Sayfa 1/2 12 SonSon
30 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Km saati yanıp sönüyor

GENCAY GÖKALP
    mavi59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 2

Standart Km saati yanıp sönüyor

herkese selamlar aracıma multimedya takıldıktan sonra km saati yanıp sönmeye başladı akü yü kontrol ettim ayrıca servisede gittim yapıcak birşey yok dendi konu hakkında bilgisi olan ve tecrübelerinizi paylaşabilri misiniz ? yazılım güncellenmesi gerekiyor diye duydum ancak servise gittim böyle birşey olmuyor dendi nasıl bir yazılım attırarak çözebilriim acaba yada sorunun kesin çözümü nedir ?

Mehmet Merih ÖDEMİŞ
    merzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 21

Bende de olmustu. Kontagi acip kapatinca duzeldi.

Sent from my Nexus 5 using

eski puntocu yeni lineacı
    halils2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1276

Alıntı mavi59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar aracıma multimedya takıldıktan sonra km saati yanıp sönmeye başladı akü yü kontrol ettim ayrıca servisede gittim yapıcak birşey yok dendi konu hakkında bilgisi olan ve tecrübelerinizi paylaşabilri misiniz ? yazılım güncellenmesi gerekiyor diye duydum ancak servise gittim böyle birşey olmuyor dendi nasıl bir yazılım attırarak çözebilriim acaba yada sorunun kesin çözümü nedir ?
    Proxy yapıp denemek lazım. Genelde km yanıp sönmesinde proxy ile düzeliyor. Bir de multimedya bikgilerini çekemdiği için yapabilir. Menüden ekran radyo bilgilerini kapatarak dener misiniz?

Çağatay E.
    Eski Puntocu Yeni Golfcü byadrenalin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 423

Bende ön göğüsü boyamak için üst dörtlülerin olduğu konsolu da söktüğümde olmuştu. Dörtlü flaşörün ve bagaj açma tuşunun olduğu yerdeki tuşlar çalışıyor mu ?
    Hükümetini ayakta tutmak için dini kullanmaya gerek duyanlar zayıf yöneticilerdir, adeta halkı bir kapana kıstırırlar. M.Kemal ATATÜRK.

GENCAY GÖKALP
    mavi59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Kar Beyaz

multimedya taktığımda oto.kapı kiletleme tuşu çalışmıyor kapıalr kilitleniyor ancak tuş işe yaramıyor bundan olabilir mi

CEYHUN KÖR
    ceycey26210 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    26UT588

ustam servise git yazılım güncelleme yaptır. hersey sıfırlanıyor. 3 hafta önce yaptırdım ben. o da rastgele denk geldi. fiat servisteki ustalarla aramız biraz iyidir. bagladilar. flas ( yazılım güncelleme) gelmis. yaptılar sagolsunlar. ben inceledim birz. herseyi siliyolar sonra tekrar programları yukluyolar. baya uzun surdu ama. bence bi yaptır derim. çunku herşey silinip tekrar yukleniyor.

kenan özdemir
    knnzdmr61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    33CHP97
    Edilen teşekkür: 5

aynı işlem bana da oldu fakat sorun şu blue me özelliği çalışmıyor usb girişindeki ışık yanmıyor telefonu görmüyor ve en ilginç olanı teybe aux özelliği geldi bunların yanında kilometre yanıp sönüyor

Onur Genç
    onurgenc87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    06 PSU 51
    Edilen teşekkür: 51

hocam 3 gündür benim km göstergem de yanıp sönmeye başladı usb ile şarkı dinleyemiyorum... blue me tuşlarıda çalışmıyor. sorunu çözebildin mi ?
    Punto Evo 1.4 My life 77 hp (Skydome)

Selçuk Selçuk
    sss33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 12

aynı olay benim başıma da gelmişti. km sayacı yanıp sönmeye başladı. pek önemsemedim. 3-4 gün sonra aküm bitti. akü kaynaklı sorun olabilir aracınızda.

akk 0212
    akk0212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adıyaman
    Rengi
    Tekno Gri

Alıntı onurgenc87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam 3 gündür benim km göstergem de yanıp sönmeye başladı usb ile şarkı dinleyemiyorum... blue me tuşlarıda çalışmıyor. sorunu çözebildin mi ?
    aynı sorunu 2 hafta önce yaşadım tuşlar ve blue me çalışmıyordu akü kutup başını söküp taktım düzeldi

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Ziyaretci046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

Body computerin hukmettigi sistemlerde bir ariza varsa km saati yanıp söner cihaza baglayip ariza kodlarini silmek gerekirse program yenilemesi yapmak lazım

Onur Genç
    onurgenc87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    06 PSU 51
    Edilen teşekkür: 51

Hocam akü kutup başında önce hangisi sökülüyodu pek anlamıyorm o işlerden birde araba çalışırken mi çalışmazken mi yapacağız bu işi
    Punto Evo 1.4 My life 77 hp (Skydome)

akk 0212
    akk0212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adıyaman
    Rengi
    Tekno Gri

(-) eksi kutbu sökün zaten kolay sökülüyor alet falan gerekmiyor küçük bi kol var çekince açılıyor 1 dakika bekleyip takınca benim araç düzelmişti,

ali faruk terzi
    yarbay61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Rengi
    Yok

Arkadaşlar benimde km yanıp sönüyor, blu me çalışmıyordu
    servise gittim...proxy hizalama yaptıkların söylediler
    düzelmedi,Akü yarı ömürde dediler aküyü değiştirdim düzelmedi, Blue me arızalı tamire gönderelim dediler çıkardılar gönderdiler, çıkardıklarındada düzelmedi, tamiroden geldi, taktılar yine çalışmadı, programı tekrar yapın dedim, proxy hizalama yaptıkların söylediler...ALLAH BİLİR düzelmedi. şimdide blue me değişecek fiyatı 1257,00-TL. diyorlar... nereden bileyim düzeleceğinide vereyim parayı, ya yine düzelmezse, ben blue meden geçtim km yanıp sönmesin yeter... YAPTIK DEDEKİLERİNİ YAPIYORLAR MI BİLMİYORUM TEKNİK SERVİS KISMINDA BENDE SAATLERCE OTURUYORUM...Trabzondan yazıyorum. BANA BİR ÇARE OLUN LÜTFEN, arabayı benzin döküp yakacak derecedeyim

ali faruk terzi
    Nereden
    Trabzon
    Rengi
    Yok

Standart bu arada

öyle bir ilişki aldıki servisle ilişkimiz
    yukarıda bir arkadaş sıfırlayıp programı yeniden kursunmlar demiş
    gidip desep, istesem, beni aldırmak için hastaneyi arayabilirler.
    kendimi, bilim kurgu filmlerinde, insanların görmediklerini gören aptallar gibi hissetiriyorlar

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

Alıntı yarbay61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benimde km yanıp sönüyor, blu me çalışmıyordu
    servise gittim...proxy hizalama yaptıkların söylediler
    düzelmedi,Akü yarı ömürde dediler aküyü değiştirdim düzelmedi, Blue me arızalı tamire gönderelim dediler çıkardılar gönderdiler, çıkardıklarındada düzelmedi, tamiroden geldi, taktılar yine çalışmadı, programı tekrar yapın dedim, proxy hizalama yaptıkların söylediler...ALLAH BİLİR düzelmedi. şimdide blue me değişecek fiyatı 1257,00-TL. diyorlar... nereden bileyim düzeleceğinide vereyim parayı, ya yine düzelmezse, ben blue meden geçtim km yanıp sönmesin yeter... YAPTIK DEDEKİLERİNİ YAPIYORLAR MI BİLMİYORUM TEKNİK SERVİS KISMINDA BENDE SAATLERCE OTURUYORUM...Trabzondan yazıyorum. BANA BİR ÇARE OLUN LÜTFEN, arabayı benzin döküp yakacak derecedeyim
    Ben de dijital klima panelini söktüğümde km sayacı yanıp sönüyordu.Demek ki dijital klima soketi takılmadığı için araç beyni eksik donanım gördüğü için göstergedeki km sayacı yanıp sönüyor.Sizinkinin de buna benzer birşey olduğunu düşünüyorum.Bence araçtaki donanım arızalı olsa bile aracın beyninin donanımı algılaması sebebiyle km sayacında sorun verdirmemesi gerekiyor.Acaba blue me cihazınızın soket girişindeki pinlerde bir kırık olması sebebiyle araç sorun algılayabilir mi diye düşünüyorum.Eliniz yatkın mı bilmiyorum ama blue me cihazınızın soketini çıkararak araçtaki ve cihazdaki soketi bir kontrol etseniz diyorum.
    Millet düğün salonunda kızlara bakarken ben dışarıda arabalara bakarım.

ali faruk terzi
    Nereden
    Trabzon
    Rengi
    Yok

teşekkür ederim
    birde bunu deneyeceğim
    sonuç hakkında bilgi vereceğim

ali faruk terzi
    Nereden
    Trabzon
    Rengi
    Yok

Alıntı ykaya1983 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de dijital klima panelini söktüğümde km sayacı yanıp sönüyordu.demek ki dijital klima soketi takılmadığı için araç beyni eksik donanım gördüğü için göstergedeki km sayacı yanıp sönüyor.sizinkinin de buna benzer birşey olduğunu düşünüyorum.bence araçtaki donanım arızalı olsa bile aracın beyninin donanımı algılaması sebebiyle km sayacında sorun verdirmemesi gerekiyor.acaba blue me cihazınızın soket girişindeki pinlerde bir kırık olması sebebiyle araç sorun algılayabilir mi diye düşünüyorum.eliniz yatkın mı bilmiyorum ama blue me cihazınızın soketini çıkararak araçtaki ve cihazdaki soketi bir kontrol etseniz diyorum.
    hepsini yaptım düzelmedi...
    Sonunda bu gün yetkili servise gittim 500 tl kapora verdim ve 1257 tl ye blu& me siparişi verdim çaresiz.....

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

Alıntı yarbay61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hepsini yaptım düzelmedi...
    Sonunda bu gün yetkili servise gittim 500 tl kapora verdim ve 1257 tl ye blu& me siparişi verdim çaresiz.....
    Geçmiş olsun.Yapacak birşey yok o zaman.Tek çözüm yenisini almak.
    Millet düğün salonunda kızlara bakarken ben dışarıda arabalara bakarım.

hakan aydın
    aydinhakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 13

Ayni sorun bende de var. Aracı gecen hafta aldım. Benden onceki sahibi ne yaptı bilmiyorum. Yan aynalar çalışmıyor onlar çalışmadığı için olabilir diye düşünüyorum. Servise goturecegim bakalım nasıl bir hesap çıkaracaklar

Sayfa 1/2 12 SonSon