20 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Start stop

KADİR CAN BİLGİÇ
    kace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Denizli
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    20 ANA 89
    Edilen teşekkür: 20

Standart Start stop

Arkadaşlar s&s ıcın servısten dedılerkı body computer değicek ve 1000 tl para istediler garanti devam ettgı halde xenondan dolayı dediler bana fakat şöyle bişi daha var xenon takarken sorun olmaz demi olucaksa takmim dedim tak demişlerdi sizce nasıl bir yol izlemelıyım?
    Konu kadir07 tarafından (10/07/2013 Saat 15:38 ) değiştirilmiştir. Sebep: başlıklarda ilk harf büyük olmalı...

Oğuzhan Mungan
    Ozzy3327 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 63

xenonu yetkili serviste taktırdıysanız sorun olmaz,garanti kapsamında yapılması lazım.dışarda taktırdıysanız xenonu söküp orijinal farları takın,farklı bir yetkili servise gösterip tekrar arıza teşhisi yaptırın ve garantiden değişmesini talep edin.

benimde bir önceki linea aracımda xenon far yağmur sensörü ve blue&me yi bozuyodu

KADİR CAN BİLGİÇ
    Nereden
    Denizli
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    20 ANA 89

Alıntı Ozzy3327 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    xenonu yetkili serviste taktırdıysanız sorun olmaz,garanti kapsamında yapılması lazım.dışarda taktırdıysanız xenonu söküp orijinal farları takın,farklı bir yetkili servise gösterip tekrar arıza teşhisi yaptırın ve garantiden değişmesini talep edin.

benimde bir önceki linea aracımda xenon far yağmur sensörü ve blue&me yi bozuyodu
    eyv abi baska servise gitsem örnegin aydına atıyorum garanti kapsamı orası içinde gecerlimi?

umut saygın
    umutsaygin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 34

servisten servise değişir kimi servis xenonları takmayabilir tabi bu düşük ihtimal. siz farları orjinal yapın başka bir servise gidin garantiden yaparlar. . benimde s&s arızası vermişti araba 3 aylıkken servis garantiden bişiler değiştirdi sonra halloldu. sizde s&s ta ne gibi bir arıza ya da hata ,durum mevcut?

yusuf akkaya
    yusuf28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 43

Ya ne alakası var sacmalamyın o servıse sunu dıyın tamam yazılı bana ver kardesım zenon dan oldugunu ben sızı sıkayet edıp servısınızı kapatıcam dıyın bak bakalım naısl yapıyorlar zenon dan bozulmaz bıraz lutfen dıkkatlı olun sızı kandırmalarınza ızın vermeyın

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

mehmet şentürk
    henky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Kar Beyaz
    Plaka
    16 nl
    Edilen teşekkür: 114

Bende aracı sıfır aldım anında gıdıp ses sistemi baglattım.benim s&s da giderse vay halimize
    1.3 Mjet 95 hp Lounge Esp+S&S+Skydome+Karbeyaz

Serhat T.
    Seronet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 132

Özellikle ayrı hat çekilmeyen 50-150 liralık Xenon'lar çok ciddi arızalara sebebiyet veriyor. En uygunu hiç takılmaması ama ille takılacaksa ayrı hat çekilmesi lazım.

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

KADİR CAN BİLGİÇ
    Nereden
    Denizli
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    20 ANA 89

Alıntı henky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende aracı sıfır aldım anında gıdıp ses sistemi baglattım.benim s&s da giderse vay halimize
    inş sorun cıkmaz

KADİR CAN BİLGİÇ
    Nereden
    Denizli
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    20 ANA 89

Alıntı yusuf28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya ne alakası var sacmalamyın o servıse sunu dıyın tamam yazılı bana ver kardesım zenon dan oldugunu ben sızı sıkayet edıp servısınızı kapatıcam dıyın bak bakalım naısl yapıyorlar zenon dan bozulmaz bıraz lutfen dıkkatlı olun sızı kandırmalarınza ızın vermeyın
    bunu deneyeyim bakalım eyvallah

KADİR CAN BİLGİÇ
    Nereden
    Denizli
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    20 ANA 89

Alıntı umutsaygin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    servisten servise değişir kimi servis xenonları takmayabilir tabi bu düşük ihtimal. siz farları orjinal yapın başka bir servise gidin garantiden yaparlar. . benimde s&s arızası vermişti araba 3 aylıkken servis garantiden bişiler değiştirdi sonra halloldu. sizde s&s ta ne gibi bir arıza ya da hata ,durum mevcut?
    arac uyarı ısıgı yakıo ve strt stop devreden cıkyo tek sıkıntı bu.benim bilğim yanı

Osman KOCA
    cezalandirici083454 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34GZ2403
    Edilen teşekkür: 18

Bu sorun benimde başıma geldi sonra düzeldi ama dikkatli ol kardeş servislere pek güvenemiyorum.

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

KADİR CAN BİLGİÇ
    Nereden
    Denizli
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    20 ANA 89

Alıntı cezalandirici083454 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sorun benimde başıma geldi sonra düzeldi ama dikkatli ol kardeş servislere pek güvenemiyorum.
    aynen öyle bu heleki denizli yön otomtv ise lanet geldi

1452487545 2584741266
    207 RC Le Mans gurgocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 108

Alıntı kace Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar s&s ıcın servısten dedılerkı body computer değicek ve 1000 tl para istediler garanti devam ettgı halde xenondan dolayı dediler bana fakat şöyle bişi daha var xenon takarken sorun olmaz demi olucaksa takmim dedim tak demişlerdi sizce nasıl bir yol izlemelıyım?
    S&S arıza ışığı yakıyorsa ve kendiliğinden dsevreden çıkıyorsa, paneldeki S&S düğmesine bastığınızda düğme görevini yapmıyorsa (yani çalışmıyorsa) ve araca sonradan dışarıda Xenon bağlandı ise arıza sebebi %80 Xenon'dandır.

S&S merkesi akünün üzerinde olduğu için ve direk aküden xenonlara hat çekildiği için belirli bir süreden sonra arıza vermektedir. Aynı durum arkadaşımın başına geldi, çok gittik geldik çok araştırdık doğrudur yani. Buyüzden S&S 'lu modellere tavsiye edilmiyor xenon far. Bende taktırmamıştım farlara ..

Orjinal ampullerini tak ve servise git, araç garantili bakmakla yükümlüsünüz de. Hala bakamayız ve ücretli onarım yapmakta ısrar ediyorlarsa ordaki yetkili servis adı altında milleti sömürmeye çalışan kişiler sizde hemen ordan ayrılmadan Fiat Müşteri Hizmetleri'ni arayın durumu anlatın.

Kaba olucak ancak eşşek gibi bakıcaklar, garantili araca süresi bitene kadar para isteyemez hiçbir firma ve servis..

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

KADİR CAN BİLGİÇ
    Nereden
    Denizli
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    20 ANA 89

Alıntı gurgocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    S&S arıza ışığı yakıyorsa ve kendiliğinden dsevreden çıkıyorsa, paneldeki S&S düğmesine bastığınızda düğme görevini yapmıyorsa (yani çalışmıyorsa) ve araca sonradan dışarıda Xenon bağlandı ise arıza sebebi %80 Xenon'dandır.

S&S merkesi akünün üzerinde olduğu için ve direk aküden xenonlara hat çekildiği için belirli bir süreden sonra arıza vermektedir. Aynı durum arkadaşımın başına geldi, çok gittik geldik çok araştırdık doğrudur yani. Buyüzden S&S 'lu modellere tavsiye edilmiyor xenon far. Bende taktırmamıştım farlara ..

Orjinal ampullerini tak ve servise git, araç garantili bakmakla yükümlüsünüz de. Hala bakamayız ve ücretli onarım yapmakta ısrar ediyorlarsa ordaki yetkili servis adı altında milleti sömürmeye çalışan kişiler sizde hemen ordan ayrılmadan Fiat Müşteri Hizmetleri'ni arayın durumu anlatın.

Kaba olucak ancak eşşek gibi bakıcaklar, garantili araca süresi bitene kadar para isteyemez hiçbir firma ve servis..
    eyvallah ismail abi fakat simdi xenon vardı sen orjinal farları takp getrmişssin derlerse yine bakmıyoruz gibi bi duruma bağlarlarsa durumu ne yapabilirm? senden kaynaklı senin xennu söküp kendı farlrını takman garantye yenıden saglamaz dersekı? yani

1452487545 2584741266
    207 RC Le Mans gurgocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 108

eyvallah ismail abi fakat simdi xenon vardı sen orjinal farları takp getrmişssin derlerse yine bakmıyoruz gibi bi duruma bağlarlarsa durumu ne yapabilirm? senden kaynaklı senin xennu söküp kendı farlrını takman garantye yenıden saglamaz dersekı? yani
    Öyle bir şey derlerse sende aracı orjinal hale getirdim ve servise bırakıyorum de yeter. Servis bakım kağıdına yazarlar en fazla "sonradan xenon takılmıştır" diye..

Ama dediğim gibi müşteri hizmetlerini ara, bunu es geçme.

Garantili araç bakıcaklar kardeşim lamı cimi yok.

KADİR CAN BİLGİÇ
    Nereden
    Denizli
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    20 ANA 89

Alıntı gurgocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle bir şey derlerse sende aracı orjinal hale getirdim ve servise bırakıyorum de yeter. Servis bakım kağıdına yazarlar en fazla "sonradan xenon takılmıştır" diye..

Ama dediğim gibi müşteri hizmetlerini ara, bunu es geçme.

Garantili araç bakıcaklar kardeşim lamı cimi yok.
    tamam abicim cok saolsın

serkan dikici
    serkandikici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35 AV 8552
    Edilen teşekkür: 168

bence aynı servise gidip dil döküp sinir bozmaktansa tak orjinal farları hocam en yakındaki başka bi yetkili servise git s&s arızası veriyo de garantiden halletsinler. Fiat merkezi ararsanız ve xenon durumu konuşulursa başka bi serviste yaptırma ihtimalinizin de azalacağı düşoncesindeyim.. Dosya vb açarlarsa ve olumsuz sonuçlanırsa diyorum.. Başka servis muhtemelen xenon vs takıldı mı diye soracaktır yok her şey orjinal dersiniz olur biter
    M.K.ATATÜRK

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

KADİR CAN BİLGİÇ
    Nereden
    Denizli
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    20 ANA 89

Alıntı nserkandikici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence aynı servise gidip dil döküp sinir bozmaktansa tak orjinal farları hocam en yakındaki başka bi yetkili servise git s&s arızası veriyo de garantiden halletsinler. Fiat merkezi ararsanız ve xenon durumu konuşulursa başka bi serviste yaptırma ihtimalinizin de azalacağı düşoncesindeyim.. Dosya vb açarlarsa ve olumsuz sonuçlanırsa diyorum.. Başka servis muhtemelen xenon vs takıldı mı diye soracaktır yok her şey orjinal dersiniz olur biter
    eyv hocam

İsmail Fatih Alkan
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. atlatma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Karabük
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    78AK292
    Edilen teşekkür: 90

eğer xenon takılırken biryerleri kestilerse o kötü. diğer serviste anlar bişeyler olduğunu. genelde xenon ampulüne bağlı kabloları far arka kapağını keserek yerleştiriyorlar inşallah böle yapmamıştır senin xenonları takan kişi

bide eğer araçının servis kartına xenon yüzünden oldu yazdılarsa diğer servis te görür sorununu.

umut saygın
    umutsaygin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 34

arac uyarı ısıgı yakıo ve strt stop devreden cıkyo tek sıkıntı bu.benim bilğim yanı
    benimde aynen öyle olmuştu.ama benim araba herşeyiyle orjinal iken başıma gelmişti. .yanlış hatırlamıyorsam servis vitesten bir parça değiştirmişti. .kağıdını aradım ama bulamadım tam ne değiştirdiler bilemiyorum.

26. Bu mesaj için teşekkür edenler: