Sayfa 1/2 12 SonSon
30 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Seyir halinde kendiliğinden kapı açıldı???

Taşkın Cin
    synx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 25

Standart Seyir halinde kendiliğinden kapı açıldı???

Arkadaşlar dün arkadaşımla 60-70km hızla giderken küt diye bir ses ve arkadaşımın dizinin değdiği sağ kapı yarım açık konumuna geçti iç aydınlatma yandı araç kapı açık sinyali vermeye başladı. Önce ne olduğunu anlayamayıp kısa süreli bir panik yaptım çünkü birşey çarptı sandım arabaya. İşin garibi araçlarımızda bilirsinizki harekete başladığında kapılar otomatik kilitlenir. Bu olayda kapıların kilitleride açıldı kendiliğinden. Çok saçma bir durum hiç başına böyle birşey gelen oldu mu?

Anıl Egemen Doğan
    egeevo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 65

bir kaç kez böyle konu açılmıştı ama sizinkide iyice acayip olmuş, dizi çarpan arkadaşınız kapıyı tam kapatmamış olmasın ama buda saçma uyarı verir zaten...alla alla...ben alalı 7. ay oldu aracımı hiç böyle birşey olmadı, benim kapılarım kusursuz...

Taşkın Cin
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz

Alıntı egeevo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir kaç kez böyle konu açılmıştı ama sizinkide iyice acayip olmuş, dizi çarpan arkadaşınız kapıyı tam kapatmamış olmasın ama buda saçma uyarı verir zaten...alla alla...ben alalı 7. ay oldu aracımı hiç böyle birşey olmadı, benim kapılarım kusursuz...
    Dediğiniz gibi kapı kapanmasa uyarı verir. Ama amma korktuk ya uçaktaki basınç düşmesi gibi bişi oldu Sesler falan yüreğimiz oynadı

Engin Tok
    Engin_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 636

Bi arkadaşımızın daha başına böle bişi gelmişti acaba neden durup dururken kediliğnden açılıyor kapılar çok saçma bişi aynı zaman da tehlikelide die düşünüyorum
    Punto Evo 1.3 Multijet 75 Hp Active

Anıl Egemen Doğan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz

ya bende anlayamıyorum, allah korusun biri gerçekten düşebilir yola, bence şikayet etmek lazım bu durumu vede bir an önce baktırmak lazım araçlarında bu sorunu yaşayanlar...

Ali Rıza Bozpınar
    alibozpinar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 50

Selam arkadaşlar. Benmde başıma geldi. öncelikle şunu söylemek istiyorum. Bizm evolarda kapılar duzgun çekilmediğinde tam kapanmıyor. ben bunun için servise gittim ve şu cevabı almıştım. Camlr kapalı iken bu durum ortaya çıkabilr dediler basınçtan dolayı. evolarda içerdeki basıncın bunu etkilediğini örneklede anlattılar. bana saçma gelmişti ama durum bu. benim başıma geldiğindede aynı durum olmuştu. kapıda herhangi bir uyarı ışığı lamba yanmadan yolda giderken bir anda kapı küt diye açıldı. tabi tam olarak açılma değilde kilit içersinde durduğu konumda kaldı kapı açık sinyali ve ışıklar yandı. aynı diğer arkadaşın başına geldiği gibi.

Selçuk DOĞAN
    k0d3r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 86

Böyle bir açiklama olabilir mi ya. Basinçtan dolayi olabilirmiş. İyi o zaman basinçtan dolayi, 150 ile giderken yolculardan biri araçtan düşüp ölebilsin.
    evo evo..

ismail sezer
    Taykel sezerism - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    17 NH 501
    Edilen teşekkür: 94

Teknik Konu punto evo

Arkadaşlar buna benzer bir olayda ben yaşadım ,Araçı garaja koydum uzaktan kumanda ile kilitledim kapandı ve kilitlendi . Baktım sol arka kapı açık uzaktan kumanda ile kapıları açtım kapılar açıldı sol arka kapıyı kapattım ve tekrar kilitledim durum aynı ne yapcağımı şaşırdım biraz bekledim .Daha sonra kitledim ve düzeldi . Araç daha o zaman 2 aylık falandı .Saygılar.

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

gerçekten çok ilginç...
    Keyif BMW'Dir...

Anıl Egemen Doğan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz

ya anlayamıyorum bu kapı olayını, aynı ürün, aynı kapı kolu, aynı kapı kullanılıyor her aracınki birbirinden farklı...bu nasıl iş ya...

Gizem Uz
    mistero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 5

bugün, işten eve dönerken kapıların otomatik kapandığını duyduğum halde bir süre sonra eve yaklaşırken gözüm arabanın teybinin üzerindeki anahtar sembolüne takıldı, bi baktım ki üzerindeki led ışığı yanmıyor. ufak çapta bi şaşkınlıktan sonra düğmesinden tekrar kapattım. bi de üzerine bu konu başlığını okuyunca iyice moralim bozuldu paranoya yaparım ben şimdi

ismail sezer
    Taykel sezerism - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    17 NH 501
    Edilen teşekkür: 94

Teknik Konu

Arkadaşlar ben şundan korkuyorum Allah muhafaza araclarla her yere gidiyoruz ve müsait olan yerler bırakıyoruz ya oralarda sistem arıza yapsa ve kapıları kitlemeyi , korumayı bıraksa ne olur arabanın hali Şeytanın biride hazır arabayı talan eder.

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

benim araçta geçen kilitlemeye çalıştım bir kapı yarım açıkken kilitlemedi 4 lü flaşörler 2-3 kere ard arda çok hızlı bir şekilde yandı söndü ama kilitlemedi..

kerem *
    krm1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1665

Kapılardan biri açıkken kilitlemiyor.

senza cuore saremmo solo macchine

Owning an Alfa Romeo? is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but it! She is so damn HOT!

Mehmet Ali ..
    makeles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 240

esrarengiz cevapları okuyunca X-files geldi aklıma..

içerden bişiler açma koluna takılmış olabilir. dizi haraket ederken açılmıştır.
    yada kapı açık kalmış fakat düğme basılı kalmış olabilir.
    bir daha gerçekleşmeyecek gizemli bir olay da olabilir..

Taşkın Cin
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz

Alıntı les Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    esrarengiz cevapları okuyunca X-files geldi aklıma..

içerden bişiler açma koluna takılmış olabilir. dizi haraket ederken açılmıştır.
    yada kapı açık kalmış fakat düğme basılı kalmış olabilir.
    bir daha gerçekleşmeyecek gizemli bir olay da olabilir..
    Banada gizemli bir olaymış gibi geliyor

Taşkın Cin
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz

Arkadaşlar araca mugen tip cam rüzgarlığı takmıştım daha sonra beğenmediğim için çıkarttım. Beğenen arkadaşlar olabilir ya da ihtiyacı olan. İsteyen arkadaşa 25TL ye verebilirim. Ücret tamamen sembolik siteye katkı payı olarak vericem bende maksat ihtiyacı olan alsın.

Anıl Egemen Doğan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz

Alıntı mistero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugün, işten eve dönerken kapıların otomatik kapandığını duyduğum halde bir süre sonra eve yaklaşırken gözüm arabanın teybinin üzerindeki anahtar sembolüne takıldı, bi baktım ki üzerindeki led ışığı yanmıyor. ufak çapta bi şaşkınlıktan sonra düğmesinden tekrar kapattım. bi de üzerine bu konu başlığını okuyunca iyice moralim bozuldu paranoya yaparım ben şimdi
    ışık sönsede kapılar kitli kalıyor %100 emin değilim ama benimde dikkatimi çekti ama sönük olduğu halde araç dururken eşim dışardan kapıyı açamamıştı. Kapılar kitliydi emindim çünkü yola çıktım kapılar kitlendi kenarda durdum eşimi almak için ve kapı kolunu tuttuğunda açılmamıştı yani ben içeriden müdehale etmedim ama kapı olayı gerçekten tam davalık olay yolda giderken tam virajda açılsa biri düşse allah korusun...

arkadaşlar ben birşey paylaşcam, geçen gün saatlerce diyer otomobil markaları ve modeller ile ilgili araştırma yaptım problemler üzerine...arkadaşlar çok ciddi sorunları olan firmalar var ve bunlar herkesin ölüp bittiği Vw vs firmalar...yani fiat kötü şu bu öyle bişey yok arkadaşlar bence kul yapısı olan her araçta o veya bu şekilde saçma veya komik her türlü arıza sorun kesin ama kesin oluyor...rüzgar sesine takan arkadaşlarımız var ankarada oturanları eniştemin C5 ine bindiriyim tek tek bakalım ne dicekler, kapılardan deli gibi ses alıyor içeriye ve 76,000 TL lik araç bu...ben aracımı çok seviyorum ve o da beni bir kere bile üzmedi...

Gizem Uz
    mistero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 5

Ben ışığın söndüğünü hiç görmedim o güne kadar... o gün düğmesine bastığımda ışık yandı ve kapıların kilitlenme sesini duydum.. gerçi o ses her araba kilitli olsa dahi duyulabiliyor fakat ışık yandı sonrasında
    Herşeyi kabul ederim de arabanın kilidinin açılmasını kabul edemem.. şimdi takip ediyorum bir daha sönük görürsem kapıyı açıp kontrol edicem o zaman anlaşılır ne olduğu

kerem *
    krm1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1665

Alıntı egeevo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ışık sönsede kapılar kitli kalıyor %100 emin değilim ama benimde dikkatimi çekti ama sönük olduğu halde araç dururken eşim dışardan kapıyı açamamıştı. Kapılar kitliydi emindim çünkü yola çıktım kapılar kitlendi kenarda durdum eşimi almak için ve kapı kolunu tuttuğunda açılmamıştı yani ben içeriden müdehale etmedim ama kapı olayı gerçekten tam davalık olay yolda giderken tam virajda açılsa biri düşse allah korusun...

arkadaşlar ben birşey paylaşcam, geçen gün saatlerce diyer otomobil markaları ve modeller ile ilgili araştırma yaptım problemler üzerine...arkadaşlar çok ciddi sorunları olan firmalar var ve bunlar herkesin ölüp bittiği Vw vs firmalar...yani fiat kötü şu bu öyle bişey yok arkadaşlar bence kul yapısı olan her araçta o veya bu şekilde saçma veya komik her türlü arıza sorun kesin ama kesin oluyor...rüzgar sesine takan arkadaşlarımız var ankarada oturanları eniştemin C5 ine bindiriyim tek tek bakalım ne dicekler, kapılardan deli gibi ses alıyor içeriye ve 76,000 TL lik araç bu...ben aracımı çok seviyorum ve o da beni bir kere bile üzmedi...
    +1 fiatın adı çıkmış

senza cuore saremmo solo macchine

Owning an Alfa Romeo? is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but it! She is so damn HOT!

Sayfa 1/2 12 SonSon