Sayfa 1/4 1234 SonSon
75 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: İlk gün ilk sorun

murat yıldız
    murat77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 0

Standart İlk gün ilk sorun

arkadaslar foruma uye olalı 1,2 hafta oldu aracımı dun teslım aldım fırat otodan.1.4 active. forumu gezerken acaba almasamıydım dedıgımde oldu vesımdı ılgun sorunu yasıyorum direksiyondaki muzık caların kumandalarının ısıkları yanmıyor ınsallah baska seyler cıkmaz bilgisi olan varsa lutfen yardım.herkese keyıflı surusler

ufuk altaş
    grande26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 56

Eeee olucak ufak tefek sorunlar o kadar..

murat yıldız
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

oh ya ıcım rahatladı acaba bolemı yapmıslar dıodum kendı kendıme normalde o ısıklar var yanı

on tamponda bulunan aracı cektırmeye yarıyan cekıdemırının sıyah kapagı vede kancası da yok zaten ayrıyeten arabanın camlarıda mumdan gozukmuya valla kesın sevıs yarın ılk ıs
    Konu Linos tarafından (07/01/2008 Saat 00:11 ) değiştirilmiştir. Sebep: Flood! (Lütfen forum kurallarını okuyalım!!!)

* *
    mentis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yurtdışı
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 3

öncelikle hayırlı olsun. bende aracımı 26 aralık 2007 de teslim aldım ve aynı sorun bende de vardı, servise götürdüm ve kumanda ekipmanlarını yenileriyle değiştirdiler. tabi parçaların gelmesini bi süre beklemek zorunda kaldım ama olur o kadar demeyi öğretiyo bu araç insana

murat yıldız
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

teskkur ederım mentıs sanada hayırlı olsun 3,5 gun beklerız halletsınlerde aslında bende aralık ayının son haftası aracımı teslım alacaktım ama tescılını 2008 de yaptırdım malum vergısı 280 ytl

Bilgehan AYKUL
    biloGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 54

hayırlı olsun, sorun en kısa zamanda çözülür inşallah..
    Palio Speedgear 1.2 16v

çağatay bayraktar
    cgty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 BC 2556
    Edilen teşekkür: 63

olur böyle arızalar sonuçta insan yapıyor bunuda olmuştıur bir hata, mutlaka düzelir.. hayırlı günlerde kullanman dileğiyle...

8. 07/01/2008, 01:25

Sebep
    Mesaj tekrarı!

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR

erdiyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 5938

Alıntı murat77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ..on tamponda bulunan aracı cektırmeye yarıyan cekıdemırının sıyah kapagı vede kancası da yok zaten ayrıyeten arabanın camlarıda mumdan gozukmuya valla kesın sevıs yarın ılk ıs
    önceLikLe aranız hayırLı oLsun.

çeki demiri geneLLikLe, bagajda stepnenin pLastik kutusu içinde oLuyor.
    beLki firmanız, aracınıza yerLeştirmeyi unutmuş oLabiLir.
    direksiyon ışıkLarıyLa iLgiLi oLarak, ampuL yada sigortası arızaLı oLabiLir. gündüz ışıkLarın yanıp yanmadıgına hiç dikkat etmedim gerçi.

keyifLi sürüşLer.
    Konu erdiyilmaz tarafından (07/01/2008 Saat 05:42 ) değiştirilmiştir. Sebep: imLa

FiatTR | PuntoTR | GrandePuntoTR | PuntoEvoTR | BravoTR | LineaTR | 500TR
    Fiat Türkiye Forumları | 2006'dan Beri Sizlerleyiz | Reklam & İletişim: admin@grandepuntotr.com

. .
    Korhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 254

Ben şimdiye kadar herhangi bir elektrik arızası ile karşılaşmadım ama,

araç Avrupada piyasaya çıkalı 2,5 sene olmasına rağmen hala binbir türlü sorunlarının çıkması Fiat'ın bu işe hiç özen göstermediğini gösteriyor. Kalite kontrol vs. biraz aceleye getiriliyor bence. 2007'de de yaklaşık 400.000 GP üretildi. Çok büyük rakam ama yavaş olsun düzgün olsun demeli Fiat.

11. Bu mesajı için 4 kişi Korhan'ye teşekkür etti:

murat yıldız
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

bugun sevısteydım cekıdemırının yuvarlak kapagını temın ettıler ama esas sorun dıreksıyondakı dugmelerın ısıkları bıraz zor hallettırecez galıba adamlar actıve modellerınde yok dıyecek kadar yuzsuzler yaaaa. yarın eger fabrıkadan sıparıs vermezlerse kavga cıkacak haklıdegılmyım arkadaslar

* *
    Nereden
    Yurtdışı
    Rengi
    Yok

servisin yaptığı gerçekten yüzsüzlük. benim aracımın teslimatında yaşanan bi gecikmeden ötürü 1 hafta kadar bayinin temin ettiği active donanımlı bi araç kullandım. o araçtaki kumandalar ışıklı olduğu için kendi aracımdaki bu eksiği anladım zaten. kesinlikle peşini bırakma derim ben...

m.r. yumak
    dogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    16 z 0021
    Edilen teşekkür: 130

servis active modelinde yok diyorsa,orada bulunan başka bir activenin içine otuttur ve gözlerine sok

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

yeni alınan birseyde hata cıkması insanın isteristemez moralini bozuyor ufak bi cep telefonunda dahi morali bozluyor soguyabiliyor insan . tabi kul yapısı oldugu için bunlar olabiliyor. yalnız bu kul yapısı hataları nedense biizm araclarda artmaya basladı. önceki senelerde de benzer sikayetler oldu ama daha araba servisten cıkmadan bu kadar hata olması cok fazla arkaasımın dediği gibi ozen gosterilmiyor kalite kontrole

16. Bu mesajı için 4 kişi pdr42'ye teşekkür etti:

murat yıldız
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

herkese selamlar arkadaslar bugun gene servısın yolunu tuttum dıreksıyon ısıkları ıcın bukez baskabır yetkılı ıle gorustum adam ıtalyaya maıl attık cevabını beklıyoruz eger degıstırın derlerse degıseceklermıs.BENCE BU BIR OYALAMA TAKTIGI bu maıle cevap felan gelmez ısı sogutmaya calısıyorlar arabayı ıade etcem falan demıstım daha once. belkı yarın akıllanırlar yoksa dava etcem lerı daga ıyı bır fıkrı olan varsa yardım etsın lutfen.dogu kardese cavap :baska bır aktıve bındım ısıkları gosterdım adam bu daaa once gelen araclardan 2 aydır boleymıs dugme sıtandart ısıkları opsıyonel vay beaaaaa

* *
    Nereden
    Yurtdışı
    Rengi
    Yok

inanılır gibi değil servisin yaklaşımı. ben durumu söylediğim anda hemen sipariş çıkarttılar parçalar için, hatta önce active donanımlı bi aracın kumandalarını söküp benim araca taktılar başka bi sorun var mı diye o kumandaların ışığının yandığını görünce kumandaların sorunlu olduğunu söylediler. fiat dialog diye bi olay var, arramanı tavsiye ederim. hemen şikayetini alıyolar ve çok çabuk bi sürede geri dönüyolar. servis parçaların 15 ocaktan önce gelmiyeceğini söylemişti, fiat dialoğu aradım 3 aralıkta parçalar aracıma takılmıştı...

fiat dialog değil çağrı merkeziymiş kusura bakma
    Konu mentis tarafından (08/01/2008 Saat 20:00 ) değiştirilmiştir.

Emin Şen
    FoR_ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Rengi
    Yok

Bende Cumartesi teslim aldım ve benimde yanan ışık yok nasıl oluyor şimdi bu

C E
    cenkeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 45

Bende aracımı dün akşam teslim aldım, ancak bugün dikkatimi çekti ki benimde kumanda ışıklarım çalışmıyor Tamda web sitesinde ve katalogda hala bulunan çok işlevli (3 satır) olması gerekipte 2 satırlı yol bilgisayarımı düşünürken üstüne bunu gördüm iyice moralim bozuldu. Şimdi kim söyleyecek "Olur böyle şeyler her markada oluyor" lafını Bu sorunu yaşayıpta çözüm bulan arkadaş varsa sorunun ne olduğunu ve neler yapıldığını söylerse çok sevinirim. iyi akşamlar.

Aykut Arslan
    aykuting - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    67 TR 482
    Edilen teşekkür: 35

ufak tefek sorunlar ufak tefek sorunlar sıkıntı olmaz

Emin Şen
    FoR_ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Rengi
    Yok

Şimdi direksiyon kumandasında ışık varmı yokmu ? yol bilgisayarı olayına döndü bu galiba bende var onda yok gibi

C E
    cenkeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 45

ışıkların olması gerekli hatta daha önceki konularda city modunda bu ışıkların farklı kombinasyonda yandığından filan bahsedilmişti. Ayrıca bu donanim farkı değil benim aracım Dynamic ama ışıklar yanmıyor. Tabiki bu sorun küçük bir sorun aşılabilir heleki forumdaki bir arkadaşın araç tesliminde yaşadığı motor sorununda sonra oldukça küçük. Ancak şuda bir gerçekki direksiyonda çalışmayan lambaların kalite kontolü acaba nasıl yapılıyor? Bunu görmemek ve aynı arızanın bir çok kişide çıkmasıda birşeylerin ters gittiğinin göstergesidir.

Sayfa 1/4 1234 SonSon