Sayfa 3/3 İlkİlk 123
57 sonuçtan 41 ile 57 arası

Konu: Blue&Me Update 7.0

alp ergün
    icedes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Karabük
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 7

Alıntı farukileri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ICS uzerinde isim soyisim olarak getirme secenegi de mevcut aklinizda olsun. Sanirsam ICS ve JellyBean uyumlari icin beklemek gerekecek. Aracimi aldiktan sonra update gerekir mi uyumlu mu JellyBean ile Blue&Me bir bilgilendirme yaparim

Sent from my GT-I9300 using 2
    Telefon üzerinde isim soy isim olarak görünüyor zaten ama rehber araca aktarılınca isimler hep soy isim ve isim olarak görünüyor, çok uğraştım neredeyse bütün seçenekleri denedim ama olmadı tek bir çare var rehbere kişiyi kaydederken soy ismi önce yazmak, yani soyisim kısmına isim, isim kısmına soyisim yazmak oda çok saçma bir çözüm yolu uğraşmaya değmez

alp ergün
    Nereden
    Karabük
    Rengi
    Beyaz

Alıntı didi77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben dosyayı indirmedim indiren arkadaslar dil dosyası varmı yada dosya uzantıları nedir söylerse cooderlik yapıp kendimize göre düzenleme şansımız olurmu acaba ? Bu sekilde farklı seylerde yapabiliriz gibime geliyor
    Dil dosyası fiatın sitesinde mevcut indirebilirsiniz, bir rar doyası içinde bir sürü dosya var ve ayrıca bir windows INSTALL dosyası var.

Dil dosyalarında değişiklik yapılabilir belki konuşan kadın sesi yerine kendi sesinizi kaydedebilirsiniz bi ara android cihazlar için igo navigasyon programında laz sesi vardı onun gibi bişey yapılabilir

Murat D
    IVAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Karaman
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    52 FL
    Edilen teşekkür: 110

bende aracıma 7.0 sürümünü yükledim. bendeki Bue&me 2. jenerasyon Android telefonumda sesli arama yapamıyordum rehberi kopyalıyor ama isim söylediğimde aramıyordu. bu versiyonda düzelmiş artık söylediğim isimleri bulup arıyor.

İlker akat
    didi77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 89

sitesinden dosyayı indirdim içindeki talimatlar adlı pdf dosyaları haricindeki configirasyon dosyasını actım içinde yönlendirme buldum bunlar install içindende Open1 = ConfReader_Lh.ARM926.CAB

[Windows Mobile for Automotive 5.2]
    Open1 = ConfReader_conv.ARM920.CAB

[Windows Mobile for Automotive 5.3]
    Open1 = ConfReader_conv.ARM920.CAB

adlı rar içindeki dosyalara yönleniyor bunları actım fakat dosyalara md5 şifre yapılmış ve dosya uzantıları bilinmiyor ben actım içine baktım php yapıp kapattım bunu derinlemesine inceleyip uygun porgramlarla degşirip yapacam fakat dosya türü bilinmedigi için biraz zor gibi

AOC CCC
    aoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adıyaman
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 0

Alıntı IVAA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende aracıma 7.0 sürümünü yükledim. bendeki Bue&me 2. jenerasyon Android telefonumda sesli arama yapamıyordum rehberi kopyalıyor ama isim söylediğimde aramıyordu. bu versiyonda düzelmiş artık söylediğim isimleri bulup arıyor.
    s.a bende de androidli telefon war samsung galaxy s4 ver 4.2.2 acaba 7.0 sürümde telefonda çalan zil sesi ile arabada çalan zil sesi aynımı yoksa arabada farklı zil sesimi çalıyor.

Anıl Egemen Doğan
    egeevo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 65

arakdaşlar merhaba, konu update konusu ama bir soru sormak istiyorum, bu eco drive olayını ben yapamadım, boş bir flash bellek takıyorum, araç eco drive active diyor, 4-5 gün sürüyorum, sonra pc ye bağlıyorum bu arada programda yüklü, ama hiç bir veriye ulaşamıyorum, en az 5 gün araç sürün vs diyor, bu bir hata mı yoksa ben yanlış bir şey mi yapıyorum??
    Punto 1.4 S&S Lounge Skydom+ESP Paketi+Sport Kit

Evren .
    Evren_c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 403

Alıntı egeevo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arakdaşlar merhaba, konu update konusu ama bir soru sormak istiyorum, bu eco drive olayını ben yapamadım, boş bir flash bellek takıyorum, araç eco drive active diyor, 4-5 gün sürüyorum, sonra pc ye bağlıyorum bu arada programda yüklü, ama hiç bir veriye ulaşamıyorum, en az 5 gün araç sürün vs diyor, bu bir hata mı yoksa ben yanlış bir şey mi yapıyorum??
    Araca önceden EcoDrive'ı kurdunuz o zaman değil mi? Flash diski tekrar formatlamayı deneyin olmazsa. Tam hatırlamıyorum ama sanırım Fat32 olacak şekilde formatlamıştım ben. Bir süre kullandım EcoDrive'ı, güzel istatistikler tutuyor ama bazen Blue&Me kilitleniyor, telefonla bağlantısı kesiliyordu. O yüzden pasif hale getirdim.

alp ergün
    Nereden
    Karabük
    Rengi
    Beyaz

Alıntı egeevo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pc'ye kurduğunuz eco drive programında ilk kurulum sırasında USB disk ister o sırada diski takmadıysanız USB disk'e programı atmamış olursunuz diskin formatlı olmasına gerek yok, ben hem müzik dosyalarını hemde eco drive ı aynı diskte kullanıyorum sorun olmuyor. Sonrasında bence en az 1 hafta kullanın ardından verileri incelemek için diski takın. Arkadaşların dediği gibi sadece istatistik bilgisi veriyor çok önemli birşey değil ben sadece ekranda eco drive açık yazını görünce hoşuma gittiği için kullanıyorum

Bu arada 7.0 update yapınca bile hala fiatın kendi zil sesi bluetooth dan geliyor yani telefondaki zil sesi ile eşleşmiyor...

Evren .
    Evren_c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 403

Ben henüz güncellemeyi yapmadım. Arabam iPhone ile eşleşmiş durumda ve telefonun kendi zil sesi çalıyor. Hatta kişiye göre atanan zil sesleri de düzgün çalıyor. Not olarak belirtmek istedim

Bununla birlikte telefonumda iş yerime ait email hesabımı da kullanıyorum ve telefon rehberim iş yerimin exchange sunucusuyla eşleşmiş durumda, yani özel rehberim dışında işle alakalı yüzlerce insan da kayıtlı. Arabadan rehbere girdiğimde bunlar da çıkıyor, aradığım kişiyi bulmakta zorlanıyorum.

Murat D
    IVAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Karaman
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    52 FL
    Edilen teşekkür: 110

Alıntı aoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    s.a bende de androidli telefon war samsung galaxy s4 ver 4.2.2 acaba 7.0 sürümde telefonda çalan zil sesi ile arabada çalan zil sesi aynımı yoksa arabada farklı zil sesimi çalıyor.
    A.S. bende normal aracın o gıcık dilidilidili melodisi çalıyor.

CEM ŞAHİN
    sahincem2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 9

Standart Ce: Blue&Me Update 7.0

blue&me ile bluetooth üzerinden konusurken sesim karşıya çok kaliteli gitmiyor...kimle konuşsam sesin az geliyor diyor...sizlerde de böyle bir sıkıntı var mı _?
    Kontrolsüz güç, güç değildir !

şükrü t
    punto57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 61

yok

CEM ŞAHİN
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Evo Gri

sizce güncellemem mi gerekiyor ?

CEM ŞAHİN
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Evo Gri

Dün güncelleme yaptım v9'a sorun çözüldü

Zafer Han
    Ezeldenberi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Plaka
    Evo 1.3 ss 75bg
    Edilen teşekkür: 617

Standart Cevap: Blue&Me Update 7.0

Alıntı frowot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Selamlar,

Az önce Blue&Me 7.0 güncelleştirmesini yaptım, nasıl yaptığımı kısaca özetlersem.
    Öncelikle https://www.blueandme.net/blueandme/...port/download/ sitesine girip " How to downloads the update" linkine tıklayıp açılan pencerede "Start Download" içerisinde Download File diyip 1.5MB lık BlueMeConfigurator.zip dosyasını indirdim FAT32 Formatında olan içi boş usb belleğime indirmiş olduğum zip içeriğini kopyaladım, USB belleği arabaya takıp anahtarı MAR pozizyonuna getirdim Ekranda GÜNCELLENİYOR mesajı ve sesli uyarısı geldi yaklaşık 30-40saniye sonra GÜNCELLEME TAMAMLANDI mesajı aldım arac kontağını kapatıp usb yi bilgisayara bagladım USB belleğin içerisine BMConf.xml isimli dosya yaratılmıştı bu dosyayı az once BlueMeConfigurator.zip dosyasını indirdiğimiz yerde bulunan UPLOAD FILE butonuna tıklayıp dosyayı upload ettim upload sonrası Aggiornamento_BlueMe_13_6_TR_A.zip isimli 32.5MB boyutundaki bir dosyayı otomatik indirmeye başladım bu dosya içeriğini zipi açtıktan sonra telrardan formatlamış olduğum usb içerisine attım ve yine aynı şekil usb yi baglayıp kontağı MAR konuna getirdim ve bir kaç dk bekledikten sonra güncelleme yapıldı.
    2. Indirdiğim dosyada guncelleme yaparken biraz uzun sürdü ve ekranda mesaj kayboldu menu ve blue me tuşlarına bastım cihaz rusca konuştu biraz daha bekledikten sonra tamamlandı mesajı alarak işlemi bitirdim, zaten indireceğiniz dosyalardaki kurulum talimatlarına bakarakta çok kolay bir şekilde guncelleme yapabilirsiniz.
    teşekkürler.

Zafer Han
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Plaka
    Evo 1.3 ss 75bg

Arkadaşlar blue&me yanlış versiyon yükledim, usb 10 hatası, sesli komut çalışmıyor, telefon eşleşmesi yapılamıyor, radyo oto aramada iki kanal buluyor, dil italyanca oldu.
    Şimdi blue&me güncellemesi yapacak arkadaşlardan ricam, aux, usb girişi olan blue&me ön yazılım yükleme sonucu oluşan " BMConf.xml " dosyası lazım, bana özelden gönderebilirseniz sevinirim.

Zafer Han
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Plaka
    Evo 1.3 ss 75bg

Işlem tamam sorunu çözdüm, türkçe dil yazılım güncellemesi yüklendikten sonra herhangi bir sorun kalmadı.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123