Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon
42 sonuçtan 21 ile 40 arasý

Konu: Cd takýlý kaldý, çýkmýyor!

Ozan K
    OzzY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    35
    Nereden
    Ýzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teþekkür: 2813

Alýntý Lordrivendel Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Valla malesef bende ses sisteminden hiç memnun deðilim hatta deðiþtirmeyi bile düþünüyorum. ancak radyo-mp3 çalarý olduðu yerden çýkarmak bildiðim kadarý ile zor yani konsolu kanýrtarak çýkartýyorlar ondan istemiyorum.

Bu mp3 çalarda anti-shock sistemi yok yani arabada sarsýntý titreþim olunca cd'nin sesi gidiyor yada takýlýyor. ve KESINLIKLE orjinal-korsan cd ile ilgisi yok.
    Hatta inat gibi benim hep orjinal müzik cd'leri takýlýyor. Arkadaþlarýn dediði gibi kontak açýp kapadýktan sonra cd'yi dýþarý veriyor.

MP3 dinliyorsanýz böyle bir problem olmuyor çünkü ses cd'sini lazer sürekli okumak zorunda ancak mp3 öyle deðil. Mp3 cd'sindeki veriyi örneðin 2 mb okuyor sonra onu çalýyor sonra tekrar okuyor...
    teybi çýkarmak çok kolay üzerindeki deliklere uygun biþeyler takýp çekince geliyo ben ince þiþ kullandým.

atlama olayýda hiç baþýma gelmedi(kopya ses cdsi)
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

berkay gül
    BERKAY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    16z0277
    Edilen teþekkür: 56

söle býsý söliyebýlýrým normalde teyýplerýn ufak delýgý olur oraya býr ýgne gýbý kucuk bý cýsýmle 5 sn ye kadar basýlý tutarsan teyýp kendýný sýfýrlar ve calýsmaya baslar ama býde su var teyýpler sýfrelý sýfre kagýdýn duruyosa öle yap

kelebek ...
    Kurallara uymadýðý için forumdan uzaklaþtýrýlmýþtýr. thepostmen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Rengi
    Egzotik Kýrmýzý
    Plaka
    34ez3234
    Edilen teþekkür: 0

yok yok yok dediklerinizin hepsini denedim cd çýkmýyor.. bide bu yazarken 16x falan nasýl yapýlýyor

anvil - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teþekkür: 1348

öncelikle foruma hoþgeldin. kendini bir tanýtsaydýn tanýþma bölümünde. neyse bende de ara ara takýlýyo. aradan zaman geçince çýkýyor. cd'yi yazdýrýrken kaç hýzda yazmasýný ayarlýyorsun. düþük hýzda yazdýrýrsan takýlmalar olmaz.

Murat YANIK
    Linos - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    46
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kýrmýzý
    Plaka
    06 BE 7673
    Edilen teþekkür: 1268

Alýntý thepostmen Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yok yok yok dediklerinizin hepsini denedim cd çýkmýyor.. bide bu yazarken 16x falan nasýl yapýlýyor
    Fatih'e katýlýyorum... Kendini tanýtýrsan seviniriz...

16x yazman, kullandýðýn CD yakma programý ile alakalý bir durum... Yazmaya baþlamadan önce hýzýný seçebileceðin bir kutucuk olmalý... Oradan seçeceksin

kelebek ...
    Kurallara uymadýðý için forumdan uzaklaþtýrýlmýþtýr. thepostmen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Rengi
    Egzotik Kýrmýzý
    Plaka
    34ez3234

kusura bakmayýn arkadaþlar ben alper arabayý alalý bir hafta oluyor vve cd olayý canýmý sýktý.. servise gittim cevabý yapýþtýrdýlar korsan cd takýlýrmýþþ.. peki hangi marka cd ve hangi yazma programýný kullanmalýyým

Murat YANIK
    Linos - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    46
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kýrmýzý
    Plaka
    06 BE 7673
    Edilen teþekkür: 1268

Alýntý thepostmen Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kusura bakmayýn arkadaþlar ben alper arabayý alalý bir hafta oluyor vve cd olayý canýmý sýktý.. servise gittim cevabý yapýþtýrdýlar korsan cd takýlýrmýþþ.. peki hangi marka cd ve hangi yazma programýný kullanmalýyým
    Alper, aracýnda mp3 player var ve kopya cd takýlmaz (Korsan dediklerinden kasýt kopya olmalarý)! Ama muhakkak, cd yazdýrýrken, düþük hýzlarda yazdýrman gerekiyor...

Kullanacaðýn program önemli deðil...

kelebek ...
    Nereden
    Ýstanbul
    Rengi
    Egzotik Kýrmýzý
    Plaka
    34ez3234

ama ben cd yazarken hýz ile ilgili bir soru sormuyor.. direk klasörü cd ye gönder diyip sonrada bunlarý cd ye yaz diyorum hýz seçeneði sormuyor.

Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok

nero ile yazýyorsan sol tarafta hýz ile ilgili ayarlar vardýr. oradan azaltabilirsin

kelebek ...
    Nereden
    Ýstanbul
    Rengi
    Egzotik Kýrmýzý
    Plaka
    34ez3234

saðol arkadaþým süpersinn peki bu cd yi nasýl çýkarýcam teypten yaa servise giderse 1 hafta sürermiþ

Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok

bir müddet sonra çýkarmasý lazým. cd'yi çýkarma düðmesine basýlý tut bakalým

ercan günay
    secretdream - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    56
    Nereden
    Ýstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    34 UH 0123
    Edilen teþekkür: 1

Standart Cd Cikmamasi Sorunu

arkadaþlar bu sorun beni de çýldýrttý. Motoru kapadým dednedim. Teybi açtým kapadým vs. O caný istediði zaman veriyor. SOnra servise gittti tofaþa ordan anlaþmalý olduklarý Blaupunkt servisine ve geri geldi. Güya parça deðpiþmiþ diye yazmýþlar ama ben pek inanmadým. Þimdi yine yapýyor ara ara. Isýndýðýnda olduðunu düþünüyorum bende arkadaþlar gibi.Kopya cd kullanýyorsun ondan diyen servis yetkilkilerine inanmayýn. Kullnama kýlavuzunu okumalarýný söyleyin ünkü kýlavuzda kendi yazdýðýný cdleri de okuyabileceðini yazýyor . Milleti uyutuyorlar. Elektronoik olan þeyleri halkýmýz bilmediði için bu þekillede yuttruuyorlar. Sizin yazma hýz kýnusunda ve 8000mbýn sonuna kadar doldurulmamamsý konusunda size katýlýyorum . Ve biliyormusunuýz arkadaþlar bu bilgi paylaþým platformunda sizin yazdýklarýnýzla servisteki bu cevaplarý veren ustaklardan daha çok þey bilidiðiniz belli oluyor. ))))))yaþaþsýn bilgi paylaþýmý

fatih emekli
    fatihhhh - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazýð
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teþekkür: 241

bu sitede yazýlanlarla bende servistekilerden daha çok þey bildiðimi düþünüyorum
    CD de takýlma olayý benimde baþýma geliyo
    ýsýnma ile alakalý biraz.o yðüzden ben ara ara radyoya geçiyorum ve CD deðiþtiriyorum falan filan ama olacaðý varsa gene oluyor.

Serkan DAÐ
    serkandag - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    49
    Nereden
    Edirne
    Rengi
    Egzotik Kýrmýzý
    Plaka
    22AS712

elektrik elektronik teknikeri olarak söylüyorum tamamen ýsýnma ve çizik cd den oluyor. ben ikinci bir cd takar gidi cd çalarýn içine doðru itip çektiðimde geri ver di benim uzun yolda fazla çaldýðýmda 3-4 defa baþýma geldi birde araba güneþin altýnda uzun kalýnca oluyor gibi geldi.

fatih emekli
    fatihhhh - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazýð
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teþekkür: 241

arkadaþlar býrakýn CD lerle felan uðraþmayý. (bizim arabalarda mp3 çalsa bile takýlýyo, atloy CD yi geri vermiyo tam bi bela)
    ben ne buldum
    Fm Transmitter (Aktarým) Cihazlarý

çok kullanýþlý aletler.
    flash diskete yükle ve bu aletten dinle.
    mp3 çalarýna yükle ve bu aletten dinle.
    SD kartýna yükle ve bu aletten yükle.
    ses kaybý hiç yok çooook kulllanýþlý.
    ben dün arkadaþýmýnkini ödünç aldým, çok memnun kaldým, ve dün internetten de sipariþini verdim herkese tawsiye ederim.

Hepsiburada.com | Akıllı Alışveriş Burada | Oto Aksesuar | Fm Transmitter (Aktarım) Cihazları
    yukardaki link bahsettiðim alet çeþitleri

Hepsiburada.com | Akıllı Alışveriş Burada | Oto Aksesuar | DİGİMAX USB,SD KART GİRİŞLİ MP3 FM BANDINDANSINIRSIZ MP3 KEYFİ 251195
    bu link ise benim denediðim ve GittiGidiyor Anasayfa - Ýkinci el ve sýfýr elektronikler, bilgisayarlar, koleksiyonlar & fazlasý en ucuz fiyatlarla burada da benzerini sipariþ verdiðim alet.

herkese tawsiye ederiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimm mmmmmmmmmmmmmmmmm.........
    (kahrolmayasýca CD den çok çektim çünkü. en kaliteli cd lere, 8 k yada 4 k gibi en yawaþ þekilde yaktým, sonuna kadar doldurmadým falan filan ama gene de olmadý. CD ler takýlýyo atlýyo ve çýkmýyo aletten yaaa.... )

Serhat SÝPAHÝOÐLU
    gurik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    46
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kýrmýzý
    Plaka
    06 BT 4942
    Edilen teþekkür: 537

Bende Hiç Bir Sorun Olmadi þimdiye Kadar. Tekrar Tekrar Yaziyorum Okuyor.

Mustafa ÝÞLER
    mustafa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teþekkür: 78

Uzun süre aralýksýz dinleyince takýlý kalabiliyor elimdeki baþka bir cd ile cd yuvasýný karýþtýrýnca düzeliyor kendiliðinden...

yusuf þenol çetin
    Yalýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    60
    Nereden
    Ýstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teþekkür: 737

cihazlarda yan sanayi veya sonradan doldurulmuþ cd kullanmayýn aþýrý ýsýnmadan dolayý cýhaza zarar verebilir mümkünse orj cd kullanýn.cd ýsýnmadan dolayý cýhaz bazen calýþmaya bilir.

Sezer Ersoy
    Multijet 1.3 90Bg.Emotion SeZAr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kýrmýzý
    Plaka
    34 EU 3389
    Edilen teþekkür: 7

Arkadaþlar arabayý ilk aldýðýmda bu sorun devamlý baþýma geliyordu.Fakat o aralar ben neyaptým ne ettiysen bir çözüm bulamamýþtým.Ama artýk sorun yaþamýyorum CD lerinizi yavaþ yazdýrmanýzý tavsiye ederim.Birde hýzlý bir þekilde þarkýlarý geçmeyin (mesela 35. þarkýyý dinlemek istiyorsunuz hýzlý hýzlý þarký atlatmayýn.Maðkul olduðu kadar yawaþ yapýn)
    Multijet Emotion 1.3 16V 90Bg. SP+SKY+16'' Egzotik Kýrmýzý

fatih fatih
    gemlikl - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok

Standart Cevap: Cd takýlý kaldý, çýkmýyor!

Selam arkadaþlar aynýsý baþýma geldi kronik sanýrým cýkardým ben teybi sökmemiz gerekiyor sökme bölgesine dört deliðe þiþ sokup dört tane çekip çýkarýyoruz üst kapaðýdört vida var ortan söküyoruz altta cd sürücü gözüküyor cd üst kýsýmdan gözüküyor tabi kapalý konumda bunu yapýyoruz teyp . Üst kýsmýnda tutucu kýsmý kaldýrýyoruz yaylý kalkýyor cd itlediðimizde cýkýyor.cd cýkardýktan sonra teyp acýyoruz icine sormaya cd sürmeyi istiyor devamlý motor calýþýyor cd sürüyoruz okuyor bir kaç sefer deneyip cd yi çaldýrdýktan sonra ayný þekilde kapýyoruz bu þekilde ben yaptým herkese kolay gelsin yardýmcý olduysam ne mutlu bana punto üyeleri ve kullananlar bu arada teyp mp3 calarlý iyi kulanýþlar allah tekerinizi düz bastýrsýn

Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon