Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
78 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: 10 ekim eskişehir buluşması hakkında önemli

ÖZKAN KURTULDU
    KeYiFSeL ÜYE :) 34ozkankurtuldu34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303
    Edilen teşekkür: 694

Ön yargıyla okumayın yazdıklarımı neyse onu yazıyorum.

Arkadaşlar şaka bir yana öyle mertlikle yürümez bu işler belkide durumu olmayan arkadaşlarımız olabilir neden herkez yaşam standartlarını zorlasın ki sonuçta oraya birkaç araba gidecek sıkıntılı olan arkadaşlar hep beraber gelebilir.

Sanırım Elmedini yanlış anlıyorsunuz herhalde elmedinin böyle bir sıkıntısı yok ve gün içinde telefonla konuştuk biz bunları herkezin kastırmasına gerek yok ben ve beni tanıyan arkadaşlarım adıma konuşayım BİZLER BİRKAÇ ARABA beraber gelecegiz İSTANBUL grubu olarak umarım bana katılanlar vardır istanbul grubundan azz bir mesafe degil arkadaşlar bu kadar basite indirgemeyin bu durumu Hem millet az yakıyor diye toplandık diye CAKA satacak degilim çünkü bu FİAT grubunun işine yarıyor hangi organizasyonda FİAT grubu aramızda olup bizlere destek oldu söylermisiniz.

Son söz olarak şunu söylüyorum ben sevdigim bir kaç arkadaşımın ve tanıyacak oldugum yeni arkadaşlarımla hoş sohbetlere gidiyorum açıkçası Arabalarımız bahane ve inanın her buluşmada fiat grubuna katkısı oluyor diye konvoy bile yapmak istemiyorum bazen umarım dediklerimi anlayan birkaç kişi olur

Herkeze saygılar.
    • Dünayaya geldigin zaman, sen aglarken çevrendekiler gülüyorlardı Öyle bir hayat sürki, öldügünde çevrendekiler aglarken,sen gülümseyerek ahirete gidesin.

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

soner sen
    whitegold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34JYB70
    Edilen teşekkür: 540

Alıntı k@pl@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim anladığım konu bu buluşma punto buluşması. ozaman biz gelmesekte olur ben arabayı gönderiyorum

şaka bir yana senede 1 kez bence biraz fedakarlığa ve ordaki punto cümbüşünü seyretmeye değer diye düşünüyorum..
    bencede.

Alıntı bbya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkeze merhaba.Hep demiyormuyuz bizim arabalar daha az yakıyor diye.Dediğimizi kanıtlamak uğruna gelebilen herkez kendi aracıyla gelsin buda benim düşüncem. Sanal alemde yok benim arabam şöyle yakıyo,böyle yakıyo diye yazıyoruz.O zaman herkez ıspatlasın kimin arabası daha az yakıyo kartal'dan saygı ve sevgilerimle. Murat.
    murat abıcım eskısehır bulusmasından once bı avcılar bulusması yapar hepbırlıkte konusuruz bu konuyu hem bakarız senın araba kartaldan avcılara ne yakıyor dıye uyarmı abı şaka yapıyorum kızma sakın

Alıntı 34ozkankurtuldu34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ön yargıyla okumayın yazdıklarımı neyse onu yazıyorum.

Arkadaşlar şaka bir yana öyle mertlikle yürümez bu işler belkide durumu olmayan arkadaşlarımız olabilir neden herkez yaşam standartlarını zorlasın ki sonuçta oraya birkaç araba gidecek sıkıntılı olan arkadaşlar hep beraber gelebilir.

Sanırım Elmedini yanlış anlıyorsunuz herhalde elmedinin böyle bir sıkıntısı yok ve gün içinde telefonla konuştuk biz bunları herkezin kastırmasına gerek yok ben ve beni tanıyan arkadaşlarım adıma konuşayım BİZLER BİRKAÇ ARABA beraber gelecegiz İSTANBUL grubu olarak umarım bana katılanlar vardır istanbul grubundan azz bir mesafe degil arkadaşlar bu kadar basite indirgemeyin bu durumu Hem millet az yakıyor diye toplandık diye CAKA satacak degilim çünkü bu FİAT grubunun işine yarıyor hangi organizasyonda FİAT grubu aramızda olup bizlere destek oldu söylermisiniz.

Son söz olarak şunu söylüyorum ben sevdigim bir kaç arkadaşımın ve tanıyacak oldugum yeni arkadaşlarımla hoş sohbetlere gidiyorum açıkçası Arabalarımız bahane ve inanın her buluşmada fiat grubuna katkısı oluyor diye konvoy bile yapmak istemiyorum bazen umarım dediklerimi anlayan birkaç kişi olur

Herkeze saygılar.
    aynen özkan pastanın en buyuk dılımını fıat yıyor burda haklısın bızde onların reklamını yapmıs oluyoruz sponsor oldukları seyler hıc goze soze gelıcek seyler deıl,neyse arkadaşlar konuyu dagıtmayalım vede ortamı gercek seyler yazmıyalım herkez kendı hesabını yapar nasıl uyarsa oyle gelır,arabasıyla gelmek ısteyende buyursun gelsın toplanıp gelmek ısteyende.
    Konu JASMINE tarafından (02/09/2010 Saat 23:47 ) değiştirilmiştir. Sebep: Flood

murat Öztürk
    bbya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Kirmizi
    Plaka
    34 BMK 08
    Edilen teşekkür: 33

Alıntı whitegold Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bencede.

murat abıcım eskısehır bulusmasından once bı avcılar bulusması yapar hepbırlıkte konusuruz bu konuyu hem bakarız senın araba kartaldan avcılara ne yakıyor dıye uyarmı abı şaka yapıyorum kızma sakın
    Tabiki gelirim avcılara davete icabet sünnettendir Ben yazdıklarımı kimse alınsın diye söylemedim tabiki mesafe uzun önemli olan muhabbet.İsteyen arkadaşım olursa bende yanımda götürmek isterim. saygılar.

soner sen
    whitegold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34JYB70
    Edilen teşekkür: 540

Alıntı bbya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabiki gelirim avcılara davete icabet sünnettendir Ben yazdıklarımı kimse alınsın diye söylemedim tabiki mesafe uzun önemli olan muhabbet.İsteyen arkadaşım olursa bende yanımda götürmek isterim. saygılar.
    tamam abıcım başımızın ustunde yerın var her zaman beklerız.şimdi bi arkadaşla konuştum bayramdan sonra bu konuyu konuşmak için bır organızasyon duzenlıycez beklerız abıcım.

ÖZKAN KURTULDU
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303

Merhaba murat bende aracımı toplu gelecek olan bir arkadaşa veririm bir kaç kişi binerler bende seninle gelirim birde evonun konforunu yaşıyalım alınacak birşey yok ortada ama gerçeklerde var tabiki herkezin kesesi bir degil birde fiatın reklamını yapıpta hiçbir destek görmemek adamın canını sıkıyor zamanla sende anlarsın bizleri saygılar arkadaşım düşüncelerinede saygı duydum gerçekten sana hitabende yazmadım yanlış anlaşılmasın tanışmak ümidiyle saygılar...
    • Dünayaya geldigin zaman, sen aglarken çevrendekiler gülüyorlardı Öyle bir hayat sürki, öldügünde çevrendekiler aglarken,sen gülümseyerek ahirete gidesin.

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

murat Öztürk
    bbya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Kirmizi
    Plaka
    34 BMK 08
    Edilen teşekkür: 33

Alıntı whitegold Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamam abıcım başımızın ustunde yerın var her zaman beklerız.şimdi bi arkadaşla konuştum bayramdan sonra bu konuyu konuşmak için bır organızasyon duzenlıycez beklerız abıcım.
    Tamam o zaman söz bende geleceğim

c®ax .........
    krakercocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1512

durumu müsait olmayan arkadaşlar için bi sözümüz yok..onun dışında herkezin kendi aracıyla gelmesini yeğlerim..ayrıca fiatın reklamıda umrumda olmaz benim amacım bu ortamın ambiansıdır..ister fiat sponsor olsun ister olmasın..saygılar
    ----------Captain Crax ------------
    gün gelecek benimde puntom olacak

10. Bu mesajı için 2 kişi krakercocuk'ye teşekkür etti:

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

işin esprisi o kadar puntoyu bir araya toplayıp gövde gösterisi yapmak
    işin amacı birbirimizi tanıyıp böylesine katılım olan bir buluşmada bir araya gelmek
    maddi imkanları dahilinde olanlardan ricamız mümkün olduğunca araçlarıyla katılmak
    ama tabiki araçsız gelecek olanlarında başımızın üstünde yeri var

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

12. Bu mesajı için 4 kişi GP COSKUN'ye teşekkür etti:

ÖZKAN KURTULDU
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303

Bende farklı bişey söylemiyorum ama bireysel gerçekleride göz ardı etmeyelim benim için hiçbir sıkıntı yok elmedin ve ben böyle bir durumda olan arakdaşımızın olabilicegini düşünerek bunları yazdık arkadaşlar neyse herkez baksın kesesine ne diyelim...

14. Bu mesajı için 2 kişi 34ozkankurtuldu34'ye teşekkür etti:

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

Alıntı 34ozkankurtuldu34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende farklı bişey söylemiyorum ama bireysel gerçekleride göz ardı etmeyelim benim için hiçbir sıkıntı yok elmedin ve ben böyle bir durumda olan arakdaşımızın olabilicegini düşünerek bunları yazdık arkadaşlar neyse herkez baksın kesesine ne diyelim...

eklemeyi unutmuşum aracıyla gelemeyecek olan arkadaşlar varsa
    yanımızada alabiliriz yoldada bırakmayız kimseyi evelallah
    ama gelecek olan kimliğini ev telefonunu yanında getirsin ve abdest alsın
    kibariyenin şarkısında dediği gibi
    kim bilir ?

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

A. Can Şahin
    95+ HP Punto_Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06DA1234
    Edilen teşekkür: 779

Alıntı gp coskun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kim bilir ?

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ORÇUN ÇABUK
    aŞK 3 HaRF BMW WiSTaRiA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2431

3 rekatta namaz kılınmalı

TOLGA YILDIRIR
    PLaTiNuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 884

Yaw amma açıklama yapmışsınız hee bırakın kime neyi açıklıyoruz Elmedin bu konuyu açtı diye arabasıyla gelmek istemiyo maddi durumu iyi olmayabilir diyen yoktur sanırım zaten onu tanıyan bilir
    Bunun dışında herkes kendi fikrini söylüyo arabasıyla gelmek istemeyen hiç gelmesin gibi birşey sözkonusu dahi olamaz herkesin dediği gibi arabasızda olsa gelmek isteyenin başımızın üstünde yeri var kimse kimseyi yanlış anlamasın bunada mahal vermesin
    Sevgide güneş gibi ol, dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol, hataları örtmede gece gibi ol, tevazuda toprak gibi ol, öfkede ölü gibi ol, her ne olursan ol, ya olduğun gibi görün, ya göründügün gibi ol...

Mert Sözge
    Yıllanmış Moderatör StrawBeeRy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 3539

Alıntı gp coskun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kim bilir ?

Yasemin ŞENŞATIR
    JASMINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585
    Edilen teşekkür: 4817

Alıntı PLaTiNuN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaw amma açıklama yapmışsınız hee bırakın kime neyi açıklıyoruz Elmedin bu konuyu açtı diye arabasıyla gelmek istemiyo maddi durumu iyi olmayabilir diyen yoktur sanırım zaten onu tanıyan bilir
    Bunun dışında herkes kendi fikrini söylüyo arabasıyla gelmek istemeyen hiç gelmesin gibi birşey sözkonusu dahi olamaz herkesin dediği gibi arabasızda olsa gelmek isteyenin başımızın üstünde yeri var kimse kimseyi yanlış anlamasın bunada mahal vermesin

Tolga, sen benim yol arkadaşım ile görüştün mü? Geliyor mu?

SERDAR ÖZLÜ
    serdar2362 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BY 7694
    Edilen teşekkür: 1623

Alıntı GP COSKUN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kim bilir ?
    Şimdi merak ettim. Karayoluylamı havayoluylamı geleceksin Coşkun'cum.

24. Bu mesaj için teşekkür edenler:

c®ax .........
    krakercocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1512

Alıntı GP COSKUN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kim bilir ?
    ----------Captain Crax ------------
    gün gelecek benimde puntom olacak

Elmedin Başkol
    Elmedin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 89

beni destekleyen açıklamaları için arkadaşlarıma teşekkür ederim.

arkadaşlar sakın yanlış anlaşılmasın tabiki de puntişlerimizle gelirsek çok daha iyi bir gövde gösterisi olacak ama punto muhabbeti otoparkta 10 dakka sürüyo sonra bitiyo. asıl muhabbeti bi yerde hep beraber oturuyoken yapıyoruz. ben daha çok puntonun sürücüleriyle olan muhabbetimle ilgileniyorum. hepsi birbirinden çok değerli insanlar. istanbul içinde yaptığımız toplantılara bile baktığımda katılımcı sayısının yarısı son anda gelemiyo. hani grup organizasyonu yapılırsa katılım daha çok olur diye düşündüm. bide o kadar yolu gözünde büyütenler olabilir şu ya da bu sebeplerden dolayı, onları da organizasyonumuza dahil etmek adına 1 araba ile 1den fazla üye gelebilir demek istemiştim.

sözüm şu ki kendi aracıyla gelmek isteyen zaten öyle ya da böyle gelecektir ama benim de şöyle bir teklifim olacak. yolu bilmeyen, uzak yola çıkamayan, maddi imkanı olmayanımız varsa arabamda misafir edebilirim. yol boyunca muhabbet eder gideriz ve döneriz

27. Bu mesajı için 5 kişi Elmedin'ye teşekkür etti:

TOLGA YILDIRIR
    PLaTiNuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 884

Alıntı JASMINE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tolga, sen benim yol arkadaşım ile görüştün mü? Geliyor mu?
    Görüşmeler sürüyor abla şu kpss rezaleti bi sonuçlansa...belki ekimde tekrar sınav derlerse gelemeyebilir o yüzden şimdilik net bişey yok olursa seni bilgilendiririm
    Sevgide güneş gibi ol, dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol, hataları örtmede gece gibi ol, tevazuda toprak gibi ol, öfkede ölü gibi ol, her ne olursan ol, ya olduğun gibi görün, ya göründügün gibi ol...

Yasemin ŞENŞATIR
    JASMINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585
    Edilen teşekkür: 4817

Alıntı PLaTiNuN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Görüşmeler sürüyor abla şu kpss rezaleti bi sonuçlansa...belki ekimde tekrar sınav derlerse gelemeyebilir o yüzden şimdilik net bişey yok olursa seni bilgilendiririm
    Tamamdır Tolga.

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon