15 sonuçtan 1 ile 15 arası

Konu: Acil yedek parça yardım

cem yalçın
    taret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Edilen teşekkür: 69

Dikkat Acil yedek parça yardım

Arkadaşlar hele şükür şark hizmetim bitti ve geri dönüş için kontak kapatmadan yaklaşık 1400 km yol yapmam gerekiyor. Bu yüzden aracıma bakım yapmak istiyorum.Ancak yetkili servise uzak olmamdan dolayı , araç bakımını bir ustaya yaptırıcam. Bulunduğum yerde GP nin ihtiyaç duyduğum parçaları ya yok yada pahalı. Bu yüzden lazım olan parçaları internetten almayı düşünüyorum.hangi marka ve hangi siteden alabilirim.bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler.

aracım 42 binde 1,4 fire active benzinli.

10w/40 yağ :
    hava filtresi :
    yağ filtresi :
    polen filtresi :
    buji :

asil suna
    asil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35evh87
    Edilen teşekkür: 807

bir arkadaşınızdan rica edin servisten veya başka bir yerden temin etsin size kargolayabilir......

panda 1.2 dnaymic
    grande punto 1.3 active
    fiorino 1.3 emotion
    bravo 1.6 dnaymic

cem yalçın
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı

kimseye yük olmak istemiyorum. yoksa bu fikir ilk akla gelebilecek fikirlerden. ilgin için teşekkürler

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

buji hariç hepsine 80 lira verdim...bujide 50 civarı sanırım...
    Keyif BMW'Dir...

ÖZKAN KURTULDU
    KeYiFSeL ÜYE :) 34ozkankurtuldu34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303
    Edilen teşekkür: 694

88 tl .yt hemen kargolarım size madem zor durumdasınız yarın size vakit ayırıp hemen gönderebilirim isterseniz daha da ucuz tutabilir

buji 25 lira
    petrol ofisi 5-40 yag 40 lira
    polen 8
    hava filtresi 7
    yag filtresi 8

toplam 88 lira faturasınıda kargonun içene koyar gönderirim amaç yardımlaşmak ve paylaşım degil mi sonuçta dilerseniz göndereyim.
    • Dünayaya geldigin zaman, sen aglarken çevrendekiler gülüyorlardı Öyle bir hayat sürki, öldügünde çevrendekiler aglarken,sen gülümseyerek ahirete gidesin.

6. Bu mesajı için 4 kişi 34ozkankurtuldu34'ye teşekkür etti:

. .
    Ersal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 341

Bence göreve başladığın yerde bakımını yaptır.Yetkili serviste yok diyorsun elletme kimseye GP yi bir tarafını bozarlar arabanın.Yağı eksik değilse yolda bırakmaz kolay kolay bin gel.1.400 değil 2.400 yine götürür seni.Hele birde benzinli GP ise

Serhat G
    eskibur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 62

Alıntı 34ozkankurtuldu34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    88 tl .yt hemen kargolarım size madem zor durumdasınız yarın size vakit ayırıp hemen gönderebilirim isterseniz daha da ucuz tutabilir

buji 25 lira
    polen 8
    hava filtresi 7
    yag filtresi 8

toplam 88 lira faturasınıda kargonun içene koyar gönderirim amaç yardımlaşmak ve paylaşım degil mi sonuçta dilerseniz göndereyim.
    Takdir ettim Özkan Abi çok yardımsevermişsin. İşini gücünü bırakıp uğraşmayı teklif etmen büyük incelik

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

eğer 20000 bakımı yapıldıysa, yağ 1 seneden eski değilse dönüşte bakıma sokmanız sıkıntı yaratmaz.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

cem yalçın
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı

Alıntı 34ozkankurtuldu34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

buji 25 lira
    polen 8
    hava filtresi 7
    yag filtresi 8

ilginiz için çok çok teşekkür ederim. forumda sizin gibi üyelerin olması çok büyük bir kazanç.

konuyu kısmen çözdüm sayılır. 10w/40 castrol magnetec hepsiburadadan 60 tl ye aldım. geriye kalan parçaları elazığdan aldırabildim.
    hava filtresi 15 tl , yağ filtresi 10 tl.

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Alıntı taret Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilginiz için çok çok teşekkür ederim. forumda sizin gibi üyelerin olması çok büyük bir kazanç.

konuyu kısmen çözdüm sayılır. 10w/40 castrol magnetec hepsiburadadan 60 tl ye aldım. geriye kalan parçaları elazığdan aldırabildim.
    hava filtresi 15 tl , yağ filtresi 10 tl.
    Cem bujıyıde kıtapcıga bak kıtapta marka model herseyı yazıyor aynısını al ben bulmustum tanesın15 tl ıdı fiatın taktıgının aynısı dısbrıtorunu bulmustum .
    Bu arada arkadaslar bır komsum ıle gecen gun sohbet edıyorduk onun Fiat Tempra aracı vardı bılıyorsunuz garantı bıttıgınde servıse gıtmeyız onun yerıne sanayııye gıderız bakım ıcın bu tanıdıkta aracı sanayıye goturmus bakımını yaptırmıs bujılerını degıstırmıs bakımdan sonra aracında ufak tefek bazı sorunlar cıkmıs fazla yakma,devır kaybı yanı bujı ıle alakalı sorunlar kısacası uzun sure sanyıyee gıttı geldı sonra aracı sattı ford aldı yıllar sonra bır ustaya goturmus aracı adamla muhabbet ederken tempra gelmıs servıse asagı yukarı bu komsumun yasadıgı sorunlardan bahsetmıs ustanın ılk baktıgı sey bujılerı olmus bosc* marka kalıtelı bujı dogru bujı takılmıs fakat fabrıkanın takmıs oldugu bujının aynısı degılmıs arac bujıden dolayı sıkıntı yasarmıs bosc* marka bujı 20 tl ımıs fabrıkanın taktıgı 15 tl ımıs atıyorum kısacası aracınızın fabrıkada takılan parcalarını takın kullanın arkakadaslar yoksa uyumsuzluk olabılıyor
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

Tolga Budak
    GPtuning GünahsizSeytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kayseri
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    38 LT 206
    Edilen teşekkür: 404

Alıntı ZAK1980 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cem bujıyıde kıtapcıga bak kıtapta marka model herseyı yazıyor aynısını al ben bulmustum tanesın15 tl ıdı fiatın taktıgının aynısı dısbrıtorunu bulmustum .
    Bu arada arkadaslar bır komsum ıle gecen gun sohbet edıyorduk onun Fiat Tempra aracı vardı bılıyorsunuz garantı bıttıgınde servıse gıtmeyız onun yerıne sanayııye gıderız bakım ıcın bu tanıdıkta aracı sanayıye goturmus bakımını yaptırmıs bujılerını degıstırmıs bakımdan sonra aracında ufak tefek bazı sorunlar cıkmıs fazla yakma,devır kaybı yanı bujı ıle alakalı sorunlar kısacası uzun sure sanyıyee gıttı geldı sonra aracı sattı ford aldı yıllar sonra bır ustaya goturmus aracı adamla muhabbet ederken tempra gelmıs servıse asagı yukarı bu komsumun yasadıgı sorunlardan bahsetmıs ustanın ılk baktıgı sey bujılerı olmus bosc* marka kalıtelı bujı dogru bujı takılmıs fakat fabrıkanın takmıs oldugu bujının aynısı degılmıs arac bujıden dolayı sıkıntı yasarmıs bosc* marka bujı 20 tl ımıs fabrıkanın taktıgı 15 tl ımıs atıyorum kısacası aracınızın fabrıkada takılan parcalarını takın kullanın arkakadaslar yoksa uyumsuzluk olabılıyor

Zeynel abi bu bujileri kac km de bir değiştirmek lazım ? Benim yakıt bayağı arttı filtreyi değiştirdm değişme olmadı bujilerden olabileceğini düşünüyorum 18.000 km oldu aynı bujilerle

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

benzinlilerde 10 binde değiştirin derim ben çünkü yakıtı fena etkiliyor..

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

20 bınde ılk degısım daha sonrakı her 20 bınde degısıyor
    Konu ZAK1980 tarafından (01/05/2011 Saat 20:08 ) değiştirilmiştir.
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

15. 10/06/2014, 10:51

Sebep
    ticari ilan için yönetim ile görüşün

M.Furkan Çelenli
    celenlee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 617

otodan hepsini alabilirsiniz 7-8tl kargo ücreti

Kargo 8TL
    bujiler 50TL
    Filtreler 28TL
    Yağ 5w40 Petronas 45TL ben bu yağı kullanıyorum Edge ile bir farkını hissedemedim.
    ~130TL

Cemil Şen
    fotobelit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 859

Bu hort ta sağlamsayılır..