16 sonuçtan 1 ile 16 arası

Konu: Blue&me usb görmüyor.

ismail güler
    istugu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    35 HDD 04
    Edilen teşekkür: 34

Standart Blue&me usb görmüyor.

Merhabalar,
    Öncelikle uzun aradan sonra tekrar foruma döndüm. Herkese merhaba. Şimdi 2011 Bravo aldım. Fotolarını da yakında yükleyeceğim. Şöyle bir sorun yaşıyorum, yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum.
    USB'den flash bellek takarak müzik dinlemek istiyorum. Ancak taktığım flash bellekleri hiç görmüyor. Ancak şöyle bir ilgin durum da var, cep telefonumu harici disk gibi bağladığımda onu görüyor ve ondaki müzikleri çalıyor. Ama diğer bellekleri hiçbir şekilde görmüyor, hiçbir tepki vermiyor. Bu arada yaptığım yada yapmaya çalıştığım ve geçirdiğim aşamaları anlatırsam sanırım faydası olacaktır.
    Başka usb ler denedim. Başka araçta çalanlar da benim araçta çalmadı.
    Usb leri fat, fat32, ntfs, exfat formatlarında denedim. Ama hiçbir sonuç vermedi. Google amcaya sordum oda çare olmadı. Bugün servise gittim, onlarda çalıştıramadı. Şimdi İstanbul ile görüşüp gerekirse tüm mekanizmayı söküp İstanbula göndereceklerini söylediler. Ben sökülmeden çözüm bulmaya çalışıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

mp3 leri dosya dosya ayırmadan atıyorsunuz değil mi?
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

mfgunes
    Ziyaretçi mfgunes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bence güncelleme ypmk lzm

ismail güler
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    35 HDD 04

Hem klasör halinde attım, ayrıca direk klasörsüz direk attım ama malesef yine olmadı.
    Ayrıca güncelleme dosyalarını flash belleğe attım ama onu da görmedi.
    Birde şunu soracağım 2011 bravo blue and me 1.versiyon mu 2. versiyon mu.

Ziya ziya
    arenas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 346

Standart Blue&me usb görmüyor.

Flash diskin dosya formatını fat32 ya da ntfs olarak değiştirip tekrar denemekte fayda var

Yusuf I
    yusuffffff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 2

bilgisayarımdan flash diske sağ tıklayıp biçimlendi deyin, orada fat32 dosya sistemi şeklinde biçimlendirin sonra istediğinizi atın deneyin, çalışmazsa emin olmak farklı bir flash bellek ile tekrar deneyin. Hala olmuyorsa servise gösterin derim.

engin kavraloğlu
    ...Makinist... segin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    35 DA 2407
    Edilen teşekkür: 344

konusu açılmışken sorayım arkadaşlar Blue&me nin son güncelinde sadece lphone için blutooth tan şarkı dinleme olayı var diyorlar bilgisi olan varmı ?
    1.3 DYNMC 5K. METALİK BEYAZ AS.KT. - Hİ-Fİ - SKY-DOME - FR.KT. ABARTH I SPOİLER

Evren .
    Evren_c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 403

Bence blue&me'yi söktürmeden evvel resmi web sitesinden en son güncellemeyi indirip telefonunuz vasıtasıyla arabaya atıp bir de öyle deneyin. Yine olmazsa servise gidersiniz. Ama telefonunuzu görüp diğer usb diskleri görmemesi enteresan olmuş :/

Alıntı segin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konusu açılmışken sorayım arkadaşlar Blue&me nin son güncelinde sadece lphone için blutooth tan şarkı dinleme olayı var diyorlar bilgisi olan varmı ?
    Benim araçtaki hangi versiyon bilmiyorum ama geçenlerde tesadüfen iphone ile kaydettiğim bir sesi eşime dinletirken blue&me'ye verdi sesi ama mp3 çalarken sesi arabaya aktarmıyor. Müsait bir zamanda kurcalayıp çözmeye çalışırım. Eğer aktarılabiliyorsa telefonla internet radyosu açıp blue&me üzerinden ses alabiliriz diye düşünüyorum. Harika olur.

ismail güler
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    35 HDD 04

Merhabalar, serviste uzun uğraşlar sonucu usb giriş yeri söküldü ve başka bir tane takıldı ve normal çalıştı. Şimdi usb girişinin siparişini verdiler bekliyoruz. Ancak ilginç olan şey, şimdi çalışıyor. Yani sökülüp takıldıktan sonra (benim aracın parçası tekrar takıldıktan sonra) şimdi sorunsuz çalışıyor. Ancak servis yinede parçayı değiştirecek bir daha aynı sorunu yaşamamak adına. Sonuç olarak çözüm bulunuyor ama sorunun nerden kaynaklandığı hala belli değil.

Ümit AKDENİZ
    lektonstar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888
    Edilen teşekkür: 454

Alıntı istugu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, serviste uzun uğraşlar sonucu usb giriş yeri söküldü ve başka bir tane takıldı ve normal çalıştı. Şimdi usb girişinin siparişini verdiler bekliyoruz. Ancak ilginç olan şey, şimdi çalışıyor. Yani sökülüp takıldıktan sonra (benim aracın parçası tekrar takıldıktan sonra) şimdi sorunsuz çalışıyor. Ancak servis yinede parçayı değiştirecek bir daha aynı sorunu yaşamamak adına. Sonuç olarak çözüm bulunuyor ama sorunun nerden kaynaklandığı hala belli değil.
    Belki de bağlantılarında bi sorun vardı. Geri takıldığında temassızlık giderilmiş olabilir.
    SENİ ÇOK SEVİYORUM ÇANAKKALE !

Uğur Karadeniz
    Karadeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Rengi
    Yok
    Plaka
    45
    Edilen teşekkür: 1

Standart Cevap: Blue&me usb görmüyor.

Arkadaşlar yapamayan varsa benimle iletişime geçsin.

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

oktay okur
    oktay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 0

kardeşim bende aynı sorun mevcut ne yapmalıyım

tab tab
    tab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 52

Geçen yıl en son güncellemeyi yaptıktan sonra akıllı telefonlardaki 'medya dosyaları aktarıyor' seçerseniz telefondaki müzik sayısına göre değişen zamanda müzik parçaları çalıöaya başlıyor.(müzik sistemi kapalı iken bile başlıyor)

Uğur Karadeniz
    Karadeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Rengi
    Yok
    Plaka
    45
    Edilen teşekkür: 1

S.a kardeşim ilk olarak flash bellek i PC de fat32 bicimlendiriyoruz. Sonra blume.net sitesine girmelisin burdan download bölümüne gelip arabanın modelini yılını vs giriyoruz ve 3-4 mblik bir dosya indirilecek sonra bu dosyayı PC atıp rar. dan çıkar flash bellek e at sonra araba kapalıyken flash bellek i tak kontağı marş konuma çevir direk USB görüp yüklemeye başlayacaktır sonra yükleme tamamlandı komutu gelene kadar yada ekranda bu yazı gelene kadar bekle yükleme tamamlandı yazısı yada komutu gelince flash ı çıkar araban flashin içine senin yüklediğin dosyadan farklı kilobaytlik bir dosya yükleyecek bu dosyayı blume sitesine girerek uptade bölümünden dosya yi senden göstermeniz isteyecek bu kilobaytlik dosyayı oraya yükleyip enterliyoruz sonra iki tane uptade dosyası gelecek ilkini değilde alttaki update i yükle bende üsteki yani yeni sürüm çalışmadı arabam Linea 2007 dynamic yinede yapamazsan arabanın modelini markasını tel.nonu yaz sana yardımcı olmaya çalışırım kardeşim.

Ümit TÜRKER
    fencolic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 93

Blue&Me ile android cep telefonundaki müzikleri arabanın teybinden dinleyebiliyor muyuz?

ASUS_A007 cihazımdan gönderildi
    biR derdiM vaR biN dermanA değişmeM

SADIK AYDOĞDU
    infinity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

aynı sorun bende de var en son bir işim vardı akünün kutup başlarını söküp takmıştım ondan sebep mi oldu acaba...