Sayfa 2/12 İlkİlk 123456 ... SonSon
223 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Direksiyon üzerindeki Radyo-cd çalar Tuşlarinin Aydinlatmasi

Aslı KILINÇ
    quixotic2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    34 NLP 37
    Edilen teşekkür: 100

204 Şasiler daha türkiyeye gelmedi
    Daihatsu Copen

* *
    Puntocu spyofthegod - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 104

Nasıl oluyor benim gelen araca baktırdım hem ışıkları yanıyor hemde 205 ile başlıyor.
    İnsanın kendi şahsına rahmeti, başkasına rahmetinden daha büyüktür.

Aslı KILINÇ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    34 NLP 37

bilmiyorum ama serhatın söylediğine göre (duyumu fabrikadan almış) kesin kaynaklar 204 serisinin türkiyeye gelmediğini söyledi.
    Daihatsu Copen

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Arkadaşlar bu seri no olayı bana biraz saçma geldi kesin bişi olmadan kesin gibi konuşmayalım lütfen , Bu sefer araç alacaklar aracı almadan önce şasi nosuna bakarak alacaklar yok ben bunu beğenmedim başka şasi nolu verin diyecekler

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

İtalya da envai türü satılıyor zaten.

Öyle abuk subuk bir opsiyon daha eklemiş olabilirler mi acep?
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

Aslı KILINÇ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    34 NLP 37

mehmet abi bu bilgiyi yazan üyemiz servisde çalışıyormuş ve yazı gelmiş kendisine. onun için şeettim bende.
    Daihatsu Copen

SERHAT ARTUN
    serhatartun41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 SRT 99
    Edilen teşekkür: 37

Arkadaşlar Tofaş Tarafimdan Bu Tür Değişikliklerde Bana Tamim Adi Altinda Bültenler Gelmekte.konu öyle Bir Hal Aldi Ki Bunu Foruma Yansittiğima Pişman Olma Durumuna Geldim. şasi Numarasi 205 Ile Başlayan Arkadaşim Bana şasi Numarasini Ve Aracin Direksiyon üzerindeki Tuşlarinin Yandiğini Belirten Fotoğraflari Yollarsa Eğer Bu Konuyu Daha Derin Inceleyebiliriz. Diğer Arkadaşlarim Için Kesin Yorumu Yarina Birakacağim.lütfen Sabir...

C E
    cenkeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 45

Alıntı serhatartun41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Tofaş Tarafimdan Bu Tür Değişikliklerde Bana Tamim Adi Altinda Bültenler Gelmekte.konu öyle Bir Hal Aldi Ki Bunu Foruma Yansittiğima Pişman Olma Durumuna Geldim. şasi Numarasi 205 Ile Başlayan Arkadaşim Bana şasi Numarasini Ve Aracin Direksiyon üzerindeki Tuşlarinin Yandiğini Belirten Fotoğraflari Yollarsa Eğer Bu Konuyu Daha Derin Inceleyebiliriz. Diğer Arkadaşlarim Için Kesin Yorumu Yarina Birakacağim.lütfen Sabir...
    Bu konuda ihtisas yapma asamasina geldim 1 haftadır Gözden kaçırmayın aracın ışıkları çalışan arkadaşın donanım seviyesi emotion. Asıl sorun Dinamik ve activelerde ama hepsinde de değil. Banada bu 204 olayından bahsedildi ancak benim aracım 164 lü seri olduğu halde ışıklar yanmıyor. Ve call center yapabilecekleri bisey olmadığını söyledi. Tüm ısrarlarıma rağmen sonuç alamadım bende araç değişimi hatta iade talebinde bulundum. Başka bir topiktede söylediğim gibi yanmayan lambayı değiştirmeyen Fiat araç değiştirirmi sizce? Bence de değiştirmez ama görün istiyorum biz müşterileri ne hallere düşürdüler.

SERHAT ARTUN
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 SRT 99

Alıntı cenkeri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuda ihtisas yapma asamasina geldim 1 haftadır Gözden kaçırmayın aracın ışıkları çalışan arkadaşın donanım seviyesi emotion. Asıl sorun Dinamik ve activelerde ama hepsinde de değil. Banada bu 204 olayından bahsedildi ancak benim aracım 164 lü seri olduğu halde ışıklar yanmıyor. Ve call center yapabilecekleri bisey olmadığını söyledi. Tüm ısrarlarıma rağmen sonuç alamadım bende araç değişimi hatta iade talebinde bulundum. Başka bir topiktede söylediğim gibi yanmayan lambayı değiştirmeyen Fiat araç değiştirirmi sizce? Bence de değiştirmez ama görün istiyorum biz müşterileri ne hallere düşürdüler.
    cenkeri arkadaşım bence de araç değişimi söz konusu olamaz.sonuçta araç senin üzerine ve plakalı yani fiat veya tofaşın aracı geri olması imkansız. ama dediğim gibi yarın bu konuyu daha detaylı servis bölge müdürü ile görüşeceğim.şasi numaranın son yedi rakamını tam olarak yazabilirsen sevinirim...

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

m.r. yumak
    dogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    16 z 0021
    Edilen teşekkür: 130

yarın öbür gün digital klimayıda kaldırırlar dynamiclerden bide utanmadan sırf gövde rengi kapı kollarıyla aynalar için activeden 2000ytl fazla isterler

12. 16/01/2008, 22:07

* *
    Puntocu spyofthegod - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 104

Konu

Tabiki Serhat Bey yarın isterim yalnız aracım başka bir ilde daha teslim alamadım ve aracın Tır ile getirilmesini bekliyorum.
    İnsanın kendi şahsına rahmeti, başkasına rahmetinden daha büyüktür.

SERHAT ARTUN
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 SRT 99

arkadaşlar bahsettiğim 204 ile başlayan şasi olayı aracın şasi numarasının son yedi(7) rakamının başlangıcıdır. bu konuda herhangi bir yanlış anlaşılma olmasın.örnek vermek gerekirse benim aracın şasi numarasının son yedi rakamı 13449** gibi bahettiğim 204 numarası 134 yerine 204 olanıdır ki bu araçlar tam olarak ülkemize gelmeye başlamadı

murat yıldız
    murat77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 0

ısıklı tustakımının fıatı 101 ytl su an ellerınde var ama ılerde oda olamaya bılır bence acele edın

C E
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

cenkeri arkadaşım bence de araç değişimi söz konusu olamaz.sonuçta araç senin üzerine ve plakalı yani fiat veya tofaşın aracı geri olması imkansız. ama dediğim gibi yarın bu konuyu daha detaylı servis bölge müdürü ile görüşeceğim.şasi numaranın son yedi rakamını tam olarak yazabilirsen sevinirim...
    İlginiz için çok teşekkür ederim, Keşke tüm servisler sizin kadar duyarlı davranabilse. Bilgilerimi özelden gönderdim.

SERHAT ARTUN
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 SRT 99

arkadaşlar sitede ve forumda bir sıkıntı mı var. geç bağlanıyor forumdaki konulara aynı problemi yaşayan var mı yoksa benim bilgisayarda mı sorun var

C E
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Forumda genel bir yavaşlık var bende de aynı şekilde.

C E
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı Yalnız Kurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serhat beyin ağzına sağlık...
    Birinci elden bize bilgiler vererek polemiğe fırsat bırakmıyor...
    Teşekkürler...
    Not: bakın Fiat'ın web sitesinde yazıyor arkadaşlar(bu satırlar tüm otombil ilanlarında ve tanıtım sitelerinde yazmaktadır zaten)...

....TOFAŞ, önceden haber vermeksizin bu Site “Kullanım Şartları” da dahil olmak üzere, Araçların tavsiye ettiği fiyat, model,tip ve teknik veya opsiyonel spesifikasyonlarında değişiklik yapabilir.

Başka söze gerek var mı???

Saygılar tekrar...

Yasal uyarıdan haberim olmasına rağmen benim topikte savunduğum iş etiğine uymayan müşteriye test ettirdiğin arabaya donanimi koyup sattiğin arabaya koymamak bir nevi kandırmaca demektir. Koymamak bir yana bu aracı satarkende biz ışıkları yeni gelecek seride kaldıracağız,yol bilgisayarlarıda iki satıra düşecek yada en azından böyle bir ihtimal var deseler ne olur? Araç satamazlar, en azından bana bunlar söylense oturur bir kez daha düşünür belki fikrimi değiştirmeden yine alırdım belki tercihimi bir üst versiyon veya başka marka araca kaydırabilirdim. Eğer ben test sürüğümü Emotion versiyonda yapsam sonrada Dynamic araç alsam ve eksiklikler var desem komik olurdu zaten. Uç örnekler veriyorum mesela Sizin aracınız starjet arabayı aldıktan sonra Esp' sinin olmadığını farketseniz ne düşünürsünüz? Bugün 100 ytl lik ışığı kırpan Fiat kullanıcılardan ses çıkmazsa yarın öbürgün diğer özelliklerden kırpmayacakmı sanıyorsunuz?
    Bir yanlış anlaşılma olmasın tepkim kesinlikle Atilla Bey' e değil bugün bu konudan dolayı biraz doluyum ve gördüğüm mesajlara dilimin döndüğünce bazı eklentiler yapıyorum. İyi geceler.

20. Bu mesajı için 2 kişi cenkeri'ye teşekkür etti:

21. 18/01/2008, 08:50

C E
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Bu sabah yine Fiat call center aradi. Aynen tahminim gibi dugmeleri degistirmeyen Fiat aracida degistirmiyor bu konuda da zaten hic bir umidim yoktu. Bende forumdan Murat Bey' in aracini emsal gösterdim bu imkansiz servis yaptiysa cebinden öder gibi seyler soyledi gorevli arkadas. 204 $asi olayini soyledim ve benim $asi numaramin 134 oldugunu bu kapsamda aracimin ucretsiz tamirini istedigimi soyledim. Bu gibi baska degisim ornekleri de verebilirim deyince tekrar arastirayima dondu konu. Fakat gordugum ben bir arastirayim diyerek kapatilan telefona sanki ev odevi hazirlar gibi olumsuz cevap calisilarak geri donuluyor. Bunca insanin netlikle gorebildigi seyi gormemekte hatta sorun olan tarafa bakmamakta israr ediyorlar. soyleyecek laf bulamiyorum bu kadar olur yani.
    Konu cenkeri tarafından (18/01/2008 Saat 12:47 ) değiştirilmiştir.

23. 18/01/2008, 12:43

M A
    Azteck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 4

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar.Foruma Ankara'dan katılıyorum.Bundan bir hafta kadar önce 2008 model 1,3 75BG GP Diesel Dynamic paket bir araç aldım ve ne yazıkki herkes gibi bende sorunlarla karşılaşmaya başladım.Direksiyon üzerindeki kumandaların ışığının yanmama problemi benim aracımda da mevcut.Durumun arıza olduğuna sanarak servise baş vurduğumda 2008 model araçlarda bu özelliğin kaldırılıdığını duyup şoke oldum.Bunun yanı sıra 2 satırlı yol bilgisayarı problemi de mevcut.Müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlattığımda "sizi çok üzmüşüz ama yapabileceğimiz hiç bir şey yok" şeklinde bir cevapla karşılaştım.Arkadaşlar, Fiat Türkiye müşteri memnuniyetini sağlayamıyor.Satış yapabilme kaygısıyla bu tür değişiklikleri tüketicsine anlatmıyor ve ithal ettiği araçlarda ki her türlü ilkelleşmeyi de kabul ediyor.Bunca tepkiye rağmen ilk öncelikle Fiat Türkiye yetkililerinin ,bu araçaların ithalini durdurması gerekmez mi?Müşterilerim çok rahatsız kurumsal imajımız zedeleniyor demesi gerekmez mi? Hadi bunu yapamıyor ,göbekten bağlanmış diyelim.Kendi çabasıyla en azından bu şekildeki problemli araçlar için bir düzeltmeye gitmesi gerekmez mi?Bunları da geçtim maliyeti eminim 10 ytl'yi aşmayan bir parçayı 110 ytl'ye satmak neyin nesi?Son 40 yılın 20 yılını tekel olarak bu ülke insanının sırtından para kazanarak geçirdiler.halende enayi yerine koyup sömürmeye devam ediyorlar.Yazıklar olsun.

25. Bu mesajı için 4 kişi Azteck'ye teşekkür etti:

C E
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı Azteck Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar.Foruma Ankara'dan katılıyorum.Bundan bir hafta kadar önce 2008 model 1,3 75BG GP Diesel Dynamic paket bir araç aldım ve ne yazıkki herkes gibi bende sorunlarla karşılaşmaya başladım.Direksiyon üzerindeki kumandaların ışığının yanmama problemi benim aracımda da mevcut.Durumun arıza olduğuna sanarak servise baş vurduğumda 2008 model araçlarda bu özelliğin kaldırılıdığını duyup şoke oldum.Bunun yanı sıra 2 satırlı yol bilgisayarı problemi de mevcut.Müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlattığımda "sizi çok üzmüşüz ama yapabileceğimiz hiç bir şey yok" şeklinde bir cevapla karşılaştım.Arkadaşlar, Fiat Türkiye müşteri memnuniyetini sağlayamıyor.Satış yapabilme kaygısıyla bu tür değişiklikleri tüketicsine anlatmıyor ve ithal ettiği araçlarda ki her türlü ilkelleşmeyi de kabul ediyor.Bunca tepkiye rağmen ilk öncelikle Fiat Türkiye yetkililerinin ,bu araçaların ithalini durdurması gerekmez mi?Müşterilerim çok rahatsız kurumsal imajımız zedeleniyor demesi gerekmez mi? Hadi bunu yapamıyor ,göbekten bağlanmış diyelim.Kendi çabasıyla en azından bu şekildeki problemli araçlar için bir düzeltmeye gitmesi gerekmez mi?Bunları da geçtim maliyeti eminim 10 ytl'yi aşmayan bir parçayı 110 ytl'ye satmak neyin nesi?Son 40 yılın 20 yılını tekel olarak bu ülke insanının sırtından para kazanarak geçirdiler.halende enayi yerine koyup sömürmeye devam ediyorlar.Yazıklar olsun.
    Agzina saglik arkadasim ilk mesajinla her seyi net anlatmissin. Bana cevremdekiler arac alirken birak su Fiati demislerdi, ama ben dinelemedim bu arabaya resmen asik oldum simdi ise bedelini oduyorum. Bu arada 10 gunluk aracimin eksiklerinin (isiklar ve yol bil.) yani sira farkli yerlerinden gelen seslerde eklendi. Arac daha 500 km de, bu isin 50 000 km deki halini merak ediyorum acaba o kadar sabirli olabilecekmiyim? Bu stresin üzerine basit 3 tane lambayi takmak icin bile nazlanan musterisini uzen Fiata ne denebilirki?

Sayfa 2/12 İlkİlk 123456 ... SonSon