Sayfa 1/6 12345 ... SonSon
101 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Bebek arabası ve punto bagaj hacmi

Ali Can
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. rbcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    07AAL45
    Edilen teşekkür: 421

Standart Bebek arabası ve punto bagaj hacmi

arkadaşlar yeni doğacak olan kızımız için bebek arabası almayı düşünüyorum puntonun bagaj hacmi belli siz hangi bebek arabasını kullanıyorsunuz

şu modeli kullanan arkadaş varmı aranızda videonun sonunda katlanmasını gösteriyor sanıraım bizim puntonun bagajına sığar

Hauck Malibu Pushchair - Kiddicare - YouTube

adı soyadı
    demirçekirdek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yurtdışı
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 8

tekerlekler de katlansa güzel bir bebek arabası. ben baston bebek arabasını tavsiye ederim

Ali Can
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. rbcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    07AAL45

bastonlar çok telmaşa geliyor hocam sanki 2 3 yaş için gibi yeni doğan için ana kucağında taşınmasını istiyorum özellikle çocuğun anneye dönük olması önemli benim için buda ya çift taraflı arabalarda yada annakucağı olan modellerde oluyor sanırım.

Ziyaretci036
    Ziyaretçi Ziyaretci036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı rbcn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yeni doğacak olan kızımız için bebek arabası almayı düşünüyorum puntonun bagaj hacmi belli siz hangi bebek arabasını kullanıyorsunuz

şu modeli kullanan arkadaş varmı aranızda videonun sonunda katlanmasını gösteriyor sanıraım bizim puntonun bagajına sığar

Hauck Malibu Pushchair - Kiddicare - YouTube

Hocam hayirli olsun oncelikle. Bana sorarsan linea al bagaja salincak kur. Yayla gibi araba

Ali Can
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    07AAL45

Alıntı mrtgokdepe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam hayirli olsun oncelikle. Bana sorarsan linea al bagaja salincak kur. Yayla gibi araba
    yok hocam ya linea alacağım son araç çok tipsiz bence

sedan alacak olsam opel astra alırdım 1.3 dizel 90 hp 6 ileri olan

Ziyaretci036
    Ziyaretçi Ziyaretci036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı rbcn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok hocam ya linea alacağım son araç çok tipsiz bence

sedan alacak olsam opel astra alırdım 1.3 dizel 90 hp 6 ileri olan
    İmkan varsa tabiki opel derim

orkun krc
    orkun09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 97

Ben buna benzer modelleri mağazalarda katlatarak kontrol ettim. Büyük gibi görünselerde katlandığında çift yönlülerden daha az yer kaplıyor. Ama gözle görmekte fayda var. Ben birkaç iyi marka olan mağazayı gezip kendim test etmiştim. Sonrada internetten siparişle ucuza aldım
    BLUE FROG

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

kraft twist modelini öneririm.. bende internetten ucuza aldım... piyasada çok araştırdım... 1200 tl... 1150 tl arası fiyat verdiler... ben 739 tl ye 8 taksitle aldım... e-bebek. com takip edersen günlük indirimler oluyor.... siyah renk tercih ettim.. katlanınca puntonun bagajına sığar... yanında da boşluk kalır... hemen hemen yukarıdaki gibi oluyor...
    Konu Scottie tarafından (27/03/2012 Saat 20:13 ) değiştirilmiştir.

Ali Can
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    07AAL45

Alıntı Scottie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kraft twist modelini öneririm.. bende internetten ucuza aldım... piyasada çok araştırdım... 1200 tl... 1150 tl arası fiyat verdiler... ben 739 tl ye 8 taksitle aldım... e-bebek. com takip edersen günlük indirimler oluyor.... siyah renk tercih ettim.. katlanınca puntonun bagajına sığar... yanında da boşluk kalır... hemen hemen yukarıdaki gibi oluyor...
    usta 739 nereden aldınız 1100 gibi fiyatı var sanalpazarda en ucuz veren 820 e veriyor hauck 600 tl ye geliyor hediye çeki ile fiyat ve kalite olarak beni cezbetti birde katlanması hosuma gitti puntonun bagajına rahat sığar gibi

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

ben e-bebek.com ' dan aldım... aynı zamanda 100 tl lik de hediye çeki aldım araba 639 a geldi...

Serhat Karadağ
    srkaradag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 120

COMFY SPRİNG-SİYAH - Ürün Kategorileri
    bagaja bununla birlikte iki küçük veya bir büyük valiz sığmakta, benim bagajda hep duruyor fiyatıda makul.
    ancak travel sistem bebek oto koltuğu uyumlu modellerde yine bu şekilde katlananlar var,zaten bakmışsınızdır, fiyatlar biraz tuzlu...
    Umarım gönlünüze göre bir model bulursunuz.
    son olarak alırken bebek otokoltuklarının kumaşına dikkat edin çocuk su içinde kalmasın.
    Konu srkaradag tarafından (27/03/2012 Saat 21:50 ) değiştirilmiştir.

Sinan UZUN
    Yüksek Lisans sinanuzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    yok
    Edilen teşekkür: 89

merhaba bende yeni aldım chicco nun bebek arabası 300 TL ye aldık arabanın arkasında duruyo. Aracın arkasına seyyar parça halinde toplandığıdna sallanan birde beşikte koydum bagaj doldu. Herkes arabayı almadan önce sedan bir araba al diyordu şimdi nden böyle dediklerini daha iyi anlıyorum

Serhan ÖZKAYA
    GooSe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 39

Pierre Cardin in bebk arabsı sığyor ama biraz zorlama gerekiyor bide bagajı batırıyorsun bide çanta dahi koyacak yeri kalmıyor.

engin kavraloğlu
    ...Makinist... segin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    35 DA 2407
    Edilen teşekkür: 344

öncelikle hayırlısı olsun.
    trio living romantic chicco - YouTube
    burdaki arabaya bir bakın derim ben de sizinle aynı durumdayım çok araştırdım bizim araçlar için en mantıklısı bu gibi... neden dersen katlanmış hali var vidyoda, bir de katlanırken içindeki parçanın olmadıgını düşün. yani isofix araba koltuğu bu bebek arabasına direk monte oluyor. araçtan çıkar bebek arabasına tak, bebek arabsında çıkar arabaya tak yada ewe git, bebek arabasının iskeleti boş kalsın ufacık yer kaplasın
    1.3 DYNMC 5K. METALİK BEYAZ AS.KT. - Hİ-Fİ - SKY-DOME - FR.KT. ABARTH I SPOİLER

engin kavraloğlu
    ...Makinist... segin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    35 DA 2407
    Edilen teşekkür: 344

Chıcco Living Puset-Romantıc - Ürün Kategorileri
    bir linkini daha buldum ama budaki fiyat fazla gibi geldi ben 4 parçasını 900 tl ye buldum
    1.3 DYNMC 5K. METALİK BEYAZ AS.KT. - Hİ-Fİ - SKY-DOME - FR.KT. ABARTH I SPOİLER

Yasemin ŞENŞATIR
    JASMINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585
    Edilen teşekkür: 4817

Ali, şu an 3 aylık olan yeğenime Kraft aldık. Kapandıktan sonra çok rahat bagaja sığıyor. Hatta onun yanına ben araba koltuğunu, çantasını bile sığdırıyorum

Gerçi artık arabamda kendi eşyalarıma yer kalmadı paşam sayesinde.

Gürol gürol
    maddogjr75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 10

ben bebek arabasını katlayıp denedim bagaja sığıyormu diye,ondan sonra aldım.

Ali Can
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    07AAL45

hangi modeli alsam şaşırdım iyice

ali kemal metin
    dejavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    06 BD 2134
    Edilen teşekkür: 282

selamlar. ben 19 ocak ta doğan kızıma aşağıda linkini verdiğim modeli aldım.

Bebek Arabaları & Taşıma - Bebek Arabaları | Özelcan Bebe | Bebek ve Çocuk Malzemeleri, Chicco, Avent, Kraft ve diğer markalara ait ürünler

Chicco Chicco Simplicity Plus Bebek Arabası Morgana | Özelcan Bebe | Bebek ve Çocuk Malzemeleri, Chicco, Avent, Kraft ve diğer markalara ait ürünler

bagaja boydan boya sığıyor. şöyle tarif edeyim bagajı yatay iki eşit parçaya böl alt ve üst olarak bir bölümünü kaplıyor üst bölümde bagaj genişliğinde yer kalıyor oraya artık ne koyabilirsen.
    aslında ben sana yarın biraz foto çekeyim buraya atayım en güzeli böyle olacak
    GP active 5 k. mj 75 hp new orleans mavi

M.Furkan Çelenli
    celenlee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 617

Alıntı segin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Chıcco Living Puset-Romantıc - Ürün Kategorileri
    bir linkini daha buldum ama budaki fiyat fazla gibi geldi ben 4 parçasını 900 tl ye buldum
    Bu arada bu trio'nun 0-13kg koltuğu çok büyük!
    Ben iade ettim bunu alıp araca taktıktan sonra. Arka ortaya takabilmiştim zaten anca oldu

Daha sonra Proxima Aldım 0-18kg buna epeyce binecek Ama sünger dolugus biraz az geldi bana.

Eğer düzenli bir şekilde gezmeye,dışarda yemeğe vs gitmiyorsanız, ki bebeğiniz teşrif ettikten sonra 2-3 ay dışarı çıkamayabilirsiniz.. O zaman 0-13 yerine 0-18 işinizi görebilir. Kullanım şartlarınıza göre yeniden gözden geçirin derim

Son olarak Bebek arabası ya da baston puset konusunda (Kışın da etkisiyle-zaten çıkamıyoruz dışarı o da ayrı bir mesele.) beklemeye karar verdik. Yazın başında, bebeğin gelişimine göre (her bebek bir olmuyor malum kimi erken oturuoyor kimi geç) baston puset'e oturabilir hale gelirse eğer baston alacağım, ama ona oturamazsa bir kaç deneme ile bebeğin rahat oturabileceği,hafif bir bebek arabası bakcaz artık

İhtiyacınızı iyi belirleyin, gerek yoksa eğer Bebek arabası için acele etmeyin derim Hem evinizde yer kaplayacak, hem nakit cebinizden çıkmış olacak, 3-4 ay süre içerisinde bir sürü kampanya vs indirim göreceksiniz, yeni modeller çıkacak vs. vs. vs Bunlar olurken evde kullanmadığınız bir bebek arabasını görmek istemezsiniz.

Allah sağlıklı bir şekilde bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin.
    Konu celenlee tarafından (28/03/2012 Saat 09:39 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1/6 12345 ... SonSon