Sayfa 1/2 12 SonSon
26 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Aırbag arızası servis fiyatı

halil özçelik
    ᵀᴵᴾᴼ♥ᴳᴿᴬᴻᴰᴲ ᴾᵁᴻᵀᴼ♥ᴮᴿᴬᵂᴼ ligdevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    16 Z 5982
    Edilen teşekkür: 110

Standart Aırbag arızası servis fiyatı

Arkadaşlar aracımın aırbag lambası yandığı için bugün bursa teknomak servisine gittim arıza kontrolü için arıza tespitine 38 tl para aldılar, arızaya gelince de makinaya bağladılar ve sinyal kolunun komple değişmesi gerektiğini söylediler, bu kolun içinde aırbag körüğü varmış ve bu parça bozulmuş kol komple değişmesi gerekiyomuş yani kredi kartına 500 tl nakitede 450 tl olur dediler bende vazgeçtim yaptırmadım bana çok geldi . sinyal koluyla ne alakası varki. sizce fiyat doğrumudur. vakit buluncada beşyol civarındaki aırbag cılara soracam. çoğu kişi koltuğun altındaki fişlerdendir diyo. sizin düşünceleriniz nedir...
    Konu Scottie tarafından (08/07/2012 Saat 17:32 ) değiştirilmiştir. Sebep: yazı stili değiştirildi..

barış unye
    İl Başkan (Iğdır) barisunye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Iğdır
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 83

bu sorunun devamı kornanın çalışmaması teyp kontrol tuşlarının çalışmaması...bendede sadece aırbag ışığı yanmıstı değişmişti......fıyat ozamanlar 400 tl cıvarıydı 450 olması normal.....puntonun kronık sorunu bu......tamırat yerıne değişim sağlam olur...

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

Ne gerek var. Bence o sekilde binin

halil özçelik
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    16 Z 5982

Alıntı barisunye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu sorunun devamı kornanın çalışmaması teyp kontrol tuşlarının çalışmaması...bendede sadece aırbag ışığı yanmıstı değişmişti......fıyat ozamanlar 400 tl cıvarıydı 450 olması normal.....puntonun kronık sorunu bu......tamırat yerıne değişim sağlam olur...
    200-250 tlye tamamda 450 biraz fazla gibi teyp kontrolünü falan geçtim Allah göstermesin kaza anında can kurtaracak bi aksam aırbag, yaptırmadanda olmaz. Hocam sizedemi sinyal kolu aırbag körüğü arızası dediler. aırbagcılar halledebilirmi acaba ?
    Konu Scottie tarafından (08/07/2012 Saat 17:30 ) değiştirilmiştir. Sebep: yazı stili değiştirildi..

mustafa çakır
    puntohastasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6

460 tl bayıldım 15 gün önce... arkadaşların dediği gibi korna gidiyor teyp tuşları çalışmıyor sinyal kolundan sorun dışarda 100-150 liraya yapıyolar ama sorun tekrarlıyor 1 ay sonra... serviste yaptırman mantıklı... bide bu sorun kronik olmaya başladı forumda çok kişinin başına gelmiş bir sorun

Tamer ÜNAL
    lanuremat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 3

Alıntı pdr42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    korna da gidince gerek oluyor

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

Alıntı pdr42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaza anında airbag açılmayacak...Daha önemli birşey olamaz sanırım...
    Keyif BMW'Dir...

ertuğrul grgn
    guguk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 5

Bende korna çalışmamaya başladı dünde airbag arızası dedi kaçtı 500 tl desene bu arıza nasıl oluyor acaba neden kaynaklıdır

O Ç
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Ziyaretçi049 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07 NOC 90
    Edilen teşekkür: 265

https://forum.grandepuntotr.com/serv...tml#post743486
    bu başlığa tıkla yardımcı olalım birbirimize
    Bizde'de aynı sorun var ve bu kronik sorun neden para verip yaptırtalımki?
    Hep birlikte müşteri hizmetlerini ararsak bu hatalarınıda kabul edip kendileri üstleneceklerdir

METİN BAKKAL
    fatih5533 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 21

Dikkat

Alıntı ligdevi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar aracımın aırbag lambası yandığı için bugün bursa teknomak servisine gittim arıza kontrolü için arıza tespitine 38 tl para aldılar, arızaya gelince de makinaya bağladılar ve sinyal kolunun komple değişmesi gerektiğini söylediler, bu kolun içinde aırbag körüğü varmış ve bu parça bozulmuş kol komple değişmesi gerekiyomuş yani kredi kartına 500 tl nakitede 450 tl olur dediler bende vazgeçtim yaptırmadım bana çok geldi . Sinyal koluyla ne alakası varki. Sizce fiyat doğrumudur. Vakit buluncada beşyol civarındaki aırbag cılara soracam. çoğu kişi koltuğun altındaki fişlerdendir diyo. Sizin düşünceleriniz nedir...
    kardeş bak beni iyi dinle;
    aynı şey benim başıma geldi... Airbag arızası için direksiyon altındaki sinyal kolunun bağlı olduğu plastik aksam tamamen değişiyor...bunun servisteki değişim maliyeti 450-500 tl arasında.

Bu plastik kutunun içinde 6-7 adet sıralı kablo koli bandı tarzında bu plastik kutunun içinde sarılı duruyor.bu sargıya airbag sargısı deniyor.bu sargıdaki kablolar koptuğu zaman.air bag arıza veriyor.bazen birden fazla kablo koparsa direksiyon üstündeki kumandalar ve kornan çalışmaz....

Bu arıza plastik kutunun içindeki o kablonun hassas bir şekilde yeniden lehimlenmesi ile düzeliyor... Servis arızalı parça onarmaz.direk değişim yapar...

Beşyolda terminale gidiş istikametinde bi yan yol var... O yan yola gir.üst geçitin dibinde küskün oto var..bu adam bu işin ehlidir... Sana 200 tl gibi bi rakam çıkacak...ben bu adama yaptırdım...

Hatta bu adama yaptırmadan önce gene beşyolda can airbag diye biyere gittim ..arızayı yapamadığı gibi sinyal kolumuda bozdu..sinyalim şimdi kendi kendine geri atmıyor...

Unutma küskün oto...
    Işin rast gitsin geçmiş olsun....
    Vatan ne Türkiyedir Türklere Ne de Türkistan Vatan ebed ve Müebbet bir ülkedir Turan ...

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

halil özçelik
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    16 Z 5982

Alıntı fatih5533 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş bak beni iyi dinle;
    aynı şey benim başıma geldi... Airbag arızası için direksiyon altındaki sinyal kolunun bağlı olduğu plastik aksam tamamen değişiyor...bunun servisteki değişim maliyeti 450-500 tl arasında.

Bu plastik kutunun içinde 6-7 adet sıralı kablo koli bandı tarzında bu plastik kutunun içinde sarılı duruyor.bu sargıya airbag sargısı deniyor.bu sargıdaki kablolar koptuğu zaman.air bag arıza veriyor.bazen birden fazla kablo koparsa direksiyon üstündeki kumandalar ve kornan çalışmaz....

Bu arıza plastik kutunun içindeki o kablonun hassas bir şekilde yeniden lehimlenmesi ile düzeliyor... Servis arızalı parça onarmaz.direk değişim yapar...

Beşyolda terminale gidiş istikametinde bi yan yol var... O yan yola gir.üst geçitin dibinde küskün oto var..bu adam bu işin ehlidir... Sana 200 tl gibi bi rakam çıkacak...ben bu adama yaptırdım...

Hatta bu adama yaptırmadan önce gene beşyolda can airbag diye biyere gittim ..arızayı yapamadığı gibi sinyal kolumuda bozdu..sinyalim şimdi kendi kendine geri atmıyor...

Unutma küskün oto...
    Işin rast gitsin geçmiş olsun....
    eyvallah dostum, önerin için sağol. beşyol üstgeçidinde sanırım ..

O Ç
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Ziyaretçi049 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07 NOC 90
    Edilen teşekkür: 265

Alıntı ligdevi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eyvallah dostum, önerin için sağol. beşyol üstgeçidinde sanırım ..
    Arkadaşım kendiniz tamir ettirmek için uğraşmayın arayın müşteri hizmetlerini kronik bir sorun bu neden biz ücret ödeyip yaptırtıyoruz Allah aşkına?

Herkes kendisi yaptırttığı için adamlara şikayet gitmediği için rahatlar, arayın iyi niyet garantisi kapsamında yapılmasını istiyorum deyin.

halil özçelik
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    16 Z 5982

Alıntı ShaRLooT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım kendiniz tamir ettirmek için uğraşmayın arayın müşteri hizmetlerini kronik bir sorun bu neden biz ücret ödeyip yaptırtıyoruz Allah aşkına?

Herkes kendisi yaptırttığı için adamlara şikayet gitmediği için rahatlar, arayın iyi niyet garantisi kapsamında yapılmasını istiyorum deyin.
    daha önce arayıp söyledim ama nafile, "araç garanti kapsamında değil, yapacak birşeyimiz yok" deyip işin içinden sıyrılıyolar . En iyisi küskün otoya gidip halletmek ve direksiyonu daha yumuşak kullanmak

orkun krc
    orkun09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 97

bende yenilettim parçayı 450 TL parça ücreti var. İşçilik kaç olur bilmem.
    BLUE FROG

ERGİN ÜNSALAN
    karargah26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Edilen teşekkür: 30

Ben bir hafta önce iscilik dahil 560 a yaptirdim

gunay konter
    gunay1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 20

bu sorunda kronik galiba herkezin basina geliyo sirayla.

hakan kart
    hakank34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 7

bence mahkemelik bir arıza ..

Yigit Elibol
    ygttt54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    54 YE 047
    Edilen teşekkür: 48

arkadaşlar araçlarınızın modellleri nedir kronik ne sorun varsa yaşadım ama bunu hiç yaşamadım 2006 model

halil özçelik
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    16 Z 5982

2006 model

burak yolcu
    yolcu2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 10

Yahu birisi bir konu açıyor arabanın şuyu bozuldu diye herkez oraya koşuyor benimkide bozuldu diye. Valla korkuyorum artık arabamdan yarın pazara çıkartacağım bi kızgınlıkla, bende olmayan arızalar ama olmayacak anlamınada gelmez, bide arabam 2006 model iyimi (en riskli model yılı).

Sayfa 1/2 12 SonSon