Sayfa 1/2 12 SonSon
35 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Forumda ilk günüm ilk kazam :(

Huseyin Mahiroglu
    arothel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 10

Dikkat Forumda ilk günüm ilk kazam :(

arkadaşlar öncelikle merhaba. foruma daha bu sabah üye oldum. fiat punto grandemi(2. el) 2 gün önce aldım. ilk aracım. bu akşam alışveriş merkezi otoparkına park ederken dar girip sağ arka kapımı ve sağ arka çamurluğu kolona sürttüm. sağlam sürtmüş olmalıyım ki kapıda hafif göçükle çizik( 30 cm) , çamurlukta çizik (10 cm) oluştu. ne dersiniz masraf takriben ne olur? ayrıca kendi servisine mi sanayiyi mi götüreyim. yardım lütfen

EDİT: arkadaşlar kazayı yapınca içim elvermedi tam bakmaya fotoları çekince anladım. durum anlattığımdan daha vahim galiba. kaskoyuda yarın yaptıracaktım. bu da tuz biber oldu üzüntüme. durum nedir siz ne dersiniz

https://a1111.hizliresim.com/r/v/sk6m.jpg
    https://c1111.hizliresim.com/r/v/sk7b.jpg
    Konu arothel tarafından (27/11/2011 Saat 20:02 ) değiştirilmiştir.

umut bulut
    kozlulum67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 38

oncelıkle gecmıs olsun.nazarıdır dıyelım.kaskon yokmuydu? eger yoksada cok canını sıkma cok bı meblag tutcagını sanmıyorum.lokal boya ıle hallolur ve gocmelerıde cektırme yapıyolar.cok tutsa 300-400 arası olur.
    tekrar gecmıs olsun

Mustafa Akar
    oxite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırklareli
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    39NT977
    Edilen teşekkür: 24

servis çok faiş bir ücret istiyor..yani ben 3 cm lik bir çizik aynı zamanda göçük için götürdüm 300 dedi kansız.. ancak bir tanıdıgım vasıtası ile bir kaporta ve boya yapan bir yere gittim sanayide 70 e cocuk yalamış resmen.. ben senin kararını etkilemek istemem ama ben bu şekilde çözdüm..hasarın tutarını ancak foto koyarsan tahmin edebilirm...

Ozgur Symnoglu
    ozgurse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 64

Resim eklerseniz daha sağlıklı yorum yapılabilir.

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

yaptırmadan once detaylı fotograflarını cek satarken lazım olur

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

hoşgeldin... keyifli forumlar...

geçmiş olsun... sanayide daha ucuza yaparlar...yaklaşık 500 lira falan tutar... çünkü kapıyı komple boyacaklar... tamponuda hemen hemen yarıya kadar boyarlar... sadece çizik olan bölgerleri boyarlar ise renk ayrımı olur...

kerem *
    krm1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1665

Hayırlı ve geçmiş olsun kasko varsa en yakındaki autokingten yaptırabilirsiniz.

senza cuore saremmo solo macchine

Owning an Alfa Romeo? is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but it! She is so damn HOT!

Huseyin Mahiroglu
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri

cevaplar için teşekkürler arkadaşlar
    Konu arothel tarafından (27/11/2011 Saat 20:03 ) değiştirilmiştir.

Mustafa Akar
    oxite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırklareli
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    39NT977
    Edilen teşekkür: 24

yani önce pasta ile biraz sildirmek lazım mevcut çizikler bi belli olsun diye çünkü sarılıklar biraz ilgiç geldi bana..ama biraz çektirme olacak birde boya kapının açma kolunun hizasından aşşağı olucak ve çamurluktada sadece benzin kapağına kadar olur muhtemelen 300 civarı bişi tutar en çok...geçmiş olsun..

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

BERK ORAL
    berko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 121

öncelikle foruma hoşgeldin arabana çok üzüldüm geçmiş olsun

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

13. 27/11/2011, 20:01

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

erkan seni daha iyi karşılamak isterdik ama nasipte bu ufak kazada varmış
    geçmiş olsun

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Erkan kaskon yokmus sana tavsıyem sanayıde yaptırman ıkıncısı Ispartada forumdan Oguz Koca arkadasımız var kendısı boya koruma,pasta cıla ısı yapıyor ıllakı bır fıkrı vardır veya bır tanıdık ustası vardır.
    Kaskonu yarın sabah yaptır bır hafta sonrada kendın tutanak tutup kaza yaptım dıye kaskodan yaptırabılırsın aracını
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Huseyin Mahiroglu
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri

Alıntı ZAK1980 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erkan kaskon yokmus sana tavsıyem sanayıde yaptırman ıkıncısı Ispartada forumdan Oguz Koca arkadasımız var kendısı boya koruma,pasta cıla ısı yapıyor ıllakı bır fıkrı vardır veya bır tanıdık ustası vardır.
    Kaskonu yarın sabah yaptır bır hafta sonrada kendın tutanak tutup kaza yaptım dıye kaskodan yaptırabılırsın aracını
    cevap için saol. emin değilim ama tek araçlı kazalarda kişi tutanak tutamıyor trafik polisi çağırmak gerekiyor diye biliyorum. kaskoyla bu işi çözmenin yolu var mı sence? kasko olmasa da ne olur masraf? 300 ü geçer mi sence?

Yeni Linea Urban 1.3 95 hp
    dogus618 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34js2557
    Edilen teşekkür: 355

arkadaslar babam kaza yaptı gecen gün auris ile kafaıs güzel ken sol taraftan kaldırıma cıktı ertesi gün aldım ben götürdüm arabayı toyotaya kaskodan yaptırdım beyan yazım ben yapmış gibi ehliyeitmi verddim işi bitirdim yani aynı şekilde kaskoya beyan yazabilir diye düsünüroum

20. Bu mesaj için teşekkür edenler:

mustafa özbey
    reddragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 166

Önce kaskonu mini onarımı olan bir yerden yaptır. Sonra da autokinge bu hasarın bi kısmını ücretsiz yaptırırsın kalanını duruma göre sanayi veya autokinge ücretsiz yaptırabilirsin. Benzer bi kaza yine otoparkta aynı yerden (arka kapı, arka çamurluk ben de yapmıştım.) Çamurluğu onarttım autokinge kapı hala çizik duruyor fakat belli olmuyor gri renk avantajı...
    Pasta ile temizleyince o kadar göze batmaz bi de göçüğü çektirsen yaptırmasan bile olur. Geçmiş olsun üzülme ciddi bir şey değil. Otoparklarda daha dikkatli davran, zor yerlere girmeye çalışma...
    Konu reddragon tarafından (27/11/2011 Saat 20:22 ) değiştirilmiştir.

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Alıntı arothel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cevap için saol. emin değilim ama tek araçlı kazalarda kişi tutanak tutamıyor trafik polisi çağırmak gerekiyor diye biliyorum. kaskoyla bu işi çözmenin yolu var mı sence? kasko olmasa da ne olur masraf? 300 ü geçer mi sence?
    Erkan yetkılı fıat servısı ıle gorus tutanak olayını anlatırlar sana trafık polısıde gelmıyor artık yada cok gec gelıyor kaza yaptıgın yere gıt aracı aynen kolona yabastır resmını cek trafıge gerek yok yanılmıyorsam kapı boyanacagı ıcın 300 tutabılır belkıde gerecer senın gıbı bende seatın kapıyı kolona surtmustum pazarlık yapa yapa 180 odedım ıkı yıl once ve senın kapından cok daha azdı gocuk sabah ola hayrola sen bır sanayıyı turla sonra servıs ıle gorus
    Konu ZAK1980 tarafından (27/11/2011 Saat 20:24 ) değiştirilmiştir.
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

24. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Huseyin Mahiroglu
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri

geçmiş olsun dilekleriniz ve yardımlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar. yarın baktırıcam artık saolun

murat yıkılmaz
    xarsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Edilen teşekkür: 26

ben geçen sene aracımı geri diye 1. vitese takıp ön tamponu ve davlumbazları kaldırıma bırakmıştım. tek araçtı yani. tamirciye gittim. kaskoyu aradık. 1250 tl. hiç zorlanmadan kaskodan aldım parayı.. tutanak, polis filan gerekmedi.. ancak kasko şirketleri kaskolamadan önce fotograf çekebilirler.. o zaman olmaz..

hakan sert
    iris19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 26

Kapının dış sacı değişecek arka çamurluk onarılacak 1200 anca tutar

savaş kabal
    sagitta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 67

arkadaşlar öncelikle merhaba. foruma daha bu sabah üye oldum. fiat punto grandemi(2. el) 2 gün önce aldım. ilk aracım. bu akşam alışveriş merkezi otoparkına park ederken dar girip sağ arka kapımı ve sağ arka çamurluğu kolona sürttüm. sağlam sürtmüş olmalıyım ki kapıda hafif göçükle çizik( 30 cm) , çamurlukta çizik (10 cm) oluştu. ne dersiniz masraf takriben ne olur? ayrıca kendi servisine mi sanayiyi mi götüreyim. yardım lütfen

EDİT: arkadaşlar kazayı yapınca içim elvermedi tam bakmaya fotoları çekince anladım. durum anlattığımdan daha vahim galiba. kaskoyuda yarın yaptıracaktım. bu da tuz biber oldu üzüntüme. durum nedir siz ne dersiniz

https://a1111.hizliresim.com/r/v/sk6m.jpg
    https://c1111.hizliresim.com/r/v/sk7b.jpg
    erkan kardeş bence once git kaskonu yaptır sonrada aynı yere git surt aracı fotolarını cek tutanak tut yaptır derimkasko yaparken araca bakıp incelemiyorlarki sagını solunu sigortacı tanıdıksa oda olabilir trafik sigortasında vurup kaçmalarıda kapsıyor gece kapının önunde vurmuşlar deyip tutanak tutun

Sayfa 1/2 12 SonSon