Antalya toplatı başlığında yazdığım üzere tüm forum üyelerini Antalya'da ağırlayacak bir Türkiye toplantısı konusunda yardımcı olmak isterim. Konun detayları hakkında görüşmek üzere forum yöneticileri bana telefonla ulaşırlarsa organizasyon için detayları görüşebilirz.

0537 3356639
0542 8221035
0537 2412191

Alıntı HakanSogucak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar konuyu başından sonuna kadar okudum. Genellikle İstanbul'daki büyük firmalara kongre / toplantı işi yapıyoruz. Bu yüzden otelde konaklamalı olarak bir haftasonu tüm forum üyelerinin katılabileceği bir organizasyon gerçekleştirebilirim. Eğer yeterli sayıda katılım (eş ve çocuklarla beraber 150kişi min.) sağlanabilirse, herkes için bir haftasonu tatili, hemde tanışma olur. Canlı müzik vb. bir toplantıyıda sizin adınıza ben otel içerisinde organize edebilirim.

Firmalar veya etkinlik grupları bu tarz toplantıları zaten her sene düzenli olarak antalyada yapıyorlar. Katılım hakkında her ilden temsilcilerin sayı beyanı vermesinin üzerine yapılabilecekse böyle bir imkanı ucuza tüm forum üyelerine sağlamış oluruz. (tabi 3 ay içerisinde gerçekleşmesi gerekmekte. Yoksa sezon başı olup fiyatlar yukarı yönlü artmaya başlayacak, otellerde toplantı grubu almayı bırakacaktır.)