Sayfa 1/2 12 SonSon
31 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Yardım: Multijet 90hp 6 ileri baskı balata ve bilyası

Kadir Süreç Özyalavuz
    Moderatör kadir07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7573
    Edilen teşekkür: 1841

Soru Yardım: Multijet 90hp 6 ileri baskı balata ve bilyası

arkadaşlar aracım 90 lık 6 ileri manuel. aracın baskı balatası bitti bitecek servise giitim baskı balata+bilya(rulman)+işçilik 700 tl en son fiyat verdiler.
    75 lik 5 ileri olsa 450 tl ( 5İLERİ OLANLARDA BASKI BALATA SETİNDE BİLYALARIDA VAR AMA 90 LIKLARDA AYRICA SATILIYO) bizimki 6 ileri 90 lık 700 lira::(((
    bi tamirci abimize(KUTSAL OTO) gittim tanıdık vasıtasıyla oda en son 500 dedi onun parçalarıda orjinal. ne yapacağımıda bilemiyorum.ANTALYADA iyi fiyata düzgün yapabilecek varmıdır bildiğiniz... şimdiden hepinize teşekkürler...
    zaten aracıda yeni aldım hevesim kursağımda kaldı...

Can Yağcı
    Mazüt Powır :D Du Hast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BA 9125
    Edilen teşekkür: 1028

dışarda yaptırın derim. parçaları kendiniz alın işçiliğede anlaşırsınız. parça zaten alınacak, özel servis parçayı kendi alırsa üzerine komisyon koyabilir.

barış unye
    İl Başkan (Iğdır) barisunye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Iğdır
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 83

bızım starjetlerınde mı daha pahalı acaba...6 vıtesın dezavantaj kısmı

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Ziyaretci046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

90 lık puntonun debriyaj rulmanı normal debriyaj setinin içinde olması lazım hidrolikli rulman değil ayrı satılmaması lazım valeo marka alın orjinal setin içinden çıkanın aynısı

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

Alıntı oto izmir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    90 lık puntonun debriyaj rulmanı normal debriyaj setinin içinde olması lazım hidrolikli rulman değil ayrı satılmaması lazım valeo marka alın orjinal setin içinden çıkanın aynısı
    ım önümüzdeki hafta pazar yanına uğrayabilirim pazarları çalışıyor musun?

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Ziyaretci046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok

Alıntı tayfux Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ım önümüzdeki hafta pazar yanına uğrayabilirim pazarları çalışıyor musun?
    sen gelceksen gelirim bu pazar dükkandayım zaten

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

sen gelceksen gelirim bu pazar dükkandayım zaten
    sağolasın kardeşim benim sen numaranı ver bana özelden gönder ben seni ararım c.tesi düğünüm var nasipse ertesi gün çıkıcam yola izmire gelince ararım seni gelirim dükkana hem sen bir bakarsın araca hemde seninle tanışmak isterim kardeşim..

Rengi
    Yok

90 lık puntonun debriyaj setinin fiyatını tam bilmiyorum ama yarın parçacıya sorarım ama tahminim 450 lirayı valeo debriyaj seti rulman dahil işcilikle birlkte geçmez bence bi de 6 ileri olduğu için vites kolları biraz karışıktır herkese ellettirmeyin

Çağatay Koçak
    fawori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 221

Ben geçen Kasım ayında yaptırdım sanayide tanıdık ustamıza baskı balata setleriyle birlikte değişim işçilik dahil + debriyaj kulağı da kopuktu o da takıldı parçaların hepsi orinal ve ödediğim para 400 aracım 90 Hp Dynamic 6 ileri vites.Bence size verilen çok pahalı 300 - 350 gibi olması lazım. Servise gidersen sana misli misli geçirirler zaten servisler kazıkk hemde ne kazıkk.

Kadir Süreç Özyalavuz
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7573

90 lık puntonun debriyaj setinin fiyatını tam bilmiyorum ama yarın parçacıya sorarım ama tahminim 450 lirayı valeo debriyaj seti rulman dahil işcilikle birlkte geçmez bence bi de 6 ileri olduğu için vites kolları biraz karışıktır herkese ellettirmeyin
    teşekkür ederim sorabilirseniz memnun olurum...tamircim orjinaline 400 lira fiyat aldı aracın motor numarasını falan verdi hatta parçacıya 100 lirada işçilikle toplam 500 tl ye mal olacak bana... ustada fiat servisten ayrılma bi ustaymş bilgisayarında fiatın bütün programları,parça detayları falan vardı parça kodları hepsini buldu parçada serviste takılanmış orjinali.
    Konu kadir07 tarafından (01/06/2011 Saat 14:33 ) değiştirilmiştir.

Kadir Süreç Özyalavuz
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7573

Alıntı fawori Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben geçen Kasım ayında yaptırdım sanayide tanıdık ustamıza baskı balata setleriyle birlikte değişim işçilik dahil + debriyaj kulağı da kopuktu o da takıldı parçaların hepsi orinal ve ödediğim para 400 aracım 90 Hp Dynamic 6 ileri vites.Bence size verilen çok pahalı 300 - 350 gibi olması lazım. Servise gidersen sana misli misli geçirirler zaten servisler kazıkk hemde ne kazıkk.
    benim aldığım fiyat şöyle: baskı balata 220 lira bilyalarda 180 lira toplam 400 lira.servis sadece parçalara 520 lira fiyat çıkardı acaba sizin sadece baskı balata mı değişti bilyaları değişmedilermi onu biliyormsunuz..?

O Ç
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Ziyaretçi049 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07 NOC 90
    Edilen teşekkür: 265

Özel Mesaj yolluyorum arkadaşım benim devamlı gittiğim servisin irtibat numaralarını vericem, bende baskı balatayı değiştirmiştim 5 ileri kaça değiştirdik unuttum ama debriyaj aşırı derecede rahatladı işlem sonrasında.

Çağatay Koçak
    fawori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 221

Alıntı kso021 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim aldığım fiyat şöyle: baskı balata 220 lira bilyalarda 180 lira toplam 400 lira.servis sadece parçalara 520 lira fiyat çıkardı acaba sizin sadece baskı balata mı değişti bilyaları değişmedilermi onu biliyormsunuz..?
    bana verilen fiyatta bilyalarda var zaten sette çıktı diye biliyorum + bide ben bu fiyatın içinde debriyaj kulağınıda değiştirdim kopuktu. Ama sana tavsiyem bi kaç yerden sanayide iyi ustalardan fiyat al benim usta eğer bu baskı balata zamanında değişmezse volan dişlisine zarar verir onun değişimi çok para kendi verdiği fiyat bile 700-800 TL. idi yani servisi düşünemiyorum bile bence araştır uygun fiyatlı bi yer bulursun ama usta da usta olsun 6 ileri şanzımanı herkes bilmez ama fazlada bekletme volan dişline zarar gelmesin diye.

sakin karadas
    sakinkaradas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 141

arkadaşlar aracım 90 lık 6 ileri manuel. aracın baskı balatası bitti bitecek servise giitim baskı balata+bilya(rulman)+işçilik 700 tl en son fiyat verdiler.
    75 lik 5 ileri olsa 450 tl ( 5İLERİ OLANLARDA BASKI BALATA SETİNDE BİLYALARIDA VAR AMA 90 LIKLARDA AYRICA SATILIYO) bizimki 6 ileri 90 lık 700 lira::(((
    bi tamirci abimize(KUTSAL OTO) gittim tanıdık vasıtasıyla oda en son 500 dedi onun parçalarıda orjinal. ne yapacağımıda bilemiyorum.ANTALYADA iyi fiyata düzgün yapabilecek varmıdır bildiğiniz... şimdiden hepinize teşekkürler...
    zaten aracıda yeni aldım hevesim kursağımda kaldı...
    kardeş ben yedek parçacıyım. aracın şase numarasını yolla yardımcı olurum sana.
    Konu sakinkaradas tarafından (01/06/2011 Saat 13:23 ) değiştirilmiştir.

Rengi
    Yok

internette kirazcıoğlu ticaret var onun sitesinde 225 lira baskı balata rulman benim parçacı şase istedi kesin sonuç için bana şase nosunu gönder sorayım bizde öğrenelim kaç krş

Emrah K
    emrahka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

Merhaba,
    2006 model 90'lık grande punto için güncel fiyat vermek isterim. Arabada debriyaj kaçırıyordu, yani devir artsa da araba hızlanmıyordu. Bir yokuşu da geri viteste balata kokusu eşliğinde çıkamayınca değişme zamanının geldiğini anladım.
    230 lira LUK baskı-balata. 170 lira işçilik. 400 liraya maloldu.
    Ustam bilya-rulmanın değişmesine gerek olmadığını söyledi, o yüzden değiştirmedik. Arabanın gidişi baya bi değişti.

Kadir Süreç Özyalavuz
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7573

Bu arada ben geçen sene değiştirdiğimde
    200tl baskı balata (fiat)
    210tl hidrolikli rulman(fiat)
    90tl işçilk
    toplam:500tl ye halletmiştim bilginize...

must sekseniki
    must82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Denizli
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Edilen teşekkür: 60

ben komple baskı balata + full bakım (polen yag vs vs) 485 liraya yaptırmısım fiat servisinde. GP Active
    Konu must82 tarafından (27/12/2012 Saat 11:30 ) değiştirilmiştir.

M.Furkan Çelenli
    celenlee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 617

Bu arada ben geçen sene değiştirdiğimde
    200tl baskı balata (fiat)
    210tl hidrolikli rulman(fiat)
    90tl işçilk
    toplam:500tl ye halletmiştim bilginize...
    Tanıdığa mı yaptırdınız

150TL'den aşağı şanzıman indirmiyor bir çok yer.

Ziyaretci036
    Ziyaretçi Ziyaretci036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı must82 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben komple baskı balata + full bakım (polen yag vs vs) 485 liraya yaptırmısım fiat servisinde. GP Active
    hocam sizin aracınız 75 bg bahsi geçen araç 90 bg parça fiyatı farklılıklarıda belirtilmiş.

Sayfa 1/2 12 SonSon