Sayfa 2/10 ÝlkÝlk 123456 ... SonSon
188 sonuçtan 21 ile 40 arasý

Konu: Eko66 Nedir

Adý Soyadý
    KaMiKaZe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teþekkür: 752

Dikkat

Alýntý bilgisayarcii Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Öncelikle herkese merhaba. Henüz yeniyim burda.

Bildiðim kadarý ile EKOYAK ve benzeri olan salt mýknatýs ürünlerin çoðu EKO66 nýn mucidi Talat bey tarafýndan mahkemeye verilmiþ durumda ve bir çoðuda piyasadan toplatýldý. Çünkü ürünler denildiði kadar iþe yaramýyor. Lakin EKO66 farklý bir cihaz ve en son öðrendiðim kadarý ile TÜV sertifikasýnýda almak üzere.

Tabi kullanmadan görüþ yazmak da olmaz. Ben EKO66 yý aþaðý yukarý 6 aydýr kullanmaktayým ve aracýmda %20 ortalama tasarrufu aldým. Ayrýca egzos emisyon deðerlerimde gayet iyi durumda. Bunuda belirtmek isterim.

en çok sinir olduðum olayda bu aþaðý yukarý eko66 ile ilgili açýlmýþ tüm topiklerde ki bunlara diðer sitelerde dahil, bu tarz arkadaþlar gelip insanlarýn doðru bilgiye ulaþmasýný önlemeye çalýþýyor. ben inanýyorumki yukarýdaki mesaj eko66 den ekmek yiyen bir arkadaþa ait ve bu arkadaþýn eko66 daki iþi gün boyunca google dan "eko66" aramasýný yaptýrarak yukardaki mesajýn aynýsýný kopyalayýp yapýþtýrmak

2. Bu mesaj için teþekkür edenler:

3. 25/03/2008, 21:20

Sebep
    resimler konulamadý

hikmet þekerlioðlu
    þekerlioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    62
    Nereden
    Tokat
    Rengi
    Vals Mavi
    Plaka
    07kg993
    Edilen teþekkür: 662

arkadaþlar bu ürünle ilgili görüþleriniz nelerdir acaba.
    Konu þekerlioðlu tarafýndan (25/03/2008 Saat 21:48 ) deðiþtirilmiþtir.

5. Bu mesaj için teþekkür edenler:

Kemal Özsu
    plastro - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    33 VEN 90
    Edilen teþekkür: 786

benim arabamda þu anda nnt bor power nano yað katkýsý var þanzýmandada motorsilk bor on cls þanzýman katkýsý var yakýt tasarrufunu göremedim ama motorda bir rahatlama oluyor vitesler daha yumuþak geçiyor

7. Bu mesaj için teþekkür edenler:

ugur ozer
    ugurozer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teþekkür: 630

bor madenleriyle ilgili buluþ Ali Erdemire aittir bu buluþ sayesinde Yüzyýlýn ödülünü almýþ bir bilim adamýdýr. Ben Nano bor falan diðil motor silk boron cls bond kullanýyorum etkisini kesinlikle gordum zaten arkadaþlarýmýzdan dyno lara falanda giren oldu yani ispatladýk biz kendi aramýzda motorun gucununde arttýðýný. Ayrýca Motorsilk 30 bin km falan deðil 150 bin km motorda kalýyordu sanýrým.
    Konu ugurozer tarafýndan (26/03/2008 Saat 01:13 ) deðiþtirilmiþtir.

9. Bu mesaj için teþekkür edenler:

Ziyaretçi047
    Ziyaretçi Ziyaretçi047 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

ben de motorsilk kullanýyorum ve çok memnunum. farký gerçekten hissettim. motorda ses felan kalmadý. dizel mi benzin mi anlaþýlmýyor giderken.
    Konu Ziyaretçi047 tarafýndan (28/04/2010 Saat 17:08 ) deðiþtirilmiþtir.

Kemal Özsu
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    33 VEN 90

Aslýnda bende motorsilk yað katkýsý düþünüyordum aracýmý dyno'ya soktuðum yer nnt bor power sattýðý için ve ürünü alýrsan ücretsiz ölçerim deyince öylelikle koydurdum oda ürünü çok övdü ama bir kaç ay sonra motorsilk koymayý düþünüyorum. Cihan arkadaþým þanzýman yaðýnýn nereden katýldýðýný sormuþsun bende bulamadým ve yaðlamacýya gittim onlar pompa ile alttan yaðý þanzýmana gönderdiler kendimizin katmasý biraz imkansýz görünüyor.

ugur ozer
    Nereden
    Ýstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

arkadaþlar motorsilk yag katkýsý diildir yaw. bence araclarýnýza 20 binden once koymayýn ayrýca nnt bor power varsa bunun geçme suresi olan 60 bin km daha yapmadan koymayýn. benim puntomda 500 km sonra 20 bini dolduracak bakýmdan hemen sonra koymayý dusunuyorum ayrýca þöyle biþey duydum yeni uretim motorsilkler daha kýsa surede etki eden farklý bir üretimmiþ bunlardan bulmak gerek.

Kemal Özsu
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    33 VEN 90

Motorsilk açýklamasýnda sýfýr araçlarda 8000 km'den sonra uygulayýnýz diyor ben 30.000 km.den sonra motorsilk koysam diye düþünüyordum nnt bor powerden sonra

ugur ozer
    Nereden
    Ýstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

nnt bor powerin oluþturduðu film tabakasýda motorsilk mantigi diye tahmin ediyorum bunun ustune birde motorsilk araca zarar verebilir. Koydugun nnt kac km lik di? onun etkisi gecmeden ben olsam motorsilki koymazdým. 30 bin 40 bin ve 60 bin km lik olanlarý var nnt nin araþtýrdýðým kadarý ile.

Adý Soyadý
    KaMiKaZe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teþekkür: 752

katký kültürüde ayrý birþey çok uzaðýz arkadaþlar bu bahsedilen ürünlerin kabaca fiyatlarýyla birlikte anlatýrsanýz sevinirim.

Kemal Özsu
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    33 VEN 90

Alttaki adreste hem ürün ile ilgili bilgiler hemde kullanýcý yorumlarýna bakabilirsiniz
    Hepsiburada.com | Akıllı Alışveriş Burada | Oto Aksesuar | MOTOR SILK BOR ON CLS BOND YÜZYILIN BULUŞU 092020

17. Bu mesajý için 2 kiþi plastro'ye teþekkür etti:

Ender GÜVENAL
    Scorpex - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    41
    Nereden
    Bolu
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    14EN160
    Edilen teþekkür: 62

arkadaþlar dün akþam aracýmýn camýna býrakmýþlar bu reklam afiþini
    tamda bu konu üzerine adam iddalýyýz diyor türkiyenin neresi olursa olsun diyor takmaya gelinceðini söylüyor Ýstanbuldaki arakadaþalarýn inceleme þansý varmý?

Fatih Göncü
    ORACLE - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    46
    Nereden
    Ýstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teþekkür: 88

Arkadaþlar bu yakýt tasarrufu saðlayan þeylerin tamamen uydurma olduðunu düþünüyorum.
    Benim tezim þöyle. Otomobil ve motor üreticileri 100 binlerce dolar,euro harcayýp bu motorlarý geliþtirmek için para döküp arge yapýyorlar. Þimdi petrol fiyatlarýnýn tavan yaptýðý son yýllarda bir motor üreticisi böyle bir þeyden haberdar olacak ve bunu motoruna uygulamayacak. Sizin aklýnýz alýyormu. Þu an tüm motor üreticileri en az yakýtla en çok verimi alan motorlar üretmeye çalýþýyorlar ve üretiyorlar. Böyle bir teknoloji varsa adam neden bunu uygulamasýn. Böyle bir þey olsa adam bir numara olur. Sonuç olarak bunlarýn hepsi hikaye. Heleki teknolojinin vardýðý düzeyi düþünürsek koskoca motor üreticileri beceremiyorda bunlar mý becermiþ.

20. Bu mesajý için 2 kiþi ORACLE'ye teþekkür etti:

cihangir ozturk
    chn73 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teþekkür: 87

arkadaþlar otomobil firmalarý yakýt tüketimi 100 km de 1 litre düþürmek için yüzmilyonlarca dolar harcýyorlar.onun yerine versinler 90 ytl ( toptan alýrlarsa 60 ytl ye alýrlar ) taksýnlar ve baksýnlar keyiflerine.
    böyle saçmalýklara inanmayýn arkadaþlar.hepimiz akýllý uslu insanlarýz.

22. Bu mesajý için 2 kiþi chn73'ye teþekkür etti:

Baran
    Ziyaretçi Baran - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Valla arkadaþlar ne diyeyim bu konuyu açalý aslýnda uzun zaman oldu, bu kadar ilgi göreceðinide düþünmemiþtim açýkçasý, herkesin yorumunu okudum bazý arkadaþlar lpg taktýr daha iyi demiþler konumuz lpg deðil onu biliyoruz iyisi 1500 ytl ve lpgli araç yýllarca kullandým ruhsata iþlet, muaneye götür yok altýna sehba yaptýr yok dolum tapasý dýþardan görünsün yok ayar tutmadý baþka yazýlým yükleyelim vs vs vs.. ekoyu araþtýrmamýzýn ve sýcak bakmamýzýn sebebi garantiyi bozmuyor ruhsata iþlenmiyor 1 kez takýlýyor 1 kezde ayar yapýlýyor o kadar ayrýca en önemlisi beygiri arttýrdýðý söyleniyor, neyse uzatmadan söyliyim gördümki herkes aracýnýn biraz daha az yakmasýný istiyor çünki puntolar yakýyor,
    Bu konuyu açtýntan 10 gün sonra zonguldakta bir araçta gördüm ekoyu araç sanayide kaportacýda boyanýyordu ön kaputu açýktý ve aracýn sahibini tam 2 saat bekledim ve kendisi ile konuþtum emekli bir öðretmenmiþ kendisi ve aynen þöyle dedi. çok tereddüt ettim ama çaresiz taktýrdým sonra gülen taraf ben oldum þimdi çok memnunum en azýndan beygirim biraz artý ve yakýtým azda olsa düþtü kendi hesabýna göre ortalama bir depoda 100 km daha fazla yapýyormuþ, benim puntonun motor verilerine göre benim yakýtý arttýrmadan beygiri mutlaka yükseltmem lazým 1.4 8v motorlarýn beygiri oldukça düþük, ben bir kaç kiþiden daha anyý cevaplarý alýrsam taktýracam..

Not: Yorumlarýnýz için hepinize teþekkür ederim.
    Konu Baran tarafýndan (14/04/2008 Saat 23:48 ) deðiþtirilmiþtir.

Kemal Özsu
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    33 VEN 90

Bende taktýran biri ile görüþtüm %10 tasarruf saðladým diyor yazýn daha çok tasarruf yapar dedi bilemiyorum tabi antepteki servisine arkadaþýmý gönderdim birebir konuþtu %15 tasarrufu garanti vermiþler

ugur ozer
    Nereden
    Ýstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

takýlan araclarýn marka ve modeli nedir arkadaslar bu benim 2 ustumde yazý yazan arkadaþ sanki oyle bir yazmýþki internette bu urunun tanýtýmýný ve reklamný yapmak icin calisan arkadaslar gibi gorunmu acikcasi

hikmet þekerlioðlu
    þekerlioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    62
    Nereden
    Tokat
    Rengi
    Vals Mavi
    Plaka
    07kg993
    Edilen teþekkür: 662

biz bu ülkede bakanlýktan alýnan onaylarla,insanlara yýllarca radyosyonlu çaylarýn içirtildiðinide biliyoruz.karadenizde yýllar içinde anormal þekilde artan kanser vakalarýný bir inceleyin.neyseki bu ülkede az'da olsa görevini yapan kurumlarda var.o kadar mucize bir aletse tübitak'a götürüp onaylatýlsýn.ve bizde þu resmi belgeleri görelim.

27. Bu mesajý için 3 kiþi þekerlioðlu'ye teþekkür etti:

Kemal Özsu
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    33 VEN 90

Bugün arkadaþým ile görüþtüm seat leon benzinli aracýna taktýrmayý düþünüyor taktýrýrsa olumlu olumsuz bilgileri paylaþabilirim

29. Bu mesaj için teþekkür edenler:

ugur ozer
    Nereden
    Ýstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

motorsilk i yarýn puntoma uygulayacagim sonuclarý yakýt vs. 2500-3000 km gecitkten sonra size bildirmeye baþlarým arkadaþlar. Turbo sisteminede ayný katký tepkime gostererek bunun verimini artýacagýný dusunuyorum inþ güzel sonçlar alýrz

Sayfa 2/10 ÝlkÝlk 123456 ... SonSon