Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
54 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Gösterge panelindeki Airbag Uyarısı Hk.

Ekrem Esiroğlu
    ekremesiroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Yok
    Plaka
    EGEA - 26 AAP 336
    Edilen teşekkür: 77

Standart Cevap: Gosterge panelindeki Airbag Uyarısı Hk.

Süleyman bey siz gittiği yere kadar gidecek düşüncesindesiniz , herkes sizin ile aynı fikirde olmaya bilir , diğer fikirlere de saygı duymak gerekir. kimi yetkili serviste 1200 liraya sıfırını taktırır , kimi parçacısından 600 e alır 100 de işçilik verir , kimi çıkma alır takar , kimi söker kendi yapar. herkesin bakış açısı maddi durumu veya bulunduğu konum itibari ile farklı olabilir . ben şahsen tüm alternatifleri soran arkadaşlara söyluyorum , gelen talebe göre tamir yolunu da gösteriyorum , çıkma da temin ediyorum sıfır da takıyorum hız sabitleyicili de takıyorum. yani diyeceğim şu gelen talep soru ticari boyuta geçiyor ise ki bizi bulanlar genelde bu sebepten buluyor mecbur soru yönelten arkadaş ile o andan sonra muhabbetimiz ticari boyutta ilerliyor. bunu nasıl yaparım diyen arkadaşlara da varsa kapasiteleri zaten tarif ediyoruz. sanmayın her gelene para kapısı açıyoruz. sizin bize bakış açınız hep ticari lütfen bu ön yargıyı kaldırın artık. sizer yüzlerce ses kaydı ekran görüntüsü gösterebilirim ücretsiz sadece yardım amaçlı muhabbetlerimizi. evimize çoluk çocuğumuza ek bir ekmek kapısı ile uğraşıyoruz ayıp günah yasak birşey yapmıyoruz. bir Allahın kulu çıksın da desin birşey sordum cevap vermedi para istedi. diyemez çünki yok öyle birşey. sıfır satışa döndü diyorsunuz arkadaş 525 e alacaktı ürünü en az 10 20 de kargo parası ben 500 e ücretsiz kargo göndereyim dedim. size yeminle 500 e kendimiz alıyoruz kargo cebimden çıkacak bunun adı sizce ticaret mdiir yardım mıdır?

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

süleyman Ş
    General edll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    TR
    Edilen teşekkür: 834

Alıntı ekremesiroglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Süleyman bey siz gittiği yere kadar gidecek düşüncesindesiniz , herkes sizin ile aynı fikirde olmaya bilir , diğer fikirlere de saygı duymak gerekir. kimi yetkili serviste 1200 liraya sıfırını taktırır , kimi parçacısından 600 e alır 100 de işçilik verir , kimi çıkma alır takar , kimi söker kendi yapar. herkesin bakış açısı maddi durumu veya bulunduğu konum itibari ile farklı olabilir . ben şahsen tüm alternatifleri soran arkadaşlara söyluyorum , gelen talebe göre tamir yolunu da gösteriyorum , çıkma da temin ediyorum sıfır da takıyorum hız sabitleyicili de takıyorum. yani diyeceğim şu gelen talep soru ticari boyuta geçiyor ise ki bizi bulanlar genelde bu sebepten buluyor mecbur soru yönelten arkadaş ile o andan sonra muhabbetimiz ticari boyutta ilerliyor. bunu nasıl yaparım diyen arkadaşlara da varsa kapasiteleri zaten tarif ediyoruz. sanmayın her gelene para kapısı açıyoruz. sizin bize bakış açınız hep ticari lütfen bu ön yargıyı kaldırın artık. sizer yüzlerce ses kaydı ekran görüntüsü gösterebilirim ücretsiz sadece yardım amaçlı muhabbetlerimizi. evimize çoluk çocuğumuza ek bir ekmek kapısı ile uğraşıyoruz ayıp günah yasak birşey yapmıyoruz. bir Allahın kulu çıksın da desin birşey sordum cevap vermedi para istedi. diyemez çünki yok öyle birşey. sıfır satışa döndü diyorsunuz arkadaş 525 e alacaktı ürünü en az 10 20 de kargo parası ben 500 e ücretsiz kargo göndereyim dedim. size yeminle 500 e kendimiz alıyoruz kargo cebimden çıkacak bunun adı sizce ticaret mdiir yardım mıdır?
    birşeye açıklık getirmekte fayda var. burası sizinde dediğiniz gibi 550 liralık ürünü 500 liraya maledebilmek için hatta 400 liraya, elindende geliyorsa adamın (volkan) ayrıntıılarıyla anlattığını yapabileceker için 100 liraya maletmek için gelip bulunduğumuz bir yer. insanlar buraya geliyor, belkide ömrünce hiç görmediği konuşmadığı gerçek hayatta olsa hiç haz duymayacağı başka bir insana yardımcı olmaya çalışıyor, hemde çocuğuna eşine ailesine ayırdığı zamandan fedakarlık ederek. buraya gelip işin tamirini niye öğretiyorsun yada tamirini neden yapıyorsun dersek bu insanları küstürürüz ve bu insanlar buraya veya bunun gibi yerlere girmediğinden bu toplulukta beraberinde gider. burda bir çok arkadaşımızın, bende dahil binlerce liralık masarafımızı bu insanlar sayesinde yok denecek kadar cüzi miktarlara hallettik.
    kimsenin kazancında çok şükür gözümüz yok, inancımıza görede herkes nasibini yer. ancak şuda varki sizin 550 liralık işi 500 liaraya yardımcı olduğunuz gibi bir başkasındada aynı malzeme 450 liaraya maloluyorsa bizimde bunu burda söyleme bildirme hakkımız var. çünki burası dediğimiz gibi yardımlaşma platformu. ben bildiğimi söylemezsem buraya ihanet etmiş olurum çünki bura sayesinde edeceğim masraflarımdan çok kar ettim.
    keşke eski konuları bir incelemiş olsaydınız, haala hepsi yerli yerinde duruyor. ben sizin grubunda reklamını burada yaptım. cc taktırmak isteyen varsa şurda şu var burda bu var dedim. çünki o dönemde ücretiyle yaptırmak istiyorum nerde yaptırabilirim diye çok soran oluyordu. hatta ben bile sivastaki murat hocaya taktırdım ve reklamınıda yaptım. o dönemde daha aşağı yapan değil bunu parasıyla yapan çok kişi yoktu tercih sebebi oldu. sonra bunu sizler gibi öğrenip yapan arkadaşlarımız çıktı daha ucuza yaptıklarını öğrendik. ozamanda onu tavsiye ettik. çünki sizinki o dönemde daha pahalıya geliyordu, hatamı etmiş oldum yada sizin önünüzü kesmişmi oldum. ben mersinde olan ve yapabildiğim elimden gelen hiç bir şeyden tek bir kuruş para almıyorum. en basitinden bir örnek vereyim, bagajımda orjinalinde aydınlatma yok, ilk olarak park lambasına paralel bağladım parklarla yanıp söndü, sonra volkan beyin burda anlattığına bakarak orjinal bagaj lambasına dönüştürdüm ve burdada 3 kişiye bunu yaptım. buna servis olmaz der, elektrikçi ise bir dünya para ister yada oda olmaz der. işimdi ben burdaki 3 kişiye bunu bedava yaparak servisinmi önünü kesmiş oldum yoksa bir dünya para isteyecek olan elektrikçininmi.
    sizden tek ricam, burdaki yardımcı olmaya çalışan insanları küstürmeyin. onlar küserse onlar için onlardan bir şey öğrenmek için gelenlerde küser ve burası boş kalır. burası boş kalınca burdan ne kimse faydalanabilir nede 550 liralık kolu daha ucuza 500 liraya satan siz satabilirsiniz. bu tercih meselesidir. insan ister yaptırır ister değiştirir. biride çıkar derki bendeki parça 500 deği 600 lira, belki oda satar kazanır. türkiyedeki en pahalı yakıt shell olmasına rağmen bir dünya insan ordan almakta. halbuki 4 yıldır güvendiğim takip ettiğim yerden daha ucuza alıp ordanda kar elde ediyorum. bu tercih meselesi hepsi bu.

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ekrem Esiroğlu
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Yok
    Plaka
    EGEA - 26 AAP 336

ben kendi adıma konuşayım sadece bu forumda bu grupta değil tüm forum ve gruplarda bildiğim yardımcı olabileceğim tüm konuda elimden geleni fazlasıyla yapıyorum. linea doblo egea punto fiorino gruplarında soruşturun. çok kişiyi zor durumdan kurtardım kilitli kapısını uykumdan kalkıp gidip açtım binlerce masraftan kurtardım ve bu işleri para için yapmadım cevap verdiğim binlerce soru var. türkiyenin heryerinde çok şükür çok iyi dostlar edindim ben yardımcı olan adamı buraya neden küstüreyim bunu almayamadım bunu ima edicek tek bir kelimem var mı? alakasız buldum. sizin veya başkasının yaptığı şeyler bizim önümüzü kesmek ile ne alaka bunu da komik buldum . benim de anlam veremediğim olay şu 100 tane kişinin sorusuna yardımcı olursun o zaman çok iyisin , biri çıkar bi soru sorar bunu nerden bulabilirim , kimden alabilirim , kime yaptırabilirim vb biz bu (ticari) soruya fiyat verdikmi biz kötü oluruz taşlanırz. ben 500 liraya göndereyim dediğim parçayı 1 kuruş karsız arkadaşın işi görülsün diye teklif ettim hatta kargo zararına . bunu siz yapamazsınız mesela ücretsiz yapmayı bırakın zararına yapıyorum. konu para değil yani. konu yardım ise inanın ticari gördüğünüz BİZ , sizden daha çok yardım ediyoruz. bu konu tartışılamaz bile

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

süleyman Ş
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    TR

Alıntı ekremesiroglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben kendi adıma konuşayım sadece bu forumda bu grupta değil tüm forum ve gruplarda bildiğim yardımcı olabileceğim tüm konuda elimden geleni fazlasıyla yapıyorum. linea doblo egea punto fiorino gruplarında soruşturun. çok kişiyi zor durumdan kurtardım kilitli kapısını uykumdan kalkıp gidip açtım binlerce masraftan kurtardım ve bu işleri para için yapmadım cevap verdiğim binlerce soru var. türkiyenin heryerinde çok şükür çok iyi dostlar edindim ben yardımcı olan adamı buraya neden küstüreyim bunu almayamadım bunu ima edicek tek bir kelimem var mı? alakasız buldum. sizin veya başkasının yaptığı şeyler bizim önümüzü kesmek ile ne alaka bunu da komik buldum . benim de anlam veremediğim olay şu 100 tane kişinin sorusuna yardımcı olursun o zaman çok iyisin , biri çıkar bi soru sorar bunu nerden bulabilirim , kimden alabilirim , kime yaptırabilirim vb biz bu (ticari) soruya fiyat verdikmi biz kötü oluruz taşlanırz. ben 500 liraya göndereyim dediğim parçayı 1 kuruş karsız arkadaşın işi görülsün diye teklif ettim hatta kargo zararına . bunu siz yapamazsınız mesela ücretsiz yapmayı bırakın zararına yapıyorum. konu para değil yani. konu yardım ise inanın ticari gördüğünüz BİZ , sizden daha çok yardım ediyoruz. bu konu tartışılamaz bile
    ozaman konu ne konuyu anlayamadım. burda size karşı söylenmiş bir söz yok siz niye üzerinize alındınızda benim yazıma cevap mahiyetinde yazı yazdınız. ihtiyaç duyduğum her konuda yazmışımdır burayı kurandanda burada en ufak yardımda bulunandanda Allah razı olsun diye. arkadaşlara benden daha çok yardımcı olduğunuz içinde ayrıca teşekkür ederim. bunu herzaman buradada görmek isteriz.

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Naklov Deniz
    PUNTOCU volkan1065 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bartın
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 1081

Yaklaşık bu forum işlerinde 15 senem. 10 Yıldan fazladırda farklı bir forumda adminlik yapıyorum. Araçlar hariç bir çok elektronik vediğer alanlarda yaptığım çalışmalar var ve çoğunuda forumlarda paylaşıyorum.Yaptığım paylaşımları beğenen olur beğenmeyen olur ama kimsenin kimseyi rencide etmeye hakkı yoktur. ZAten yapılan her yanlışta insan kendi kendisini antipatik kılar. Yanlışları savunanlarda bunlardan nasibini alır tabi.

Biz arkadaşla gereken iletişimi sağladık kendisi yaptığı hatanın farkına vardı ve devam ettirmedi bende ettirmiyorum.

KOnu sahibinin konusu tabiki dağıldı.

Burda herkez istediği çözüm yolunu sunar. Kimisi ticaret yönünden bakar kimisi yardımseverlik. Her insanın kendi hür iradesi ve aklı var. Konu sahibi yada diğer arkadaşlar tamir değişim yada a kişi si a dükanını b dükanı b kişisi ni kendi belirler. Benim cebimde ne kadar ne para var maddi durumum nedir kimse bilemez bunu ben bilirim. Tercihlerde akıl fikir yetmez en önemli nokta maddiyattır ve tercihi bugünün şartları belirler.

Bu foruma kimisi ticareti kimisi hobisi kimisi yardım için girer yazar. Ben çok biliyorum ben en iyisiyim diyende hata yapar. Herkesin seviyesi yeteneği fakrlıdır. Biz burda paylaşarak bir şeyler öğrenip geliştirmeye çalışıyoruz.

İyi forumlar.
    Konu volkan1065 tarafından (12/01/2019 Saat 16:37 ) değiştirilmiştir.
    "Bir MACAR Atasözü derki; Sarhoş er geç ayılır ama cahil Aslaa"

10. Bu mesajı için 5 kişi volkan1065'ye teşekkür etti:

Eray Bektaş
    vbektas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 0

İyi akşamlar arkadaşlar bende de 2010 grande punto var.Son 2 gündür airbag uyarı hatası alıyorum.Araç hareket halindeyken ışık yanıyor yavaşladığımda ise sönüyor.Direksiyondaki tuşlar çalışıyor.İstanbulda bu arızaya bakabilecek usta varmı acaba bilgilendiriseniz sevinirim.

Ekrem Esiroğlu
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Yok
    Plaka
    EGEA - 26 AAP 336

Herhangi biryerde bilgisayara bağlatıp arıza kayıtlarına baktırın. O zaman net birşey söylenir

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ahmet ç.
    cakirbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 3

Alıntı vbektas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar arkadaşlar bende de 2010 grande punto var.Son 2 gündür airbag uyarı hatası alıyorum.Araç hareket halindeyken ışık yanıyor yavaşladığımda ise sönüyor.Direksiyondaki tuşlar çalışıyor.İstanbulda bu arızaya bakabilecek usta varmı acaba bilgilendiriseniz sevinirim.
    MErhabalar, bende de parkederken bir ara yandı, sonra sondu, yaklaşık bir gun sonra filan geri videsteyken yandı sonra sondu, daha sonra masallah bir yandı bir daha da sonmedi Başta sadece uyarı sesi cıkıyor ve gostergede panelinde yazı geciyordu daha sonra korna çalmamaya başladı dun de bi kontrol edeyim dedim direksiyondaki kontrol tusları da çalışmıyor %98 benimki direksiyonun icindeki sargıdanmış.. Sagolsun forumdaki arkadaslar sorunun nedenini buldular ve cozum yollarını belirttiler..

Fatih Özyolu
    FIAT CEO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 21

Standart Cevap: Gösterge panelindeki Airbag Uyarısı Hk.

vbektaş Ekrem Usta nın dediği doğru aracı bilgisayara bağlat ondan sonra ne gerekiyorsa zaten ordaki hata koduna göre haraket edilir FIAT Servisinden arkadaşım var Topkapıda ona git makinaya bağlasın zaten o işi bitirir Ahmet Usta 0532 424 34 08 Geçmiş Olsun

volkan bozkuş
    xzvolkanzx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Vals Mavi
    Plaka
    34hg0769
    Edilen teşekkür: 11

arkadaşlar sıfır üniteyi taktım videosunuda çektim bir aksilik olmassa yarın atacam videoyu

mert .
    reddi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 14

forumda volkan beyin yardımları yadsınamaz.
    ben onun sayesinde bagaj lambamı 1 liralik swich ile tamir ettim. elektronikçiye kalsa swich te herhangi bir sıkıntı yoktu kilidim bozuktu değiştirmek gerek diyordu.
    daha sonra sol dikiz aynamda sorun çıktı volkan beyle whatsapp tan irtibata geçtik yine onun anlatımıyla ustanın tamiri olmaz bu aynanın sabitleyelim vida atim ben buna yada yenisini sipariş geçelim öyle kullanmazsan dediği aynanın tamirini sağladım.

nereden baksanız yüzlerce lira cebimde kaldı.

tabi herkes bir değil. kimi kar amacı ile kimi yardımlarşa için yapıyor kimi de zararına yapıyor. herkesin kendine göre haklı nedenleri var.

emeği geçen herkese teşekkürler.

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

volkan bozkuş
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Vals Mavi
    Plaka
    34hg0769

20. Bu mesajı için 2 kişi xzvolkanzx'ye teşekkür etti:

süleyman Ş
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    TR

Alıntı xzvolkanzx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok güzel faydalı olmuş. emeğinize sağlık.

süleyman Ş
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    TR

video altınada yazdım tekrar belirtmekte fayda var. eski kelepçe orda kaldı umarım farkına varılıp çıkarılmıştır. birde üst kapağıda çıkarsaydınız daha rahat çalışılabilirdi. ordaki deri parça sabitleme yerleriinden çıkarılınca kapakta ele geliyor. herşeye rağmen çok güzel faydalı bir çalışma olmuş. tekrar elinize sağlık.

Naklov Deniz
    PUNTOCU volkan1065 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bartın
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 1081

Alt kapak için 7 adet alyan vida var. 4 adeti kapağın tam orta kısmında 2 adet solda direksiyon mandalının altında bir adeti kontak anahtarının alt tarafındadır. alt kapağın vidalarını söktükten sonra plastik açıcınız varsa onunla müdahale edin. Tornavida ile müdahale ederseniz plastiklerin kenarlarına zarar verir estetik görünüm gitmiş olur. Bununla ilgili memleketime gelen bir misafirin aracında birisi cruise takıcam diye alt kapağın her tarafına tornavidayı takmış 2 yıllık aracın direksiyon alt ve üst muhafazasnının her yeri çizik içindeydi. Elinizde plastik açıcı olmasa bile zaten gerek yok. Kontak anahtarının olduğu kısımdan alt kapağı hafif aşağı asılırsanız aşağı atar ama sert asılmayın. Çünkü birden asılırsanız sol tarafta sinyal kolundaki kapağın içte alt kapağa giren tırnakları var bunlar kırılır. Kontak tarafı attığında soldaki küçük kapağın kenarları aralarınır orda küçük parmağınızla dışa asılınca tırnaklarından kurtulur ve alt kapağı aşağı asılınca alt kapak çıkar. Yandaki küçük kapağın üst tarafa giren küçük bir tırnağı var. bu tırnak incedir. SAğa sola hareket ettirerek aşağı ve dışa doğru asılarak çıkarmaya çalışın sert asılırsanız ince olduğu için kırılır.

Bunun dışında bu işleme girişmeden direksiyonuz düz olsun. Olurda sinyal kolundaki sargı emniyeti acık olur yani ikinci el bir kol alır yada başka bir şey olurda sargının 0 noktası ayarı bozulursa korkmanıza gerek yok. Sargıyı fazla zorlamadan en sola cevirin. Sonra sağa çerirerek emniyet kilidi yerine gelince sarmaya devam ederek kaç tur atıyor buna bakın. Diyelimki 5 tur attı. yada 6 tur. Kafanızda şu şekilde olacak 2.5 tur sağ 2.5 tur sol. Tabi bu emniyet kilit notası sıfır alınarak yapılacak. bununla ilgii elime kol gelirse video çekip anlatırım. Bizim puntoların direksiyon 1.5 tura yakın sağa ve sola döner.

Yapılan işlemlerde sakin ve aceleci olmayın. Bilmiyorsanız yada eliniz yatkın değilse kendi aracınız hariç kimsenin aracına dokunmayın. Ben öyle araçlar gördümkü tornavida takıp aracın her yerine çizenmi hoparlör kablosu ile sis farı yapanmı neler neler var. Adamın aracının diresiyonuna japon yapıştırıcı damlatan plastiklerini kıran. Bir çok örnek var.

Diğer bir dikkat edilmesi gereken noktada araç içindeki plastikleri çok soğuk havada sökmemek gerekiyor. Hem tırnaklar kırılıyor hemde trim sesleri oluşuyor.
    "Bir MACAR Atasözü derki; Sarhoş er geç ayılır ama cahil Aslaa"

24. Bu mesajı için 3 kişi volkan1065'ye teşekkür etti:

volkan bozkuş
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Vals Mavi
    Plaka
    34hg0769

Kızgın Cevap: Gösterge panelindeki Airbag Uyarısı Hk.

Ya herkezde kelepçeyi görmüş bi ben görmedim çıkarttım oturmuyor çıkartmassan

süleyman Ş
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    TR

Ya herkezde kelepçeyi görmüş bi ben görmedim çıkarttım oturmuyor çıkartmassan
    kardeşim bu iş böyle. yapılan iyi iş görülmez ama bir yanlışkık dikkat çeker

ahmet ç.
    cakirbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 3

elinize saglık, bu guzel faydalı çalışmayı bizimle paylaştıgınız iicin yardımcı olup yol gosterdiginiz icin cok tesekkurler..

Ekrem Esiroğlu
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Yok
    Plaka
    EGEA - 26 AAP 336

Airbag deliklerini delmeden airbag çıkartmak istiyorsanız direksiyon alt kapağını açtıktan sonra videodaki gibi bir tornavida ile yayı arkadan kurtarabilirsiniz. böylece airbag söküldüğü anlaşılmaz. Tornavida ucunu 45 derece yamultursanız sökmek daha kolay olur

https://www.youtube.com/watch?v=Io7bw_IqJcc

-87982962-a163-4203-b08f-004b036a0a91.jpg
    Konu ekremesiroglu tarafından (17/01/2019 Saat 18:48 ) değiştirilmiştir.

29. Bu mesajı için 2 kişi ekremesiroglu'ye teşekkür etti:

Fatih Özyolu
    FIAT CEO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 21

Burda yapılan bazı yanlışlıklar var FIAT CEO su olarak bunları belirtmek isterim 1.Hata şu ireksiyon Aırbag Sökmesi Direksiyon Altındaki Deliklerden Olmaz Bu İleride Direksinyonun Yırtılmasına Kadar Yol Açar 2.Hata şu ireksinyon Alt Bakalitinin 3 Allen İle Söktükten Sonra Tornavidanın ordaki Plastiği Ayırman İçin Oraya Takman oraya tornavida takılmaz kesinlikle ayırmak için bunun dışında başka bir sorun yok ayrıca video güzel olmuş çekim

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon