15 sonuçtan 1 ile 15 arası

Konu: CİTY arızası yaşayanlar; LÜTFEN birbirimize yardım için okuyunuz.

doĞuş kaRa
    ACTOROFTHEROAD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    01 DK 730
    Edilen teşekkür: 67

Standart CİTY arızası yaşayanlar; LÜTFEN birbirimize yardım için okuyunuz.

Lütfen herkes city arızasını yaptırdığı servisi, tarihi ve araç modellerini yazabilir mi, somut örnekler bu sorunu yaşayan herkes için faydalı olacaktır, ben günlerdir uğraşmaktayım, rica ediyorum herkesten, hala çözüme kavuşturamadım aracı kullanamıyorum bile artık...

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

FATİH ÖZTÜRK
    fthozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Arizona Bej
    Edilen teşekkür: 28

Alıntı ACTOROFTHEROAD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lütfen herkes city arızasını yaptırdığı servisi, tarihi ve araç modellerini yazabilir mi, somut örnekler bu sorunu yaşayan herkes için faydalı olacaktır, ben günlerdir uğraşmaktayım, rica ediyorum herkesten, hala çözüme kavuşturamadım aracı kullanamıyorum bile artık...
    Anasayfada paylastim faturami yardimci olabilir sana
    Aracim 2006 model 50000 kmde servis bakimsiz 04/10/2011 de degisti yaptirdigim servis dudullu oska sadece 80 tl iscilik odedim isterseniz odemeyin Elimde bir belge olsun istedim
    Konu fthozturk tarafından (06/10/2011 Saat 20:05 ) değiştirilmiştir.

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Tarkan coruh
    real - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 FE 1512
    Edilen teşekkür: 52

2007 model benim araç uzatılmış garanti de değişti

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Doğus 2008 den bugune kadarkı Teknik bolumdekı City ile alakalı yazılanları okuduyup bır lıste yaptım bu arkadaslara ulasıp arac model,garantı,yapılan tarıh ,arac motorno,sahıbı bılgılerını alarak Aydın abi gibi THHK gidip ayıplı mal satıldıgından dolayı ücretsiz yapılması gerektiğini daha öncede aynı kronık sorunların yasandıgını ve yasayanların ucretsız yaptrıdıgını sorunun 2006 dan bugune devam ettıgını bıldır .
    Bu arada bazı arkadaslara fıattan 6 ay boyunca donus olmamıs defalarca aramıslar ha bugun ha yarın denerız demısler aylarca ses yok 6 ay bekleyecegınıze Tüketici Hakem Kuruluna basvurup 15 gun ıcerıısnde cevap alsaydınızya be cemaat,Aydın abıye yenıden tesekkurler paylasımı ıcın Aydın abıden öncede bır arkadasımız THHK basvurup PARASINI FİATTAN GERİ ALMIS 1.400 TL gıbı bır rakamdı parasını alan ıkı kısı var forumda fakat sagolsun Aydın abı elındekı belgeyı paylastı
    Konu ZAK1980 tarafından (06/10/2011 Saat 21:30 ) değiştirilmiştir.
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

8. Bu mesajı için 4 kişi ZAK1980'ye teşekkür etti:

Erkan Karakan
    SpyHunter33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 732

Zeynel Fiatın korkulu ruyasısın valla iyi bi düşünce takip edebildiğin kadarını liste haline getirmek..
    Artık Fiorinolu

doĞuş kaRa
    ACTOROFTHEROAD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    01 DK 730
    Edilen teşekkür: 67

Alıntı ZAK1980 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğus 2008 den bugune kadarkı Teknik bolumdekı City ile alakalı yazılanları okuduyup bır lıste yaptım bu arkadaslara ulasıp arac model,garantı,yapılan tarıh ,arac motorno,sahıbı bılgılerını alarak Aydın abi gibi THHK gidip ayıplı mal satıldıgından dolayı ücretsiz yapılması gerektiğini daha öncede aynı kronık sorunların yasandıgını ve yasayanların ucretsız yaptrıdıgını sorunun 2006 dan bugune devam ettıgını bıldır .
    Bu arada bazı arkadaslara fıattan 6 ay boyunca donus olmamıs defalarca aramıslar ha bugun ha yarın denerız demısler aylarca ses yok 6 ay bekleyecegınıze Tüketici Hakem Kuruluna basvurup 15 gun ıcerıısnde cevap alsaydınızya be cemaat,Aydın abıye yenıden tesekkurler paylasımı ıcın Aydın abıden öncede bır arkadasımız THHK basvurup PARASINI FİATTAN GERİ ALMIS 1.400 TL gıbı bır rakamdı parasını alan ıkı kısı var forumda fakat sagolsun Aydın abı elındekı belgeyı paylastı
    ellerine sağlık çok güzel bi tablo olmuş, elimdeki belgeler çoğalıyor daaaa belgeleri insanlara anlatmakta güçlük çekıyorum herkes topu birbirine atıyor:/

kemal yok
    kemalbodrum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 20

arkadaşlar şimdi arayıp servise cagırdılar 1 saat sonra serviste olucam bana şans dileyin

AYDIN GÜR
    gemlikli_55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Edilen teşekkür: 288

zeynel teşekkurler. bu forum ve senın gibi değerli arkadaşlarımın sayesinde basarıyoruz
    sağ ol - var ol
    Konu gemlikli_55 tarafından (07/10/2011 Saat 11:35 ) değiştirilmiştir.

Hüseyin Koyak
    h k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 205

benide yazın listeye.

2006 model aracımın direksiyonu 2009 yılında araç 70.000 km iken değişti . hiç bir ödeme de yapmadım. garantisi biteli tam 1 yıl olmuştu. Gebzedeki serviste değişti.
    Granit Gri F.I.R.E Dynamic KP + SP + AJ

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Deniz Hamamcioglu
    denizhamamcioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    ..
    Edilen teşekkür: 114

2006 model, kısmen yetkili servis bakımlı aracımın direksiyonu, araç 58.000'de ve garantisi biteli 2 sene olmuşken Ankara Kavaklıdere Servisi'nde değişti. %50'sini ben, %50'sini Fiat karşıladı. Tüketici haklarına başvurmak için belge toplayıp araştırma yapıyorum.

Zynl krcn
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34

Alıntı denizhamamcioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2006 model, kısmen yetkili servis bakımlı aracımın direksiyonu, araç 58.000'de ve garantisi biteli 2 sene olmuşken Ankara Kavaklıdere Servisi'nde değişti. %50'sini ben, %50'sini Fiat karşıladı. Tüketici haklarına başvurmak için belge toplayıp araştırma yapıyorum.
    Senın cepten nekadar cıktı rakam ne ?
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

Zynl krcn
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34

Alıntı h k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benide yazın listeye.

2006 model aracımın direksiyonu 2009 yılında araç 70.000 km iken değişti . hiç bir ödeme de yapmadım. garantisi biteli tam 1 yıl olmuştu. Gebzedeki serviste değişti.
    Listedekı arkadaslar veya listeye katılmak ısteyen arkadaslar o lıste burada bılgı amaclı bır lıste sadece dilekcede bır ıse yaramaz cunkı gercek ısım soy ısımı yok bazı aekadasların bundan oturu o lıstedekı arkadaslardan rıcam bana ozelden ısım ,soyısım, arac model yılı ,garantı bıttıkten sonra nezaman degıstırdıklerını,degısım yapan yetkılı servıs ısmı ve kendı telefonlarını yazarlarsa daha cıddı bır lıste olacaktır.bende basvuran arkadaslara verecegım forumda acık bır sekılde paylasmayacagım .
    Bu arada ozelden cıtysını degıstıren arkadaslara pm attım sagolsun ıkı kısı dondu bır arkadasımızı degıstırdı sanıp mesaj cektım megesem degıstırmemıs bılgılendırdı ,dıgerıde aracı satmıs kısaca sunu dıyorum yaklasık olarak 15 kısıye mesaj cektım ıkı kısı dondu ne cabuk unuttunuz kardesım zamanında cıtyı ucretsız degıstırecem dıye forumda ''YARDIMINIZA IHTIYACIM VAR,FIKIRLERINIZ NELER,NE YAPAYIM ''DIYE INSANLARDAN YARDIM YARDIM ISTEDIGINIZ O GUNLERI KIMSEDEN SES YOK OKUYORSUNUZ SADECE ZAHMET EDIPTE YARDIM EDINDE SIKINTISI OLAN INSANLARIN SIKINTISINI PAYLASALIM.
    BENIM CITY DERDIM SORUNUM YOK ŞÜKÜR BU SORUNU COZMEYE KAFA PATLATAN INSANLARDAN BIRIYIM ILLAKI BIRSEY YAPMAK ICIN BASINIZAMI GELMESI GEREKIYOR.
    HABERLERDE DIYOR YA İLLAKİ BİR İNSAN ÖLÜNCEMI YETKILILER ÖNLEM ALMALI.
    KIMSE BIRBIRINE YARDIMCI OLMUYOR BU KONUDA 2 YILDIR FORUMDAYIM SAGOLSUN ELLE TUTULUR BIR BELGEYI AYDIN ABI PAYLASTI HERKES KENDINE MUSLUMAN OLACAKSA BENDE OLURUM CITY ARIZA YAPSIN GEREKIRSE 3-5 AY YATAR ARAC GARAJDA ,SERVISTE DEGISIM YAPILMADAN GIDERIM SIKAYETE MAHKEMEYSE MAHKEME SONUNA KADAR HAKKIMI SAVUNURUM ALIRIMDA UCRTSIZ DEGISTIRILECEGINE DAIR BELGEYI KOYARIM DOSYAMA NASIL OLSA ELIMDE BELGE VAR DERIM ARTIK KAFAMDA RAHAT OLUR CITY KONUSUNDA KIMSE ILEDE PAYLASMAM BELGEYI BEN KENDIMI KURTARDIM BANANE GERISINDEN DERIM KEYFIME BAKARIM.
    Konu ZAK1980 tarafından (09/10/2011 Saat 03:28 ) değiştirilmiştir.
    Zeynel KARACAN

18. Bu mesajı için 2 kişi ZAK1980'ye teşekkür etti:

hasan ali Z.
    HasanAliz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 116

gayet iyi olacaktır böyle bir liste.

Zynl krcn
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34

Bu listeki arkadaslara sımdı yenıden mesaj attım daha önce sagolsun cevap veren arkadaslar harıc bakalım kac kısı donecek gerı
    Zeynel KARACAN

Deniz Hamamcioglu
    denizhamamcioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    ..
    Edilen teşekkür: 114

Alıntı ZAK1980 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senın cepten nekadar cıktı rakam ne ?
    Cebimden 900 TL çıktı. Parçanın servis fiyatı 1830 TL. Parçacılarda 1400 TL.