Sayfa 1/2 12 SonSon
31 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Ankara-Cruise Control

sevda bülbül
    adwes0689 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 9

Standart Ankara-Cruise Control

Merhaba arkadaşlar forumdaki yazıları inceledim ama istediğim sonuca ulaşamadığım için yeni bir konu açma gereği duydum. 2006 Model 1,3 multijet dynamic puntom var. Cruise Control taktırmak istiyorum. Birmot teknik servisine sordum takmadıklarını söylediler. Ankarada bunu takan varmı ? Şimdiden Teşekkür ederim

ahmt cihan ökke
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. ahmetcihanokke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    06 ac 3860
    Edilen teşekkür: 48

Kartas maltepe takiyor fiyati 450tl idi degismediyse

sevda bülbül
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Çok teşekkür ederim. Kartaş Otomotivi aradım güncel fiyatları 575 TL olarak değişmiş. İlgilenenlerin dikkatini çeker diye iliştiriyim dedim

4. Bu mesajı için 2 kişi adwes0689'ye teşekkür etti:

ahmt cihan ökke
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. ahmetcihanokke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    06 ac 3860
    Edilen teşekkür: 48

Alıntı adwes0689 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim. Kartaş Otomotivi aradım güncel fiyatları 575 TL olarak değişmiş. İlgilenenlerin dikkatini çeker diye iliştiriyim dedim
    Hmmm biraz fazla gibi sanki

sevda bülbül
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Evet bende altarnatif varsa diye araştırmadayım...

İsmail Fatih Alkan
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. atlatma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Karabük
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    78AK292
    Edilen teşekkür: 90

Bu forumda küstürülen bir arkadaşımız bunun teknik şeması dahil çizip forum ile paylaşmıştı. fakat bizde herzaman olan ahde vefa olmaması bu arkadaşımızı küstürdü.
    adam kola gerek olmadan işi çözdü ve planını buraya yazdı. ayrıca makine ile açılması gereken durumuda yanıma gelirseniz hemen hallederim diyerek yardımcı olmaya çalıştı.
    demek istiyorum ki 735521318 nolu ünite opar sitesinde 460.71 denmekte. Belki yanlış üniteye bakmışımdır ama arka cam sileceği ve cruise control olan tek bu var eper de.
    bu sana bana satış fiyatı bunu takmak işçiliği ve bilgisayar ile cc ye onay işlemi yapılacak sadece.

MURAT OZ
    muratxx5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 56

Devreleri ve nasıl yapılacağı ve kolsuz cruise olayını ilk defa burada onlar paylaşmadı. ilk önce olay nasıl yapılacağı bilinmediği için tekel vaziyette idi ve bu durumdan iki ilde yararlanıldı. Bazı püf noktalarda bilgilerinden (başka mevzularda da özelllikle ben) yararlanıldı. Emeklerine de çok teşekkürler Allah Razı olsun.
    Ama isterdim ki bu olayı çözmeden "kardeşim bu olay böyle yapılır. isterseniz yapın. ama yapamazsanız ben şu fiyata şurada yaparım."Forum ruhu bu olmalı. nasıl yapıldığı anlaşıldıktan sonra burada nasıl yapılacağının tekrar anlatılmasının hiç bir ehemmiyeti yok. (Sadece usta için demiyorum bunu. Keşke küsmeseydi de bilgilerinden daha fazla yararlansaydık.)

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Cem Doğu
    cemdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 510

abi konusunda beni biri bilgilendirse.kendisini tanımasam da çok severdim, engin bilgisi vardı...

11. Bu mesajı için 2 kişi cemdogu'ye teşekkür etti:

Ali T
    Veteriner Hekim alixxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 497

Alıntı muratxx5 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Devreleri ve nasıl yapılacağı ve kolsuz cruise olayını ilk defa burada onlar paylaşmadı. ilk önce olay nasıl yapılacağı bilinmediği için tekel vaziyette idi ve bu durumdan iki ilde yararlanıldı. Bazı püf noktalarda bilgilerinden (başka mevzularda da özelllikle ben) yararlanıldı. Emeklerine de çok teşekkürler Allah Razı olsun.
    Ama isterdim ki bu olayı çözmeden "kardeşim bu olay böyle yapılır. isterseniz yapın. ama yapamazsanız ben şu fiyata şurada yaparım."Forum ruhu bu olmalı. nasıl yapıldığı anlaşıldıktan sonra burada nasıl yapılacağının tekrar anlatılmasının hiç bir ehemmiyeti yok. (Sadece usta için demiyorum bunu. Keşke küsmeseydi de bilgilerinden daha fazla yararlansaydık.)
    Murat bey arkadaşımız sanırım benden bahsediyor Ama abinin, sizin bilgilerinizden istifade edenlerden biriside benim açıkçası ben sizin dediğiniz gibi yaptım forumdaki çoğu arkadaşa ücretsiz olarak yardım edeceğimi söylediğim halde 3-5 kişi haricinde kimse yardım istemedi açıkçası bende konumu sildim. DEvresini yaptım burada paylaştım. Forumda tonymontana ya malzeme ücretine ki bu 10 tl gibi bir rakam, halils2 nickli abime ve birkaç arkadaşa daha tamamen ücretsiz yardım ettim. Elazığdan Fatih beye kablomu göndererek ücretsiz yardım ettim gene mersinden Mehmet isimi arkadaşımıza kablomu gönderdim ve gerekli teknik yardımı iş çözülene kadar yaptım. Geçen haftalarda aydından bir arkadaşımıza kolunu taktım kablosunu çektim ve aktivasyonunu yaptım. Bunların hepsinden sadece tonymontanadan 10 tl malzeme ücreti aldım diğer arkadaşlara tamamen ücretsiz yardım ettim. Haricinde ücret talep ettiğim brisi varsa çıksın söylesin. Yani kolu ve tesisatı takıp aktivasyonuna 150-200 tl istenirken ben ücretsiz yaptım fakat ücretsiz yapmak ücretli yapmaktan daha az rabet görüyormuş bunu anladım. Ücretsiz olunca insanlar değer vermiyormuş.
    Alıntı cemdogu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi konusunda beni biri bilgilendirse.kendisini tanımasam da çok severdim, engin bilgisi vardı...
    abi bilgilerinden yararlandığım ve CC devresi konusunda benim bilgilerimden yararlanan bi abimiz sağolsun geçenlerde beni biraz üzdü ama sonradan bir arkadaşımıza olan mahçubiyetimi gidermemde tekrar sağolsun yardımcı oldu

13. Bu mesajı için 2 kişi alixxx'ye teşekkür etti:

Ali T
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Orleans Mavi

Merhaba arkadaşlar forumdaki yazıları inceledim ama istediğim sonuca ulaşamadığım için yeni bir konu açma gereği duydum. 2006 Model 1,3 multijet dynamic puntom var. Cruise Control taktırmak istiyorum. Birmot teknik servisine sordum takmadıklarını söylediler. Ankarada bunu takan varmı ? Şimdiden Teşekkür ederim
    otomativde parça 340 tl alıp kendiniz takabilirsiniz ya da taktırısınız forumda yakınlarda bir arkadaşımızda aktivasyonunu yapar oldu bitti. Zaten dinamiclerde tesisat var diye biliyorum.

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

MURAT OZ
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri

ali bey bu mesele karşılıklı yardımlaşmalar sonucu çözüldü. emeği geçen herkesden Allah razı olsun. sizin desteklerinizi zaten kabul etmeyen yoktur. Özel teşekkürü hak ediyorsunuz. zaten ben bu konuyu yabancı forumlarda dahi paylaşsam altına alixx'e teşekkürler diye yazıyorum her zaman özellikle buton olayında.
    (beni de kol ilandayken satın almak için aradı 3-4 kişi, telefonda nasıl yapıldığını tarif ettikten sonra kolu almaktan vazgeçtiler! hız sabitleyicili sinyal kolu alıp kendileri taktılar bu yüzden 3 ayda satamadım eski kolu )
    Belki de fazla yardımsever olmamak mı lazım bilemedim ki
    iki durum var ya forumda aktif olmayan birçok kişi konuyu takip edip işlemi yapıp yaptığını belirtmiyor ve paylaşıma teşekkür etmiyor ya da eskiden bu kadar meraklısı olan bu olaya kimse artık önem göstermiyor.
    Hayırlısı olsun... ben 1. şıkkın daha fazla olduğunu umarak elimden gelen yardımı esirgememe yönünde tercihimi yapıyorum. çünkü herhangi birisinin birşeyi başarmasının ardından gelen mutluluk tarif edilemez.
    Buna ortak olabilmek güzel birşey.

17. Bu mesajı için 2 kişi muratxx5'ye teşekkür etti:

sevda bülbül
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

ali çok teşekkür ederim en yakın zamanda uğrayacağım otomotive. Aktivasyonunu yapan forumda arkadaşlar varsa irtibata geçmek isterim. İlginizden ve bilgilerinizden dolayı bütün arkadaşlara teşekkür ederim...

Ali T
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Orleans Mavi

ali çok teşekkür ederim en yakın zamanda uğrayacağım otomotive. Aktivasyonunu yapan forumda arkadaşlar varsa irtibata geçmek isterim. İlginizden ve bilgilerinizden dolayı bütün arkadaşlara teşekkür ederim...
    Rica ederim ne demek şu linkten ulaşabilirsiniz konuşursanız ücretsiz kargo yaparlar sanırım ve forumda muratxx5 var bi mesaj atın belki yardımcı olur.

Fiat Grande Punto Linea Far Sinyal Ve Hız Sabitleme Kumanda Kolu

20. Bu mesaj için teşekkür edenler:

MURAT YILDIZ
    donjoanm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4

arkadaşlar ali bey gerçekten çok yardımcı oluyor.benim için nazilliden aydına kadar geldi ve Cruise Control taktı çokta güzel oldu.böyle kibar yardımsever bir insanla tanışmaktan çok memnun oldum.bir dost daha kazandım forum sayesinde.

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

eski puntocu yeni lineacı
    halils2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1276

Alıntı donjoanm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ali bey gerçekten çok yardımcı oluyor.benim için nazilliden aydına kadar geldi ve Cruise Control taktı çokta güzel oldu.böyle kibar yardımsever bir insanla tanışmaktan çok memnun oldum.bir dost daha kazandım forum sayesinde.
    ali iyidir sağolsun ben de onun yardımıyla takmıştım cc yi

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Cruise Control Ankarada Bizden Sorulur Sevda Gel Halledelim .. İrtibat 0312 394 15 10 - 0543 727 06 06 www.kemaloto.com
    Konu femoli tarafından (29/07/2013 Saat 10:13 ) değiştirilmiştir.

sevda bülbül
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

mehmet abi çok saol bende batıkentdeyim yakınım yani rahatsız ederim seni ozaman Diğer arkadaşlarada yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim ...

26. Bu mesaj için teşekkür edenler:

MURAT OZ
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri

Standart Ynt: Ankara-Cruise Control

kol taktiktan sonra iş aktiflestirmeye kalırsa ankaradakilere yardımcı olurum...

28. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Ali teşekkür ederim ilgi alakan için

30. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ramazan oktay
    ramazan oktay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 13

herkese merhaba önceki aracımda cruise control vardı ama şimdiki 1.4 fire active puntomda hız sabitleme yok. bende taktırmak istiyorum ama benm active aracıma takılırmı acaba bilgi verir misiniz bir de bunu taktırmanın araca bir zararı varmıdır bilgi verirseniz sevinirim...

32. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 1/2 12 SonSon