Sayfa 1/2 12 SonSon
28 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Yalvaririm bana yardim edin aglicam hirsimdan arka farlarimin buhu olayi cozulmedi

Yeni Linea Urban 1.3 95 hp
    dogus618 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34js2557
    Edilen teşekkür: 355

Kızgın Yalvaririm bana yardim edin aglicam hirsimdan arka farlarimin buhu olayi cozulmedi

Abilerim ablalarim yasitlarim bana ne olur yardim edin
    Sikintimi detayli yaziorum evomu eylul 15de teslim aldim dertler basladi
    Arka stoplarim yagmurlu havada ve soguk havada buhu yapio topkapi firat otoya goturdum denilen ilk sey izalasyon 10gun parca bekledim 10 gun sonunda 1,5 gun arabam serviste kaldi teslim aldim neyse ayni gun geri dondum servise ve arka kapi lastikleri ve arka panzotun ordaki izalasyonlar acik ve servisin hataya cevabi test surusune ciktik baska bi aracla bunu unuttuk bole dandik bi iscilik yaziklar olsun neyse ogunu gectim 3 gun sonra stoplar yine buhar yapti bidaha goturdum duylar deisti 2gun sonra bir daha yapti bidaha gittim test surusundeki evonun stoplari takildi ve stop degisimi acildi ama test surusundeki evOnunda stoplari buhu yapti anladikki sifir stopda buhu yapicak ne olur yardim edin bana bunu nasil cozucez bu sorunu yasayip cozen varmi ve yasadiysaniz hangi serviste yaptirdiniz yardim edin bana yalvaririm artik biktimm

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

medos otomotiv de deneyin şansınızı... ama bu problem çözülmez ise fiat müş. hizmetlerine sorununuzu iletin...

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

servise baskı yapın değişsinler stopları...
    Keyif BMW'Dir...

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34js2557

Musteri hizmetlerine az once bilgi verdim mesai baslayinca ilgilenirler insallah sifir araba 30kere servise girdi bunsldim ve uzuldum acikcasi

Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34js2557

Degisim acildi ama stoplarda dert yok anladigim kadariyla test suruşundeki evonun stoplarindada yapti ama bu farlar diger evoda buhu yapmio benim izalasyonumda dert var cozemiolar kafayi yedim lakayit bi servis burasi

BERK ORAL
    berko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 121

geçmiş olsun

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34js2557

Tsk ederim

Tahsin .
    Mugen_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 104

İnşallah çözerler doğukan bende üzüldüm senin adına..

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34js2557

Standart canıma tak ettı

Alıntı Mugen_punto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnşallah çözerler doğukan bende üzüldüm senin adına..

walla canıma tak etti güzel abim ya ne kadar basıt bısı ama servısı bunu yapamıorsa yazıklar olsun zaten baska bısı demıorum sakın topkapı fırat otoya gitmeyin derim basınız ağrırrr

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Dogukan servıs ıle alakalı bence senın sorununun gıderılemeyesıyının
    Senın yerınde olsam sunu yapardım yasadıgın sorun sureklı aynı galıba ve eger aynı sorun bır yıl ıcerısınde 3 defa tekrarlıyor ıse uretıcı/dıstrıbıtor fırma o urunu degıstırmek zorunda ben nu yasal guvenceden dolayı cep telefonumun ucretını gerı ıade aldım ve 2 yıl kullandıgım toshıba notboku fırmaya iade ettırerek bır aynnı fıyata bır ust modelını vermlerını sagladım.
    Elinde servıs faturası veya belgesı var ıse İlçe Hakem kuruluna basvurarak yasadıgın sorunların bu sefer kesın olarak gıderılmesını ısteyebılırsın bu seferde gıderılmez ıse mahkeme kararı aracın ıade edılmesını veya para ıadesınde bulunulmasını talep edebılırsın .
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

bahadir cimen
    bahadir77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    34BTC97
    Edilen teşekkür: 40

Alıntı ZAK1980 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dogukan servıs ıle alakalı bence senın sorununun gıderılemeyesıyının
    Senın yerınde olsam sunu yapardım yasadıgın sorun sureklı aynı galıba ve eger aynı sorun bır yıl ıcerısınde 3 defa tekrarlıyor ıse uretıcı/dıstrıbıtor fırma o urunu degıstırmek zorunda ben nu yasal guvenceden dolayı cep telefonumun ucretını gerı ıade aldım ve 2 yıl kullandıgım toshıba notboku fırmaya iade ettırerek bır aynnı fıyata bır ust modelını vermlerını sagladım.
    Elinde servıs faturası veya belgesı var ıse İlçe Hakem kuruluna basvurarak yasadıgın sorunların bu sefer kesın olarak gıderılmesını ısteyebılırsın bu seferde gıderılmez ıse mahkeme kararı aracın ıade edılmesını veya para ıadesınde bulunulmasını talep edebılırsın .
    o kadar kolaymı arabayı degıstırmelerı.. bana pek degıstırecekler gıbı gelmedı.

benım de arka stoplardan gıcırtı sıkayetı ıle arma oto ya gıttım. 1-2 saatlıgıne sorunu cozduler. sonra yıne yapmaya baslayınca bırmot zıncırlııkuyuda safak ozbek ıle gorustum. 15 dk bekledım. 2 aydır cıt yok. ellerıne saglık. ustanın ıyısı ısını yapandır. bende bunu zıncırlıkuyu servısınde buldum. hem guleruzluler hemde ıslerını ıyı yapıyorlar.
    dıger servısler hakkında bılgım yok. bırde 2010 da aracım arka sokaklarında kaldıgı ıcın gıtmek zorunda kaldıgım gursoy otoda da ıyı nıyetlı ve guleryuzlu ınsanlar ve ustalar oldugunu bılıyorum. dıger servıslerı tanımadıgım ıcın yorum yapmamayım.

bı zıncırlıkuyu bırmota ugrayın derım.

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Murat D
    IVAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Karaman
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    52 FL
    Edilen teşekkür: 110

Doğukan hiç düşünmeden servisini değiştir. bencede Zincirlikuyu Birmot'a uğra sorununu hallederler.

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34js2557

az önce haliç oto ile görüştüm bakıköy haliç oto önerebilirmisiniz giden warmı yada evime en yakın zincirlikuyu ikiisinden birine gidicem büyük bi ihtimal sizce hangisine gitmeliiyimdir

Mustafa Erkal
    abellan denton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 14

Öncelikle geçmiş olsun. Umarın en kısa zamanda çözersiniz. Ama sanırım siz de benim gibi araçtan soğumaya doğru gidiyorsunuz. Sıfır olmasaydı deiştirin kurtulun derdim. Ben de çok çektim fiattan ve şimdi gece gündüz deiştirmek için çalışıyorum.

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34js2557

Kızgın ah ah aynı kafadayız desenıze

Alıntı abellan denton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle geçmiş olsun. Umarın en kısa zamanda çözersiniz. Ama sanırım siz de benim gibi araçtan soğumaya doğru gidiyorsunuz. Sıfır olmasaydı deiştirin kurtulun derdim. Ben de çok çektim fiattan ve şimdi gece gündüz deiştirmek için çalışıyorum.
    merhaba walla aynı sekılde bende soğdum aarabadan butun tadım kactı ne yapacağıımı sasırdım sıfır arabanın farları buhu ıcınde kalıyor bı yağmurda olucak sey var olmayaca ksey bazen ben cok kılmıyım dıye dusunuorum kendım ıcın ama bunun kıllıkla alakası yok ınsan sınırlenıo sıfır araba al sürekli arıza sürekli problem ve bunu kendi servisi çözemior dha doğrusu aracı aldığım yer çözemior gelde sinirlenme benim bu kadar dert yanma sebebim zar zor eski arabamı sattım ve 2.el bakarken allah yardım ettı kredım onaylandı ve bu aracı aldım ne şartlar altında aldım arabamı ne şartlar altın da borç ödüproum ve 34 ay daha ödicem ve sıkıntı yaratmasın dıe sıfır araba aldım servisten cıkamadım daha nedim arabamı sevdim ama bu servis yüzünden arabada sogdum ufacık bı ızalasyon yüzünden yasadıgım dert cıldırddttı bu kadar zaman servis deişmeme amacım ise madem bu işe topkapı servisi basladı ozaman o bitiricek bu onların hatası onların hatasını baska bi servise götürmek istemiorum cünki ama artık bunaldım 6 7 kezdir serviseyim sadece buhu olayı ıcın of of sızede allah yardım etsın diorum insallah sizde sorun yasamassınız hiç bi zaman aracınızdan

raptor .
    Jettlüü sedini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 545

sizin sıkıntılarınızı zincirlikuyu birmot - kartal medos ikilisinden birinin gidereceği kanaatindeyim.. acilen servis değiştirin.. aracı oradan aldınız diye oraya gitmek zorunda değilsiniz.. gidin z.kuyu ya servis müdürüne önce derdinizi anlatın daha iyi yardımcı olacaklarına eminim..
    HONDA CIVIC 1.6 i-VTEC Premium Eco Otm ile yollarda..

25. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34js2557

walla yarın servis servis gezicem artık ama evime en yakın zincirlikuyu ve orya gideceğim sabah ilk iş çünki üzücü bi durum gerçekten ilginiz için tsk ederim tekrar yarın kı durumu haber vereceğim buraya

Mustafa Erkal
    abellan denton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 14

Bu kadar uğraşıyoruz bari performans tatmin edici olsa da aracı tekrar sevebilsek. Kuzenimin 90 küsür model eskortu ile kapışıyoruz adam resmen dalga geçiyor bizimle.üstelik lpg li araç.Hele crdi motorlu bi hyundai veya kia ile kapışmayı tavsiye etmem.direkt olarak oto pazarına çekersiniz gp yi Hadi gp ekonomik desek o da deil. 5.5 6.5 arası ortalama tüketim yapıyoruz. 1.6 110 hp focusla millet 4.8 leri görüyor. hemde her anlamda bizim arabaları çarpar çırpar. İlk fırsatta alacam ford olacam lord Biz de lambadaki buğuyla uğraşıyoruz. Tekrar geçmiş olsun.

28. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34js2557

Nedesen haklisin bu araba 20 bin olsun bakalim daha neler cikar basimiza

Murat D
    IVAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Karaman
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    52 FL
    Edilen teşekkür: 110

benim araç 26000km oldu aracımda değişen sadece bagaj kilidi oldu (bagaj aydınlatması yanmadığı için) kapılar bende de gıcırdadı mayıs ayında serviste değişik bir yağ sürdüler (sprey) şu anda sorun yok. yani işin özü ben aracımdan memnunum motor ve yürüyen aksam sağlam bir sefer bile sorun çıkartmadı, servisim çok bilgili ve ilgli daha ne isterimki gerisi ufak şeyler kafayı takmamak lazım.bu arada benim stoplar hiç buğu yapmadı.

31. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 1/2 12 SonSon