uyar ozlemcim... Tarih belirlememiz gerek...

ÖZKAN KURTULDU
    KeYiFSeL ÜYE :) 34ozkankurtuldu34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303
    Edilen teşekkür: 694

Bence bursa mudanya da gerçekleştirelim bunu izmir ankara ve bursa grubuda aramızda olur balıkesirde katılır on numara olur bir hafta sonu gerçekleştirilebilir güzel fikir bursa trilye de güzel yer on numara mangal ve deniz alanları var bence büyük bir buluşma yapılmalı derim.
    • Dünayaya geldigin zaman, sen aglarken çevrendekiler gülüyorlardı Öyle bir hayat sürki, öldügünde çevrendekiler aglarken,sen gülümseyerek ahirete gidesin.

Yasemin ŞENŞATIR
    JASMINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585
    Edilen teşekkür: 4817

Alıntı WiSTaRiA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Evet arkadaşlar sevgili dostlarım ve İstanbullu gardaşlar Konu başlığındanda belli olduğu gibi 2 günlüğüne kaçamak yapıp tatile çıkalım önerimi sunuyorum... Cuma akşamından kaçıp pazar akşamı dönmelik AĞVA - MAŞUKİYE - ŞİLE vb. gibi yerlere çıkartma yapabiliriz... Bunun için anket açtım seçin seçin beğenin Şimdiden plan projelere başlıyalım ki fazla zamanımız yok çünkü... Ramazandan önce yapalım diyorum... Yapalımki başımızda büyükler eksik kalmasın... Ben gelirken 2 büyükle gelicem çünkü Katılımcı listesinin en başındayım... Evet düşünceleriniz nedir? Paylaşırsanız sevinirim... Hadi bakalım İstanbul hareketler canlı ve seri olsun.....

Kızgın Kumlardan Serin Sulara Atlıyalım......... Akşamlarıda mehtabın altında Müzikler eşliğinde Rakı şişelerinde balık olalım...
    Alıntı 34ozkankurtuldu34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence bursa mudanya da gerçekleştirelim bunu izmir ankara ve bursa grubuda aramızda olur balıkesirde katılır on numara olur bir hafta sonu gerçekleştirilebilir güzel fikir bursa trilye de güzel yer on numara mangal ve deniz alanları var bence büyük bir buluşma yapılmalı derim.

Özkan sen İzmir, Ankara, Bursa demişsin ancak Orçun bizi istemiyor herhalde. Sadece İstanbul'a canlanın demiş

Gönlümden geçen Ağva olsa da dostlarımla her yer bana uyar. Yalnız tarihin önceden belirlenmesi gerekiyor ki bende ona göre bilet, izin vb.. işlemlerimi ayarlayabileyim

23. Bu mesaj için teşekkür edenler:

MURAT IŞIK
    mm_isik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 223

orçun ; durmak yok yola devam diyorsun maşallah her daim bir fikir var Allah seni sitemizden ve sevenlerinden mahrum etmesin oy kullandım ancak tarih önemli inşallah çoğunluun müsait olduğu bir hafta sonu seçilir.

ORÇUN ÇABUK
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok

ALLah hepimizi eksik etmesin muratçım... Sizler gibi sevgili dostlarım olunca herdaim beraber olmak istiyor insan... Buluşmalarda 3-4 saat görüşmek yetmiyor... Hep beraber olmak için güzel bir fırsat hafta sonu buluşması... Soner dostum maşukiye işini çok güzel halledeceğine inanıyorum... Tam destek hep destek...

26. Bu mesaj için teşekkür edenler:

soner sen
    whitegold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34JYB70
    Edilen teşekkür: 540

orcunum tesekkur ederım,evet masukıyeyı gercekten ıyı dencek kadar bılıyorum cevrem var dostlarım var tanıdık oteller restrntlar var mangal yapabılecegımız sucuk ekmek yıyebılecegımıxz gezıp gorebılecegımız geceden sapanca golunun kenarında ateş yakıp gıtar klarnet muzık aletı calan arkadaslarımızı dınleyebılcegımız mekanlar bılıyorum ama arkadaslar cogunluk neyı ısterse herzaman uymusumdur yıne uyarım he masukıye cıkarsa anketten elımden gelenın fazlasınıda yapmaya herzaman hazırım,bu arada agvayıda ıyı bılırım hatta agvada bır musterımın otelıde var orası secılırse orasınıda ayarlarım fakat herseyden once tarıh cok onemlı bırde katılımcı sayısı he bız bıze olsak bıle bence gıdılmeye eglenmeye deger dıye dusunuyorum ve masukıye kesınlıkle en ıyı fıkır dıyorum cunku agvada cok fazla eglenebılcegımız gezebılcegımızı dusunmuyorum.

28. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 1/3 123 SonSon